RELAXAČNÍ A MEDITAČNÍ HUDBA

Relax pro tvé uši

i tvou duši

Zlepši svou duševní pohodu za pouhý týden

Meditační a relaxační hudba má velmi silné a různorodé účinky na tělo i mysl, ovlivňuje dýchání i srdeční frekvenci, spouští uvolňování hormonů, které posiluje naši duševní pohodu, eliminuje stres, stimuluje a posiluje imunitní systém a posiluje kognitivní a emoční centra mozku.

dusevni-pohoda

Zlepši svou duševní pohodu a celý svůj život

83 % uživatelů zaznamenalo pozitivní dopad na jejich stres, deprese a úzkosti. Jednoduše se cítí lépe a hlavně jsou šťastnější v životě a to díky naší relaxační a meditační hudby.

Kvalitni-spanek

Lepší a kvalitnější spánek a snadnější usnutí

9 z 10 uživatelů zaznamenalo zlepšení kvality spánku při poslechu naší relaxační a meditační hudby. Nejen, že se zlepšila kvalita spánku, ale také jim pomáhá naše hudba lépe a rychleji usnout.
energie-vitalni-rano

Více energie a vitality každé ráno

87 % uživatelů uvádí, že se každé ráno pravidelně probouzí odpočatí a připravení čelit výzvám dalšího dne. Také dokáží lépe zvládat a čelit stresu a stresovým situacím. A to vše díky poslechu naší relaxační a meditační hudby.

relaxacni-a-meditacni-hudba

Relaxační a meditační hudba

Naše relaxační a meditační hudba je relax pro tvé uši i tvou duši. Meditační a relaxační hudba má velmi silné a různorodé účinky na tělo i mysl, ovlivňuje dýchání i srdeční frekvenci, spouští uvolňování hormonů, které posiluje naši duševní pohodu, stimuluje a posiluje imunitní systém a posiluje kognitivní a emoční centra mozku. Vše je podloženo vědou.

Zbavuje stresu a zklidňuje mysl

Pomáhá na deprese a úzkosti

Zlepšuje kvalitu spánku a pomáhá usnout

Pomáhá tělu se uvolnit

Snižuje krevní tlak

Recenze našich klientů

Tyto recenze nejsou ověřené fakturou, jelikož jde o naše posluchače z našeho YouTube kanálu Cesta Relaxace.

Vaše hudba je táááák uklidňující. Okamžitě cítím rozdíl. Když jsem ve stresu nebo trpím bolestmi hlavy, obrátím se na poslech vaší relaxační a meditační hudby, která mě hned zbaví stresu a uklidní. Naštěstí poslouchám méně a méně, protože to funguje dlouhodobě, takže jsem ve stresu docela zřídka. Je až neuvěřitelné, jak moc mi vaše hudba dala a kam mě posunula. Děkuji za vše a mohu jedině doporučit.{
5
Sarka-Moravcova
Šárka Moravcová
Vaší hudbu si pouštím vždy při spánku, vždy mě zbaví stresu a negativního myšlení a rychle usnu. Už dlouhé léta mám problémy s usínáním a tohle je balzám pro tělo i duši. Dokonale mě to uvolní a zrelaxuje. Ráno se mi krásně vstává a to s úsměvem na tváří. Relaxační hudba ve mě vyvolává už od prvních vteřin stav blaženosti a naplňuje mě úžasnou energii. Děkuji za vaši hudbu a vše co děláte pro lidí.{
5
Jana-Holeckova
Jana Holečková
Toto je přesně to, co jsem potřebovala. Nejlepší relaxační hudba, kterou jsem kdy slyšela. Potřebovala jsem rychlé řešení jedné noci poté, co jsem se vrátila z práce po nekonečném stresu a vyčerpání. Nějak jsem našla vaši hudbu a youtube kanál, kde jsem si hned vybrala své oblíbené skladby. Hned mě to uklidnilo a míra stresu se snížila, ale nebylo to úplně ono. Bez sluchátek mi to tak rychle nefungovalo, takže pokud chcete okamžitou úlevu od stresu, použijte sluchátka. Se sluchátky se mi okamžitě ulevilo.{
5
Marketa-Mayerova
Markéta Mayerová
relaxacni-hudba

Co vše získáš?

Součástí celého balíčku jsou všechny naše relaxační a meditační skladby, ale také některé naše řízené meditace, programování mysli, podprahově a afirmační nahrávky. Mezi relaxačními a meditačními skladbami najdeš šamanské bubny, nádherné melodie, zvuky přírody, déšť, bouřku, zvuky moře a oceánu, delfíny a kosatky, zpěv ptáků, piano, handpan, kalimba, tibetské mísy, vodopády a zvuky tekoucí vody a mnoho dalšího. Najdeš zde také léčivé frekvence, které zbavují stresu a regenerují tělo. Většina skladeb je v harmonické frekvenci 432 Hz a další jsou v různých léčivých a harmonických frekvencích dle záměru samotné skladby.

Co vše získáš:

  • 4 řízené meditace (na stres, pro hluboké odpuštění. pro dosažení snů a cílů a jako bonus ranní meditace a ranní booster pozitivní energie na každý den)
  • 2 afirmační nahrávky (na zdraví – detox a peníze)
  • 1 programování mysli (na zlepšení zraku a oči)
  • 2 podprahové nahrávky (na stres a peníze)
  • 24 relaxačních a meditačních skladeb
  • Celkem získáš 29 audio skladeb a další budeme v průběhu přidávat, kdy ti vždy pošleme upozornění na email na novou skladbu a ty si ji můžeš stáhnout.
  • POZOR v ceně nejsou zahrnuty tyto dvě podprahové nahrávky – (Zdraví afirmace (podprahová nahrávka) relaxační a meditační hudba 528 hz (regenerace a uzdravení) a (Čakry podprahová nahrávka 639 HZ srdeční čakra afirmace aktivace harmonizace léčení (lepší vztahy)) – Obě nahrávky je potřeba zakoupit zvlášť.

Ukázka naší relaxační a meditační hudby

Relaxační hudba pro uvolnění stresu, Meditační hudba, Léčivá hudba, Léčení, Terapie, Spánek, Yoga ★1

Tato relaxační meditační hudba tě absolutně uklidní, uvolní a zbaví stresu. Je vhodná na relaxace i meditace a poslech v průběhu spánku, jelikož zlepšuje kvalitu spánku. Pokud miluješ zvuky přírody a jemnou uklidňující hudbu tak je tato hudba pro tebe to pravé.

Relaxační hudba – šamanské bubny, léčivá hudba, hudba proti stresu, hudba na spaní, meditační hudba

Šamanské bubny mají ohromnou moc a sílu. Táto šamanská hudba ti pomůže dostat se dovnitř sebe (napojit se na své srdce) a následně vyplaví tvé podvědomé bloky na světlo. Jde o určitou formu terapie, která ti pomůže uvědomit a vyčistit tvé vnitřní bloky, které ti brání v prožívání hojného života na všech úrovních.

Relaxační hudba na spaní a meditační hudba pro hluboký a klidný spánek

Naše relaxační hudba na spaní, ale také meditační hudba pro klidný spánek ti pomůže příjemně relaxovat a zlepší kvalitu tvého spánku. Delta vlny tě provedou hlubokým spánkem, kde bude tvé tělo i mysl plně regenerovat.

Relaxační hudba pro uvolnění stresu (deprese úzkosti a stres) a harmonizaci nervového systému

Nová relaxační hudba pro uvolnění a odstranění stresu, deprese i úzkosti ze tvého života. Také ti pomůže harmonizovat nervový systém a mnoho dalšího. Krásná relaxační hudba, která tě přivede do blaženého stavu mysli, klidu a rovnováhy, ti pomůže uvolnit stres, deprese i úzkosti.

Relaxační podprahová nahrávka, Meditační hudba, Afirmace, Afirmační nahrávka, Binaurální rytmy, Relaxační hudba

V této podprahové relaxační a meditační hudbě jsou podprahově nahrané afirmace, které pomáhají zbavit stresu, napětí i negativní energie. Jde o binaurální rytmy, které za pomoci podprahově nahraných afirmací ti pomůžou lépe zvládat stresové situace a nastolit ve tvém těle i duši klid a mír.

Relaxační a meditační hudba pro uvolnění stresu, uklidňující hudba, léčivá hudba, hang music ★2

Relaxační hudba hang vhodná pro uklidnění, uvolnění a zbavení stresu a napětí. Jde o hudbu vytvořenou nástrojem hang, která ti pomůže nastolit vnitřní klid a mír ve tvé mysli i tvé duši.

Pin It on Pinterest

Shares