Zde objevíš opravdu mocné způsoby, jak přeprogramovat své podvědomí a učinit tak nejdůležitější akci pro změnu tvého života. Tvůj život už nikdy nebude stejný. Pokud chceš něco ve svém životě změnit, tak tento článek je přímo pro tebe.

Mnozí lidé si myslí, že takoví jací se narodí takoví i zůstanou. Že se nelze změnit, povaha je daná a kdo ví jakým dalším kecům ještě věří. Pokud vysvětlíš lidem, že povaha se změnit dá a dáš jim i patřičné důkazy, stejně ti věřit nebudou. Protože jsou lenivý a je lepší všechno shodit na něco jiného, než začít něco se sebou dělat. Ale i to si vybere svou daň. Vyzkoušej si sílu podvědomí na vlastní kůži a otevři tak úplně nové možnosti ve svém životě.

Je opravdu důležité pochopit tuto skutečnost: Aby jsi mohl změnit svůj život, potřebuješ hlavně tyto dvě ingredience: Změnu vzorce a akce. Pokud vezmeš tyto dvě ingredience dohromady a smícháš je, vytvoříš tím velice účinný lektvar.

Co je to podvědomí?

Když se nad tím zamyslíme, podvědomí je jako úložiště všeho, co v naší vědomé mysli momentálně není.

Podvědomí ukládá všechny naše předchozí životní zkušenosti, naše přesvědčení, naše vzpomínky, dovednosti, všechny situace, kterými jsme prošli, a všechny obrázky, které jsme kdy viděli. Ale také všechny zvuky, které jsme slyšeli a vše, co se dostalo do naší pozornosti za celý náš život.

Podvědomí = tvůj autopilot.

Úspěšný člověk dost moc dobře ví, že je možné mít všechno a dá se ovlivnit asi 98% života. Jak dokážeme změnit svou povahu? Jak dokážeme změnit svou realitu? Nejúčinnější cesta, jak změnit svůj život vede přes změnu v podvědomí skrze vnitřní změnu vzorců své mysli.

Naše mysl se skládá ze dvou částí: Vědomá a podvědomá. Podvědomá část určuje náš život v 94-95%. Takže naše chování je většinou automatické. Ostatní rozhodnutí se dělá vědomě ve tvé vědomé mysli. Podvědomá mysl má ale na vědomou mysl obrovský vliv.

Sám se podívej, jak rychle a úžasně funguje tvá podvědomá mysl a najdeš zde i vědecké experimenty, které to skutečně potvrzují.

Podvědomí v praxi

Vzpomeň si, jak si se naučil řídit auto. Nastoupil jsi a přemýšlel o všem. Na pas, zkontrolovat zrcátka, světla a většinou se mohlo stát, že jsi vše zkontroloval dvakrát, aby jsi se ujistil, že je vše na správném místě. Přemýšlel si i o tom, jak nastartovat auto, jak plynule spouštět spojku, jak řadit. Tvoje jízda ze začátku nebyla plynulá. Musel jsi se při tom všem dost soustředit.

Po několika letech zkušeností se tvoje řízení stalo automatickým. Nemyslíš již na ty věci. Bylo to proto, že do tvého podvědomí byla implantována znalost toho, jak řídit auto. Stalo se to proto, že zvyk v podobě řízení auta byl přenesen do tvé podvědomé mysli, a tak se vědomá mysl osvobodila. To ji umožňuje soustředit se na jiné činnosti i v době, kdy řídíš auto.

Výsledkem je, že když nastoupíš do auta, tvoje podvědomí převezme kontrolu. Už jsi někdy zažil situaci, kdy jsi někam řídil a do toho sis povídal se spolujezdcem nebo poslouchal hudbu, popřípadě jsi telefonoval? Netrvalo to dlouho a najednou jsi byl v cíli a ty se cítíš velice ohromeně, že jsi dorazil tak rychle a možná si to řízení ani nepamatuješ. Jakoby se auto řídilo samo. To je výsledek práce tvé podvědomé mysli. Poté, co jsi nastoupil do auta, byla jízda automatická.

V podvědomí jsou uloženy i tvé minulé reakce na určité události. Proto je těžké reagovat na situace jiným způsobem, než jakým obvykle reagujeme. Najednou tě něco vytočí a za pět minut si říkáš proč jsi vůbec takhle přehnaně reagoval? Protože máš již v podvědomí určité zaryté vzorce. Vše je zasazeno ve tvé podvědomé mysli. Takže je reálný změnit své chování? Ano, velmi reálný. Vyzkoušej si to na sobě. A víš co se říká: Stokrát opakovaná lež se stává pravdou.

Jak z toho ven?

Prvním krokem k prožití skvělého života je uvědomit si, že můžeme všechno. Musíš přestat být omezený. To, co tě naučili, nemusí být tak úplně pravda. Ale jak to zjistíš? Vyzkoušej si tyto praktiky, které najdeš níže a sám uvidíš. Nezapomeň, že někdy děláme kompromisy a rozhodujeme se podvědomě to znamená běží náš autopilot, proto je potřeba být v přítomnosti a naučit se ovládat své reakce. Více ve videu výše. 

Ukážeme si, jak funguje podvědomí. Mnoho lidí nemá totiž vůbec představu o tom, jak to funguje. Tak tedy začněme.

Přesvědčení a vzorce chování

Hlavní důvod proč se obáváš mluvit veřejně může být nevědomé přesvědčení, že jsi neatraktivní a že nebudou mít lidé rádi tvůj vzhled. I když si nebudeš vědom této víry, když budeš mluvit před veřejností bude to mít velký vliv na tvůj výkon.

Podvědomí je jako velká paměťová banka, která uchovává tvé přesvědčení, vzpomínky a životní zkušenosti. Tyto informace, které jsou uloženy ve tvém podvědomí vždy ovlivňuje tvé chování a akce v různých situacích. Zde je další příklad, který ti pomůže dokonale pochopit, jak funguje tvá podvědomá mysl.

Pokud ti chybí sebevědomí kvůli jistým přesvědčením, které si nabral ze zkušenosti v minulosti, pak se můžeš cítit kolem lidí velice úzkostně. V tomto případě jsi se cítil úzkostně, protože tvé podvědomí mělo nepravdivé informace, které tě přesvědčily, že jsi v nebezpečí, zatímco jsi skutečně nebyl. Úzkosti jsou ve skutečnosti podvědomou reakci našeho těla a mysli na nějakou hrozbu.

Jeden ze zajímavých faktů je to, že to neovlivní pouze tvoje chování, ale ovlivní také tvé vnímání události.

Pokud jsi například uviděl dva lidi, kteří jdou naproti tobě, chichotají se a koukají na tebe pak by jsi mohl věřit že si z tebe dělají legraci. Tvoje podvědomí se řídí pravidlem: Dostaneš to, na co se zaměřuješ, protože jsi měl o sobě falešnou víru a našel si proto důkaz i když to nebylo skutečné.
Takže jsi tím, co bylo uloženo ve tvém podvědomí. Ale mám pro tebe dobrou zprávu! Podvědomou mysl lze programovat (tedy změnit).

Tvé víry, které máš jsou zodpovědné za to, kdo jsi a jak se chováš, ale i tvé návyky.
Já myslím, že je dost důležité se naučit, jak se utváří přesvědčení a jak se programuje tvá mysl. Protože jedině tak můžeš dokonale ovládnout svou mysl. A pokud ovládneš svou mysl, ovládneš svůj život.

Semínko – jak funguje podvědomí

Představ si větu či jen slovo jako semínko, které se dokáže zasít do tvé mysli. Takové semínko víry ti může zasévat kde kdo, v raném věku to byli hlavně rodiče. Většinou se jedná o poznámky autoritativní osoby nebo rady blízkého přítele. Někdy dokonce to mohou být pouhé fráze od cizince. Ukážeme si to na příkladu: Všichni muži jsou nevěrní. Všechny ženský jsou stejný.

To jsou dokonalé příklady semen. Jakmile narazíš na takové semínko, usadí se do tvé mysli a je jedno zda to chceš nebo ne. V tomto bodě není víra ještě utvořena. Ale jakmile narazíš na určité situace, které budou tvé semínko zalévat a podporovat bude růst až do doby než se stane vírou. Většina lidí nakonec sbírá falešné důkazy, které podporují falešné přesvědčení aniž by věděli, že proces shromažďování takových to důkazů je velice zkreslený vůči jejich vlastnímu přesvědčení.

Jak funguje takové semínko v praxi?

Třeba taková žena, která večer pozoruje film. Ve filmu vidí muže, který podvádí svou manželku. Ve filmu pak uslyší od spoustu žen že jsou všichni muži nevěrní. Když se to žena dozví, která to sleduje že jsou muži nevěrní, vytvoří si tzv. semínko. A poté třeba napíše do googlu: Všichni muži jsou nevěrní. Určitě se jí nabídne spoustu článků o tomto tématu, které budou zalévat její semínko.

Čím více důkazů bude osoba shromažďovat tím silnější bude i víra, dokud nedosáhne bodu, kdy osoba věří, že je to skutečnost, kterou nelze změnit. Mnozí lidé se dnes domnívají, že jsou nezajímavý, bezcenní, hloupí kvůli semenům, které jejich rodiče nebo přátelé zaseli do jejich mysli před několika lety.

Budeme pokračovat v příkladu, který jsem uvedla před chvíli. Takže žena si z toho že jsou všichni muži nevěrní udělá přesvědčení (Bylo již dost semínko zalito, pohnojeno a opečováváno).

A co se stane? Přestane věřit mužům, bude podezírat svého muže a začne si vytvářet domněnky. Jejímu muži se samozřejmě nebude líbit věčné podezírání a scénky a sám si nakonec může najít jinou. Žena ho k jiné vlastně sama i poslala díky svému chování. A díky tomu si žena, která svého muže vyhnala do cizí náruče ženy tímto potvrzuje přesvědčení a pak si podvědomě vybírá muže, kteří jsou jí nevěrní a jsme v začarovaném kruhu.

Jsi připraven to změnit?

Tvůj život je ve tvých rukou. Stačí jen změnit své staré myšlenkové vzorce. Tyto vzorce lze zrušit a změnit. Mohou ti k tomu pomoci afirmace. Ale my jsme si našli metodu, která změní tvoje vzorce daleko rychleji. Tato metoda ti nejprve vymaže tvé staré vzorce a poté tě naprogramuje na nové a daleko lepší přesvědčení.

Existují miliony lidí, kteří se domnívají, že jsou snad „odsouzeni“ k věčné chudobě a selhání, kvůli nějaké „podivné síle“, nad kterou věří, že nemají vůbec žádnou kontrolu. Tito lidé si neuvědomují, že jsou tak akorát stvořitelem vlastního neštěstí.

Jak přeprogramovat podvědomí

Existuje mnoho způsobů, jak přeprogramovat podvědomou mysl.  Níže najdeš ty nejpoužívanější a nejlepší metody, jak toho dosáhnout, které můžeš používat kdykoliv a kdekoliv. Tyto metody zvládne opravdu každý a jsou dostupné pro všechny.

Emoce jsou hlavním motorem změny

Je opravdu nezbytné, aby jsi se naučil pracovat se svými emocemi. Povzbuzuj a zvyšuj pozitivní emoce. Sice je to ze začátku dřina, ale ta se rozhodně vyplatí.
Mysl ovládaná pozitivními emocemi se stává naprosto milionová. Takto ovládaná mysl bude mít nehorázný dopad na tvůj život. Budeš pozitivnější, budeš se setkávat s hodně pozitivními situacemi, svou mysl a reakce budeš mít pod kontrolou a celý tvůj život se naprosto změní nevyčíslitelně. A hlavně pokud budeš vyvolávat pozitivní emoce, je to velmi blahodárné pro tvé buňky.

Podprahové zprávy 

Podprahové zprávy jsou jednou z vůbec nejúčinnější formou, jak přeprogramovat podvědomí. Starý vzorec, nebo víra se rovnou přemaže a ihned se nahradí novým programem, který bude podporovat tvou novou cestu k dosažení jakéhokoliv cíle.

Podprahové zprávy fungují přímo fenomenálně, jelikož programují rovnou podvědomou mysl. Afirmace jsou nahrány pod prahem slyšitelnosti, které naše vědomí absolutně neslyší a nevnímá. To způsobí, že se nemůže vytvářet odpor a naše podvědomá mysl tyto slova a frekvence zachytává a postupně začíná pozitivně programovat naše podvědomí. Nejde jen o afirmace, které jsou nahrány pod prahem slyšitelnosti, ale i o frekvence pod, kterou jsou afirmace nahrány. Tyto frekvence mění mozkové vlny nejčastěji do stavu theta = stavu hypnózy, kdy je naše podvědomá mysl otevřená novým návrhům, které automaticky přijme a přemazává staré víry těmi novými.

Tato metoda funguje velmi rychle a je nesmírně účinná, proto neváhej a využij naše ONLINE KURZY, kde najdeš tento způsob programování a mnoho bonusů zdarma jako video kurzy a další.

Terapie jako nejúčinnější forma jak se zbavit bloků v podvědomí

Terapie je nejúčinnější forma, jak pracovat s podvědomím. V terapii tě dostanu hluboko do tvého podvědomí, kde jsou uloženy všechny záznamy, emoce, myšleny, přesvědčení a vzorce, které ti brání a omezují v prožívání šťastného a spokojeného života. Pokud existuje nejlepší a nejrychlejší způsob, jak se zbavit bloků v podvědomé mysli, tak je to právě terapií. Pokud chceš odemknout svůj plný potenciál, zbavit se bloků, traumat a zlepšit kvalitu svého života ve všech oblastech, tak neváhej a využij naše prožitkové terapie pro svou transformaci.

Zažij terapii která ti změní život ještě dnes

Zažij hlubokou transformaci, která tě změní jednou pro vždy. Můžeš si vytvořit nový život, který bude přesně podle tebe. Jsi připraven?

Afirmace

Potřebuješ pozitivní věty, o které se budeš starat a pečovat o ně jako o malé dítě. Co zaseješ do své mysli, to sklidíš. Takže si zvol své pozitivní semínka, které by jsi rád zasel do svého podvědomí a pečuj o ně, dokud nebudou mít pořádné kořeny, na kterých mohou pevně stát. Afirmace ti pomohou do tvé mysli zasévat semínka, které budou postupně prorůstat do tvého podvědomí a měnit tvůj život.

Vizualizace

Představivost je další úžasný nástroj, kterým je tvá mysl vybavena. Začni využívat svou představivost k tomu, aby jsi žil takový život, jaký doopravdy chceš. Takový život, který tě vnitřně dělá šťastným. Začni používat vizualizace pro splnění svých snů a cílů.  Každý den si představuj svůj vysněný život velmi barvitě. Ze začátku ti to nemusí jít vůbec dobře, ale chce to jen trénink. Nezapomeň do svých obrazů dávat emoce, protože jak už jsme si řekli, jsou palivem pro zhmotňování.

Programování se děje neustále

Takže si dávej pozor, co vidí a slyší tvá mysl. Dávej si pozor na své okolí. Ať už to jsou negativní lidé, negativní zprávy nebo filmy či seriály. Všechno má na tebe vliv. Zařaď do svého života pozitivní zprávy, úspěšné a motivující lidi, inspirativní věci. Co nejvíce omez styky s negativně toxickými lidmi. Nemusíš vyhledávat tyto pozitivní věci přímo osobně, na internetu toho najdeš spoustu. Takže nezapomeň odebírat nás youtube kanál CestaZaSnem a transformuj svůj život s námi.

Binaurální rytmy

Jsou to zvukové záznamy, které záměrně mění frekvence tvých mozkových vln. Také se těmto rytmům přezdívájí digitální drogy. Máme pět hlavních kategorií kmitočtových vzorců, neboli stavu mozkových vln. Tyto stavy dokážou ovlivňovat a měnit naší náladu, regenerovat a uzdravovat tělo, zbavovat napětí, stresu, negativních emocí a mnoho dalšího.

Binaurální rytmy tě uvolní do hlubších stavů. Jsi tedy více otevřený k zasévání semínek.
Ovšem binaurální rytmy nemusí fungovat nebo vyhovovat každému. Každý jsme individuální a každému sedne něco jiného.

Mozkové vlny jsou opravdu úžasné a dokonce se začali používat i ve spojení s léčbou nervových systému v těle například při ochrnutí, nebo poraněni míchy. Do budoucna se v tomto odvětví chystají velké změny. Budeme moci zůstat na nohou až do velmi vysokého věku.

Přejeme ti krásný den a mnoho dalších úžasných změn ve tvém životě.

Změna podvědomé mysli skrze terapii

Chceš udělat změnu ve svém životě? Chceš změnit své podvědomí na nejhlubší úrovní a trvale tak ovlivnit svůj život a žit život jaký chceš?

Transformace tvé postavy a zdraví

Chceš zhubnout? Nebo ovládnout své návyky, které vedou k vytvoření tvé ideální postavy a lepšímu zdraví? Změna na podvědomé úrovni, která promění tvou postavu čeká právě na TEBE!

Finanční svoboda a zlepšení finanční situace

Zažij hlubokou vnitřní transformaci svého podvědomí, které tě udržuje v chudobě a nedostatku. Zažij finanční svobodu, zlepšíš své příjmy a začni vydělávat tím co tě skutečně baví a naplňuje. PENÍZE ZAČNOU PRACOVAT PRO TEBE = získáš pasivní příjmy!

8 Komentářů
 1. Alenka

  Děkuji za velice srozumitelně vysvětleny článek jak funguje podvědomí a jak s ním pracovat. Jste úžasní a to co děláte děláte velmi dobře držím pěsti jen tak dále.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Není za co Alenko. Ano pokračovat budeme a máme planu velké věci a novinky. Děkujeme moc 🙂

   Odpovědět
   • Zdeněk Matějka

    Dobrý den, danou problematiku nějaký čas studuji, tak si dovolím krátký komentář. Líbí se mi, jak to shrnujete, je to lehce pochopitelné pro všechny, takže díky za to.
    A jestli Vám mohu poradit něco, co jsem se naučil a rád bych to naučil Vás, tak je to toto: Přemazal jsem program „Ne za co“, na program „Rádo se stalo“ a bylo by fajn, kdybyste to udělali také, protože program „Není za co“ je zhoubný. Dáváte tím najevo, že to, co děláte pro ostatní, nemá pro Vás žádnou váhu, že je to automatika, za kterou přece není třeba děkovat…

    Odpovědět
    • Cesta Relaxace

     Ahoj, děkuji za zpětnou vazbu. Takhle jsme na tím nikdy nepřemýšlel, dříve jsme psal rádo se děje, ale nějak jsem přešel k není za co. Určitě díky dává mi to smysl, takže děkuji 🙂

     Odpovědět
 2. Marie

  Krásné vysvětleno. Pracuji s podvědomím už dlouho a výsledky nemám takové jaké bych si přála. Možná bych zvážil vaše služby. Mohu vám napsat email?

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Děkujeme Marie 🙂 Pokud to někde drhne, tak neváhejte napsat na email a společně najdeme kde to drhne. Odstartujeme vás životní růst a cestu k vašemu vysněnému životu 🙂

   Odpovědět
 3. Jarmila

  Tak toto je suprově vysvětleno.Děkuju moc.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Děkujeme Jarmilo 🙂 Není za co jsme rádi, že se článek líbí 🙂

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares