Online kurz Vědomě žít – vědomě tvořit

Získej online kurz vědomě žít – vědomě tvořit za akční cenu
Online kurz zaměřený na vědomý způsob života a emoční koherenci – celostní přístup pro tělo a mysl. Inspirován naším životem a celostní terapeutickou a koučovací praxí.

Zjisti, co je to vědomý život v praxi

sipka-dolu

Znám to já, znáš to i TY?

Zažíváš neustálou nudu. Nic tě netěší, nevíš, co tě baví, ani kdo jsi, neznáš své hranice. Každý den je pro tebe stejný, všední. Nadchneš se pro něco a rychle tvé nadšení zase opadá. Snažíš se změnit svůj život, ale vůbec ti to nejde. Vždycky tě to zničí. Tvá mysl je každý den zahlcena spoustou informací. Život v dnešním světě může být doslova ohromující. Každým dnem čelíš tisícům podnětů z vnějšího světa a do toho se musíš pořád někam tlačit, být dobrý, lepší.

Dnešní společnost se pořád někam žene, jsi ve spěchu a tyto všechny aspekty v tobě vytváří nerovnováhu. Život začíná být rychlý, zběsilý a vyčerpávající. Narušuje to tvou psychiku, tvé vztahy, tvou duševní pohodu, tvou kvalitu života… Tvá schopnost být přítomný a užívat si život se vytrácí. A ty už nevíš, kdo pořádně jsi.

Lidé se pomalu nechávají zamotávat do pavučiny, kterou na ně ušívají druzí lidé, systém a společnost. Nechávají se ovládat tím, co říká rodina, blízcí, sociální sítě, až nakonec ztrácí sami sebe. Všichni říkají, co máme dělat, co je pro nás nejlepší, a většinou to následujeme, protože my sami často v nevědomém životě nevíme, co je pro nás nejlepší.

Vědomě žít a vědomě tvořit – je o vnitřní cestě k sobě, kde nalezneš smysl života, uvolníš se a budeš žít naplno svůj potenciál. Dělat, co tě baví, mít za to odměnu a cítit naplnění. Je to životní cesta, která vychází z otevřenosti srdce k sobě i druhým. Respektuješ sám sebe i druhé. Žiješ tady a teď. Nepotřebuješ se srovnávat, nemáš předsudky a posloucháš své vnitřní vedení.

Většina lidí v dnešní společnosti žije v iluzi, která se stala jejich vězením. Možná se ptáš, proč? Protože uvěřili vymyšlenému příběhu o sobě samých. Uvěřili tomu, co o nich říkají druzí. Nevědomě se stali oběťmi omezení, která jim jejich blízcí zasadili do mysli, a to vytváří tu neviditelnou zeď, která omezuje jejich život na průměrnost. Bez ohledu na to, co děláš, nemůžeš uniknout.

Oběti věří, že jejich vlastní příběh o sobě samých je skutečný, pravdivý a neměnný. Věří, že nemohou být šťastní, protože jim druzí házejí klacky pod nohy. Nevědí, že by nad svým životem mohli mít moc, protože kolem sebe vidí tolik překážek a problémů. Snaží se zavděčit druhým, protože se mylně domnívají, že mohou být dobří jen tehdy, když splní podmínky a očekávání svého okolí.

Mnoho lidí žije život v tichém zoufalství. Prostě jdou s proudem, připojují se ke stádu. Jejich jedinou odměnou za to, že žijí tímto způsobem, je, že se dokážou vyhnout problémům a žít pohodlný život.

To, co zvenčí vypadá jako pohodlí, ve skutečnosti může uvnitř zabíjet.

Není to koneckonců mučení procházet stejnou rutinou 365 dní v roce a nevědět, proč to děláš?

Rozhodně je.

Proto je důležité žít vědomě tím, že si budeš vědom svých činů, emocí, tužeb, záměrů a nakonec i svého účelu.

Co to tedy znamená žít vědomě?

Jednoduše řečeno, žít vědomě znamená, že svůj život vytváříš vědomě, spíše než se nechat pasivně unášet. Znamená to, že jsi vědomý svých skutečných tužeb a jsi schopen nasměrovat svou energii k postupné realizaci těchto tužeb.

Také to znamená, že si uvědomuješ jakákoli negativní přesvědčení nebo myšlenkové vzorce. Uvolníš je, aby tě netáhly dolů. Když žiješ vědomě, cítíš se dobře bez ohledu na okolnosti, protože si uvědomuješ, že TY vytváříš svůj život svými myšlenkami, činy a systémem přesvědčení.

Chceš taky tak dopadnout?

pribeh-stareho-smutneho-muze

Jednoho dne se probudíš. Je ti 70 let.

Celý život jsi tvrdě pracoval a přizpůsoboval se očekáváním společnosti. Jsi chytrý, takže jsi rychle postoupil na firemním žebříčku. Nyní jsi v důchodu a jsi docela bohatý.

Zůstal jsi sám. Tvoje žena se s tebou dávno rozvedla, protože jsi ji kvůli své práci zanedbával. Tvé děti se k tobě chovají jako k cizímu člověku a nikdy tě nekontaktují. Přišel jsi o všechny jejich hlavní životní události, protože jsi se musel účastnit firemních akcí a tvrdě pracovat. Tvůj nejlepší přítel zemřel před 10 lety. V té době to bylo deset let, co jsi ho kontaktoval. O jeho smrti jsi se dozvěděl až po několika letech.

Díváš se na to, co jsi ve svém životě dokázal. Máš peníze, velký dům, zahradu, luxusní auto. Na tvém stolku je několik kariérních ocenění. A hlavně ve tvém domě je také spoustu věcí, které jsi nikdy nepoužil nebo jen zřídka. Věřil jsi, že tě udělají šťastným.

Ale nikdy jsi se žádné ze svých vášní nevěnoval, ani jako koníčku. Nikdy jsi se nenaučil hrát na hudební nástroj, nikdy jsi se nenaučil tančit salsu, nikdy jsi se neučil o cizí kultuře, nikdy jsi se nenaučil umění nebo řemeslo, nikdy jsi se nenaučil vařit své oblíbené jídlo.

Cítíš prázdnotu. Jsi psychicky i fyzicky na dně. Takhle to skončit nemělo. Věřil jsi, že pokud budeš chytrý a budeš tvrdě pracovat, štěstí bude na konci tvého úsilí, takže jsi ignoroval nepříjemné pocity v pozadí své mysli, stížnosti své rodiny a ustarané volání „Jsi v pohodě?“ od svých kolegů a přátel. Když se ohlédneš zpět, příležitostí bylo mnoho. Pro usmíření, pro nová přátelství, pro záchranu manželství a rodiny, pro záchranu a změnu tvého života. Všechny jsi je ignoroval.

My lidé se rádi považujeme za racionální tvory, ale štěstí a naplnění leží na straně emocí. Při sledování čísel bankovních účtů, na kterých po určitém bodě opravdu nezáleží, můžeme na cestě zanedbávat tolik důležitých věcí.

Tvé emoce, stejně jako bolest, je často obtížné rozeznat. Stejně jako bolest mohou signalizovat něco triviálního, co bys měl prostě ignorovat, nebo mohou signalizovat něco zásadního o směřování tvého života. Vědomý způsob života a emoční koherence je schopnost rozeznat, co se ti tvé emoce snaží sdělit, vést tvůj život směrem, který je v souladu s tvými racionálními i emocionálními cíli a realizovat je, rozpoznat emoce i u druhých, a tak budovat silné, smysluplné vztahy.

Být pouze inteligentní z tebe dělá pouze dobrého řidiče. Díky emoční inteligenci, která je součástí vědomého způsobu života víš, kam chceš řídit.

Toto je ve zkratce příběh jednoho našeho klienta, který jen lituje, že tyto principy, které najdeš v našem online kurzu vědomě žít – vědomě tvořit neobjevil dříve.

A víš, co je nejlepší na tom všem? I já před lety žil tento příběh, tvrdě jsem pracoval, usiloval o své cíle, úspěch a finanční svobodu. Své štěstí, Lenku, rodinu, koníčky, touhy a vášně jsem odsouval do doby, až jednoho dne získám to vše. Nakonec jsem dostal facku od života, s Lenkou jsme měli velké vztahové problémy a já si uvědomil, co to dělám? Můj život mi protéká mezi prsty a já si nic neužívám a nemám z ničeho radost. Prozřel jsem, změnil jsem celý svůj život a ty můžeš taky. My ti s tím rádi pomůžeme.

Je ti to povědomé?

Zažíváš neustálou nudu?

Nic tě netěší a nenaplňuje?

Prožíváš prázdnotu?

Přijde ti, že nic nemá smysl?

Sabotuješ svůj život?

Nedokážeš zvládat své emoce?

Máš ve své mysli chaos a nedokážeš ho zastavit?

Ovládají tě negativní myšlenky a narušují tvůj život?

Cítíš se emočně nebo tělesně otupělý/á?

Máš problém s pozorností a soustředěním?

Máš problém s prokrastinací?

Nedokážeš kontrolovat své reakce a chování?

Vyhýbáš se vztahům, protože se bojíš otevřít?

Střídáš partnery, protože tě rychle omrzí?

Sexuální život tě už nenaplňuje?

Žiješ tak, jak ti ukázali ostatní, že máš žít?

Nevíš kdo jsi, kým chceš být a kam směřuješ?

Nadchneš se pro věci rychle, ale rychle ztrácíš zájem?

Jsi závislý na pornu, hrách, nakupování, alkoholu...?

Toužíš po dobrodružství a trochu šťávy v životě?

Jsi často unavený a nevíš z čeho nebo proč?

Chybí ti kreativita, tvořivost a intuice?

Postrádáš své pravé autentické já?

Prožíváš intenzivní návaly smutku, hněvu, strachu?

Potýkáš se s vyhořením, únavou a depresemi?

Potýkáš se s psychosomatickými problémy?

Potýkáš se sexuálními dysfunkcemi?

Jsi neustále ve stresu?

Jsi často podrážděný/á?

Máš problém s frustrací?

Co ti tento kurz umožní?

Budeš prožívat více radosti a potěšení z maličkostí.

Nalezneš v sobě skutečné vnitřní štěstí.

Dovolíš si více potěšení v životě.

Budeš si více užívat svůj život.

Zlepší se tvá emoční inteligence.

Zbavíš se negativních myšlenek a stresu i s příčinami.

Získáš kontrolu nad svými reakcemi a svým životem.

Ovládneš svou mysl.

Budeš si vědomě vytvářet svůj život.

Napojíš se na své tělo a budeš ho vyživovat zevnitř.

Napojíš se na své skutečné emoce a pocity.

Ve svém životě vyměníš šeď za milion krásných barev.

Naučíš se, jak se zbavovat stresu i s jeho příčinami.

Uzdravíš své vnitřní traumata na fyziologické rovině.

Obnovíš svůj vnitřní klid ve své mysli i svém těle.

Budeš prožívat hlubší intimitu.

Budeš mít lepší sex.

Tvé vztahy se výrazně zlepší.

Budeš navazovat zdravé vztahy.

Objevíš svůj skutečný smysl života.

Zjistíš kdo jsi, kým chceš být a kam chceš směřovat.

Odhalíš své skutečné pravé autentické já.

Zjistíš své skutečné priority.

Nalezneš své skutečné vnitřní hodnoty.

Zjistíš, co chceš od života (práce, vztahy, koníčky...).

Zjistíš, co nechceš a co poškozuje tvůj život.

Zbavíš se prokrastinace a začneš být konzistentní.

Budeš mít více energie a budeš vitálnější.

Postavíš sebe na první místo.

Nalezneš své vnitřní hranice a dokážeš si je vymezit.

Naučíš se říkat ne, když to tak cítíš a potřebuješ.

Budeš schopen dělat změny.

Zbavíš se závislostí (porno, nakupování, alkohol...).

Zlepší se tvá duševní pohoda a tvé duševní zdraví.

Budeš se stravovat zdravě a vyváženě pro tvé tělo.

Zlepší se tvůj životní styl.

Zbavíš se psychosomatických problémů.

Zlepší se tvé celkové zdraví.

Zlepší se všechny životní oblasti.

S čím ti pomůže online kurz vědomě žít – vědomě tvořit?

lepši-emocni-inteligence

Lepší emoční inteligence

Emoční inteligence označuje schopnost identifikovat a zvládat vlastní emoce, stejně jako emoce druhých. Vědomý způsob života je klíčem jak ovládnout důležité dovednosti emoční inteligence – emoční uvědomění neboli schopnost identifikovat a pojmenovat vlastní emoce, schopnost využít tyto emoce a aplikovat je na úkoly, jako je myšlení a řešení problémů a schopnost zvládat emoce, což zahrnuje jak regulaci vlastních emocí, když je to nutné, tak pomoc ostatním, aby dělali totéž.

Vědomý způsob života tě směruje k sobě a tím se více spojuješ s vlastními pocity, ale také se svým tělem, kde jsou uloženy tvé potlačené pocity, kterých se můžeš zbavit, protože tě to společně naučíme. Naučíme tě také řídit své emoce a zvládat chaos ve tvé mysli, ale také pracovat s negativními myšlenkami.

cesta-k-vysnene-postave

Schopnost prožívat smyslové potěšení a mít lepší volby

Pravidelná praxe vědomého žití zvyšuje smyslové uvědomění a schopnost prožívat smyslové potěšení. V tomto kurzu budujeme bezpečí a odolnost nervového systému prostřednictvím vědomého žití. Vytváříme tak cestu pro hlubší životní zážitky plných potěšení. Díky tomu budeš šťastnější, naučíš se uvolnit každodenní stres a budeš odolnější.

A to je skvělou investicí, protože budoucnost bude mít stále více rušivých vjemů a ty se naučíš seberegulaci. A nejen to, ale budeš si uvědomovat, co je ve tvém životě to opravdové, pravé a díky tomu si dokážeš daleko lépe učinit kvalitnější volby. Protože tvá volba bude vycházet z naprostého klidu, nikoliv ze stresových hormonů. 

strach

Emoční otupělost a odpojení se od sebe

Dalším velmi důležitým problémem, který do hloubky probíráme v online kurzu je emoční otupělost a odpojení se od sebe. To je velký problém dnešní společnosti a toho, jak je dnešní společnost nastavená. Lidé jsou odpojení od svých emocí, svého srdce, svého těla a nedokáží prožívat radost, štěstí a potěšení v životě. Takový člověk ani neví, co ho baví, naplňuje, co mu přináší radost a potěšení, nezná sám sebe, své silné stránky, své limity, hranice, co mu škodí a ubližuje, co ho inspiruje, nezná své životní poslání, své cíle a smysl života. Pokud nevíš, co ti škodí a ubližuje, tak jak chceš změnit svůj život? Online kurz ti pomůže napojit se na sebe, získat zpět svou moc, kontakt se sebou, svým tělem, svými emocemi a začít řídit svůj život.

zavislost-na-partnerovi

Získat více energie a vitality 

Online kurz ti pomůže se více soustředit na sebe. To není nic sebestředného. Protože když se zaměříš na sebe, na svou spokojenost. Pak budeš spokojený, v duševní rovnováze a hned si daleko lepším parťákem pro svého okolí. Když se zaměříš sám na sebe, pak brzy poznáš, že to, co hledáš venku, je v tobě. Přestaneš se starat tolik o vnější svět, který tě zaneprázdňuje, vyčerpává a začneš si užívat více skutečných vnitřních hodnot. Radost, štěstí a potěšení bude vycházet z tebe, tvého srdce a budeš mít více energie a vitality. Jednoduše přestaneš mrhat svou energií na zbytečnosti a budeš jí umět investovat správně do toho, co tě naplňuje, přináší ti radost, smysl, štěstí, zdraví a podporuje tvé cíle, sny a tvůj život.

   

  strach

  Otevřít své srdce – prožívat lásku a hlubokou intimitu

  Budeš schopen mít otevřené srdce a tím prožívat lásku. S partnerem dokážeš prožít hlubší intimitu. Zbavíš se strachu, vnitřní emoční bolesti, traumat a staneš se opět zranitelným a autentickým, což zlepší tvé vztahy i schopnost navazovat zdravé vztahy. Když otevřeme své srdce, automaticky k sobě přitahujeme lidi. Pokud budeš pracovat dál hlouběji a hlouběji s vědomím žitím v oblasti sexu, pak objevíš extatické stavy, hlubší a silné orgasmy, propojení a zcela jiný sex na jiné úrovni.

  Extáze, touha, vášeň, vzrušení a sexuální energie se stane tvým motorem, protože tuto nejsilnější energii, kterou máme k dispozici dokážeš nasměrovat přesně tam, kde potřebuješ a tím se změní celý tvůj život nejen vztahy. Začneš žít více srdcem a skutečnými hodnotami a tvé ego už nebude mít nad tebou kontrolu a moc.

  strach

  Sebepoznání a poznat své autentické já

  Objevení a rozvoj vnitřního potenciálu je důležitou součástí našeho růstu a cesty k realizace sebe samého. Pokud k tomu dojde, tak začínáš žít naplněný život plný radosti a štěstí. To vede k dlouhodobému zlepšení tvé duševní pohody, štěstí a spokojenosti v životě a následnému uzdravení. V kurzu půjdeme skutečně na kost, do tvé pravé autentické podstaty. Nasedneš na horskou dráhu do hlubin své duše a osobnosti, která povede k sebepoznání a napojení se na své srdce, své vnitřní záměry, touhy, vášně a smysl života.

  Sebepoznání znamená také objevit své silné stránky a ty rozvíjet, ale také identifikovat své slabiny a nedostatky, které je nutné přijmout. Pokud se zabýváme sebepoznáním, může dojít k pochopení příčin, které vedly ke vzniku tvých problémů a také identifikování tvých vnitřních limitů a strachu, které ti brání změnit svůj život a posunout v životě dále. Toto ti umožní s tím dále pracovat a zbavit se těchto tvých limitů a osvobodit svůj život. Pomůžeme ti objevit kdo jsi, kým chceš být a kam chceš v životě směřovat a realizovat toto tvé nové já spolu s tvým novým životem.

  strach

  Nalezení smyslu života a životního poslání (cíle)

  Život bez hlubšího smyslu a životní cesty (poslání) je prázdný život. Cíle dávají našemu životu smysl, vedou nás k růstu a získávání zkušeností, které nás posouvají na naší cestě a vedou nás k sebepoznání. Odhalíš svůj skutečný smysl, který vychází za tvého srdce.

  Dozvíš se, jak ukončit etapu života zvanou stagnace, začneš skutečně žít a směřovat ke svému ideálnímu životu. Zaměříme se na nástroje, které tě přivedou se zamyslet nad tvým životem a objevíš způsoby, jak si určit životní cíle a cestu v životě, která bude rezonovat s tvým srdcem. Ukážeme si také funkční strategie, pomocí kterých dosáhneš svých snů a cílů. Nalezení tvé vnitřní cesty a hlubšího smyslu ti pomůže překonat strachy z budoucnosti a nejistoty z toho, co bude a překonat deprese a získat zpět svou vnitřní motivaci a chuť žít.

  strach

  Uzdravení traumat

  Naučíš se, jak uzdravit minulost a traumata, které v nás opakovaně vyvolávají vnitřní bolest a způsobují problémy na fyzické i duševní rovině. Pokročilé, ale zároveň jednoduché metody a strategie, které tě provedou krok za krokem na cestě k vnitřní transformaci a uzdravení.

  Dokud neuzdravíš své zranění z minulosti, tak budeš krvácet a prožívat vnitřní bolest a utrpení. Minulost je klíčem pro lepší budoucnost. Strom také potřebuje zdravé kořeny, aby mohl být krásný, silný a zdravý. Stejně tak i my musíme mít zdravé základy, na kterým můžeme stavět zdravý život plný radosti, štěstí a hojnosti.

  strach

  Vnitřní štěstí – radost štěstí a potěšení z maličkosti

  S vědomým způsobem života a otevřeným srdcem přichází i vnitřní zdroj nekonečné motivace, štěstí, radosti a potěšení. Plně si užívat život s přítomností, je to největší bohatství, které máme. A má ho každý. Problém je v tom, že jsme to zapomněli. Vytrénovali jsme svůj mozek i nervový systém, aby vnímal všude nebezpečí, hrozby, stres a starosti. To nám přináší utrpení, problémy, otupuje to naše skutečné pocity a vrhá nás to do stresu, úzkosti a deprese. Ale co když se můžeš zase radovat a užívat si maličkostí jako dítě? Ano, je to možné a tento kurz tě to naučí. Postupně budeš uvolňovat své traumata, emoční blokády a budeš více v kontaktu se svým vnitřním zdrojem, který bude otevírat dveře různým příležitostem směrem k životní hojnosti. Je to složité? Ne, pokud máš ucelený systém, který funguje a tím je tento online kurz.

   

  strach

  Zbavíš se závislostí

  Zbavíš se závislostí, nezdravých návyků a způsobů útěku od negativních pocitů, vnitřní prázdnoty a nenaplněných potřeb. Dopaminem hnaná touha, která vede k závislostem, emoční otupělosti, vyčerpání tvé mentální i fyzické energie najednou zmizí. Staneš se pánem svého vlastního života.

  Vědomý způsob života je opakem života v proudu závislosti, která člověka postupně čím dál více ničí, otupuje až ho nakonec úplně pohltí a zdevastuje. Vědomý způsob života ti pomůže vzít si svou moc zpět a začít si vědomě tvořit svůj život a vzdát se všeho, co poškozuje tvůj život. Nezdravé návyky a závislosti zmizí, protože budeš řídit svůj život ze srdce a ne z ega. Budeš řízen svým skutečným pravým autentickým já a ne vnitřní bolesti, která tě spaluje a směřuje k utrpení.

  strach

  Lepší životní styl – strava a redukce stresu

  Vědomý způsob života je skvělý, protože si začneš více uvědomovat sebe, své tělo, své pocity a zpětnou vazbu, které se ti dostává. Najednou si více citlivý na podněty, kterými s tebou tvé tělo komunikuje. Víš, co dělá tvému tělu dobře, jaká strava a způsob životního stylu podporuje tvé zdraví, energii, vitalitu a podporuje tvé zdraví a zlepšuje celý tvůj život.

  Můžeš si uvědomit, co tě stresuje, co tě stahuje dolů, okrádá o energii a poškozuje tvůj život. Naopak zjistíš, co ti přináší užitek, energii, vitalitu, duševní pohodu a začínáš vyživovat své tělo, mysl i duši. Každé tělo je jiné, proto žádný směr stravování nefunguje na všechny, ale tobě to už bude jedno, protože tvé tělo si řekne, co mu vyhovuje a začneš ho správně vyživovat.

   

  strach

  Návyky a rituály pro vnitřní změnu

  Jak nahradit staré, nefunkční návyky, které poškozují kvalitu tvého života, návyky novými, které přispívají k zlepšení kvality života i celkového zdraví. Jde o návyky, které zlepšují životní styl, podporují produktivitu, zdraví, náladu, štěstí a duševní pohodu.

  Zjistíš, jak nezdravé návyky poškozují tvůj život a následně najdeš řešení, které ti pomůže začít se obklopovat skutečnými návyky a rituály, které ti pomohou žít naplno svůj plný potenciál. Stáváš se tím, co děláš opakovaně že? Bohužel to děláme často nevědomě a tím se dostáváme do role oběti. Oběti svých vlastních vzorů chování a své minulosti. Ale co když to můžeš změnit? Ano kurz ti pomůže dostat se z role oběti do role tvůrce a tvořit svůj život.

  strach

  Zvyšování osobních vibrací

  Zvyšování osobních vibrací je důležitou součástí pro naše štěstí, spokojenost, hojnost, zdraví i cestu k uzdravení. Nezáleží, jestli jde o duševní, nebo fyzickou rovinu, pokud zvýšíme své vibrace, tak dochází k posílení imunitního systému, snížení stresu, zlepšení schopností regenerace a uzdravení těla, jsme odolnější vůči stresu, negativním emocím a myšlenkám. Jednoduše se cítíme lépe a naše tělo na toto reaguje a mění se i biochemie (hormonální rovnováha) našeho těla, což podporuje duševní pohodu, náladu a také štěstí.

  Čeká tě cesta k vědomému uzdravení tvého života a hlavně se staneš nejlepší verzi sebe samého. Naučíš se čerpat z neomezeného zdroje tvořivosti, kreativity a intuice.

  strach

  Vnitřní vedení – lepší kreativita, tvořivost a intuice

  Jedna z nejhezčích částí vědomého způsobu života je v tom, že se otevřeš své srdce a tím sevice otevřeš i životu. Budeš více v kontaktu sám se sebou, svým tělem, svými skutečnými pocity, touhami, vášněmi a smyslem života. To změní hru natolik, že začneš využívat neomezeně zdrije tvořivé a kreatrivni energie a tkae své intuice, která tě povede směrem k tvým snům.

  Už nemusí tlačit a lpět, ale povede tě tvůj vnitřní motor, který zná cestu lépe než ty a tvé ego. Stačí následovat své srdce a otevřít se více životů, protože do tvého života najednou začnou padat neomezené příležitosti a to nejhezčí na tom je, že k nim budeš vnímavý, protože vědomý způsob života je o uvědomování si vnitřního i vnějšího světa.

  strach

  Lepší duševní zdraví a pohoda

  Pokud chceš změnit svůj život, musíš prvně změnit svou mysl. Čeká na tebe komplexní strategie a návod, jak obnovit rovnováhu ve svém těle i své mysli, kde dojde k určitým změnám, které podporují tvou duševní pohodu a zdraví. Vše se děje přirozeně se změnou, jakým budeš k životu přistupovat.

  Získáš ucelený systém, který povede k tomu, že přestaneš utíkat před svými pocity, minulosti, bolesti, problémy a začneš je řešit způsobem, který bude mít dalekosáhle výsledky nejen na tvé zdraví, duševní pohodu a štěstí, ale na celý tvůj život. Ukážeme ti, jak uvolnit traumata, potlačené emoce, stres ze svého těla a hlavně, jak přesolit nervový systém, aby jsi obnovil ve svém těle rovnováhu.

  strach

  Napojení se na své tělo a pocity (emoce)

  Jak by se změnil tvůj život, kdyby jsi byl plně napojen na své tělo i pocity? Najednou by jsi věděl, co tvé tělo chce a potřebuje a naopak, co mu ubližuje a poškozuje ho. Věděl by jsi, co ti dělá dobře a podporuje tvé zdraví, štěstí, dodává ti energii, inspiraci, inspiraci a duševní pohodu a naopak, co tě vysává, ničí a poškozuje tvůj život. Jak by se tvůj život změnil? Tento kurz ti s tímto pomůže a začneš vnímat i ty nejjemnější změny, kterou vedou ke skutečným změnám.

  Tvé vědomí se rozšiřuje a ty se stáváš více sebevědomým. Můžeš uvolnit potlačené emoce ze svého těla. Uvědomíš si své emoce a tím získáš lepší kontrolu nad svými emocemi. Staneš se klidnějším. Můžeš využít inteligenci svého těla a rozvinout intuici. Můžeš posílit duševní pohodu, léčení a relaxaci. A mnoho dalšího…

  strach

  Zbavit se prokrastinace

  Jak by se změnil tvůj život, kdyby jsi vyměnil prokrastinaci za produktivitu? Najednou začneš dotahovat své akce do úplného konce. Přestaneš se rozptylovat a budeš plně soustředěný na své cíle. Zlepší se tvá pozornost a soustředěnost, která ti pomůže získat od života více. Více než si myslíš, že můžeš dokázat.

  Víme, co stojí za nejčastějším a nejsilnějším faktorem, který vede k prokrastinaci a také víme, jak to otočit, aby jsi dokázal využít 100% své energie směrem, který si sám zvolíš. Mnoho našich klientů, tyto principy využívá ve svém životě pro svůj osobní růst, podnikání a tvorbu byznysu, dosahování osobním cílů v životě a mnoho dalšího. Do všech našich kurzů jsme tyto principy vložili hned do úvodu a počet klientů, kteří došli v kurzu až do konce se ztrojnásobil.

  strach

  Očista

  S tím vším přichází také očista, kde si začneš uvědomovat, co poškozuje tvůj život, co ti už neslouží, co tě stahuje dolů, co s tebou nerezonuje a začneš se zbavovat všech zátěží ve tvém životě. Uděláš prostor pro nové příležitosti, věci, osoby a další aspekty, kterou budou s tebou plně rezonovat.

  Jednoduše se začneš obklopovat pravými lidmi, věcmi a žít dle svého nejniternějšího autentického záměru. Budeš vyživovat své srdce, touhy, vášně, smysl života a budovat své vnitřní štěstí. Tvůj život dostane nový rozměr. Vše se bude dít automaticky, protože se změní tvé vnímání a tvůj postoj k životu i k sobě. Vypustíš tu šelmu, která je v tobě uvězněna a začneš využívat naplno svůj neomezený potenciál.

   

  Kdo je Jiří Čapovec?

  Jiří Čapovec je lektorem online kurzu harmonie života a zároveň je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

  Je plně přesvědčený, že každý můžete dělat, mít a být cokoliv chcete. Proto vytvořil tento online kurz harmonie života inspirovaný a plný zkušeností z jeho celostní terapeutické a koučovací praxe z oblasti duševního zdraví, aby ti pomohl žít naplněný, šťastný život a dosáhnout tvých snů a cílů v životě. Dále také pomáhá lidem objevit jejich potenciál a uzdravit život na všech úrovních těla, mysli a duše. Jeho životní cesta se stala jeho vášní, je to něco, co ho naplňuje, inspiruje a dělá šťastným. Člověk by měl svým životem motivovat a inspirovat druhé a to je přesně to, co dělá.

  Stejně jako trénujeme své tělo a fyzickou zdatnost, je důležité trénovat i svou mysl pro optimální duševní pohodu – Jiří Čapovec

  To, jak myslíš a jak se cítíš, ovlivňuje každý den a každou minutu tvého života a proto je nezbytné, aby jsi se naučil ovládnout svou mysl. Pokud chceš změnit svůj život, tak nejprve musíš změnit to, jak myslíš a jak se cítíš. Ovládnutí své mysli je klíčová dovednost pro lepší život ve všech oblastech. Bez ohledu na tvou minulost, tvou cestu jsem zde, abych tě podporoval, navedl tě na správnou cestu a inspiroval k velkým úspěchům, uzdravení, zlepšení kvality života, zlepšení duševního i fyzického zdraví, lepší kvality vztahů, finanční svobody a šťastnějšímu životu.

  kouc-jiri-capovec
  kouc-jiri-capovec

  Můj příběh – Jak to vše začalo

  Před několika lety jsem žila úplně jiným životem. Kouřila jsem, pila a užívala si život tak, jak mi bylo ukázáno, že si ho mám užívat. Dny ubíhaly, a já nesnesla ten všední život, kdy je každý den stejný. Potřebovala jsem něco, nějakou šťávu. Něco, co mi do mého života vlije kus života, radosti a naplnění. Necítila jsem se šťastná.

  Jediné, kde jsem se cítila alespoň trochu živá bylo jen u sexu. Rychle jsem se také nadchla pro koníčky, ale rychle z mého života zase vymizely. Začala jsem trávit čím dál více času v posteli s telefonem v ruce.

  Cítila jsem se nespokojeně, nešťastně. Nenáviděla jsem se, že nezvládnu tolik. Chtěla jsem změnu, ale vůbec mi to nešlo. Neměla jsem žádnou energii. Moje vnitřní baterka byla zcela vyčerpaná. Prospala jsem i 12 hodin denně. Neměla jsem nic, co by mě v mém životě těšilo, tak proč vlastně žít? Byla jsem tak unavená a slabá. Byla jsem ráda, že udělám své každodenní povinnosti a pak hurá na gauč nebo postel. Přišlo mi doslova, že umírám zaživa. Nedokázala jsem prožívat radost i když jsem chtěla jí prožívat.

  Svět byl pro mě šedivý a já se postupně měnila v kámen

  Ve svém životě jsem se také nechala využívat a nevěděla jsem, kde jsou mé hranice. Já jsem ani netušila zda mě někdo přímo přede mnou uráží nebo si jen dělá legraci. Možná máš podobný příběh jako já. Musím ti říct, že vše se změnilo. Tohle už nejsem já…

   

  Dny i roky ubíhaly a můj život se nějakým způsobem změnil, a já nevěděla proč. Začala jsem mít skvělé výsledky. Můj partner také. Cítila jsem se skvěle, vitálně, vnitřně konečně šťastně.

  Když jsme si u klientů všimli doslova zázračných změn…jen díky tomu, že jsme je znovu napojili na sebe, dali jsme jim spoustu AHA uvědomění a díky tomu vzrostl jejich úspěch . Klienti dostali i jiné techniky, ovšem žít vědomým životem byla pro ně zásadní změna. Byl to tzv. černý kůň na jejich hracím poli.

  Díky tomu dokázali provádět spoustu změn. Vědomý život byl společný jmenovatel. Jsem vnitřně spokojená, mám spoustu energie a díky tomu udělám každý den velmi mnoho, začala jsem pěstovat svou vnitřní krásu, změnila stravovací návyky, změnila jsem i návyky, které mi poškozovali život, zjistila jsem, kde jsou mé hranice a spoustu dalších…

  Co jsem získala

  Každý bude těžit jiné benefity, ale jaké jsou mé? Jaké jsem já získala benefity z vědomého žití?

  1. Změnila jsem stravu i stravovací návyky. Stala jsem se veganem, který miluje zeleninu a nedokáže bez ní žít. (A to jsem zeleninu nikdy moc nemusela).

  2. Vzdala jsem se svých cílů a neustálého tlačení vpřed, protože to pro mě nefungovalo. Namísto toho jsem se rozhodla vědomě žít i vědomě pracovat a to mělo daleko větší výsledky na mou životní spokojenost. A když je člověk vnitřně spokojený, pak má více energie, nápadů, chutí do tvoření a pak samozřejmě i více vydělává. Zbavila jsem se také svých mentorů, kteří prosazují neustálé nové cíle, tlačení vpřed a vytváření milion různých akcí za den. Tohle pro mě absolutně nefungovalo.

  3. Získala jsem nové vnitřní cíle. Ty co rezonují s mým srdcem A konečně jsem je našla. 

  4. Konečně jsem zjistila, kdo jsem a jak z toho můžu těžit já a mé okolí abych byla přínosem pro společnost.

  5. Udělala jsem si život podle sebe, ne podle toho, co diktují ostatní. A pro ženu je to zvláště těžké, protože se od ní očekává hodně. Já jsem se však dala na první místo a začala jsem si určovat co chci já. V mém zájmu je důležitější má vnitřní spokojenost, protože když se cítíme spokojeně, pak jsou i více spokojení ostatní.

  6. Změnila jsem svůj styl. Kdysi jsem nosila jen samé rifle. Dnes v mém šatníku jsou jen jedny rifle a samé šaty i sukně. Není to kvůli zalíbení, ale kvůli tomu, že se v tom cítím pohodlně a dobře.

  7. Méně utrácím a více investuji do hodnoty. Protože když krmím svou duši, tak je to nádherný pocit. Když si něco koupíme, co rezonuje s naším srdcem tak máme z toho takovou radost! Já upřímně jako malé dítě. A neztratíme rychlý zájem o věc.

  8. Prožívám spoustu malých každodenních radostí. Skotačím a raduji se jako dítě a nedokážu to zastavit tu svou dětinskou živou radost a upřímně se mi ani nechce. 😀 

  9. Zbavila jsem se vnitřních traumat, které mi zasahovali do mého každodenního života.

  10. Jakmile jsem začala být vědomá, jsem slazená se svým tělem. Díky tomu jsem se naučila pracovat se svou sexuální energií i tělem. Dokážu zaznamenat na svém těle jakoukoliv malou změnu a zvládnu si uvědomit, kde je pravděpodobně problém.

  11. Našla jsem chuť a důvod proč se hýbat. Nenáviděla jsem cvičení, a teď jsem si našla cvičení, které rezonuje mému srdci. Cvičení, které mě naplňuje.

  12. Získala jsem hlavně samu sebe.

  A jaký bude tvůj příběh?

  Každý má své cíle, ambice, touhy… proto tato moje proměna může být jiná než ta tvá. A to je nádherné kouzlo žití vědomého života, protože u každého se změny projeví úplně jinak. A já se těším na tvůj příběh a nemohu se dočkat až mi přistane do schránky email s tvým příběhem, jak ti vědomě žít – vědomě tvořit proměnil život! 

  V čem je online kurz vědomě žít – vědomě tvořit skvělý (jiný)?

  Celostní přístup

  Online kurz vědomě žít – vědomě tvořit je zaměřený na celostní přístup k vědomému životu, duševní pohodě a zdraví, ale také pro zlepšení všech oblastí života, jelikož vše je se vším propojené, proto celostní přístup funguje. Celostní přístup znamená řešení problémů na úrovni těla, mysli a duše, aby došlo k trvalým výsledkům. Zaměřujeme se také na všechny oblasti života, které i vzdáleně souvisí s vědomým způsobem života, aby změna byla komplexní a trvalá.

  Inspirovaný praxí

  Kurz je inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxi Jiřího Čapovce, kterému pod rukama prošlo tisíce klientů, kteří řešili problémy v mnoha oblastech života. Vytváříme pouze programy, které stojí na našich vlastních zkušenostech. Než jsou naše online programy vytvořené do finálního formátu vždy je testujeme nejen na svých klientech, ale necháváme prostor k jejich zpětné vazby, ale také necháváme náš obsah k ověření a kontrole dalším odborníkům.

  Inovace a celoživotní aktualizace

  Naše online kurzy neustále inovujeme a vylepšujeme, aby informace, techniky a nástroje byli aktuální, co nejjednodušší a zároveň nejefektivnější. Do kurzu vždy časem přidáváme další video-obsah, nahrávky, materiály ke stažení a snažíme se, aby byl kurz co nejvíce přehledný a intuitivní při používání. Plus možnost psaní online poznámek přímo do kurzu.

  Celoživotní přístup

  Přístup k online kurzu vědomě žít – vědomě tvořit je celoživotní. To znamená, že se můžeš k obsahu neustále vracet a používat je po zbytek svého života. Techniky, nástroje, metody ti budou sloužit po zbytek života a pomohou ti i v dalších oblastech života.

  Bonusy a slevy

  Součástí online kurzu získáváš i celou řadu bonusů. Možnost získat PDF s tipy z našeho života, které podpoří tvůj vědomý život a dostane ho na vyšší úroveň. Dále získáš výraznou slevu na nákup dalších online kurzů, na konzultace, koučink, terapie a variant pro další práci na sobě a mnoho dalšího.

  Spolupráce a propojenost

  Nakonec dostaneš možnosti k navázání na další vzdělávání a rozvoj. Pro ty nejšikovnější máme na konci cesty v budoucnu připravené celostní vzdělávání, kde se mohou zapojit do našeho týmu, psát pro nás články, navázat s námi spolupráci, ale také možnost stát se celostním koučem.

  Pro koho není online kurz určený

  Online kurz vědomě žít, vědomě tvořit není určený pro lidi, kteří čekají, že pro změnu nemusí nic udělat a změna přijde sama od sebe. Bez tvé aktivní účasti a práci na sobě ke změně nedojde, ale to koneckonců nikdy a nikde. Před tebou stojí jistá změna, kterou za tebe nemůže udělat nikdo jiný než ty sám. Tento kurz ti jen ukáže cestu (ty správné dveře), ale jít po této cestě už musíš ty sám. Také tento online kurz není určen lidem, kteří čekají změny hned. Ano, trvalých výsledků dosáhneš, ale za předpokladu, že na sobě budeš pracovat konzistentně a vytrvale. Možná se budeš muset vzdát své práce, vztahů, nebo jiných „jistot“, které poškozují tvůj život a tvé zdraví, protože ti brání v uzdravení a způsobují tvé problémy. To není také pro každého. Pokud toto chápeš, tak tě vítám a blahopřeji ti k úspěchu, protože tento online kurz ti změní život.

  Důkaz místo slibů – recenze našich klientů

  Už rok trpím zdravotními problémy, kdy po lékařské stránce jsem zcela v pořádku. Posledních pár měsíců jsem na tom nebyla ani po psychické stránce dobře. Ovládl mě strach z nemoci a vůbec z celkového života. Nakonec jsem našla tuto stránku, kdy jsem si objednala online kurz Vědomě žít - vědomě tvořit + Harmonie života. Po absolvování kurzu vědomě žít - vědomě tvořit jsem si uvědomila spoustu věcí o sobě. Zjistila jsem, že dělám mnoho věcí ve svém životě špatně a že mě to opravdu může ovlivňovat. Začala jsem se na sebe soustředit a pracovat sama na sobě. Díky tomuto kurzu začínám opět fungovat, zdravotní stav se zlepšil, bolesti zmizely a strach už mě tolik neovládá. Opět mám radost ze života i sama ze sebe. Navazuji dál online kurzem Harmonie života a věřím, že díky Jirkovi a jeho týmu už to bude jenom lepší. Moc děkuji za Vaši práci, kterou pro nás děláte. 🙂{
  5
  andrea-cerna
  Andrea Černá
  Ráda se podělím o zpětnou vazbu ohledně psychologické pomoci, kterou jsem získala při svém boji s panickou poruchou a úzkostí. Spolupráce s panem Jiřím Čapovcem byla pro mě opravdovým zlomem. Díky jeho odbornosti, empatii a porozumění jsem se postupně naučila identifikovat a řídit své úzkostné reakce. Při našich sezeních jsem se vždy cítila v bezpečí a podporována ve svých emocionálních prožitcích. Jirka mi poskytl cenné nástroje a strategie, které mi pomohly zmírnit intenzitu panických ataků a postupně je překonat. Díky jeho odbornému vedení jsem zažila pozitivní změnu ve svém životě a získala důvěru v sebe i ve svou schopnost zvládat úzkostné situace. Jsem mu za jeho podporu a pomoc nesmírně vděčná a vřele ho doporučuji každému, kdo bojuje s panickou poruchou a úzkostí.{
  5
  Milena
  Milena Vítková
  Nejprve přišel rozchod s partnerem, kdy jsem se cítila zničená a ztracená. Plácala jsem se ve svých pocitech a snažila se najít cestu ven, ale po dvou měsících mi zemřel otec a spadla jsem na úplné emoční dno. Všechno, co mě dříve bavilo, mi teď připadalo jako rutina a nic mě nenaplňovalo. Byla jsem emočně otupělá a nemohla najít cestu ven z tohoto stavu. Bylo to jako bych se úplně vypnula. Začala jsem pociťovat čím dál silnější deprese a nechuť k životu. Život mě přestal bavit, nic mě nebavilo a jednoduše ze mě vyprchával sám život. Jednoho dne jsem se rozhodla, že musím něco změnit. Na psychiatrii jsem dostala léky, i když jsem chtěla po paní doktorce, aby mi pomohla rozklíčovat příčiny mých problémů a najít jinou cestu než pomocí léků, bohužel marně. Po shlédnutí pár videí na Youtube a přečtení několika článků na webu Cesta relaxace jsem se rozhodla zakoupit online kurz Vědomě žít - vědomě tvořit a pustit se do toho, co bylo v té chvíli pro mě nemožné. Začala jsem s kurzem a čím více jsem se zajímala o vědomý život, tím více jsem si uvědomovala, jak moc jsem se soustředila na vztah a zapomněla na své vlastní potřeby a zájmy. Vztah a svého partnera jsem postavila na první místo a na sebe jsem úplně zapomněla. Online kurz byl skvělý. Byla to velmi zajímavá zkušenost, hodně jsem si poplakala, uvolnila stará trauma a hlavně ze sebe dostala všechny ty těžké emoce, které byly spojené s rozchodem a úmrtím mého otce. Musím pochválit jednoduchý a velice účinný systém, který funguje na odblokování emocí a traumat. Postupně jsem se začala vracet k sobě. Začala jsem si všímat krásy okolo sebe, hledat nové zájmy a trávit více času se svými přáteli. Začala jsem se zaměřovat na radost a štěstí v každodenním životě. Hledala jsem drobné momenty, které by mě potěšily a užívala jsem si je plnými doušky. Zpomalila jsem svůj život a začala se více soustředit na přítomnost. Když jsem si uvědomila, že se mi podařilo prožívat hlubokou radost, cítila jsem se jako znovuzrozená. Uvědomila jsem si, že štěstí a radost nejsou jen o velkých věcech v životě, ale o tom, jak si všímáme a prožíváme malé momenty. Najednou jsem se cítila živá a plná energie a byla jsem vděčná, že jsem se rozhodla pro tento online kurz. Moc děkuji za kurz a mohu ho jedině doporučit.{
  5
  petra-vesela
  Petra Veselá
  Vždycky jsem cítil, že mi něco chybí. Měl jsem práci, rodinu a přátele, ale stále jsem se cítil neuspokojený a nešťastný. Po několika neúspěšných pokusech najít si práci, která by mě naplnila, jsem se rozhodl zkusit online kurz Vědomě žít - Vědomě tvořit. Během kurzu jsem se naučil principy vědomého života, zpomalení a hlubokého pozorování svých myšlenek a emocí. Postupně jsem si uvědomoval, že moje nespokojenost nebyla způsobena mou prací, ale tím, že nedávala smysl mému životu. Začal jsem se ptát, co je pro mě opravdu důležité a co mě naplňuje. Díky tomu, že jsem se spojil sám se sebou, jsem nalezl poklad, který uvnitř mě vždycky byl, ale já k němu nenašel cestu. Díky vědomému životu a nově objevenému sebepoznání jsem se začal více zajímat o ochranu životního prostředí. Začal jsem pracovat na projektu, který propaguje udržitelný způsob života a ochranu přírody. Jsem nadšený ze své práce a konečně cítím, že dělám něco důležitého pro sebe i pro svět kolem sebe. Moje nové zaměstnání není jen práce, ale představuje pro mě smysl života. Díky vědomému životu jsem se naučil naslouchat svému vnitřnímu hlasu a poznat, co je pro mě skutečně důležité. Jsem vděčný, že jsem konečně našel své místo ve světě a vím, že to, co dělám, má skutečný význam. Mimo to se zlepšila intimita ve vztahu s manželkou, která se také začala zajímat o kurz a práci na sobě. Už oba máme další navazující online kurzy a těšíme se na výsledky.{
  5
  michal-kolarik
  Michal Kolařík
  Tento online program propojuje vše do komplexně funkčního celku, který vytváří naprosto nezbytný základ pro další rozvoj v jakékoliv oblasti života. Osobně jsem to poznal na vlastní kůži. Prošel jsem mnoha terapiemi, koučinkem, online kurzy a workshopy, ale tohle mi teprve změnilo život a pohled na vše. Řekl bych snad až, že bez těchto principů nelze dosáhnout skutečného a trvalého rozvoje a transformace. Tento online program mi pomohl nejen pochopit, jak funguje moje vlastní mysl a jak se vyrovnávat se stresovými situacemi, ale také mi ukázal, jak si plně užívat přítomnost a být v souladu se svými cíli a hodnotami. Díky tomuto programu jsem získal novou perspektivu na svůj život a naučil se řídit své emoce a myšlenky tak, aby mi sloužily k dosažení mého plného potenciálu. Věřím, že tento program může pomoci i ostatním lidem, kteří hledají způsoby, jak se nejen vyrovnat se stresem a úzkostí, ale také chtějí dosáhnout skutečného rozvoje a transformace. Jeho principy jsou univerzální a lze je aplikovat na jakoukoliv oblast života, ať už se jedná o práci, vztahy, zdraví nebo osobní růst.{
  5
  tomas
  Tomáš Poloch
  Já byla poslední roky hodně emocionálně otupělá, až bych řekla, že jsem začala pociťovat na sobě deprese. Kurz mi ukázal mnoho desítek AHA momentů a principů, které mě doslova zvedly ze židle. Nejvíce mě zaujala část kurzu, kde se velice intenzivně pracuje s traumaty, stresem a emocemi, které jsou potlačené ve fyzickém těle. Podařilo se mi zbavit se nánosu "sraček", které ve mě byly uloženy po mnoho let a nepodařilo se je vyřešit pomocí psychologů ani terapeutů. Je to hodně silná, ale také bolestivá očista, která nemusí být vhodná pro každého, ale pokud člověk tím projde, tak je to jakoby se znovu narodil. Transformace nebyla snadná, vyžadovala trpělivost a odhodlání, ale výsledky stály za to. Tento příklad ukazuje, že kombinace vědomého přístupu k životu a práce na sobě mohou skutečně vést k pozitivním změnám a osobnímu růstu.{
  5
  alena-koprivova
  Alena Kopřivová
  Online kurz Vědomě žít - Vědomě tvořit od Jirky je inspirativní a podnětnou příručkou pro každého, kdo hledá způsob, jak změnit svůj život k lepšímu. Jirka v kurzu kombinuje moderní vědecké poznatky s duchovními principy a nabízí praktické nástroje pro transformaci vědomí, těla a reality. Jeho přístup k meditaci, vizualizaci a obecně k vědomému životu je zvláště silný a může pomoci členům kurzu dosáhnout pozitivních změn v různých oblastech jejich života, včetně zdraví, vztahů a kariéry. Kurz je natočen a zpracován srozumitelně a zajímavě a může být užitečný pro každého, kdo hledá duchovní a osobní růst. Děkuji moc Lenka.{
  5
  lenka-zabkova
  Lenka Žabková

  Nejčastější otázky?

  Podívej se do našich 6 nejčastějších otázek. Pokud zde svou otázku ke kurzu nenalezneš, napiš nám a my ti vše rádi zodpovíme.

  1. Kolik času mi kurz zabere? Co když mám jen málo času se programu věnovat?

  Online kurz vědomě žít – vědomě tvořit od nás získáváš s doživotním přístupem stejně jako všechny naše další online programy. Proto si můžeš zvolit své vlastní tempo, které ti vyhovuje a neustále se ke kurzu vracet.

  2. Kdy online kurz začíná?

  Online kurz vědomě žít – vědomě tvořit je otevřený kurz. To znamená, že si jej můžeš kdykoliv zakoupit a hned po uhrazení získáš celoživotní neomezený přístup ke kurzu a všem bonusům.

  3. Proč online program a ne koučink, terapie nebo konzultace?

  Všechny naše online kurzy jsou aktuální a neustále se zdokonalují a také jsou neustále aktualizovány a přidávány videa, nahrávky, materiály ke stažení a další obsah, který zajistí tvoji spokojenost a trvalé výsledky. Tím, jak rosteme, rostou s námi i naše online programy. Proto máš v ceně celoživotní aktualizace obsahu a celého online kurzu. Mimo jiné lze ke kurzu i objednat doplňkové konzultace nebo koučink, ale není to nutné.

  4. Kolik online kurz stojí?

  Cena online kurzu Vědomě žít – vědomě tvořit je 2 000 Kč. 

  5. V čem je tento online programy jiný a jedinečný

  Vytváříme pouze programy, které stojí na našich vlastních zkušenostech. Než jsou naše online programy vytvořené do finálního formátu vždy je testujeme nejen na svých klientech, ale necháváme prostor k jejich zpětné vazbě. Naše online programy jsou zaměřené na celostní přístup – tedy propojení všech aspektů do hloubky, které s tématem kurzu souvisí. Do toho sledujeme pravidelně vědecké studie.

  6. Proč se vzdělávat od nás?

  Jsme pár, kde oba pracujeme jako koučové a terapeuti. Neustále rosteme a celoživotně se vzděláváme. Máme celostní přístup. Vše je podloženo vědou a studiemi. Moderní, rychlé a funkční techniky, nástroje, postupy a startegie.

  Pin It on Pinterest

  Shares