Ranní boost meditace na změnu každodennní nálady a reality

Cítíš se bez energie, bez chutí do života? Nebo jednoduše se chceš zaměřit na zvyšování vibrací? Naboostuj se energií a zvyš své vibrace díky této nahrávky, která je doslova totální booster a funguje lépe než ranní káva. Je čas už se nedefinovat z minulosti, ale vytvořit si vlastní zcela úplně novou budoucnost. Začni se identifikovat ne podle toho, jaká byla tvá minulost. Ale začni se definovat podle toho, jaký jsi teď. Definuj se jako člověk s neomezeným potenciálem. A staneš se tvůrcem svého života.

Tato meditace není obyčejná. Je propojená s dechovým cvičením a vizualizací. Nahrávka je tedy v podstatě mentální cvičení. Na začátku nahrávky tě provedu dechovým cvičením, projdeš si polem bezpodmínečné lásky, poté přijdou na řadu afirmace, které to všechno ještě umocní a následně půjdeme změnit tvou náladu, aby jsi začal své ráno se skvělou náladou a měl pak celý den krásnější. Provedu tě také vizualizací tvého dne, ve které si projdeš celý svůj den a také se zbavíš obav, které v ten den máš. 

 

Je čas přestat se ztotožňovat z minulosti. Je čas vytvořit si vlastní zcela novou budoucnost.

Tato meditace je natolik silná, že jsem se 10 minut nekontrolovatelně smála a nemohla jsem přestat. O to více mě rozesmálo, že jsem tento pocit měla ještě zintenzivnit. Nikdy jsem nezažila tak hlubokou meditaci jako je tato. Je to něco neuvěřitelného.

Lenka Heczková

cesta-k-uzdraveni-vyleceni

 Co tato nahrávka ti do tvého života přinese:

 • Zvýšení životní energie
 • Zlepší den
 • Postupné zlepšování každodenní nálady
 • Zlepší kvalitu tvého života
 • Lepší duševní pohoda
 • Snížení stresu
 • Změna vnímání
 • Postupně se mění tvé vlastní já
 • Zvyšování vibrací
 • Lépe se soustředíš
 • Zbavení se strachu a obav ze situací, které víš, že za ten den můžou nastat
 • Zlepšení tvého duševního a emocionálního zdraví
 • Zlepšení a posílení imunitního sytému tvého těla
 • Přeprogramování podvědomí na zlepšení nálady
 • Zbavení se strachu a obav ze situací, které víš, že za ten den můžou nastat

Děkujeme za projevenou důvěru. Jsme velmi rádi, že se na nás obracíte a budeme se Vám snažit co nejlépe pomoci s vyřešením Vašich problémů.

POPIS PRODUKTU

 • Meditace trvá: 23m:25s
 • Meditace obsahuje: Dýchací cvičení, afirmace, pole bezpodmínečné lásky, změnu nálady, nastavování ideálního dne, překonání strachu z aktuálního dne
 • Pro účinek je třeba meditaci pravidelně dělat každé ráno

Změň svou energií a změníš tak svůj život

Představ si tyto dvě situace: Tvůj den začne jako normálně. Máš neutrální až negativní náladu. Tvůj den probíhá jako vždycky. Nic zajímavého se neděje. A teď začneš měnit svou energii a svou náladu. Budeš pravidelně nacvičovat bezpodmínečnou lásku. Co se stane? Jak se právě cítíš, když si tohle představuješ? Co všechno se ve tvém životě změní?

Budeš někdo jiný, už to nejsi ty. Už to není Ten, který se definoval na základě své minulosti. Ale ten někdo…úplně nový, lepší, neomezený. Nic ti již nestojí v cestě. Dokážeš všechno. Tyto meditace, kdy měníš svou identitu jsou ty nejsilnější meditace, které mají rapidní dopad na tvůj život.

Co se stane, když budeš tuto meditaci praktikovat pravidelně

Začneš si všímat změn ve svém duševním a fyzickém zdraví. Budeš pociťovat snížení úrovně stresu, větší koncentraci a budeš mít více energie. Tvoje každodenní i aktuální nálada se ti změní. Změní ti tvá energie. Přirozeně také zvyšuje sebevědomí. A když se ti změní tvá energie, pak se změní i tvá realita.

Budeš se více usmívat, budeš více v pohodě a lidé na tebe začnou úplně jinak reagovat. A ty budeš postupně reagovat na situace jiným způsobem než doposud. Protože tvé staré já, pomalu mizí každou pravidelnou seancí s touto nahrávku. A přichází tvé silné a ideální já. Může se toho stát ještě mnoho… zbytek už je na tobě a tvém životě…

Někdo změní práci, někdo bude mít nové koníčky. Někomu se zlepší zdraví a duševní pohoda. Vše záleží na tom, na co se zrovna ty zaměřuješ.

Proč to funguje?

Toto meditační cvičení pracuje na psychologickém navyknutí si na novou mysl.

Pravidelným cvičením měníš synaptické spojení v mozku. A díky tomu změníš i neurotransmitery (chemikálie – jako je třeba serotonin), které jsou zodpovědné za spoustu věcí.

Pokud budeš budovat ve svém životě nové pocity a nové myšlenky, pak začneš postupně měnit i své činy a jednání.

Jestliže jsi každý den naštvaný a začneš používat toto meditační cvičení, aby jsi byl harmoničtější, pak se budeš každým dnem po cvičení cítit pozitivnější, budeš v menším stresu a v dobré náladě čím dál déle. Budeš více empatičtější. Tvůj mozek bude uvolňovat čím dál více hormonů štěstí a za 30 dní se doslova nepoznáš.

Změníš chemii ve svém těle během několika minut, z pohodlí svého domova. A při pravidelném používání změníš svůj život.

Pin It on Pinterest

Shares