V tomto příspěvku s tebou budu sdílet jeden z nejdůležitějších procesu pro uzdravení tvých vztahu i tvého života a tím je odpuštění. Dozvíš se krok za krokem jak uzdravit svou minulost.

Najdeš zde i řízenou meditaci odpuštění, která posune tvůj život o krok dále. 

Nakonec ti řeknu pár mých příběhu ze života, které ti pomohou pochopit tento proces uzdravení. A ještě získáš úžasný nástroj pro tvůj životní růst.

Co je odpuštění

Odpuštění je návrat k sobě zpátky do svého přirozeného bytí, které je podstatou každého člověka. Odpuštění znamená propustit a osvobodit se od všech sebezničujících a negativních myšlenek a pocitu jako jsou (zlost, hněv, pocitu viny, závist, žárlivost, nenávist, agrese, touha po pomstě, křivdy, bolest…). Jde o jeden z nejsilnějších uzdravujících a léčebných procesu v našem vesmíru.

Pomoci odpuštění, můžeme uzdravit svůj vztah ak sobě a tím uzdravíme všechny naše vtahy, ale také jde o uzdravení nemoci a vyřešení mnoha zdravotních problému až do jejích příčiny. Jednoduše jde o uzdravení celého našeho života na všech úrovních a ve všech oblastech života.

Odpuštěním rozhodně neomlouváš škodlivé chování druhých lidí, nebo své chování vůči sobě, nebo ostatním. Neznamená to smíření, že se člověk musí vrátit ke stejnému vztahu, nebo přijímat stejné škodlivé chování od pachatele. 

Je to životně důležitý proces pro naše duševní zdraví obzvláště těch, kteří byli obětí nějakého traumatu, šikany, zneužívaní, znásilnění a podobně. Posouvá náš dopředu, namísto aby náš drželo emocionálně spojeno s naši negativní minulosti. Odpuštění je jeden z největších prostředku pro tvůj růst v životě.

Proč je odpuštění tak důležité

Odpuštění vede k přijeti skutečnosti namísto vytváření boje, nebo odporu. Pokud proti něčemu bojujeme a věnujeme pozornost, tak to nikdy nemůže zmizet z našeho života. Naopak to bude růst a postupně nás tato negativní skutečnost zcela ovládne. Boj vytváří vždycky další boj, protože energie nelze zničit, ani potlačit. Proto se tato negativní energie bude v nás kumulovat až nás nakonec zničí = uvolňovaní emoci nesprávným způsobem, problémy ve vztazích i v životě, nemoci a zdravotní problémy a může dojit i na smrt.

Uvědom si, že všechna ta bolest, křivdy, ublížení, touhy po pomstě, které nosíš v sobě jsou jako časovaná bomba, která pomalu tiká a nakonec vybuchne a způsoby ve tvém životě pěknou katastrofu.

Tyto vnitřní potlačené bolestivé a negativní emoce a myšlenky jsou tvé mentální toxiny. je to citový jed, který tě pomalu a jistě zevnitř zabiji. Proto by mělo být čistě ve tvém zajmu se neustále a pravidelně očišťovat od těchto mentálních a citových toxinu a jedu, které jsou příčinami více než poloviny všech nemoci a zdravotních problému.

Podívej se na vědecké studie jak odpuštění pomáhá mozku léčit emoční zátěže z minulosti a zlepšit celkově tvůj stav. Další vědecká studie ukazuje jaké jsou výhody odpuštění na naše zdraví.

Vyrovnej se s tím co nefunguje

Pojďme se podívat na odpuštění trochu z jiného uhlu pohledu. Odpustit také znamená pustit a nechat jít. Toto je také nedílnou součásti tvého růstu. Proto je potřeba pravidelně propouštět vše co už ve tvém životě nemá místo, neslouží ti, nebo nefunguje. Tento proces je velmi důležitý a v mém životě způsobil neuvěřitelné změny.

Po té co jsem se zbavil všech starých věci a lidí, kteří už se mnou nerezonovali, tak jsme udělal prostor pro nové a lepší věci, ale i osoby, které mě posouvali vpřed na mé životní cestě.

Udělej si seznám všech věci, které ti už neslouží a brzdí tě ve tvém rozvoji. Zbav se všeho co:

  • Ti už neslouží
  • Nepotřebuješ
  • Nerezonuje s tebou
  • Nefunguje
  • Negativně ovlivňuje tvůj život
  • Braní ti v růstu
  • Shazuje tvé osobní vibrace
  • Poškozuje tvůj život
  • Nerezonuje s tvým sny a tvou cestou

Nezapomeň toto může zahrnovat i blízké lidí včetně rodiny, partnera, partnerky, tvé práce a mnoho dalšího. Nemusí to být zrovna jednoduché, ale nezapomeň děláš to pro sebe pro svůj život. Uvědom si chceš se posunout v životě a žit život svých snů? Nebo chceš mít průměrný život? Volba je na tobě!

Můj příběh

Ve svém životě jsem zažil mnoho špatných věci, udělal jsme mnoho špatných rozhodnutí, dokonce jsem dost ubližoval svému okolí. Neměl jsme zrovna pohádkové dětství, vyrůstal jsem vedle mladšího nemocného a postiženého sourozence, tudíž většina lásky, podpory a pozornosti vedle směrem k němu. V rodině jsme neměli ideální vztahy a všechno vyvrcholilo na základní škole, kde jsem se stal obětí šikany a ponižování ze strany spolužáku a později i ze strany učitelů.

Asi si dokážeš představit jak to negativním způsobem ovlivnilo můj život. Hlavně tedy mé vztahy se ženami, ale i vztahy obecně. Zašlo to tak daleko až jsem nesnášel svůj život a sám sebe. Neměl jsem téměř žádné sebevědomí, nenáviděl jsem svůj život i vše co bylo jeho součásti. Přestal jsem věřit na lásku. Nakonec jsem propadl depresím a dostal jsem se na rozcestí  života a smrti.

Byla to dlouhá a bolestivá cesta, ale děkuji, že jsem si tím mohl projít. Děkuji za ty zkušenosti, problémy a překážky, protože díky této cestě jsme mohl pochopit sám sebe a stát se lepší verzi sebe samého. Děkuji za všechno, protože jen díky tomu jsem dnes tam kde jsem a  jsem tím kým jsem dnes! Jsem velmi vděčný za všechny ty “špatné věci”, kterými jsme mohl projít! Děkuji!

A výsledek?

Odpuštění a uzdravení minulosti bylo zásadní pro tuto mou transformaci. Dostal jsem se do bodu, kdy jsem vše pochopil. Vše jsem si uvědomil a mohl to přijmout. Přijeti své minulosti mě neskutečně posunulo v životě. Pote jsem odpustil lidem, kteří mi ublížili, způsobili bolest a začal jsem uzdravovat své vztahy i svůj život. Začal jsme být vděčný za svou minulost a proměnil tyto slabiny a negativní stránky minulosti ve vnitřní sílu, která pohaní můj život. Zvládl jsem to já a zvládneš to i ty! Povedeme tě krok za krokem, tak aby jsi mohl dosáhnout změny a vytvořit lepši verzi sebe samého.

Uzdrav svou minulost i svůj život!

Jsi připraven uzdravit svůj život a vytvořit lepší a verzi sebe samého?

Co vše bych měl odpustit?

Toto je velmi dobrá otázka co vše by jsi měl odpustit, nebo spíše opustit? Rozhodně jak jsme si řekli by to mělo být vše co už ti neslouží, nefunguje, brání ti v růstu a shazuje tvoje vibrace. Nejdůležitější je být vnímavý k sobě a okolnímu světu, protože když přijde nějaké zrcadlo je potřeba se do něj podívat a najít v něm svou nezpracovanou minulost a odpustit. Rozhodně situace, které se neustále dokola opakuji naráží také na něco co nemáš v sobě zpracované, proto je potřeba jít do sebe najít to a zpracovat a případně odpustit.

Mezi absolutní základy pro uzdravení tvých vztahu, ale i života je odpuštění tvým rodičům. Dále je to odpuštění bývalým partnerům, Odpuštění nevěry a člověku, který ji způsobil je také velmi důležitý proces, který bude velmi uzdravující pro tvé nastávající vztahy i život.

Odpuštění dluhu a tím myslím jakéhokoliv vůči komukoliv je také velmi důležité. V podstatě je důležité odpustit všem, kteří ti nějak ublížili a způsobily bolet. 

V neposlední řadě a tím absolutně nejdůležitějším je odpustit sám sobě. Odpuštění sobě je nesmírně důležitý proces a zároveň jeden z nejtěžších, ale pokud to zvládneš, tak už nikdy tvůj život nebude stejný a staneš se lepši verzi sebe samého. 

Jak se projevuje odpuštění

Odpuštění se projevuje mnoha různými způsoby a také to záleží na člověku i situaci, Je to velmi individuální, ale rozhodně když k tomu dojde, tak to poznáš. Rozhodně lidé, kteří dokáži odpustit, tak jsou v životě šťastnější. Mimo jiné to bylo i dokázané vědou.

Každopádně se ti uleví, budeš se cítit svobodněji. Můžeš cítit jako by spadl velký kamen, nebo batoh, který si celý život sebou tahal. Najednou budeš více v kontaktu sám se sebou a se svými emocemi. I emočně se ti uleví a zlepši se tvoje duševní zdraví. Dokonce bylo i vědecký prokázáno jak velké jsou účinky odpuštění na naše zdraví.

Objevíš sám sebe svou sílu a najednou si začneš věřit. Budeš věřit v to co děláš a staneš se nezastavitelným na své cestě. Představ si jak moc by se tvůj život změnil, kdyby všechna ta minulost na tebe neměla negativní vliv. Jak úspěšný by jsi byl? Co by jsi dokázal? Už víš kam tím mířím? Svůj život máš ty sám ve svých rukou nikdo tu změnu za tebe neudělá. My tě můžeme vest a ukázat ti cestu, ale jít po ni musíš už ty sám. Nezapomeň se přihlásit k odběru na našem youtube kanále CestaZaSnem, kde najdeš nejhodnotnější informace z osobního rozvoje. Rádi se staneme tvými mentory. Povedeme tě na tvé cestě k úspěchu ve všech životních oblastech, proto zůstaň s námi s VĚDOMÍMI TVŮRCI!

K čemu odpuštění vede – výhody

Tento proces vede ke zlepšení všech aspektu tvého života jako jsou vztahy, práce, finance, zdraví, štěstí i osobní růst. Proto je odpuštění tak důležité. Mezi ty nejdůležitější faktory patři například zvýšení sebedůvěry a sebevědomí.

Další velmi důležitá složka a možná bych řekl jedna z nejdůležitějších složek je sebeláska.a Tento proces vede k uzdraveni tvých vztahu i tvého života. Sebeláska je klíčem k šťastnému životu i harmonickým vztahům a obecně zlepšuje všechny částí našeho života.

Jinak je to samozřejmě uzdravení většiny nemoci, nebo zlepšení duševního i fyzického zdraví. A samozřejmě mnoho dalších výhod sebou nese tento velmi důležitý proces, proto nezapomeň a odpouštěj.

Jak odpustit

Existuje mnoho způsobu a technik, které vedou k odpuštění. Je na každém aby si našel to svoje. Níže najdeš některé způsoby, které vedou k odpuštění jako například naše řízená meditace, afirmace a další možnosti. Najdi si způsob, který ti bude vyhovovat, ale pokud chceš jednoduché a velice účinné techniky, metody jak propustit a uzdravit svou minulost, tak neváhej využit našeho online kurzu, kde najdeš ještě mnohem více.

Nezapomeň, že někomu odpustit znamená osvobodit sám sebe. Možná to nebude lehká cesta, možná to bude znamenat mnoho slz a bolesti, ale nakonec objevíš uvnitř sebe svobodu a sílu, která z tebe udělá nového většího a lepšího člověka.

Meditace odpuštění

Neváhej využit naši řízeně meditace pro hluboké odpuštění, která ti pomůže zbavit se tíživé minulosti. Tato meditace je zaměřená na odpuštění všech, kteří ti v životě ublížili, způsobili bolest, nebo tě jiným způsobem zranili. Meditace je vytvořená, tak aby se přímo objevila osoba, které potřebuješ odpustit pravě nyní. Může top být osoba se kterou aktuálně řešit svůj vztah, nebo které potřebuješ odpustit nejvíce.

Meditace je obecně jeden z nejlepších způsobu jak odpustit někomu, ale i sobě a uzdravit tak svou minulost i tím i svůj život.

Samozřejmě je možné tuto meditaci také použit pro odpuštění sobě samému. Proto neváhej využit naši řízenou meditaci pro hluboké odpuštění níže.

Afirmace odpuštění

Afirmace je další možnost, jak můžeš podpořit proces odpuštění. Možná ti nejde odpustit, nebo uzdravit tvoje minulost, proto můžeš použit afirmace, které naprogramuji tvé podvědomí, aby pustilo minulost, negativní myšlenky a pocity, které tě udržuji v minulosti a braní ti být tady a teď.

Vytvoř si své vlastní afirmace, které ti budou vyhovovat a apodporovat to čeho chceš dosáhnout. V tomto případě půjde o změnu postoje ke své minulosti, ale také ti pomohou opustit vše co už ti neslouži a nefunguje a je ukryto ve tvé podvědomě mysli. Samozřejmě, že aformace nejsou zrovna nejrychlejší metodou, ale funguji, pokud budeš konzistentni po dostatečně dluhou dobu.

Pokud chceš rychlejší metody, nástroje jak uzdravit svou minulost, zbavit se ze svého podvědomí všecho co už nefunguje a brani ti v růstu a aposunu tvého života na novou úrověň tak nevahej využit našeho online kurzu, kde tě apaovedeme krok za krokem a dostaneš úžasné transformační nahrávky, meditace, terapeitické nahrávky, nastroje a tehcniky, které funguje velmir ychle a jsou ejdnoduché. VYtvoř lepší a větší verzi sebe smého! Svět si zaslouži tvé skryte dary a talenty, které jsou ukryty hlubvooko v tobě, proto nevahej a zační ještě dnes!

Terapie a koučink

Terapie a obecně práce s terapeutem je jeden z vůbec nejlepších způsobu jak pracovat na uzdravení své minulosti a dosáhnout odpuštění. Je to proto, že terapeut ti pomůže vidět všechno z jiného úhlu a získáš mnoho aha mementu, které vedou k vnitřnímu léčení.

Mám rád tuto metodu, protože já jako terapeut tě dostanu mnohem hlouběji do sebe a vedu tě tímto léčivým procesem. Pomocí terapie můžeme spolu vyřešit všechny možné zranění, trauma jako je znásilnění, zneužívání, šikana a mnoho dalšího.

Další fáze je koučink, kdy jako kouč ti předám metody, techniky a nástroje, které vedou k úspěšnému přeléčení tvé minulosti. Také ti ukážu správnou cestu a naučím tě správně pracovat s emocemi a jak se sebou pracovat. Pokud ti tato cesta vyhovuje a chceš uzdravit svou minulost, zlepšit svůj život a vytvořit lepší verzi sebe samého tak neváhej a využij terapie a koučinku.

Pokud se chceš nechat vést krok za krokem v našem online kurzu a ještě získat mnoho nahrávek, které přeprogramuji tvé podvědomí na sebevědomí a uzdraví tvůj vztah k sobě, tak neváhej využit našeho online kurzu, který ti zaručeně pomůže stát se lepší verzi sebe samého!

Uzdrav svou minulost

Jsi připraven uzdravit svůj život a vytvořit lepší a verzi sebe samého?

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares
Share This