Toto je kompletní průvodce pro dvojplameny a najdeš zde vše co potřebuješ vědět o tomto tématu na jednom místě a to krok za krokem. A nakonec dostaneš i ty příležitost najít svůj dvojplamen a zažít tento neskutečně naplňující vztah.

Budeme s tebou sdílet i náš příběh jakožto dvojplamenů od našeho setkání a poznání, životní cesty, růstu, rozdělení a opětovného spojení až k odevzdání a rozvíjení daru. Celý tento článek na téma dvojplamen je inspirován našim příběhem a vztahem, kde s tebou budeme sdílet své zkušenosti a svou cestu. Kdo dokáže lépe popsat téma dvojplameny než někdo, kdo v takovém vztahu žije?

Co je to dvojplamen

Setkání dvojplamenů je to nejsilnější pouto mezi dvěma lidmi, které můžeš kdy zažít. Říká se, že se někdy jedna duše rozdělí na dvě těla. Hlavní charakteristika tohoto vztahu je, že je náročný, uzdravující a velmi pocitově intenzivnější než ostatní vztahy. To že je tento vztah tak náročný a zároveň uzdravujícím, je způsobeno zrcadlovou povahou tohoto vztahu. Každý vztah (partner) je naše úžasné zrcadlo. U dvojplamenů se ale zrcadlení ve vztahu nastavuje daleko častěji a je po všech směrech intenzivnější. Vytáhne na tebe tvou vnitřní pandořinu skříňku a přichází velký očistec. Ukážou ti tvé nejhlubší obavy, emoční zranění, nejistoty a tvé temné stíny. Tento vztah pomáhá překonat tyto naše temné stránky naši duše a pozvednout naši duši k jakémusi osvícení a duchovnímu poznání a probuzení.

Na rozdíl od životních partnerů a spřízněné duše je tento vztah hodně intenzivní a náročný. Nutí nás řešit naše nevyřešené problémy a díky tomu nás nutí k růstu. Jelikož je tento vztah tak intenzivní, tak málo kdo z plameňáků to vydrží. Proto je neobvyklé, že by tento vztah trval až do konce života. Tento vztah tedy trvá jen na určitou dobu, aby ti pomohl vyrůst. Ale to neznamená, že tito lidé nemohou spolu zůstat až do konce života. Pouze to jen málokdo vydrží. Je velmi těžké tento vztah udržovat, kvůli jeho úrovni intenzity, ale odměnou je neskutečně silné, intenzivní pouto lásky, vášně a harmonie mezi dvěma lidmi.

 skutečné poslání pro dvojlpameny

Vytváříte si vzájemnou pomoc a to v osobním růstu. V tomto vztahu přicházejí podněty jeden od druhého k vzájemnému vývoji. Ačkoliv každý vztah nám vždy něco zrcadlí a stálé nás učí, u plameňáků je to trochu více intenzivnější. Představ si sebe jako neopracovaný diamant a přichází k tobě brusič (tvůj druhý plamen). Jemně tě začne obrušovat aby z tebe udělal nádherný třpytivý čistý diamant. Intenzita tohoto vztahu skrývá velmi cenný vývoj tvého vnitřního já. Pokud překonáte fáze vztahu až ke konečné fázi a tím je odevzdání, pak přichází další poslání.

Energie mezi dvojplameny je něco tak intenzivního a silného, že se o tuto cestu budete chtít podělit a sdílet své zkušenosti a dary. Vaše poslání bude otevírat srdce ostatním lidem kolem sebe, inspirovat je a pomáhat jim na jejich cestě. Budete více propojení s přírodou, zvířaty a budete jim chtít tuto lásku také darovat.

Nakonec zjistíte, že tuto silnou energii dvojplamenů, kterou máte mezi sebou, chcete vložit do projektu a vytvořit podnikání, které bude prosperovat. Proč bude prosperovat? Protože to budete dělat s jistým záměrem, radosti, láskou a využívat této silné energie pro budování impéria. Vybudujete impérium, které není jen továrna na peníze a obživu, ale má také hlubší záměr a dělá tento svět lepším místem, inspiruje ostatní k velikosti a pomáhá propojit to nejdůležitější. Spojením našeho dvojplamenů mě (Lenky) a Jirky můžeš číst tyto řádky a čerpat informace, inspiraci z našich webů, online kurzů, youtube kanálu, sociálních sítí, komunity a mnoho dalšího.

dvojplamen

Proč jsou tady konflikty?

Každý v sobě máme určité bolístky, traumata, programy a vzorce chování. Něco se nám líbí a něco se nám také nelíbí. Důvod proč hledejme v našem podvědomí. Konflikt tady je, protože se nám patřičně něco nezalíbilo. Lidé jsou naše zrcadlo, kteří odráží všechno co je uvnitř nás. Jsou tedy i zde věci, o kterých ani nevíme že je máme v sobě. Je jedno o jaký vztah jde. Každý vztah a situace s lidmi nám něco zrcadlí.

Zrcadlení je úžasnou pomůckou a lékem k vnitřnímu uzdravení a pozvednutí našeho vědomí. Konflikty jsou zde proto, aby jsme se očistily pro nás nefunkčními programy a nedořešenými záležitostmi. Zároveň však ne každý se dokáže tímto způsobem očistit. Záleží na postoji a zodpovědnosti daného jedince. Jestli dokáže přijat zodpovědnost za své emoce, chování, důsledky a situace které se mu naskýtají. Častokrát totiž takovou zodpovědnost málokdo z nás dokáže přijmout. Ale když to uděláš, tvůj život se tím změní. Když se naučíš zodpovědnosti, pak uchopíš svůj život do svých rukou a můžeš si sním dělat co budeš jen chtít. To ty určuješ pravidla jak jej budeš žít, Protože když nebudeš přebírat za svůj život zodpovědnost, tak nemůžeš žít život ani dle svých představ.

Dvojplameny a zodpovědnost

Se svým dvojplamenem můžeš mít pocit, že ty hádky ve skutečnosti nikam ani nevedou. Nikdy v nich nedokážeš vyhrát ani ty ani tvůj dvojplamen, pak k čemu vůbec jsou? Důvodem proč tyto hádky ve vztahu nikdo nemůže vyhrát je ten, že tě tento vztah učí také přijmout naprostou zodpovědnost a pak také u dvojplamenů jde o to, že jste ve skutečnosti jedna duše a ve skutečnosti se hádáš sám se sebou. Nikdy nemůžeš boj sám proti sobe vyhrát a proto je nutné pochopit a hlavně změnit úhel pohledu na hádky a konflikty a vydat se na hlubokou cestu k sebepoznání. Skrze dvojplameny poznáváme oba své temné kouty duše, které nechceme vidět.

Dvojplamen ti ukazuje, že nemůžeš být slepý k tomu, co se ti snaží tento vztah říci. Nemůžeš si hrát neustále na oběť, musíš konečně pochopit, že to ty jsi tu pánem svého osudu. A jsi to ty kdo bude rozhodovat. Takže tě tento vztah učí také i o zodpovědnosti a také aby si tyto své konflikty v sobě vyřešil. To že se budeš zbavovat svých nánosů, které máš v sobě, ti přinese velkou úlevu. A také ti to bude měnit život. Protože tě třeba již nenaštvou určité situace a přestane se ti také něco určitého ve tvém životě dít, jestliže se ti děje něco ve tvém životě opakovaně podobné situace. Třeba že každý tě podvede. Nebo že tě pokaždé někdo okrade.

Tato lásku mezi dvojplameny má blahodárné účinky na naše zdraví. Jedna vědecko-lékařská studie potvrzuje, že láska podporuje zdraví a zlepšuje naše fyzické a duševní zdraví, zbavuje nás stresu a mnoho dalšího. Sám se můžeš přesvědčit co dělá naše srdce a mozek, když jsme zamilovaní. A co když je tato láska bezpodmínečná a umocněna intenzitou dvojplamenů? To je teprve jízda.

Jak poznat dvojplamen

Každé dvojplameny jsou jiné a v každém takovém vztahu budou určité odlišnosti, proto nelze určit jednoznačné znaky pro všechny tyto vztahy. Existuje mnoho různých znaků jak poznat dvojplamen a proto se podíváme na ty nejčastější znaky vztahu s dvojplamenem, ale také se zaměříme i na ty, které máme mezi sebou já a Jirka.

 • Silná erotická přitažlivost
 • Velmi silná přitažlivost obecně
 • V jeho očích cítíte spojení, bezpodmínečnou lásku, vzrušení (není zde žádná prázdnota)
 • Tvoje předchozí vztahy byli úplně prázdné a teď je to tak nějak plné, intenzivní
 • Jestliže ses někdy koukl do očí druhým, nikdy si neměl z cizích očích takovou odezvu jako u dvojplamene. Spojuje tě se tvou hlubokou vnitřní podstatou – bezpodmínečnou láskou. Cítíš bezpodmínečnou lásku a silný erotický náboj. Pokud si to někdy zažil, určitě budeš vědět o čem to mluvím.
 • Tvé emoce jsou intenzivnější
 • Můžeš zjistit že tvé prožitky a cítění jsou daleko silnější než předtím
 • Můžete si číst i myšlenky
 • Chybí žárlivost. Nemáte důvod na sebe žárlit, protože víte, že máte mezi sebou něco, co s nikým jiným mít nemůžete.
 • Připadá vám, že vás něco spojuje
 • Máš pocit, že se světem je všechno v pořádku když jste spolu
 • Jste propojeni na hlubší úrovni
 • Máte úplně stejné cíle, pravděpodobně i koníčky a podobný pohled na život
 • Jste ochotní navzájem spolupracovat a podporovat se
 • I kdyby jste byli spolu 24 h denně po celý rok, vůbec vám to nebude vadit

 

Jak najít svůj dvojplamen

Svoji druhou polovičku duše – svůj dvojplamen můžeme potkat až dojde k rozvinutí naši duše a projdeme si (zpracujeme si) úspěšně většinu svých temných stránek. Musíme uzdravit své vnitřní démony, kteří nás drží v neustálém utrpení z minulosti. Tyto zrcadla minulosti musí být pochopena a vyřešena, aby mohlo dojít k uzdravení minulosti, svého vztahu k sobě, odpuštění bývalým partnerům, vyřešení vztahu s nimi i rodiči. Sebeláska je klíčem pro to jak najít svůj dvojplamen.

Jde o to přijmout své temné části sebe samotných, poznání a rozvinutí svých darů (silných stránek), přijmout sami sebe takový jací jsme a to jako jeden dokonalý celek – tělo, mysl a duše. Jde o pochopení své vnitřní hodnoty a energie, která je klíčová pro rozvinutí duše. Pokud se naučíme mít rády sami sebe a bezpodmínečně se milovat, pak jsme připravené na setkání se svým dvojplamenem.

Bez vnitřní práce na sobě to bude jen velmi těžké až nemožné najít svůj dvojplamen. A pokud dojde i přes absenci této vnitřní práce na sobě k setkání, tak toto setkání dvojplamenů nebude mít dlouhého trvání a dojde spíše k ještě větší vnitřní bolesti.

Pokud chceš setkání dvojplamenů urychlit, tak je potřeba začít na sobě intenzivně pracovat. Život je o růstu, získávání nových zkušeností, uvědomění a posouvaní svých hranic a limitů, které jsou v naší mysli. Jakmile budeš stagnovat, nebudeš připraven na setkání se svým dvojplamenem. Proto můžeš využit našeho online kurzu cesta sebelásky, kde s tebou budeme sdílet krok za krokem své zkušenosti, uvědomění, techniky, nástroje, vedené meditace, podprahové nahrávky a mnoho dalšího. Tímto uzdravíš své nitro i svůj život a budeš připraven posunout svůj život a také se setkat se svým plamenem a začít tvořit nádherné a neomezené věci.

dvojplamen

Fáze vztahu dvojplamenů

Pro dvojplameny jsou typické určité fáze, které se opět mohou mírně lišit vztah od vztahu. Chci se s tebou podělit o fáze pro dvojplameny, které jsou inspirované mým vztahem s Jirkou a rovněž jeho vztahem se mnou. Stejně jako celý tento článek je inspirován našim vztahem jakožto dvojplamene. 

Jak říkám neexistuje pro dva různé dvojplameny naprosto přesné fáze, nebo stejný vývoj vztahu, proto by jsi měl všechny články na toto téma a popis fáze dvojplamenů brát s nadhledem.

První setkání pro dvojplameny

Půjdete na pár rande, bude to pravděpodobně hlavně kvůli oné sexuálnímu náboji, které zažíváte. Můžete se také stát na chvíli párem. Je tady něco, čemu moc nerozumíte oba dva. Když se kouknete do očí, pocítíte něco co vás může i postrašit. Je to velmi zvláštní pocit. A ten sexuální náboj, který se nedá vydržet. Jelikož je toto setkání intenzivní a pro vás zatím nepochopitelné můžete se začít bát. Nebo může mít jeden z vás pocit že toto spojení je příliš moc rychlé a pak uteče. A většinou dochází k odloučení. Častokrát toto setkání moc nechápete a vůbec nevíte co se to děje. Je to záhadné, vzrušující a těžko pochopitelné pro naší logiku.

Ovšem pokud se podíváte navzájem hluboko do očí, pak vaše duše zjistí že je konečně doma. Cítíte svůj domov. A tím domovem je bezpodmínečná láska. Můžete mít také pocit že toto dívání se do očí nesnesete, protože můžete mít pocit jakoby vám do vašeho nitra zasvítila baterka na vaše nejhlubší rány, traumata, bolesti a strachy. Můžeš také cítit jakoby skrz jeho oči ti něco hluboce odpouštělo. Takový pocit jakoby říkal – už je to dobrý, nech to všechno odejít, odpouštím ti všechno. Toto první setkání je hodně smyslné a záhadné. Záhadné, proto, protože jste se s tím dosud oba dva vůbec nikdy nesetkaly. Ale užíváte si to. Když jste spolu, vnímáte všechno tak intenzivně že si budete pamatovat skoro všechno i za několik let. Tato fáze je velmi nádherná a tajuplná.

Nejlepší způsob jak se napojit na dvoplamen je skrze oční kontakt a vzájemné emoce. Další ještě silnější kontakt a propojení se odehrává skrze sexuální spojení a to zejména pak vědomý sex. Všechno co jsi doposud zažila ti přijde tak prázdné a povrchní, protože jsi poznala skutečnou hloubku něčeho nepopsatelného.

Otevření pandořiny skřínky

Přichází doba velkého odzrcadlení. Přichází temná noc duše. Všechny tvé strasti, obavy vyplouvají na povrch. Přicházejí hádky a nedorozumění ale zároveň je to fáze kdy se léčíme. Pokud umíte stínovou práci, pak je to v této fázi velmi cenné. Toto je totiž fáze, ve které se každý stanete zrcadlem nedostatků toho druhého. Budete hrát proti sobě. Každý z vás bude věřit, že má pravdu, a ten druhý se mýlí. Úkolem je rozpoznat tento vzorec a zpracovat jej. Jedná se o velmi intenzivní období, které je potřeba udělat. Zrychlí se totiž díky tomu náš osobní růst a to velmi intenzivním způsobem.

Nikdy nebudeš mít od života naloženo tolik aby si tuto váhu nemohl unést. Vždycky budeš mít naloženo jen tolik, kolik opravdu zvládneš. Je třeba toto uzdravení provést. Tento vztah není o tom aby jste v něm trpěly, je to o tom aby jste se oba vyléčily a vyrostli. Konečným cílem je stát se člověkem, který je zaměřený na své srdce. Aby se naučil bezpodmínečně milovat. Jakmile odstraníte své stíny, zůstane vám jen ta nejčistší podstata vašeho spojení. A tím je velký a neustálý příliv bezpodmínečné lásky.

Přichází odloučení pro dvojplameny

Každý si žijete svým vlastním životem…ale občas v hloubi duše vzpomínáte co to všechno mělo znamenat. Prozkoumáváte další vztahy a partnery a zjišťujete že již nemůžete zažít to, co jste zažívali s tím vaším dvojplamenem. Něco je jinak. Zjistili jste že oné vztahy jsou tak nějak povrchní a prázdné. Chybí jim hluboké spojení, energetické cítění, bezpodmínečná láska a naprosté vzrušení. To všechno je ale pryč. Máte jen vzpomínky na velmi zajímavou zkušenost. Kterou už ale nenajdete nikde jinde. Něco je najednou pryč a ty prostě víš, že je tu ještě něco, něco daleko lepšího.

Ztráta dvojplamene může být velmi bolestivá a takový rozchod může zanechat velmi silné emoční pouto a zlomené srdce. Ale někde hluboko v duši budeš vědět, že stejně k sobě patříte. Ale pozor i přes tento pocit, že k sobě patříte je nutné se rozdělit a vnitřně se uzdravit, aby případně mohlo dojít k následnému návratu. Život jde dál pro oba a je potřeba si uvědomit, že nastal čas, aby si každý ještě něco prožil a uvědomil jak tento vztah, toto spojení bylo intenzivní. Každý má před sebou své zkoušky a překážky, které je potřeba ještě prožít a pochopit. Právě díky tomuto můžeme růst a uvědomit si jak byl tento vztah jiný a jedinečný. 

Pokud dojde k pochopení jedinečnosti tohoto vztahu a daru, které sebou přináší, tak můžeme být vděční za tuto zkušenost. Při návratu ke svému dvojplamenu si najednou budeme vážit tohoto partnera a vztahu a přistupovat k němu naprosto jiným způsobem. Někdy potřebujeme zažít ztrátu, aby jsme pochopili jedinečnost tohoto člověka (vztah) a začali jsme si ho vážit a respektovat.

Návrat pro dvojplameny

Takový návrat přichází až když jsou oba dva připraveni. Připraveni na nový vztah. Nějakým způsobem se k sobě znovu připojíte. A již chápete co to znamená a jste na to připraveni. Návrat působí velmi silně. Cítíš se najednou bezpečněji, stabilněji a s pocitem že od teď bude zatraceně dobře. Konečně jste zase spolu, pohromadě. Tak jak to má být.

Jste oba připraveni na nové výzvy a společnou cestu plnou růstu, poznání a vzájemného respektu a pochopení. Už pro vás není žádná překážka tak velká, aby jste ji nepřekonaly, ale za předpokladu, že jste ochotní na sobě pracovat a uzdravovat své nitro skrze tuto nádhernou cestu. Učíte se spolu spolupracovat a jste jeden pro druhého 

Osud dvoplamenů je ve vašich rukou a je jen na vás jak s tímto vztahem naložíte. Není to lehká cesta a nezvládne jí každý, ale pokud se to podaří, tak na vás čeká něco nepopsatelného. Silné spojení a energie mezi dvojplameny je něco neskutečně povznášejícího a také vede k pochopení bezpodmínečné lásky a cesty k osvícení.

Odevzdání

Dvojplameny zůstanou spolu do konce života, pokud tedy opět po odloučení navázali vztah. Jeden i druhý tedy chápe co tento vztah znamená. Začnete se slazovat a pracovat na vztahu. Spolupráce je zde velmi důležitá. Pokud po tom toužíte dostat z tohoto vztahu ještě více, můžete pracovat se svou energií, kterou pociťujete když se vaše oči setkají. Doporučuji se s tím naučit pracovat. Protože si můžete užít tak nepopsatelné a jedinečné zážitky, které budete jen ztěžka někomu vyprávět.

Doporučuji takovému páru zabřednout do tajů tantry. Ovšem nemyslím jen onu sexuální povahu tantry ale i tantru klasickou. Otevíráte se vaší společné bezpodmínečné lásce společně. A společně se jí odevzdáváte skrze sebe. Odevzdáváte se taky jeden druhému a moc dobře víte že budete mezi sebou propojeni a to navždy. V této fázi již není zrcadlení tak silné jako na začátku. Vy víte jak na sobě pracovat a už se jen tak něčeho nezaleknete. V této fázi také cítíte že se vzájemně podporujete a snažíte se spolupracovat tak, aby váš vztah přinášel spousty ovoce. I když to nebude vždy dokonalé, vy víte jak z toho nakonec vytěžit maximum.

Vývoj dvouplamenů

Je tady ten krásný pocit – bezpodmínečné lásky. Zažíváš to, když mu pohlédneš do očí nebo zachytíš jeho energii kterou k tobě směřuješ a možná se ptáš: Jak tento pocit mít i bez podívání do očí? Přichází vyhledávání bezpodmínečné lásky mimo váš vztah. Skrz meditace, sexuální transmutaci, práci na sobě, přítomnost, vědomé procházky, vědomý tanec, kreativita. Tu onu lásku lze vypěstovat trvale v sobě a napořád. Tedy tak napořád jak jen budeš sama chtít. Kdykoliv tento stav můžeš zavrhnout, pokud si budeš přát. Když je ve tvém životě tolik bezpodmínečné lásky. Přichází k tobě život ve kterém žije hlavně tato láska. A mění se toho mnoho. Jak zdraví, tak tělo, strava, práce, životní styl, okolí, peníze a hlavně ty. Cítíš se bezpečně, milovaně a podporovaně. Všechno jde s lehkostí, přicházejí k tobě neustále finance. Jsi bohatá životem. Zažíváš neustálou pozitivní hojnost. A tím můžeš překročit do další fáze.

Dvojplameny a jejich dar

A když ses tak hezky vyvinula, začneš pociťovat určitou potřebu. Nejspíše oba dva, pokud putujete po fázích společně. Cítíte že musíte darovat kus sebe ostatním lidem i světu. Začínáte otevírat srdce druhým lidem. Poukazovat na onu nádhernou lásku, která mění naprosto všechno. Darovat lásku přírodě, lidem, zvířatům. Zažíváte určité poselství. Vy jste celiství. Opíjení onou láskou. Ostatní lidé i zvířata to z vás cítí a přitahujete je. Přitahujete lidi, protože cítí že zažívají díky vám svůj domov na který zapomněli.  A zvířata s vámi jsou nejraději proto, protože se cítí ve vaší společnosti velmi dobře. A možná také cítíte se zvířaty i přírodou určité propojení. Máte poselství šířit lásku po celém světě. Pokud se dostanete až do této fáze společně se svým partnerem, pak věřte že váš vztah potrvá s vysokou pravděpodobností celoživotně.

Láska ve vztahu dvojplamenů je něco, co lze velmi užitečně využít pro rozvoj a budování podnikání, protože dvě energie, dva záměry se spojí v jeden a to pak je jiná síla. Tento byznys spojen láskou má mnohem hlubší poslání než klasické podnikání, kde je hlavně o vydělávání peněz.

Nejčastější otázky pro dvojplameny

Jak dlouho trvá každý stupeň?

To záleží vztah od vztahu. Někdy to může trvat měsíce, někdy i roky. To záleží na vašem vnitru kam se oba dokážou posunout ve svém životě. Někdo má osobní vývoj daleko rychlejší než jiná osoba. Je to individuální. U nás trvala fáze odloučení 4 roky.

Jak urychlit setkání?

Začni na sobě pracovat – pochop co je to zodpovědnost, zrcadlení, nauč se pracovat na sobě, medituj. Zvyšuj své vibrace. Pěstuj v sobě lásku bez podmínek. Hlavně nesmíš na opětovné setkání tlačit. Musíš to úplně vypustit z hlavy a zapomenout na to. Pokud budeš tlačit tak se opětovného setkání nedočkáš. Pokud budeš na sobě takto pracovat nebudeš mít ani důvod tento svůj dvojplamen hledat. Budeš se cítit úplně a skvěle. Následně budeš vyzařovat přesně tu energii, která k tobě přitáhne tvůj dvojplamen.

Hledaní svého dvojplamene vychází z nedostatku. Cokoliv co hledáš, chceš získat a podobně znamená, že to ještě nemáš a vysíláš energii nedostatku a tím se ještě prohloubí tvá mezera v životě. Jestliže chceš na sobě pracovat, zvyšovat svou sebelásku, uzdravit svou minulost a najít svůj dvojplamen, tak máme pro tebe řešení stačí kliknout a začít tvořit.

Je možné zabránit odloučení?

Je to možné, ale já to nedoporučuji. Nedoporučuji to z důvodu aby si oba z dvojplamenů skutečně uvědomili že to co zažili spolu již nikdy s nikým nezažijí. Doporučuji tento čas od sebe aby jsme plně pochopili rozdíl tohoto vztahu. Až teprve když budou oba připraveni se znovu setkají tváří v tvář s opravdovým pocitem že to je opravdu to, co oba dva chtějí. Být spolu.

Jaký je rozdíl mezi spřízněnou duší a dvojplamenem?

Existuje zde mnoho rozdílů. Rozdíl je že dvojplamen je jedna duše rozdělená do dvou. Vztahy spřízněných duší je mnohem stabilnější než vztah dvojplamenů. Protože u dvojplamenů se daleko více odráží naše vlastní zrcadlo. Takže tento vztah je daleko více bouřlivější. Spřízněné duše jsou dvě duše. Více o tom co je to spřízněná duše najdeš v našem článku.

  PŘEČTI SI SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK: SPŘÍZNĚNÁ DUŠE JAK JI NAJÍT (KROK ZA KROKEM)

najdi svuj dvojplamen
4 komentáøù
 1. Roman

  Nádherně napsaný článek,popisuje přesně co je dvojplamen.Samozřejmě je to pro většinu lidí nepochopitelné, protože nic takového nezažili.Prošel jsem si teď dvojplamenným vztahem a je to síla ! Už první setkání je neskutečně silné,přímo duševní souznění.Ta stejnost druhé polovičky je nepochopitelná,stejné zájmy, chování,povaha,myšlenky !!! Prostě kopie !! Opravdu jakýkoliv jiný vztah je úplně o ničem,prázdný a to člověk pochopí až zpětně.Bohužel je pravda,že po několika měsících jsou neskutečné hádky,vyvolávané bez důvodu,a oba dva mají svoji pravdu,je to jako hádka se svým obrazem v zrcadle !! Samozřejmě to vede k rozchodu cca po roce.Vyjdete z toho s neskutečné zlomeným srdcem !! Je nutné úplně ukončit kontakt,změnit telefon.Jsou z toho jinak odchody a návraty.Mohu posoudit i spřízněnou duši,měl jsem ji po rozvodu a je to člověk,kterého jako by jste znali dlouho, okamžitě si padnete do oka a je vám moc dobře,jen je každý jiný povahově.Je to také vyšší level vztahu,kdy vám dává více duševních citů než obyčejný vztah,který se zpětným pohledem jen „přežívací“ .Ale toto pochopí jen lidé,kteří si tím prošli.Co je teď těžké,je najít si partnerku, člověk už chce pouze jen spřízněnou duši,vše ostatní je neuspokojující.Hezký den všem.

  Odpovìdìt
  • Cesta Relaxace

   Moc děkujeme za odezvu 🙂 Dvojplamen je hodně složitý vztah, ale dá se s ním pracovat. A máš naprostou pravdu – člověk už nechce nic jiného než to. Všechno ostatní je tak nějak chabé, povrchní a prázdné. S tou partnerkou – zkus na to tolik netlačit. Představuj si svou ideální partnerku a pak to vypusť úplně hlavy a věř ona se najde když to budeš nejméně čekat… 🙂 Děkuji Romane za zpětnou vazbu, vnímáme to stejně. 🙂 Přeji krásný den

   Odpovìdìt
 2. Markéta

  Dobrý den, ano můžu potvrdit, že tento fenomén existuje, děkuji za článek a komentáře. Já sama svého plameňáka znám přes deset let ze sousedství. Nic moc jsme nepodnikali, jelikož jsem vdaná. Ale víme „to“ o sobě, i když jsem se jen potkali na kus řeči – je to whaw! Energie je neskutečná. V poslední době cítím, že vnitřně rostu, manžel ne. Je materialista. S plameňákem se vydáváme nějak více, jako by to prozřetelnost vycítila, zažívám synchronicitu. Upozorňuji, že v tomto případě moralizování nepomůže, zjišťuji, že nemá cenu se bránit, potenciál vztahu, i jen blízkost s plameňákem vás převálcuje, ať máte papír na manželství nebo ne. Zatím jsme na úplném začátku, jen přátelé, musí se krůček po krůčku, intenzita energie a citů je hodně vysoká, raději opatrně. Vedle toho všechny mé předchozí vztahy a manželství bledne. Jsem sama zvědavá, kam mě to dovede. Děkuji za rady. 😌

  Odpovìdìt
  • Cesta Relaxace

   Zdravím, děkujeme za váš příběh 🙂 Je skvělé si číst příběhy o dvojplamenech. Je neskutečné být v přítomnosti tohoto člověka. Člověk se snaží tomu bránit, pokud je s někým jiným v manželství, ale stejně tomu nemůže odolat. A když odolá, cítí v sobě v průběhu života jakýsi pocit prázdnoty. Ta hra mezi dvěma s takovou energií je nádherná. Držím vám palce, ať už se rozhodnete jakkoliv… Člověk nemůže zrušit takové pouto s někým jiným, ať chce nebo ne. Hodně štěstí

   Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares
Share This