Duchovní příčiny nemocí

Cesta relaxace představuje duchovní příčiny nemocí a snadný průvodce krok za krokem. Stačí vyhledat svůj konkrétní zdravotní problém a najdeš pravděpodobnou příčinu tohoto zdravotního problému a informace, které potřebuješ k jeho překonání, vytvořením nových vzorců myšlení, chování, přesvědčení, vír a návyků.

Duchovní příčiny nemocí jsou v podstatě založené na psychosomatice, která nám ukazuje propojení těla, mysli a duše. Jinými slovy jde o fakt, že každá nemoc a zdravotní problém, má svou příčinu na úrovni mysli nebo duše.

POZOR duchovní příčiny nemocí a psychosomatika je jen malou částí celostního přístupu a pro léčbu nemocí není dostačující a vždy by měla být doplněna celostním přístupem. Pokud se chceš skutečně a trvale uzdravit, neváhej využít naše služby – celostní individuální koučink nebo celostní online kurz harmonie života.

Pokud trpíš nějakými zdravotními problémy nebo nemocemi, které jsou uvedeny v níže uvedeném seznamu duchovních příčin nemocí, přečti si o možném souvisejícím mentálním vzorů. Přemýšlej hluboce o tom, zda by to pro tebe mohlo být relevantní. Když pochopíš a přijmeš svou minulost, můžeš pomoci usnadnit stav celkového uzdravení, duševní pohody a rekonvalescence.

Pevně ​​věřím, že každá nemoc může být vedlejším produktem určitého naučeného vzorce, který lze někdy vysledovat až do raného dětství. Negativní emoce zanechávají dopad v našem těle, ovlivňují různá místa a části těla a mají za následek různé nemoci a zdravotní problémy. Nejsme stvořeni jen z těla. Naše existence se skládá z mysli, těla a duše a pouze pokud je mezi těmito třemi naprostá rovnováha a harmonie, můžeme si užívat naprostého zdraví, duševní pohody, štěstí, hojnosti a blaha.

Jedna poslední rada, která by měla jít s níže uvedeným seznamem duchovních příčin nemocí, je – Miluj se natolik, že odpustíš komukoli, kdo ti v minulosti způsobil vnitřní emocionální bolest (včetně sebe) a vzdát se toho, co bylo. Divil by jsi se, kdyby jsi viděl, jaký rozdíl udělá s tvým tělem uvolnění zášti!

Níže nalezneš články, které popisují postupně všechny duchovní příčiny nemocí a to skutečně do hloubky a také základní prvky celostního přístupu.

  celostni-medicina-a-zdravi

  Játra duchovní příčina a psychosomatika + řešení

  V tomto článku najdeš skutečnou příčinu na úrovni těla, mysli a duše pro játra a odhalíme ti, jaká je duchovní příčina z pohledu psychosomatiky, kterou je potřeba pochopit, aby došlo k trvalému a úplnému uzdravení. Najdeš zde doporučení, tipy a řešení problému...

  Tlusté střevo duchovní příčina a psychosomatika + řešení

  V tomto článku najdeš skutečnou příčinu na úrovni těla, mysli a duše pro tlusté střevo a duchovní příčina z pohledu psychosomatiky, kterou je potřeba pochopit, aby došlo k trvalému a úplnému uzdravení. Také zde najdeš doporučení, tipy a řešení problému spojeného s...

  Ledviny duchovní příčina a psychosomatika plus řešení

  V tomto článku najdeš skutečnou příčinu na úrovni těla, mysli a duše pro ledviny a odhalíme ti, jaká je duchovní příčina z pohledu psychosomatiky, kterou je potřeba pochopit, aby došlo k trvalému a úplnému uzdravení. Najdeš zde doporučení, tipy a řešení problému...

  Žaludek duchovní příčina a psychosomatika plus řešení

  V tomto článku najdeš skutečnou příčinu na úrovni těla, mysli a duše pro žaludek a duchovní příčina z pohledu psychosomatiky, kterou je potřeba pochopit, aby došlo k trvalému a úplnému uzdravení. Také zde najdeš doporučení, tipy a řešení problému spojeného se...

  Pin It on Pinterest