Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

 

Jiří Čapovec je zakladatel celostního přístupu a celostní medicíny pro duševní zdraví a léčbu duševních a psychických poruch v Česku. Mimo to působí jako celostní terapeut, kouč a mentor, který se specializuje primárně na oblasti zdraví, psychických a duševních poruch, zdravého životní stylu, osobního rozvoje a psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Jiří Čapovec pracuje v oblasti celostní medicíny a funkční medicíny, kde v poslední době vede vlastní případové výzkumy a studie v oblasti zdraví, ale také vede své vlastní výzkumy a studie, které publikuje na tomto webu. Celostní medicína je o propojení všech aspektů života, proto ve své praxi využívá i další obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, biohacking, zdravý životní styl, celostní přístup a funkční medicínu, poznatky z oblasti neurovědy a neuroplasticity a další.

Ve své praxi používá techniky, metody a postupy, které jsou odborně, lékařsky a vědecky prověřené studiemi a výzkumy v kombinaci s jeho osobními zkušenostmi ze svého života a své celostní koučovací praxe. Vše je navrženo tak, aby to vedlo u tebe k trvalým výsledkům a trvalému uzdravení.

Terapiím a koučinku se aktivně věnuje 8 let a alternativní medicíně se věnuje 10 let. Má za sebou mnoho certifikací, kurzů, školení a mentoringových programů v oblasti osobního rozvoje, celostní medicíny, neurověd, práce s podvědomím, rozvíjení lidského potenciálu a sebepoznání. Neustále se vzdělává, protože věří tomu, že pokud chce být nejlepší, tak se musí učit od těch nejlepších na světě. Také věří tomu, že nejlepší investice je investice do sebe, svého vzdělání, nových dovedností. Proto také neustále investuje peníze, čas a úsilí do studií a výzkumů, které provádí, ale také do svého vzdělání a znalostí včetně nových dovedností.

Prostřednictvím svých videí, článků, online kurzů, e-booků, koučinků, terapií a mentoringu pomohl deseti-tisícům lidí na jejich cestě k uzdravení z různých fyzických i duševních, psychických a „nevyléčitelných nemocí“. Mimo to také pomáhá lidem řešit jejich problémy a a konflikty ve vztazích, překonat své limity, strachy, traumata, zvýšit své sebevědomí získat sebelásku a dosáhnout šťastného a spokojeného života.

Je spoluzakladatelem značky a webu cestaralexace.cz (kde velice aktivně přispívá svými zkušenostmi, poznatky, know-how i příběhy a to jak v článcích na blogu, tak i ve svých videích, nebo výzkumech a studiích) spolu s jeho přítelkyní terapeutkou a koučkou Lenkou Heczkovou. Právě skrze vztah s Lenkou společně sdílí své příběhy ze života, uvědomění a návody jak na šťastný, spokojený a harmonický vztah.

Ve svém volném čase se aktivně věnuje svým koníčkům jako je cestování, příroda, zvířata, fotografování, bojové sporty, nebo třeba vaření. Jiří Čapovec je také vegan a věří, že změna stravy společně s dalšími faktory je jednou z nejdůležitějších složek jako prevence před nemocemi a klíčem k dlouhověkosti.

Samozřejmě také poskytuje rozhovory a objevuje se v různých časopisech, médiích, a dalších webech, kde sdílí své know-how včetně svých příběhů, návodů a inspirací.

Jiří Čapovec je plně přesvědčený, že každý může dělat, mít a být cokoliv chce. A proto je zde, aby právě tobě pomohl k vytvoření života plného zdraví, hojnosti, lásky, štěstí a mnoho dalšího.

Také založil youtube kanál cesta relaxace, kde sdílí své příběhy, návody, know-how, techniky, nástroje a uvědomění, které pomáhají desetitisícům lidí ke zlepšení života ve všech oblastech. Také na youtube vytváří relaxační a meditační hudbu,která pomáhá stovkám tisíc lidí zbavit se stresu a zmírnit jejich duševní a psychické problémy.

Společně s jeho partnerkou koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou založili komunitu (sociální síť) vědomí tvůrci, která je pro všechny vědomé lidí, kteří si chtějí tvořit realitu podle sebe.

Proč jsem založil značku Cesta Relaxace?

Důvod proč jsem se rozhodl založit značku Cesta Relaxace je prostý. Našel jsem v sobě svůj skrytý potenciál a rozhodl se ho rozvíjet. Cesta Relaxace mi umožnila propojit několik důležitých aspektů, které hrají klíčovou roli v mém životě. Propojil jsem svou vášeň, své zkušenosti, know-how, možnost přispět k lepší společnosti a touhu inspirovat ostatní k lepšímu, zdravějšímu a svobodnému životu. Zároveň jsem dosáhl svého velkého cíle a tím bylo vytvořit místo (web), kde najde každý vysoce kvalitní obsah, inspiraci, funkční rady, návody, techniky, nástroje a mnoho dalšího. Vnímám to tak, že každý člověk má povinnost poskytnout přidanou hodnotu pro druhé, společnost, přírodu, zvířata a zanechat za sebou jakýsi odkaz, který bude přínosný pro druhé.

Založení značky Cesta Relaxace mi přineslo do života svobodu, hojnost, vzdělání, štěstí, zdraví, uvědomění, vědomý způsob života a mnoho dalšího. Moje práce celostního terapeuta, kouče a mentora se stala mojí vášní a zároveň je to pro mě smysl života, který mi přináší pocit naplnění, radosti a štěstí.

(Moje motto…)

To, jak myslíš a jak se cítíš, ovlivňuje každý den a každou minutu tvého života a proto je nezbytné, aby jsi se naučil ovládnout svou mysl. Pokud chceš změnit svůj život, tak nejprve musíš změnit to jak myslíš a jak se cítíš. Ovládnutí své mysli je klíčová dovednost pro lepší život ve všech oblastech. Bez ohledu na tvou minulost, tvou cestu jsem zde, abych tě podporoval, navedl tě na správnou cestu a inspiroval k velkým úspěchům, uzdravení, zlepšení kvality života, zlepšení duševního i fyzického zdraví, lepší kvality vztahů, finanční svobody a šťastnějšímu životu.

Stejně jako trénujeme své tělo a fyzickou zdatnost, je důležité trénovat i svou mysl pro optimální duševní pohodu – Jiří Čapovec

kouc-jiri-capovec

Recenze mých klientů

Léta jsem trpěl častými záchvaty paniky a úzkostnými stavy. Šel jsem k několika terapeutům, kteří mi ve skutečnosti nedali nástroje pro zvládání mých stavů, nebo mě nevedli způsobem, který by byl správný pro mě a mé potřeby. Moje mamka mě přesvědčila, abych vyzkoušel místního psychologa, který mi nakonec velmi pomohl. Můj psycholog mě seznámil s Jirkou i jeho prací a to ovlivnilo můj život na tak hlubokých úrovních, jak to jen je možné. Moje úzkostné stavy a záchvaty paniky se neustále zlepšují, zvládám své nálady a emoce mnohem efektivněji a naučil jsem se zjednodušovat si život místo toho, abych vše tak komplikoval. Vaše nahrávky jsou absolutně to nejlepší, co mě za dlouhou dobu potkalo.{
5
David-Konecny
David Konečný
Před nějakou dobou jsem náhodou narazila na web Cesta Relaxace, který mě oslovil nejen kvůli krásnému zpracování, ale především, díky úžasným článkům. V tu dobu jsem řešila spoustu důležitých rozhodnutí a kvůli tlaku, který na mě byl, se na mě projevilo OCD (obsedantně-kompulzivní porucha), kterými trpím od maličká. Právě z toho důvodu jsem se rozhodla zakoupit terapii a koučink, které vedl pan Jiří Čapovec, který na mě hned udělal skvělý první dojem. Bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, o čem jsme se spolu bavili a skvěle mi vysvětlil jak mysl funguje. Pracovali jsme na zvládání myšlenek a poslouchání pocitů, což pro mě byla asi nejnáročnější část celé terapie, ale díky citlivému přístupu pana Čapovce, jsme se dopracovali k výsledkům. Pro mě skvělé bylo i to, že sezení byla online, díky čemuž byla i časově flexibilní.{
5
Natálie Šikolová
Na Jirku jsem se obrátila s periodickými depresemi, se kterými se léčím jíž více jak 17 let, prakticky od dětství. Nechci ale brát celý život léky, proto jsem začala koučink a terapii. Je vidět, že Jirka opravu rozumí své práci. Prošel se mnou mnoho metod, které mi pomáhají nejen v léčbě s depresí, ale i mít více energie v běžném životě. Jelikož meditace se mi zatím moc nedaří, Jirka mi ukázal mnoho dalších možností od držení těla, po kostku ledu a mnoho dalšího. Pochopila jsem, že bez každodenní práci na sobě to nepůjde, Jirka hraje roli Terapeuta, ukáže nám cestu jak a na cestě nás podpoří, ale to zda budeme jeho metody aplikovat, a budeme na sobě chtít makat, už je na nás, bez toho se ale nikdy nevyléčíme. Naučila jsem se jak pracovat se svým strachem a úzkostmi, jak zpracovávat traumata a křivdy z minulosti, jak se správně stravovat, a věřím, že se toho ještě spoustu naučím.{
5
Simona Dubnová
Terapiu a koucink som sa rozhodla vyskusat, pretoze som mala pocit, ze nemam kontrolu nad mnohymi aspektami mojho zivota. Pomohlo mi to lokalizovat problem, naucila som sa techniky, ktore mi pomozu spracovat a zbavit sa nechcenych zatazi a vytvorit zivot, aky si zelam. Jiri bol velmi napomocny, vyborne sa s nim spolupracuje, je profesionalny a zaroven ludsky. Je citelne, ze mu na jeho klientoch zalezi, chce im pomoct a vie ako im svoje vedomosti podat zrozumitelnou cestou. Urcite odporucam, nemate co stratit, ale mozete vela ziskat.{
5
Ivica Gazdowitch
A zase to přišlo! Totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná jsem skončila v nemocnici. Poté následovala i finanční krize a já potřetí stála před otázkou: Jak dál? Bylo mi jasné, že musím začít u sebe, ale v tu chvíli jsem vůbec nevěděla, jak na to a hlavně jsem neměla sílu. Jako na zavolanou jsem objevila stránky Cesta relaxace a objednala si osobní koučink a terapii. Bylo až neskutečné, kam jsem se v terapii dostala a jak moc mě situace v dětství ovlivnily v současném životě. Nepříjemné zážitky, vzpomínky a traumata jsme s Jirkou začali postupně řešit pomocí různých technik a já se dostávala do stále většího klidu, zlepšily se i mé zdravotní problémy a některé věci se začaly řešit v podstatě beze mne. Samozřejmě, že to nebylo ze dne na den, ale postupně se učím pracovat se svou myslí a staré návyky měním za nové – pozitivní. Cítím se teď veselejší, šťastnější a hlavně zdravější. Jirko, děkuji moc za super restart.{
5
Blanka-filikarova
Blanka Filikarová
Jirka je opravdu profesionál ve svém oboru a to s velkým přesahem do mnoha dalších odvětví. Ukázal mi více než jeden způsob, jak vyřešit moje problémy. Vždy mě poslouchá a poukazuje na věci, které si ani neuvědomují, že se dějí v mém vlastním životě. Vždy mě kontroluje, aby se ujistil, že mám zdroje, které potřebují. Mám pocit, že jsem touto metodou koučinku s terapií dosáhla většího pokroku, než jsem udělala kdy dříve. Výborně se s ním komunikuje a dokáže vše velice jednoduše a hravě vysvětlit. Absolvovala jsem zatím jen několik sezení a je přede mnou ještě spousta práce, ale už teď se díky jeho schopnostem cítím silnější a dokážu se vyrovnat se stresem, svými pocity i negativními myšlenkami.{
5
Tereza Jelínková
Už po prvním sezení jsme s Jiřím identifikovali kořeny mých problémů. Nejvíc se mi na spolupráci s ním líbí to, že na rozdíl od jiných terapeutů mě vyzývá, abych začala u sebe (změnila samu sebe) a naučila se používat nástroje v běžném životě, které mi pomohou zlepšit kvalitu života. Po každém sezení mám úžasné nástroje, které fungují 100% a pomáhají mi na mé cestě k vyřešení mých problémů. Pracujeme na technikách, které mi pomáhají řešit problémy se stresem, úzkostí i depresemi, což je něco, co jsem u minulých terapeutů nezažila. Nemůžu se dočkat dalšího společného sezení a těch změn, které na mě čekají. Musím ocenit jeho neuvěřitelnou znalost v oblasti mentálního a duševního zdraví. Dozvěděla jsem se informace a možnosti, které mi nikdo nikdy neřekl, ale především jak bezpečné pracovat na vysazení silných antidepresiv.{
5
Veronika Kolářová
Jirka mi opravdu pomohl zbavit se ADHD a dalších psychických problémů. Musím říct, že celostní přístup, který praktikuje a založil u nás v Česku je naprostý fenomén. Prošel jsem už mnoha psychology, psychiatry, psychoterapeuty a dalšími odborníky, ale nikdo mi neukázal hloubku mého problému, natož mi ukázat cestu, jak se jich zbavit. Jirka mi ukázal, že s celostním přístupem lze vyřešit vše. Kombinace online kurzu a koučinku mi poskytla správný směr a hlavně výsledky. Odvádí skvělou práci a jako zakladatel celostního přístupu v Česku inovuje možnosti léčby v oblasti duševního zdraví, což je naprosto úžasné a věřím, že časem bude čím dál více psychologů a psychiatrů využívat jeho postupů, které skutečně fungují.{
5
Martin
Martin Heicht
Po dobré zkušenosti před několika roky jsem opět vyhledala pomoc pana Jiřího Čapovce. Poskytl mi velmi cenný nezaujatý pohled na aktuální životní situaci, podporu, pochopení a pomohl mi uspořádat si myšlenky a emoce, najít strategii a nabrat síly pro další cestu životem. Velmi si cením jeho profesionálního a současně i lidského přístupu. Musím říct, že po těch pár letech, kdy jsem se k němu vrátila, jde vidět, že ušel velký kus cesty. Práce ho baví a naplňuje. To jde mimo jiné poznat i s jeho přístupu, který mi naprosto vyrazil dech, kdy například se mnou strávil o necelé dvě hodiny déle na telefonu, aby mi skutečně pomohl. Věnoval mi svůj osobní čas a nechtěl žádné peníze toho si moc vážím. Nakonec jsem si od něj zakoupila i online kurz harmonie života a změny vidím už po pár týdnech. Kurz je přímo úžasný a sedí mi ve všem a hlavně řeší mé problémy do hloubky. Děkuji moc za vše.{
5
Veronika-konecna
Veronika Konečná
Když je práce posláním, jde to vidět na přístupu, který byl mimochodem skvělý. Pan Jiří je velmi empatický a snaží se pochopit i zaujatý pohled na věc, ale současně dokáže poskytnout náhled na problém úplně z jiné perspektivy. To si toho člověk najednou tolik uvědomí. Ovšem, nebylo to na jedno sezení, ale jeho konzultace i online kurz mi opravdu pomohl. Mohu jen doporučit. Děkuji! Byla jsem s konzultací velmi spokojena, jen mohla být o chvilku delší, abych vše mohla probrat ve větším klidu. Ale co jsem chtěla vědět, na to jsem určitý názor dostala. Dělala jsem si během rozhovoru poznámky.{
5
Jana-Kravecova
Jana Kravěcová

Koučink s Jiřím Čapovcem

Chceš změnit svůj život? Zlepšit své zdraví? Být v životě šťastnější? Zlepšit kvalitu svých vztahů? Získat finanční svobodu? Uzdravit se z fyzických, duševních, nebo psychických nemocí a problémů? Tak neváhej využít exkluzivní služby Jiřího Čapovce, jako je koučink a terapie, kde se ti bude individuálně věnovat a ukáže ti cestu ke tvému cíli ať už je pro tebe jakkoliv nemožný.

koucink-a-terapie-s-jirim-capovcem

Jiří Čapovec a jeho příběh

Můj život nebyl vždy tak skvělý jako tomu je nyní. Všechno to co jsem získal a kým jsem se stal je výsledek mnoha pádů a neúspěchů. Ve svém životě jsem narazil na mnoho neúspěchů, problémů a překážek, ale přišel jsem na to, že každý problém, překážka a neúspěch je jen příležitost pro růst. Je to skvělá možnost jak se více dozvědět o sobě, získat zkušenosti a naučit se něco nového, nebo získat novou dovednost, která mě posune na cestu k úspěchu. Ano v životě zažijeme mnoho pádů a neúspěchů, ale je jen na nás zda se zvedneme a budeme dále bojovat a hledat cestu k úspěchu, nebo zůstaneme na dně a budeme se litovat. Úspěch je volba je na nás jakou cestu si zvolíme.

Zjistil jsem, že život je naprosto skvělý a fenomenální, protože nabízí tak velkou různorodost a neomezené množství možností. Ke každému cíli a úspěchu existuje mnoho různých cest a možností, které nám přináší různé životní lekce i zkušenosti. Je to až neuvěřitelné, co všechno dokáže každý z nás, protože žádné limity a omezení neexistují. Jediné limity, které nám brání v dosažení čehokoliv jsou právě ty v naší mysli. Pokud ovládneme svou mysl a naučíme se jak přeprogramovat své podvědomí, tak můžeme dosáhnout čehokoliv po čem toužíme.

Můj život nebyl zrovna lehký a vše začalo už v mém dětství. Už jako dítě jsem vyrůstal po boku o 3 roky mladšího bratra, který byl od narození nemocný a postižený. To samozřejmě vedlo k mnoha faktorům, které se negativně podepsali na mém životě. Dostával jsem méně lásky a pozornosti od svých rodičů. Nevěnovali a nehráli si se mnou tolik a neměli na mě tolik času, protože se museli věnovat mému bratrovi. Vždy jsem byl až ten druhý. Jako dítě si pamatuji na neustálé hádky, konflikty a situace, které mě velmi negativně poznamenali. To vše vedlo k tomu, že jsem neměl téměř žádné sebevědomí.

Tyto problémy se na mě podepsali na mém životě a zejména na základní škole, kde jsem si prošel šikanou, kdy jsem se stal terčem fyzické a psychické šikany. To vše u mě ještě prohloubilo pocit méněcennosti a na nějaké sebevědomí už nezbylo místo. Od svých 10 let do 19 jsem se aktivně věnoval korejskému bojovému umění.

Vždycky jsem byl dříč, který tvrdě makal, posiloval, trénoval 6 dní v týdnu a vždycky jsem byl o krok před svou konkurencí, tedy aspoň co se týká fyzické kondice. Dva roky po sobě jsem získal ocenění za nejlepšího juniora v republice v korejském bojovém umění taekwon-do ITF. Problém nastal tehdy, kdy se mi otevřeli dveře do světa a české reprezentace. Najednou se objevili pochybnosti, strach, tréma a stres. Začal jsem o sobě pochybovat. V hlavě mi neustále běželi myšlenky jsem na to dost dobrý? Dokážu to a mám vůbec na to?

I když jsem byl fyzicky na tom velice dobře, tak má mysl všechno sabotovala a nakonec jsem nikdy na mezinárodní úrovní neuspěl. A proč tomu tak bylo? Nikdy jsem dostatečně v sebe nevěřil ani jsem nevěřil ve své schopnosti, nebo úspěch na mezinárodní úrovní. Jednoduše mi chybělo sebevědomí. Pokaždé když o něco šlo, tak stres a tréma mě dostali na kolena. A nakonec jsem nedokázal ovládnout své strachy, proto mě zcela ovládli a zničili moji dobře našlápnutou kariéru sportovce.

Od té doby jsem se věnoval bojovým sportům už jen rekreačně a chvíli jsem učil ženy sebeobraně. Dnes už moc dobře vím, že je důležité propojení těla a mysli. Pokud chci být úspěšný a je zcela jedno, jestli jde o sport, umění, podnikání, uzdravení, nebo cokoliv dalšího, tak je nutné propojit tělo, mysl a duši. Proto jsem vytvořil koučink jako součást terapie, aby došlo k propojení těla, mysli, duše a hlavně trvalým výsledkům.

Nejhorší období mého života bylo ještě za dob, kdy jsem studoval a to jak na střední, tak i na vysoké škole. V této době jsem se potýkal s mnoha problémy a to zejména psychickými. Najednou v pubertě přišla krize identity a já naprosto nevěděl kdo jsem, kým chci být a kam chci směřovat. Studoval jsem něco co mě nebavilo, můj život neměl žádný smysl ani směr. Nakonec po rozchodu s tehdejší přítelkyní a určitými problémy ve vztazích s ženami jsem začal trpět depresemi. Deprese mě naprosto srazila na kolena. Všechno mě přestalo bavit, vytratila se radost ze života, ztratil jsem motivaci a chuť dále žít. Vše zašlo až tak daleko, že jsem začal mít sebevražedné myšlenky a nakonec to vyústilo v pokus o sebevraždu. Byl jsem úplně na dně a můj život byl zcela v troskách. Kdyby nebylo určité osoby, která mi zachránila život před sebevraždou, tak už bych zde dneska nebyl.

Z deprese jsem se dostal sám a to bez jakékoliv pomoci. Nikdy jsem nepoužil žádné léky. Deprese byla pro mě dar, který mi změnil život. Byla mi ukázána cesta a také upozornění, že nemůžu žít dále způsobem, kterým jsme žil do té doby. Našel jsem si své mentory, začal jsem být více v kontaktu sám se sebou, s přírodou, zvířaty, pracoval na sobě a to jak vědomě, tak i podvědomě. Dnes pomáhám svým klientům uzdravit se z deprese, ale i dalších duševních a psychických poruch jako jsou úzkosti, fobie a další. Díky propojení těla, mysli a duše, osobní rozvoje a celostního přístupu (celostní medicína) pomáhám lidem k uzdravení i z nemocí a zdravotních problémů i těch „nevyléčitelných“. Také se věnuji psychologii vztahů, sebevědomí (sebeláska) a pomáhám mužům, ženám, párům vyřešit jejich konflikty ve vztazích.

Také se věnuji dalším oblastem jako finanční gramotnost a finance obecně, sebepoznání, lidský potenciál, štěstí a spokojenost v životě. Osobní rozvoj propojují se všemi oblastmi života, protože všechno se vším je navzájem propojené a právě osobní rozvoj je klíč ke všemu.

Ničeho ve své minulosti nelituji a jsem vděčný za to, že jsme si mohl projít depresemi, zažil jsem šikanu a další problémy, protože díky tomu všemu jsem dneska tam kde jsem a jsem tím, kým jsem. Byla to cesta, která mě obrovský posunula v životě, získal jsem mnoho zkušeností, poznání, vzdělání, úžasných lidí a tato cesta změnila moje myšlení a kompletně můj život. Začal jsem se zajímat o osobní rozvoj a celostní medicínu (celostní přístup), pracovat na sobě, vzdělávat se, více naslouchat svému tělu, své intuici. Vytvořil jsem si životní cíle a vize, které jsem si začal krůček po krůčku plnit. Změnil jsem své přátelé, okolí a prostředí, které mě obklopovalo. Jednoduše jsem začal žít více v souladu se sebou, s přírodou, zvířaty (stal jsem se veganem) a začal plnit své životní poslání a naplnil svůj smysl života.

Dnes jsem šťastný a spokojený se sebou i svým životem. Plním si své cíle, sny a vize. Žijí finančně svobodný život, dělám práci, která mě baví a naplňuje a také mám úžasnou partnerku Lenku, která je naprosto jedinečná a skvělá. Společně máme pejska huskyho, který je další výzvou pro náš osobní i duševní rozvoj. Neříkám, že můj život je nonstop úžasný, krásný, pozitivní a nádherný… to opravdu není. Také se potýkám s mnoha problémy a překážkami ve svém životě, ale to k životu patří. Tímto můžeme růst a posouvat se. S každým překonaným problémem a překážkou jsem silnějším a větším člověkem.

Nabídka služeb a produktů

online-kurzy
Koucink-a-terapie
komunita-osobni-rozvoj

Jiří Čapovec a Lenka Heczková

Jiří Čapovec a Lenka Heczková jsou nejen partneři v podnikání, ale také partneři v osobním životě. A díky tomu získávají další zkušenosti ve vztazích, které hned přenáší do praxe a dále je sdílejí ve svých kurzech, videích, koučinku a ve svém blogu. Zkoušejí nové metody, postupy a vytvářejí tak různé techniky pro páry. Oba jsou koučové a terapeuti, ale také jsou pár a v tom je ta neuvěřitelná a skvělá příležitost, která se sebou přináší mnoho krásného, mnoho příležitostí, ale také je to neuvěřitelné posouvá kupředu.

Je to dvojce, která neoddělitelně patří k sobě. Spojili dvě cesty do jedné a v tom je ta obrovská síla. Každý z nich přináší do značky cesta relaxace své dary, ale i silné stránky a tím vytváří silnou značku, která se stala největším webovým portálem v osobním rozvoji na českém internetu se zaměřením na zdravý životní styl, celostní medicínu, fyzické a duševní zdraví, ale také psychologii mezilidských vztahů.

V jejich vztahu si pomohli navzájem poznat a hlavně rozvíjet své silné stránky a specializovat se na obory, které jsou pro ně jejich vášní a životním posláním.

Lenka Heczková také pomáhá ženám propojit se se svou ženskou energii a vnitřní bohyní. Jiří Čapovec pomáhá mužům propojit se se svou mužskou energii a vnitřním bojovníkem. A rovněž do značky cesta relaxace každý z nich přináší své dary z mužské a ženské energie a tím vznikla dokonalá synergie a harmonie.

Dvě cesty se spojili v jednu a tím vznikl nejen partnerský vztah, ale také naše značka cesta relaxace, která pomáhá a inspiruje desetitisíce lidí měsíčně k zdravějšímu životu, duševnímu zdraví a pohodě, štěstí, hojnosti, svobodě a harmonickým vztahům.

Jiri-Capovec-Lenka-Heczkova

Pin It on Pinterest

Shares