Inspirujeme a motivujeme lidi, aby se

odvážili jít naproti svým snům.

 

Pomůžeme ti naplno využít tvůj

potenciál, protože svět potřebuje

dary, které máš jen ty!

O projektu cesta relaxace

cesta-relaxace-projekt

Cesta relaxace poskytuje komplexní cenné zdravotní a psychologické informace a nástroje pro správu vašeho zdraví i vztahů a podporu těm, kteří hledají kvalitní a důvěryhodné informace. Můžete věřit, že náš obsah je aktuální a důvěryhodný, protože jsme se zavázali ve společnosti Cesta relaxace poskytovat každému jednotlivci kvalitní, důvěryhodné informace o zdraví a psychologii založené na skutečných důkazech.

Aby byl náš obsah nejdůvěryhodnějším zdrojem informací, je lékařský zkontrolován a doplněn vědeckými a lékařskými studiemi a výzkumy, aby se ověřila klinická přesnost našeho obsahu, obrázků, infografiky, produktů a služeb. Zdravotní kontrolu zajišťují členové zdravotnické sítě, se kterými momentálně připravujeme spolupráci s projektem Cesta relaxace. Kliničtí lékaři, psychologové, neurovědci a další odborníci ve svém oboru v lékařské sítí přinášejí rozsáhlé zkušenosti z celého spektra lékařských specializací a také svůj pohled z klinické praxe a výzkumu. Brzy si budete moct přečíst více o našem způsobu fungování a novinkách, které pro vás připravujeme.

Jsme nejrychleji rostoucí web s informacemi, které jsou zaměřené na celostní přístup k duševnímu zdraví, zdravý životní styl, osobní rozvoj a psychologii mezilidských vztahů v ČR. Více než 40 tisíc lidí se obrátí na cestu relaxace každý měsíc.

Zdroj: Google Analytics květen 2021.

Ať už jste tady, abyste se dozvěděli více o svém zdravotním stavu, zkoumali výsledky studií a výzkumů, které provádíme, využili některé z našich služeb a online kurzů, nebo získali funkční a kvalitní tipy pro zdravější životní styl a kvalitu svých vztahů i svého života, jste na správném místě. Najdete obsah, který je informativní, snadno srozumitelný a hlavně důvěryhodný. Brzy zde najdete také tým profesionálů, kterým záleží na lidech a budou s námi spolupracovat v mnoha směrech. 

Zavázali jsme se neustále vylepšovat naše stránky. Budeme i nadále zveřejňovat ještě více obsahu, nástrojů, možnosti a služeb, které vám pomohou zlepšit váš život, pomohou vám zorientovat se při rozhodování v oblastí duševního zdraví, životní stylu, psychologii mezilidských vztahu, osobním rozvoji a hlavně vám pomohou cítit se lépe, zlepšit svůj životní styl, zlepšit své duševní zdraví a zlepšit kvalitu svých vztahu i svého života.

 Naše poslání a vize

Naším posláním je pomoci vám upřednostnit a vyladit vaše duševní zdraví, zlepšit životní styl a najít rovnováhu v životě a také zlepšit své vztahy. Pro všechny, kteří mají psychické a duševní poruchy a jiné problémy v oblasti psychiky, problémy ve vztazích nebo se zajímají o rozvoj své mysli, potenciálu a chtějí od života více poskytuje Cesta relaxace cílenou individuální a celostní péči, včetně poradenství a moderních metod na úrovni nejnovějších znalostí psychologie, neurověd, celostního přístupu, terapie a koučovacích metod.

Jsme soukromá společnost se zaměřením na péči o duševní zdraví, psychosomatiku, celostní přístup a celostní medicínu, psychologii, mezilidské vztahy a osobní rozvoj. Poskytujeme odborné řešení problémů v těchto oblastech pomocí psychologie, neurověd, práce s podvědomím a celostního přístupu v terapii i koučinku. Každému tak dokážeme poskytnout komplexní informace a celostní řešení v preferovaném způsobu péče o duševní zdraví, které řeší všechny příčiny a to velmi do hloubky, aby došlo k trvalému uzdravení.

Jiri-Capovec-Lenka-Heczkova

Poskytujeme svým klientům možnost terapií, konzultací, poradenství ​a koučinku online formou. Můžete také využít nabídku našich online programů a kurzů, které vám zajistí všechny potřebné informace, techniky a nástroje z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Můžete také využít online terapie a koučinku rovněž z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Vzdálenost už není překážkou k získání kvalitní celostní terapeutické a koučovací péče.

Nabídka služeb a produktů

online-kurzy
Koucink-a-terapie
komunita-osobni-rozvoj
lenka-heczkova-jiri-capovec

Pár slov o nás a našem osobním životě

Jsme pár, který se aktivně věnuje a žije osobním rozvojem už od maličká. Naše cesty se spojily a díky tomu právě TY můžeš číst tyto řádky.

Společně si užíváme naší transformační cestu a je úžasné, jak se náš život rychle mění. Nastal čas se o naše poznatky, nástroje a techniky podělit s ostatními lidmi, protože naše práce nás baví a naplňuje. Věříme, že tímto způsobem pomůžeme mnoha lidem na cestě žít šťastný a spokojený život plný zdraví, lásky, harmonických vztahů úspěchu, finanční svobody a mnoho dalšího.

Jiří Čapovec a Lenka Heczková jsou nejen partneři v podnikání, ale také partneři v osobním životě. A díky tomu získáváme další zkušenosti ve vztazích, které hned přenášíme do praxe a dále je sdílíme ve svých kurzech, videích, celostním koučinku a terapii i ve svém blogu. Zkoušíme nové metody, postupy a vytváříme tak různé techniky pro páry. Oba jsme koučové a terapeuti, ale také jsme pár a v tom je ta neuvěřitelná a skvělá příležitost, která se sebou přináší mnoho krásného, mnoho příležitostí, ale také nás to neuvěřitelné posouvá kupředu.

Je to dvojce, která neoddělitelně patří k sobě. Spojili dvě cesty do jedné a v tom je ta obrovská síla. Každý z nich přináší do značky cesta relaxace své dary, ale i silné stránky a tím vytváří silnou značku, která se stala největším webovým portálem v osobním rozvoji na českém internetu se zaměřením na zdravý životní styl, celostní medicínu, fyzické a duševní zdraví, ale také psychologii mezilidských vztahů. V jejich vztahu si pomohli navzájem poznat a hlavně rozvíjet své silné stránky a specializovat se na obory, které jsou pro ně jejich vášní a životním posláním. Proto je značka Cesta relaxace jednička v oblasti psychologie a mezilidských vztahů a českém internetu.

Jaká je naše osobní vize?

Chceme, aby se svět stal lepším místem pro nás všechny. Věříme v potenciál každého člověka na planetě. Každý má v sobě úžasné a nekonečné dary, které mohou obohatit celou společnost ve které žijeme a vytvořit lepší svět. Svět kde budou dominovat hodnoty jako je láska, harmonie, spokojenost, štěstí a mír.

Chceme lidem ukázat a inspirovat je, že je možné se osvobodit od otrockého systému, ve kterém žijeme. Osvobodit se od iluze, která se nás snaží manipulovat, lhát, předstírat a zotročovat. Každý člověk se člověk se může osvobodit a žít plnohodnotný, naplněný a spokojený život plný lásky a štěstí. Ukazujeme lidem, že je možné všechny iluze a hranice je možné zbourat. Neexistují žádné nevyléčitelné ani smrtelné nemoci, neexistuje žádný problém, který nelze vyřešit. Každá nemoc lze vyléčit a uzdravit se stejně jako každý problém, nebo situace má řešení a existuje cesta, která vede k úspěšnému řešení. My jsme zde proto aby jsme ti pomohli tuto cestu, která vede k řešení najít.

Představ si svět, kde by všichni dělali to co je baví a naplňuje. Svět, kde jsou všichni 100% sami sebou a autentičtí. Svět, kde lidé spolupracují a tvoří. Svět, kde se respektuje a chrání matka země, příroda a zvířata. Svět, kde jsme si všichni skutečně rovni. Není to nádherná představa? A ten klíč k tomuto světu má každý z nás. Stačí jej jen správně používat. Proto jsme zde my, aby jsme ti pomohli tento klíč správně používat.

Naší vizí je inspirovat a motivovat ke změně, svobodě, spolupráci, tvoření a vlastní autentičností. V budoucnu chceme pomáhat zalesňovat planetu a pomáhat zvířatům. Pokud by jsi měl zájem se s námi na tomto podílet a pomáhat, neváhej a kontaktuj nás a můžeš se přidat. Každý má klíč ke změně ve svých rukou. Každý může změnit svět skrze změnu u sebe samého. My tě jen provedeme změnou tvého života a tím změníš celý svět.

cestarelaxace.cz

Kdo jsme – náš tým

Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahu (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

Je přesvědčený, že každý může dělat, mít a být cokoliv chcete. Já jsem zde proto, abych ti pomohl žít naplněný a šťastný život a dosáhnout svých snů. Jsem celostní terapeut, kouč a mentor, který pomáhá lidem objevit jejich potenciál a uzdravit život na všech úrovních těla, mysli a duše. Moje životní cesta se stala moji vášní, je to něco co mě naplňuje a dělá šťastným. Člověk by měl svým životem motivovat a inspirovat druhé a to je přesně to co já dělám a co miluji.

Lenka Heczková

Lenka Heczková

Koučka a terapeutka

Lenka Heczková je terapeutka a koučka se specializací na psychologii, vztahy a sexualitu, ženskou energii, neurovědy, meditace a práce s podvědomím. Zaměřuje se na vztahové poradenství a psychologii, individuální i párové terapie, témata zvládání stresu, emoční inteligence, práce s myšlením. Dále se soustředí se na práci s podvědomím, pozitivní psychologii, používá techniky imaginace, meditace, dechové techniky, a poznatky z neurovědy. Je spoluzakladatelkou značky a společnosti cesta relaxace spolu s jeho partnerem celostním terapeutem a koučem Jiřím Čapovcem.

Proč vztahy? Nejedná se pouze o vztah k sobě nebo v partnerství, ale také vztah k okolí a prostředí ve kterém žijeme. Spousta lidí vůbec netuší, jak moc je okolní dění a jejich podvědomí ovlivňuje. Spousta lidí čeká až se někdo nebo něco změní… vůbec si přitom ale neuvědomují, že jediný kdo se musí změnit jsou zrovna oni sami. Jsem zde proto, abych lidem pomohla nalézt sebe, rozvinout své schopnosti tak, aby mohli využívat svůj plný potenciál.

Recenze naších klientů

Před nějakou dobou jsem náhodou narazila na web Cesta Relaxace, který mě oslovil nejen kvůli krásnému zpracování, ale především, díky úžasným článkům. V tu dobu jsem řešila spoustu důležitých rozhodnutí a kvůli tlaku, který na mě byl, se na mě projevilo OCD (obsedantně-kompulzivní porucha), kterými trpím od malička. Právě z toho důvodu jsem se rozhodla zakoupit terapii a koučink, které vedl pan Jiří Čapovec, který na mě hned udělal skvělý první dojem. Bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, o čem jsme se spolu bavili a skvěle mi vysvětlil jak mysl funguje. Pracovali jsme na zvládání myšlenek a poslouchaní pocitů, což pro mě byla asi nejnáročnější část celé terapie, ale díky citlivému přístupu pana Čapovce, jsme se dopracovali k výsledkům. Pro mě skvělé bylo i to, že sezení byla online, díky čemuž byla i časově flexibilní. 

Natálie Šikolová

Na Jirku jsem se obrátila s periodickými depresemi, se kterými se léčím jíž více jak 17 let, prakticky od dětství. Nechci ale brát celý život léky, proto jsem začala koučink a terapii. Je vidět, že Jirka opravu rozumí své práci. Prošel se mnou mnoho metod, které mi pomáhají nejen v léčbě s depresí, ale i mít více energie v běžném životě. Jelikož meditace se mi zatím moc nedaří, Jirka mi ukázal mnoho dalších možností od držení těla, po kostku ledu a mnoho dalšího. Pochopila jsem, že bez každodenní  práci na sobě to nepůjde, Jirka hraje roli Terapeuta,  ukáže nám cestu jak a na cestě nás podpoří, ale to zda budeme jeho metody aplikovat, a budeme na sobě chtít makat, už je na nás, bez toho se ale nikdy nevyléčíme. Naučila jsem se jak pracovat se svým strachem a úzkostmi, jak zpracovávat traumata a křivdy z minulosti, jak se správně stravovat, a věřím, že se toho ještě spoustu naučím.
Simona Dubnová

A zase to přišlo! Totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná jsem skončila v nemocnici. Poté následovala i finanční krize a já potřetí stála před otázkou: Jak dál? Bylo mi jasné, že musím začít u sebe, ale v tu chvíli jsem vůbec nevěděla, jak na to a hlavně jsem neměla sílu. Jako na zavolanou jsem objevila stránky Cesta relaxace a objednala si osobní koučink a terapii. Bylo až neskutečné, kam jsem se v terapii dostala a jak moc mě situace v dětství ovlivnily v současném životě. Nepříjemné zážitky, vzpomínky a traumata jsme s Jirkou začali postupně řešit pomocí různých technik a já se dostávala do stále většího klidu, zlepšily se i mé zdravotní problémy a některé věci se začaly řešit v podstatě beze mne. Samozřejmě, že to nebylo ze dne na den, ale postupně se učím pracovat se svou myslí a staré návyky měním za nové – pozitivní. Cítím se teď veselejší, šťastnější a hlavně zdravější.

Jirko, děkuji moc za super restart.

Blanka Filikarová

Pin It on Pinterest

Shares
Share This