RELAXAČNÍ A MEDITAČNÍ HUDBA

Relax pro tvé uši i tvou duši

Hudba je lékem pro tělo i duši. Zaposlouchej se proto do našich uklidňujících skladeb.

Vyzkoušej naši relaxační a meditační hudbu

Relaxační hudba pro uvolnění stresu, Meditační hudba, Léčivá hudba, Léčení, Terapie, Spánek, Yoga ★1

Tato relaxační meditační hudba tě absolutně uklidní, uvolní a zbaví stresu. Je vhodná na relaxaci a poslech v průběhu spánku, jelikož zlepšuje kvalitu spánku. Pokud miluješ zvuky přírody a jemnou uklidňující hudbu tak je tato hudba pro tebe to pravá.

Relaxační hudba – šamanské bubny, léčivá hudba, hudba proti stresu, hudba na spaní, meditační hudba

Šamanské bubny mají ohromnou moc a sílu. Táto šamanská hudba ti pomůže dostat se dovnitř sebe (napojit se na své srdce) a následně vyplaví tvé podvědomé bloky na světlo. Jde o určitou formu terapie, která ti pomůže  uvědomit a vyčistit tvé vnitřní bloky, které ti brání v prožívání hojného života na všech úrovních.

relaxační hudba – meditační a uklidňující hudba, relaxační hudba proti stresu, hudba na spaní ★3

Velice silná relaxační a meditační hudba, která tě doslova převibruje a zlepší tvou náladu. Tato hudba je vhodná pro meditaci, zbavení stresu, jógu, zlepšuje kvalitu spánku a zrelaxuje tvé tělo. Pokud tě něco aktuálně trápí, tak ti pomůže vytáhnout emoce na povrch, aby si mohl s tím dále pracovat a pustit je.

peníze bohatství hojnost – podprahová nahrávka, programovaní mysli a relaxační hudba, afirmační nahrávka

Tato podprahová hudba pro peníze má v sobě podprahově nahrány afirmace, které ti pomůžou v dosažení peněz, bohatství a hojnosti. Doslova ti pozitivně přeprogramuje podvědomí pro dosažení peněz. Je to velice jemná uklidňující hudba vhodná i pro relaxaci, nebo meditaci.

Relaxační podprahová nahrávka, Meditační hudba, Afirmace, Afirmační nahrávka, Binaurální rytmy, Relaxační hudba

V teto podprahové relaxační a meditační hudbě jsou podprahově nahrány afirmace, které pomáhají zbavit stresu, napětí i negativní energie. Jde o binaurální rytmy, které za pomoci podprahově nahraných afirmací ti pomůžou lépe zvládat stresové situace a nastolit ve tvém těle i duši klid a mír.

Relaxační hudba pro uvolnění, uklidňující hudba, hang music ★2

Relaxační hudba hang vhodná pro uklidnění, uvolnění a zbavení stresu a napětí. Jde o hudbu vytvořenou nástrojem hang, která ti pomůže nastolit vnitřní klid a mír ve tvé duši.

relaxační hudba a meditační hudba na spaní – meditace relaxace (vodopády, déšť, voda)

Tato jedinečná a velice silná relaxační a meditační hudba je vhodná pro meditace, relaxaci, ale hlavně je vhodná na spaní. Zlepšuje kvalitu spánku voda,déšť a vodopády jsou absolutně uklidňující a vhodné pro kvalitní spánek.

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

Osobní rozvoj nefunguje a nespasí tě

Osobní rozvoj nefunguje a nespasí tě

Hodně lidí má pod pojmem osobní rozvoj tzv. spásu a kouzlo. A také si spousta lidí myslí, že jde o jakési čáry máry abraka dabra ať mám pohádkový život za jeden týden! Spousta lidí si neuvědomuje, kolik práce to ale vyžaduje. V tomto článku si ukážeme co je to...

Jak být šťastný kompletní průvodce

Jak být šťastný kompletní průvodce

Neexistuje žádný univerzální návod jak být šťastný, který by fungoval pro všechny lidi na této planetě. Ale existují určité kroky a principy, které vedou ke štěstí a šťastnému životu. Tento článek obsahuje kompletního průvodce pro dosažení štěstí, který ti zaručeně...

Jak vydělat peníze (krok za krokem)

Jak vydělat peníze (krok za krokem)

Pokud chceš zvýšit své příjmy a vědět jak vydělat peníze, ale nevíš, kde začít, měl by ti tento článek poskytnout několik nápadů, které budou zaručeně fungovat. V tomto článku s tebou budu sdílet přesný návod krok za krokem jak efektivně vydělávat peníze. Najdeš zde...

Pin It on Pinterest

Shares
Share This