RELAXAČNÍ A MEDITAČNÍ HUDBA

Relax pro tvé uši i tvou duši

Jak relaxační hudba ovlivňuje mysl a tělo

Meditační a relaxační hudba má velmi silné a různorodé účinky na tělo i mysl, ovlivňuje dýchání i srdeční frekvenci, spouští uvolňování hormonů, které posiluje naši duševní pohodu, stimuluje a posiluje imunitní systém a posiluje kognitivní a emoční centra mozku.

Vyzkoušej naši relaxační a meditační hudbu

Relaxační hudba pro uvolnění stresu, Meditační hudba, Léčivá hudba, Léčení, Terapie, Spánek, Yoga ★1

Tato relaxační meditační hudba tě absolutně uklidní, uvolní a zbaví stresu. Je vhodná na relaxaci a poslech v průběhu spánku, jelikož zlepšuje kvalitu spánku. Pokud miluješ zvuky přírody a jemnou uklidňující hudbu tak je tato hudba pro tebe to pravá.

Relaxační hudba – šamanské bubny, léčivá hudba, hudba proti stresu, hudba na spaní, meditační hudba

Šamanské bubny mají ohromnou moc a sílu. Táto šamanská hudba ti pomůže dostat se dovnitř sebe (napojit se na své srdce) a následně vyplaví tvé podvědomé bloky na světlo. Jde o určitou formu terapie, která ti pomůže  uvědomit a vyčistit tvé vnitřní bloky, které ti brání v prožívání hojného života na všech úrovních.

relaxační hudba – meditační a uklidňující hudba, relaxační hudba proti stresu, hudba na spaní ★3

Velice silná relaxační a meditační hudba, která tě doslova převibruje a zlepší tvou náladu. Tato hudba je vhodná pro meditaci, zbavení stresu, jógu, zlepšuje kvalitu spánku a zrelaxuje tvé tělo. Pokud tě něco aktuálně trápí, tak ti pomůže vytáhnout emoce na povrch, aby si mohl s tím dále pracovat a pustit je.

peníze bohatství hojnost – podprahová nahrávka, programovaní mysli a relaxační hudba, afirmační nahrávka

Tato podprahová hudba pro peníze má v sobě podprahově nahrány afirmace, které ti pomůžou v dosažení peněz, bohatství a hojnosti. Doslova ti pozitivně přeprogramuje podvědomí pro dosažení peněz. Je to velice jemná uklidňující hudba vhodná i pro relaxaci, nebo meditaci.

Relaxační podprahová nahrávka, Meditační hudba, Afirmace, Afirmační nahrávka, Binaurální rytmy, Relaxační hudba

V teto podprahové relaxační a meditační hudbě jsou podprahově nahrány afirmace, které pomáhají zbavit stresu, napětí i negativní energie. Jde o binaurální rytmy, které za pomoci podprahově nahraných afirmací ti pomůžou lépe zvládat stresové situace a nastolit ve tvém těle i duši klid a mír.

Relaxační hudba pro uvolnění, uklidňující hudba, hang music ★2

Relaxační hudba hang vhodná pro uklidnění, uvolnění a zbavení stresu a napětí. Jde o hudbu vytvořenou nástrojem hang, která ti pomůže nastolit vnitřní klid a mír ve tvé duši.

relaxační hudba a meditační hudba na spaní – meditace relaxace (vodopády, déšť, voda)

Tato jedinečná a velice silná relaxační a meditační hudba je vhodná pro meditace, relaxaci, ale hlavně je vhodná na spaní. Zlepšuje kvalitu spánku voda,déšť a vodopády jsou absolutně uklidňující a vhodné pro kvalitní spánek.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This