ONLINE KURZY

Zapoj se do našich online kurzů, které ti pomohu velice rychle, efektivně a trvale změnit život

Pokud chceš změnit, nebo posunout svůj život na další úroveň, pomůže ti některý z mnoha našich online kurzů. Jsem plně přesvědčený a plně věřím, že neexistuje lepší způsob, jak zlepšit svůj život a ovládnout konkrétní oblasti svého života, než investováním do sebe. Nejlepší investice je investice do sebe. A proto ti nabízíme naše online kurzy, kde najdeš zkušenosti, nástroje, techniky, uvědomění, které pomohli změnit náš život i mnoha našim klientům, ale také dosáhnout úspěchu a splnit si své sny a cíle.

Všechny naše online kurzy jsou vytvořeny, aby tě krok za krokem provedly kvalitními a podrobnými videí, kde najdeš techniky, nástroje, uvědomění, které ti pomohou dosáhnout požadovaných výsledků v co nejkratším čase. A aby bylo dosaženo těchto vynikajících výsledků v co nejkratším čase a hlavně změny byli trvalé, tak jsme do všech našich online kurzu přidali naše speciální nahrávky, kterými jsou programování mysli, podprahové nahrávky, vedené meditace a vizualizace, hypnoterapeutické nahrávky a další nástroje a materiály ke stažení. Všechny naše online kurzy jsou aktuální a neustále se zdokonalují a také jsou neustále aktualizovány a přidávány videa, nahrávky a další obsah, který zajistí tvoji spokojenost a výsledky.  

Podívej se na náš úplný seznam online kurzů a školících programů, které nabízíme níže.

Harmonie života

online-kurz-harmonie-života

Online kurz zaměřený na duševní a psychické poruchy pomocí celostního přístupu (tělo, mysl a duše). Inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxi.

Online kurz harmonie života je primárně zaměřený na léčbu duševních poruch jako (deprese, úzkosti, panické ataky, různé fobie, ADHD, OCD, bipolární poruchu, posttraumatickou stresovou poruchu, poruchy osobnosti a další duševní a psychické poruchy). Mimo to pomáhá zlepšit kvalitu života a to ve všech oblastech jako fyzické zdraví, kvalita vztahů, práce, finance, štěstí a spokojenost v životě, ale také osobní život.

Online kurz harmonie života je zaměřený na celostní přístup k duševnímu zdraví. Celostní přístup znamená řešení duševních a psychických poruch na úrovní těla, mysli a duše, aby došlo k trvalým výsledkům a skutečnému uzdravení. Zaměřujeme se také na všechny oblasti života, které i vzdáleně souvisí s duševním zdravím, aby změna byla komplexní a trvalá.

Tajemství milionové mysli

NENECH SI UJÍT EXKLUZIVNÍ PŘÍLEŽITOST JAK ZÍSKAT PRŮLOMOVÉ TECHNIKY KTERÉ TI PŘEPROGRAMUJÍ MYSL NA BOHATSTVÍ.

Představ si, že se živíš tím, co tě baví. Chodí ti neustále nápady na to, jak vydělávat a zažíváš každý den úžasnou svobodu. Neustále nové a nové příležitosti.

V tomto úžasném programu odstraníš z tvého podvědomí tvé negativní přesvědčení a programy, které ti finančně poškozují tvůj život a naprogramuješ svou mysl na daleko užitečnější přesvědčení a vzorce.

Změny nikdy nebyli tak převratné a rychlé jako DNES.

Zažívej opravdovou životní svobodu!

Cesta sebelásky

INTENZIVNÍ ONLINE KURZ

Vše začíná u sebelásky – ať už jsou to vztahy, kariéra, peníze, zdraví… Tímto kurzem změníš myšlení, najdeš sám sebe a své ztracené sebevědomí. Najdi své silné stránky a začni dělat to co tě doopravdy baví. Nalezni své vnitřní štěstí.

V tomto intenzivním kurzu vyléčíš své traumata i svou minulost. Samozřejmostí nechybí naše oblíbené nahrávky, které ti intenzivně dopomohou ke změně myšlení a přesvědčení o sobě.

POZOR! Tento kurz ovlivní všechny oblasti tvého života – vztahy, zdraví, láska, peníze, štěstí, kariéra, koníčky….velmi pozitivním způsobem. Jsi na to připraven?

Tajemství vysněné postavy

Jedinečný online kurz svého druhů kompletní změna na všech úrovních, která vede k hubnutí a vysněné postavě.

Tento online kurz ti pomůže změnit život a získáš svou vysněnou postavu. Zhubneš velice rychle a efektivně.

Změna na úrovni těla, mysli a duše ti zaručí efektivní a trvalou změnu. Tvá vědomá a podvědomá mysl se sladí a dosažení cíle tě nemine.

Pomocí naších hypnoterapeutických nahrávek s kombinací našich technik se zbavíš negativních návyků, které mají vliv na tvůj životní styl a tvou váhu. Vytvoříš si nové pozitivní návyky, které povedou k dosažení tvé vysněné postavy.

Už cítíš tu změnu? Představ si tu změnu ve svém životě? Jaké to je? Klikni na tlačítko níže a kup si online kurz, protože si zároveň kupuješ i svou vysněnou postavu a svůj nový život.

Sebepoznání 

Hluboká cesta sebepoznání plná překvapení a uvědomění čeká na tebe!

Objev své silné stránky a odemkni svůj plný potenciál, který v tobě někde hluboko dřímá. Někde v tobě je uvězněný lev v kleci a zde je klíč k jeho vypuštění.

Zjisti co tě v životě stahuje dolů a brání ti v úspěchu. Objevíš limity, které ti nedovolují žít šťastný a plnohodnotný život.

Objevíš a stanovíš si své životní cíle a také objevíš svou životní cestu. Najdeš smysl života a životní poslání.

Čeká tě skutečně hluboká cesta do tvého nitra, kde jsou ukryty všechny odpovědi na tvé otázky.

Jsi připraven na změnu?

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This