Jsi jen jeden krok od…

Ne děkuji, já nechci být úspěšný.

Sebeláska ti pomůže…

Autentičnost

Naučíš se být autentický. Vždy a za všech okolností budeš sám sebou, nebudeš řešit co si ostatní lidé myslí a budeš dělat to, co tě baví a naplňuje. Staneš se žhavým potenciálem, protože svět nepotřebuje další kopie, ale potřebuje sebejisté lidi, kteří znají svou hodnotu a mohou světu nabídnout své skryté dary. Naučíš se správně pracovat se svými emocemi a negativními myšlenkami.

Zdravý a silný vztah k sobě

Uzdravíš svůj vztah k sobě, naučíš se říkat ne a nastavíš si své hranice. Uzdravíš svou minulost a změníš své přesvědčení. Přetransformuješ své negativní víry o sobě na nové přesvědčení, které povede k tvému novému sebevědomému já. Objevíš tajemství charisma a naučíš se působit na lidi.

Naplněné a harmonické vztahy

Zlepší se kvalita tvých vztahů. Začneš si přitahovat do svého života lidi, kteří tě budou inspirovat, motivovat a podporovat. Najdeš skutečnou lásku v sobě a přitáhneš si ideálního partnera pro život, nebo zlepšíš svůj aktuální vztah. POZOR vhodné i pro páry.

Žiješ svůj plný potenciál?

BYL JSEM ŠIKANOVANÝ A TRPĚL JSEM DEPRESÍ

Dříve můj život nebyl tak skvělý a úžasný jako tomu je dnes. Začalo to v době, kdy jsem byl ještě dítě, kde jsem si prošel velmi těžkým dětstvím. Zažil jsem si v dětství mnoho bolesti, které jsem si nesl sebou životem. Vyrůstal jsem vedle mladšího, nemocného a postiženého sourozence.

To znamenalo, že téměř všechnu pozornost, podporu i lásku dostával můj mladší bratr a na mě nic moc nezbylo. Často jsem byl sám, neměl jsem ani zdaleka tolik pozornosti, podpory, lásky ani si se mnou nikdo nehrál tak často jako s bratrem a to do velké míry poznamenalo můj život a můj vztah k sobě jak se později ukázalo. 

Moje mamka měla velký problém s projevováním svých emocí a pocitů. Jednoduše byla chladná a neprojevovala mi tolik citu a lásky, což se později ukázalo jako velmi klíčové pro kvalitu mých vztahů. Vztah mezi rodiči nebyl taky nijak ideální a to byl další faktor, který později ovlivnil kvalitu mých vztahů.

Neustále rodiče mezi sebou bojovali, neustále hádky, problémy a několikrát to zašlo ještě dál a bylo mnohem hůř. Možná to taky znáš…

Můj otec se také ne vždy choval ke mě tak, jak by se měl chovat otec ke svému synovi. Někdy to dokonce zašlo i mnohem dál… Po té  následovala šikana i ponižování na prvním stupni základní školy, kde jsem se stál terčem několika mých spolužáků. Dokonce ani ve školní družině to nebylo o nic lepší. To vše zašlo až tak daleko, že jsem ztratil téměř všechnu víru v sebe a začal jsem nesnášet sebe i svůj život.

K čemu to vedlo?

Všechno to vedlo ke skutečnosti, že jsem si ve svém životě začal přitahovat partnerky, které si mě nevážily, neopětovávaly mi lásku, nevěnovaly se mi dostatečně a také několikrát došlo i na nevěru. Neustále jsem hledal lásku u nějaké partnerky a čekal jsem, že zaplní ty moje mezery na duši, ale marně.

Čím více jsem tlačil a vyvíjel nátlak tím horši to bylo a nakonec to zašlo tak daleko, až jsem začal žárlit téměř na všechno a všechny. Neustálá kontrola, otázky a narušování určitého soukromí. A nejhorší na tom bylo, že to bylo ve většině vztahu oboustranné. Většina partnerek se mě snažila ovládat a to způsobovalo další problémy, protože jsem přirozeně dominantní, tak jsem se nenechal a často byl oheň na střeše.

Ano i já jsem v té době obviňoval své partnerky, že za to můžou, že je to jejich vina, že jsem díky ním nešťastný, že ničí vztah i můj život. Ano i já si svého času hrál na oběť. Byla to dlouhá cesta než jsem něco pochopil. A víš co bylo tím důležitým aha momentem? Ano přesně tak. Bylo to uvědomění, že není nic není náhoda. Vždy stejný příběh. Vždy stejná písnička se stejným, nebo podobným koncem. Pokaždé to stejný víš jak jsem se cítil?

Byl jsem zlomený, protože jsem začal věřit, že si štěstí a lásku nezasloužím. Že nikdy nenajdu tu pravou a nebudu šťastný. Nakonec přišla deprese a tím se vše dovršilo. Stal jsem na pokraji života a smrti.

 

Jak vypadá můj život dnes?

A víš ty co? Miluji svůj život. Miluji a přijímám sám sebe i svou minulost a cítím skutečnou vděčnost za všechny tyto bývalé partnerky, bolesti a všechny ty “špatné věci”, protože díky ním jsem se stál tím kým jsem dnes. Řeknu to na rovinu jsem vděčný, že jsem si mohl projít peklem, zažít problémy, zkoušky, protože díky ním jsem mohl vyrůst a stát lepší verzi sebe samého. Díky své minulosti se každým dnem stávám lepší verzi sebe samého. Nebyla to lehká ani krátká cesta, ale dokázal jsem to a dokážeš to i ty!

Já se stal změnou, kterou jsem chtěl vidět ve svém životě a je to naprosto osvobozující pocit. Dneska žiji s úžasnou partnerkou, dělám práci, která mě baví a naplňuje, pomáhám inspirovat desítky tisíc lidí a měním lidské životy. Jsem šťastný tím kým jsem a takový jaký jsem.

Dokážeš to i ty, protože tě povedeme krok za krokem a předáme ti všechno co potřebuješ pro svoji transformaci a vytvoření lepší verze sebe samého.

Co o online kurzu říkají naši klienti?

Online kurz cesta sebelásky je úžasný a já za něj děkuji! Doslova mi změnil život! V kurzu se postupuje hezky od začátku a postupně a díky tomu jsem si zpracovala minulost, kterou jsem si myslela, že mám zpracovanou, ale zjistila jsem, že ne a dokázala jsem odpustit jak druhým, tak hlavně sama sobě – což pro mě bylo nejtěžší částí z celého kurzu. Ale bylo to důležité a teprve potom jsem mohla začít nový život od začátku. Díky tomuhle kurzu jsem hodně moc věcí konečně pochopila a rozhodla jsem se je změnit. Největší posun v životě jsem udělala, když jsem pochopila, že nejsem OBĚŤ, ale tvůrce. V tu chvíli se můj život neskutečně změnil. Práce na sobě mě navíc začala bavit, protože jsem na sobě pozorovala výsledky a měla jsem z toho velkou radost. Kurz je opravdu krásně udělaný, jsou tam snad všechny techniky na jednom místě a pokud je člověk opravdu začne dělat v praxi, tak je neuvěřitelné, jak se život změní. A nejlepší jsou nahrávky, které jsou součástí kurzu. Z nich jsem opravdu nadšená a musím říct, že už po pár dnech poctivého poslouchání jsem najednou cítila, jak se vnímám jinak. Najednou jsem začala být šťastnější a cítila jsem se mnohem víc sebevědomá. Takže DĚKUJI!

Veronika Baumruková

Co mi dál kurz? Hlavně to, že rozumím sobě a umím navigovat své emoce a myšlenky tak jako nikdy předtím. Pokud se chcete přijmout a naučit se milovat, vědomě si tvořit svůj život, tento kurz je pro vás. Během tohoto kurzu jsem cítila velký posun ve způsobu, jakým jsem se na sebe dívala, jak jsem o sobě mluvila a způsob, jakým jsem se starala o svou mysl a tělo. Získala jsem zcela nový pohled pro sebe… o tom, o kterém jsem jen snila. Děkuji ze dna mého srdce. Je to úžasný kurz.

Tereza Němcová

Chceš se konečně zbavit svých sebekritických myšlenek, které ti nedají pokoj?

Ponižuješ se, slyšíš svůj sebekritický hlas hodně často?

Záleží ti na tom, co si o tobě ostatní lidé myslí?

Cítíš se škaredě, hlavně ráno u zrcadla?

Srovnáváš se s ostatními?

Chceš být doopravdy sám sebou?

Blokuješ se, kvůli názoru ostatních?

Pociťuješ bloky, které ti nedovolí naplno být sám sebou?

Chceš si naplno věřit a cítit se sebevědomě za každých okolností?

Jak moc ti tohle všechno brání ve tvém životě aby jsi se cítil konečně sám sebou a svobodně? 

I ty určitě máš svou vizi

I ty můžeš využít svůj plný potenciál! Budu s tebou sdílet strategii která pomohla nejen mě, ale i spoustě mým klientům, kteří se stali vysoce úspěšnými.

Jak by vypadal tvůj život kdyby jsi byl plně sám sebou? Ničeho by ses nebál, říkal životu ano. Šplhal v životě rychle nahoru a žít život plnými doušky? Budeš se cítit že jsi hoden všeho. Žiješ život dle svých představ… určitě máš svou vizi, ve které vidíš, jak se tvůj život může změnit.

Co když ti řeknu že existuje systém který ti pomůže odkrýt a odstranit negativní přesvědčení, víry a myšlení, které ti nijak neslouží. Staneš se neuvěřitelně sebevědomým člověkem, který zná své silné stránky, svůj potenciál a umí to využít ve svůj prospěch. Naučíš se působit na lidi a získáš charisma a ještě mnohem více.

Všechno ti odkryji v mém programu – Sebelásky.

Představuji ti online program

 

 V tomto online programu získáš vše co opravdu potřebuješ aby jsi dosáhl požadovaného výsledku. Je to konečný a definitivní program, který potřebuješ k tomu, aby jsi dosáhl změny ve všech oblastech života. 

 

CO VŠE ZÍSKÁŠ

Audio nahrávky

Online program obsahuje exkluzivní nahrávky které najdeš jen u nás. Tyto nahrávky ti dopomáhají k tvé trvalé transformaci. Po celou dobu kurzu si pouštíš tyto nahrávky, které tě programují k sebelásce. Nahrávky jsou velký pomocník k tomuto online programu. Díky tomu že si budeš pouštět tyto programovací nahrávky a zároveň i pracovat podle online programu, zažiješ neskutečné změny.

Najdeš zde podprahové nahrávky, meditace, hypnoterapeutické nahrávky, programování mysli a autosugestivní nahrávky a čeká na tebe i velmi lichotivá nahrávka, kterou si nemůžeš nechat ujít 🙂 Všechny nahrávky jsou v mp3 a můžeš si je stáhnout do mobilu, nebo jiného zařízení a poslouchat i bez internetu kdykoliv a kdekoliv.

 

Online program je navržen do těchto kategorií

1-2 týden

Očistec

V mém očistci odstraníš negativní přesvědčení, které si měl celý život. Vydáš se do hlubin svého podvědomí a najdeš tam spoustu zajímavých věcí. Nalezneš a odstraníš svá traumata, křivdy, bolesti. Hluboký proces odpuštění ti pomůže uzdravit tvou minulost a dokonce  nalezneš i své pravé já. Jde o hluboké sebepoznání. Uzdravena minulost je klíčem k úspěchu, sebevědomí a tvé lepší verzi sám sebe.

 

3-4 TÝDEN

FORMA TVÉ PRAVÉ JEDINEČNÉ JÁ!

Je to fáze, kdy budeš nalézat sám sebe. Najdeš své hranice, naučíš se říkat ne, začneš měnit myšlení, nalezneš své silné stránky a naučíš se podporovat a naslouchat svému pravému já. Je to fáze plná příjemných překvapení. Naučíš se být sám sebou a žít takový život jaký chceš. Naučíš se následovat své srdce objevit kdo jsi a dělat co tě baví a naplňuje. Uzdravíš svůj vztah k sobě a vybuduješ pevné sebevědomí. 

4-5 TÝDEN

OvlÁdneš svou mysl   a své emoce 

Naučíš se krok za krokem efektivní techniky a nástroje jak zpracovat své potlačené emoce, které poškozují tvůj život. Ovládneš svou mysl způsobem, že už tě nebudou otravovat negativní myšlenky ani emoce. Budeš více propojený se svým srdcem a budeš umět využívat svou mysl i emoce pro dosažení svých cílů a snů v životě.

 

6-7 TÝDEN

Tajemství charisma    a působení na lidi

Odhalíš tajemství jak působit na lidi a jak vybudovat charisma. Najdeš zde silné techniky pro vytváření charisma a naučíš se působit na lidi. A mnoho dalších bonusů. Jsou zde i další moduly jsi připraven je objevit?

Bonus v hodnotě 2 950 Kč ZDARMA

Získej jako bonus 3 měsíční členství v hodnotě     2 950 kč, kde najdeš další nástroje pro osobní růst tvého života ještě mnohem více.

Cena celého online kurzu včetně všech bonusu

3 497 Kč

ZDE MÁŠ 8 DŮVODŮ PROČ SI ZAKOUPIT KURZ

DŮVOD 1:  Překonáš své pochybnosti a sebezničující myšlenky.

Vymažeš své negativní přesvědčení, přestaneš mít sebedestruktivní myšlení a začne se ti měnit myšlení.

Představ si, jaký by to byl život, kdyby jsi byl schopen ve velké míře mít láskyplné, sebepotvrzující myšlenky – a až přijdou negativní myšlenky, měl by jsi sílu je nechat lehce zmizet.

DŮVOD 2:  Odpoutáš se od své minulosti a vyléčíš si traumata

Jsi stále pronásledován tvou minulostí? Existují lidé nebo situace, které v tobě vyvolávají bolestivé vzpomínky nebo negativní fyzické reakce? Stále se stydíš za to, co jsi udělal?Všechny ty bolesti, traumata a myšlenky : Co by kdybych to udělal jinak…budou pryč. Přestaneš si dokola přehrávat scény, které se odehráli v minulosti a budeš žít tady a teď. Vyřešíš i své traumata a nastolíš ve svém nitru mír.

DŮVOD 3: Budeš mít zdravější vztahy

Pravděpodobně jsi slyšel již několikrát, že „Musíš nejprve sám sebe milovat, aby jsi mohl milovat druhé a být milován.“ Jestliže nemiluješ a nepřijímáš sám sebe takového jaký jsi, tak budeš navazovat a vytvářet nezdravé vztahy. Budeš doslova závislý na tom druhém člověku, budeš se cítit nemilovaný, budeš žárlit, protože máš tendenci nevědomě promítat své vlastní obavy a úsudky na ostatní. Zdravý vztah může skutečně být pouze tehdy, má-li každý zdravou sebelásku.

DŮVOD 4:  Zvyš svou finanční i životní hojnost a kariéru 

Jak by vypadal tvůj život, kdybys jsi byl sebevědomý a neohrožený? Požádal by jsi o povýšení nebo zvýšení platu? Změnil by jsi kariéru nebo začal dokonce i podnikat? Po kurzu budeš mít pravou důvěru v sám sebe a nebude ti nic stát v cestě. A navíc nalezneš své silné stránky.. díky tomu nalezneš práci, které tě bude bavit a ty v ní budeš opravdu dobrý.

DŮVOD 5: Naučíš se umět vytvořit vděčnost a klid v duši bez ohledu na okolnosti.

Když se věci ztíží, bojuješ s udržováním pocitu vděčnosti a klidu? Budováním svalů své sebelásky budeš rozvíjet schopnost přístupu ke svému nejpravdivějšímu, nejvyššímu já a budeš vědět, že vše je v pořádku, bez ohledu na okolnosti. Sebeláska ti pomůže i se strachem.

DŮVOD 6: Nastavení vlastních hranic

Již žádné využívání a zametání. Naučíš se říct ne bez pocitu viny. Změníš svou mysl a přetvoříš své okolí na daleko přívětivější a pozitivnější okolí.

DŮVOD 7: Vnitřní radost a štěstí

Sebeláska ti přinese vnitřní opravdové štěstí. Žádné vnější věci tě neudělají trvale šťastným člověkem. Štěstí musíš budovat uvnitř. Přestaneš hledat povrchní vnější štěstí – takže dost ušetříš i v peněžence, protože nebudeš mít již takovou potřebu koupit si něco, co by ti způsobilo chvilkové štěstí.

DŮVOD 8: Změníš svou realitu

Uvědomíš si, že dokážeš měnit svou realitu. Převezmeš svou moc a budeš moci měnit a budovat takovou realitu, kterou opravdu chceš! Začni žít život dle svých představ.

DŮVOD 9: Vhodné pro páry

Můžeš tímto kurzem procházet společně se svým partnerem. To pomůže prohloubit pouto, důvěru a zlepši kvalitu partnerského vztahu. Pokud nemáš aktuálně partnera, tak ti tento online kurz pomůže přitáhnout ideálního partnera pro tvůj život.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This