Celostní online kurz duševního zdraví

Získej dva celostní online kurzy harmonie života a vědomě žít – vědomě tvořit za akční cenu (1+1 ZDARMA)
Online kurz zaměřený na duševní a psychické poruchy pomocí celostního přístupu (tělo, mysl a duše). Inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxí.

Na co je celostní online kurz harmonie života zaměřený?

Celostní přistup pro duševní a psychické poruchy

Online kurz harmonie života je primárně zaměřený na celostní přistup pro duševní a psychické poruchy jako (deprese, úzkosti, panické ataky, různé fobie, ADHD, OCD, bipolární porucha, poruchy osobnosti a další duševní a psychické poruchy). Mimo to pomáhá zlepšit kvalitu života a to ve všech oblastech jako fyzické zdraví, kvalita vztahů, práce, finance, štěstí a spokojenost v životě, ale také osobní život.

Co vše najdeš v online kurzu harmonie života?

strach

Ovládnutí mysli

V online kurzu se věnujeme v několika lekcích tématu ovládnutí mysli. Budeme s tebou sdílet krok za krokem techniky, metody, nástroje a principy, které jsme zjednodušily, aby je zvládl opravdu každý. Ovládnutí mysli zahrnuje:

  • Práce se strachem
  • Práce se stresem
  • Jak zvládat negativní myšlenky
  • Jak pracovat s emocemi a naučit se je řídit a zvládat
  • Jak zpracovat v sobě potlačené emoce
  • Práci s pozorností a tvorbou reality

 

strach

Stimulace mozku

Toto je důležitá součást online kurzu, kde se zaměřujeme na principy, metody a techniky, které vedou k stimulaci mozku. V praxi to znamená, že se naučíš, jak si během pár minut změnit svou biochemii v těle a poměr hormonů (hormonální rovnováhu) a tím zlepšit svou náladu a své duševní zdraví. Toto ti pomůže zvýšit produkci hormonů jako jsou endorfiny, serotonin, dopamin, oxytocin a další, které jsou zodpovědné za tvoji duševní pohodu. Na druhé straně, jak snížit stresové hormony zodpovědné za duševní poruchy jako jsou kortizol a adrenalin a další. Tímto dosáhneš vnitřní harmonie a tyto metody ti pomohou k bezpečnému a snadnějšímu vysazování antidepresiv.

strach

Emoční otupělost a odpojení se od sebe

Dalším velmi důležitým problémem, který do hloubky probíráme v online kurzu je emoční otupělost a odpojení se od sebe. To je velký problém dnešní společnosti a toho, jak je dnešní společnost nastavená. Lidé jsou odpojení od svých emocí, svého srdce, svého těla a nedokáží prožívat radost, štěstí a potěšení v životě. Takový člověk ani neví co ho baví, naplňuje, co mu přináší radost a potěšení, nezná sám sebe, své silné stránky, své limity, hranice, co mu škodí a ubližuje, co ho inspiruje, nezná své životní poslání, své cíle a smyls života. Pokud nevíš, co ti škodí a ubližuje, tak jak chceš změnit svůj život a uzdravit se? Online kurz ti pomůže napojit se na sebe, získat zpět svou moc, kontakt se sebou, svým tělem, svými emocemi a začít řídit svůj život.

strach

Uzdravení minulosti (traumat)

Naučíš se, jak uzdravit minulost a traumata, které v nás opakovaně vyvolávají vnitřní bolest a způsobují problémy na fyzické i duševní rovině. Pokročilé, ale zároveň jednoduché metody, včetně vedených meditací, které tě provedou krok za krokem na cestě k vnitřní transformaci a uzdravení.

Dokud neuzdravíš své zranění z minulosti, tak budeš krvácet a prožívat vnitřní bolest a utrpení. Minulost je klíčem pro lepší budoucnost. Strom také potřebuje zdravé kořeny, aby mohl být krásný, silný a zdravý. Stejně tak i my musíme mít zdravé základy, na kterým můžeme stavět zdravý život plný radosti, štěstí a hojnosti.

strach

Přeprogramování podvědomí a změna limbického otisku

V online kurzu dostaneš vedené meditace na odstranění a přeprogramování podvědomí a programů, které poškozují tvůj život a tvé zdraví. Dále v kurzu máš nástroje, metody a techniky, jak toho dosáhnout a samozřejmě naše jedinečné podprahové nahrávky a programování mysli, které ti pomohou rychle a jednoduše dosáhnout výsledků.

Podvědomí ovládá 95% našeho života. Pokud máme v podvědomí uložené programy a víry, které pracují proti nám, tak budou prodlužovat, komplikovat a znemožňovat proces uzdravení. S námi zvládneš přeprogramovat své podvědomí a změnit limbický otisk a tím urychlit, zjednodušit a maximalizovat výsledky, které budou rozhodně trvalé.

strach

Vytvoření nové identity a nového ideálního já

Možná to znáš, když se tvá nemoc a tvé problémy stanou součástí tvého podvědomí, tvé osobnosti i tvé identity. Jednoduše se ztotožníš s tím, že jsi nemocný, máš tu či onu diagnózu, ten či onen problém a získáš tuto „nálepku“, která negativně poškozuje tvé zdraví i tvůj život a jeho kvalitu. S tím už je konec, protože ti pomůžeme s tím, aby jsi se cítil, myslel, choval a jednal jako zdravý a sebevědomý člověk. Tím se změní biochemie mozku a hormonální rovnováha, která vede k procesu uzdravení. Pomůžeme ti vytvořit novou identitu a tvé nové ideální já, které už nebude součástí problémů, ale součástí řešení.

Změna identity a vytvoření nového ideálního já, kterým se staneš vede k trvalým výsledkům ve tvém životě a na tvé cestě k uzdravení. Doslova se změní tvé myšlení, pocity, chování, reakce, návyky, to jak vnímáš sám sebe i já tě vnímají ostatní a mnoho dalšího.

strach

Kompletní změna životního stylu

Životní styl je důležitou součástí tohoto online kurzu. Rozebíráme jednotlivé části životního stylu a to velice do hloubky (strava, pitný režim, spánek a jeho kvalita, stres, pohyb a sport, otužování, dýchání a dechové cvičení, pobyt a propojení s přírodou, slunce a jeho vliv, relaxace a mnoho dalšího…) Dále se zaměřujeme na návyky, které přispívají kvalitnímu životnímu stylu od meditací až po dýchací metody, relaxaci a další návyky a metody pro zlepšení kvalitu života i zdraví.

Změna životního stylu je zaměřena na podporu a prevenci zdraví, podporu k léčení a uzdravení duševních i fyzických poruch, nemocí a zdravotních problémů a také zlepšení kvality života.

strach

Nalezení smyslu života a životního poslání (cíle)

Život bez hlubšího smyslu a životní cesty (poslání) je prázdný život. Cíle dávají našemu životu smysl, vedou nás k růstu a získávání zkušeností, které nás posouvají na naší cestě a vedou nás k sebepoznání.

Dozvíš se, jak ukončit etapu života zvanou stagnace, začneš skutečně žít a směřovat ke svému ideálnímu životu. Zaměříme se na nástroje, které tě přivedou se zamyslet nad tvým životem a objevíš způsoby, jak si určit životní cíle a cestu v životě, která bude rezonovat s tvým srdcem. Ukážeme si také funkční strategie, pomocí kterých dosáhneš svých snů a cílů. Nalezení tvé vnitřní cesty a hlubšího smyslu ti pomůže překonat strachy z budoucnosti a nejistoty z toho, co bude a překonat deprese a získat zpět svou vnitřní motivaci a chuť žít.

strach

Návyky a rituály pro vnitřní změnu

Jak nahradit staré, nefunkční návyky, které poškozují kvalitu tvého života včetně fyzického i duševního zdraví návyky novými, které přispívají k zlepšení kvality života i celkového zdraví. Jde o návyky, které zlepšují životní styl, podporují produkci hormonů jako je dopamin, serotonin, endorfiny a další, které podporují naši náladu a duševní pohodu.

Součástí změny návyků jsou i metody, jak přeprogramovat podvědomí a programovací a podprahové nahrávky a meditace, které tuto změnu ještě urychlí a zjednoduší. Navíc rituály, které podpoří tvůj nový život a novou cestu k trvalému uzdravení.

strach

Zvyšování osobních vibrací

Zvyšování osobních vibrací je důležitou součástí pro naše zdraví a cestu k uzdravení. Nezáleží, jestli jde o duševní, nebo fyzickou rovinu, pokud zvýšíme své vibrace, tak dochází k posílení imunitního systému, snížení stresu, zlepšení schopností regenerace a uzdravení těla, jsme odolnější vůči stresu, negativním emocím a myšlenkám. Jednoduše se cítíme lépe a naše tělo na toto reaguje a mění se i biochemie (hormonální rovnováha) našeho těla, což podporuje duševní pohodu a náladu.

Čekají na tebe metody, které ti pomohou během pár minut změnit tvůj emoční stav a náladu. Staneš se tvůrcem svého vlastního života, všechny strachy a limity se před tebou rozplynou. Čeká tě cesta k uzdravení a hlavně se staneš nejlepší verzí sebe samého.

strach

Sebeláska a sebepoznání

Objevení a rozvoj vnitřního potenciálu je důležitou součástí našeho růstu a cesty k realizace sebe samého. Pokud k tomu dojde, tak začíná žít naplněný život plný radosti a štěstí. To vede k dlouhodobému zlepšení naší duševní pohody a cestě k uzdravení.

Sebepoznání znamená také objevit své silné stránky a ty rozvíjet, ale také identifikovat své slabiny a nedostatky, které je nutné přijmout. Pokud se zabýváme sebepoznáním, může dojít k pochopení příčin, které vedly ke vzniku tvých problémů a také identifikování tvých vnitřních limitů a strachu, které ti brání se uzdravit a posunout v životě dále. Toto ti umožní s tím dále pracovat a zbavit se těchto tvých limitů a osvobodit svůj život.

Pomůžeme ti objevit kdo jsi, kým chceš být a kam chceš v životě směřovat a realizovat toto tvé nové já spolu s tvým novým životem.

strach

Mužsko-ženská energie

Zaměříme se také na základy mužské a ženské energie, které mají výrazný vliv na naši hormonální rovnováhu a psychiku. Pokud nejsme v kontaktu se svojí přirozenou energií a žijeme v protipólu, tak nám to vysává energii, způsobuje psychické i fyzické zdravotní problémy a také můžeme dojít až k vnitřnímu vyhoření.

Propojení s přirozeností a naší podstatou je důležitou součástí pro spokojenost a štěstí v životě, kvalitu vztahu a také duševního i fyzického zdraví. Čeká na tebe mnoho uvědomění a možností, jak se začít propojovat se svojí přirozeností a pěstovat v sobě vnitřní sílu své vnitřní bohyně a vnitřního bojovníka.

strach

Manifestace (splnění) snů a cílů

Online kurz ti pomůže stanovit cíle a směr v životě (životní poslání a smysl života), ale také ti pomůže stanovit konkrétní strategie, které vedou k jejich splnění. Představíme ti velmi efektivní a pokročilé manifestační techniky, metody, nástroje a principy, které ti pomohou dosáhnout rychlých výsledků.

Budeme s tebou sdílet principy a nástroje, které pomohli nám na naší cestě a mnoha našim klientů vybudovat úspěšně se rozvíjející podnikání, dosáhnout svých snů a cílů.

Úspěch čeká právě na tebe, protože jsi odsouzen k úspěchu a nyní nastal čas vzít si to, co ti patří. Jsi připraven žít svůj život naplno a užívat si svého nového vysněného života, který si vždycky chtěl? Pokud ano tak jsi zde správně.

strach

Tvorba reality – problémy a překážky – okolí a prostředí

Řekněme si a vysvětlíme principy, jak si tvoříme svou vlastní realitu a svůj život. Uvědomění, techniky a nástroje, které ti pomohou stát se vědomým tvůrcem své vlastní reality. Zaměříme se na zodpovědnost, jak zvládat problémy a překážky a brát je jako příležitost pro svůj růst a dosažení svých snů a cílů.

Zaměříme se také na prostředí a okolí ve kterém žiješ a to jakým způsobem tě ovlivňuje a jak ho změnit, aby podporovalo tvojí duševní pohodu a cestu k uzdravení, štěstí a radosti. Jak změnit svou realitu a dostat se na ty dráhy života, kde tě okolnosti, situace a události, lidé a prostředí podporuje na tvé cestě za tvým snem.

strach

Očista

Provedeme tě hlubší analýzou tvého života, aby jsi našel ty části, které ti brání na cestě v uzdravení a dosažení tvých snů a cílů. Očista znamená také očistit svůj život od toho, co už nerezonuje s tvou novou cestou a udělat tímto prostor pro nové situace, lidi, zkušenosti a věci, které tě budou posouvat na tvé cestě vpřed.

Očista těla, mysli a duše znamená zbavit se všech limitů, které tě stahují dolů. To zahrnuje vzorce chování a myšlení, podvědomé programy a víry, návyky, lidí, okolí a prostředí, závislosti, životní styl a další faktory, které poškozují tvé zdraví a tvůj život. Čeká na tebe změna, která zlepší kvalitu tvého života nejen v oblasti duševního zdraví, ale i toho fyzického a obecně celého tvého života včetně vztahů, práce, financí, štěstí i osobního života.

Kdo je Jiří Čapovec?

Jiří Čapovec je lektorem online kurzu harmonie života a zároveň je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

Je plně přesvědčený, že každý můžete dělat, mít a být cokoliv chcete. Proto vytvořil tento online kurz harmonie života inspirovaný a plný zkušeností z jeho celostní terapeutické a koučovací praxe z oblasti duševního zdraví, aby ti pomohl žít naplněný, šťastný život a dosáhnout tvých snů a cílů v životě. Dále také pomáhá lidem objevit jejich potenciál a uzdravit život na všech úrovních těla, mysli a duše. Jeho životní cesta se stala jeho vášní, je to něco, co ho naplňuje, inspiruje a dělá šťastným. Člověk by měl svým životem motivovat a inspirovat druhé a to je přesně to, co dělá.

Stejně jako trénujeme své tělo a fyzickou zdatnost, je důležité trénovat i svou mysl pro optimální duševní pohodu – Jiří Čapovec

To, jak myslíš a jak se cítíš, ovlivňuje každý den a každou minutu tvého života a proto je nezbytné, aby jsi se naučil ovládnout svou mysl. Pokud chceš změnit svůj život, tak nejprve musíš změnit to, jak myslíš a jak se cítíš. Ovládnutí své mysli je klíčová dovednost pro lepší život ve všech oblastech. Bez ohledu na tvou minulost, tvou cestu jsem zde, abych tě podporoval, navedl tě na správnou cestu a inspiroval k velkým úspěchům, uzdravení, zlepšení kvality života, zlepšení duševního i fyzického zdraví, lepší kvality vztahů, finanční svobody a šťastnějšímu životu.

kouc-jiri-capovec

Recenze našich klientů

Tyto recenze jsou ověřené na základě faktury, e-mailu, telefonního čísla nebo přímého kontaktu s osobou přes videohovor.

Léta jsem trpěl častými záchvaty paniky a úzkostnými stavy. Šel jsem k několika terapeutům, kteří mi ve skutečnosti nedali nástroje pro zvládání mých stavů, nebo mě nevedli způsobem, který by byl správný pro mě a mé potřeby. Moje mamka mě přesvědčila, abych vyzkoušel místního psychologa, který mi nakonec velmi pomohl. Můj psycholog mě seznámil s Jirkou i jeho prací a to ovlivnilo můj život na tak hlubokých úrovních, jak to jen je možné. Moje úzkostné stavy a záchvaty paniky se neustále zlepšují, zvládám své nálady a emoce mnohem efektivněji a naučil jsem se zjednodušovat si život místo toho, abych vše tak komplikoval. Vaše nahrávky jsou absolutně to nejlepší, co mě za dlouhou dobu potkalo.{
5
David-Konecny
David Konečný
Před nějakou dobou jsem náhodou narazila na web Cesta Relaxace, který mě oslovil nejen kvůli krásnému zpracování, ale především, díky úžasným článkům. V tu dobu jsem řešila spoustu důležitých rozhodnutí a kvůli tlaku, který na mě byl, se na mě projevilo OCD (obsedantně-kompulzivní porucha), kterými trpím od maličká. Právě z toho důvodu jsem se rozhodla zakoupit terapii a koučink, které vedl pan Jiří Čapovec, který na mě hned udělal skvělý první dojem. Bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, o čem jsme se spolu bavili a skvěle mi vysvětlil jak mysl funguje. Pracovali jsme na zvládání myšlenek a poslouchání pocitů, což pro mě byla asi nejnáročnější část celé terapie, ale díky citlivému přístupu pana Čapovce, jsme se dopracovali k výsledkům. Pro mě skvělé bylo i to, že sezení byla online, díky čemuž byla i časově flexibilní.{
5
Natálie Šikolová
Na Jirku jsem se obrátila s periodickými depresemi, se kterými se léčím jíž více jak 17 let, prakticky od dětství. Nechci ale brát celý život léky, proto jsem začala koučink a terapii. Je vidět, že Jirka opravu rozumí své práci. Prošel se mnou mnoho metod, které mi pomáhají nejen v léčbě s depresí, ale i mít více energie v běžném životě. Jelikož meditace se mi zatím moc nedaří, Jirka mi ukázal mnoho dalších možností od držení těla, po kostku ledu a mnoho dalšího. Pochopila jsem, že bez každodenní práci na sobě to nepůjde, Jirka hraje roli Terapeuta, ukáže nám cestu jak a na cestě nás podpoří, ale to zda budeme jeho metody aplikovat, a budeme na sobě chtít makat, už je na nás, bez toho se ale nikdy nevyléčíme. Naučila jsem se jak pracovat se svým strachem a úzkostmi, jak zpracovávat traumata a křivdy z minulosti, jak se správně stravovat, a věřím, že se toho ještě spoustu naučím.{
5
Simona Dubnová
Terapiu a koucink som sa rozhodla vyskusat, pretoze som mala pocit, ze nemam kontrolu nad mnohymi aspektami mojho zivota. Pomohlo mi to lokalizovat problem, naucila som sa techniky, ktore mi pomozu spracovat a zbavit sa nechcenych zatazi a vytvorit zivot, aky si zelam. Jiri bol velmi napomocny, vyborne sa s nim spolupracuje, je profesionalny a zaroven ludsky. Je citelne, ze mu na jeho klientoch zalezi, chce im pomoct a vie ako im svoje vedomosti podat zrozumitelnou cestou. Urcite odporucam, nemate co stratit, ale mozete vela ziskat.{
5
Ivica Gazdowitch
A zase to přišlo! Totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná jsem skončila v nemocnici. Poté následovala i finanční krize a já potřetí stála před otázkou: Jak dál? Bylo mi jasné, že musím začít u sebe, ale v tu chvíli jsem vůbec nevěděla, jak na to a hlavně jsem neměla sílu. Jako na zavolanou jsem objevila stránky Cesta relaxace a objednala si osobní koučink a terapii. Bylo až neskutečné, kam jsem se v terapii dostala a jak moc mě situace v dětství ovlivnily v současném životě. Nepříjemné zážitky, vzpomínky a traumata jsme s Jirkou začali postupně řešit pomocí různých technik a já se dostávala do stále většího klidu, zlepšily se i mé zdravotní problémy a některé věci se začaly řešit v podstatě beze mne. Samozřejmě, že to nebylo ze dne na den, ale postupně se učím pracovat se svou myslí a staré návyky měním za nové – pozitivní. Cítím se teď veselejší, šťastnější a hlavně zdravější. Jirko, děkuji moc za super restart.{
5
Blanka-filikarova
Blanka Filikarová
Jirka je opravdu profesionál ve svém oboru a to s velkým přesahem do mnoha dalších odvětví. Ukázal mi více než jeden způsob, jak vyřešit moje problémy. Vždy mě poslouchá a poukazuje na věci, které si ani neuvědomují, že se dějí v mém vlastním životě. Vždy mě kontroluje, aby se ujistil, že mám zdroje, které potřebují. Mám pocit, že jsem touto metodou koučinku s terapií dosáhla většího pokroku, než jsem udělala kdy dříve. Výborně se s ním komunikuje a dokáže vše velice jednoduše a hravě vysvětlit. Absolvovala jsem zatím jen několik sezení a je přede mnou ještě spousta práce, ale už teď se díky jeho schopnostem cítím silnější a dokážu se vyrovnat se stresem, svými pocity i negativními myšlenkami.{
5
Tereza Jelínková
Už po prvním sezení jsme s Jiřím identifikovali kořeny mých problémů. Nejvíc se mi na spolupráci s ním líbí to, že na rozdíl od jiných terapeutů mě vyzývá, abych začala u sebe (změnila samu sebe) a naučila se používat nástroje v běžném životě, které mi pomohou zlepšit kvalitu života. Po každém sezení mám úžasné nástroje, které fungují 100% a pomáhají mi na mé cestě k vyřešení mých problémů. Pracujeme na technikách, které mi pomáhají řešit problémy se stresem, úzkostí i depresemi, což je něco, co jsem u minulých terapeutů nezažila. Nemůžu se dočkat dalšího společného sezení a těch změn, které na mě čekají. Musím ocenit jeho neuvěřitelnou znalost v oblasti mentálního a duševního zdraví. Dozvěděla jsem se informace a možnosti, které mi nikdo nikdy neřekl, ale především jak bezpečné pracovat na vysazení silných antidepresiv.{
5
Veronika Kolářová
Dlouhé léta jsem trpěl úzkostnými stavy i stavy paniky a nakonec do toho přišla deprese. Nemohl jsem pracovat, začal mi krachovat vztah a dostal jsem se absolutní dno. Léčba léky sama o sobě nefunguje a způsobuje vedlejší příznaky a další problémy. Psychoterapie nikam nevede a psycholog mi nepomůže. Nakonec jsem objevil úžasné stránky a celostní online kurz harmonie života, který mě konečně pomohl. Je to velmi dobře zpracovaný a kvalitní obsah a vlastně celý kurz, který člověka vede krok po kroku a vše najednou do sebe začne zapadat. Výsledky stojí jednoznačně za to. Nemám co vytknout a chci moc poděkovat.{
5
pavel-travnicek
Pavel Trávníček
Popsal jsem, co mě tíží a v jaké jsem situaci a vždy jsem dostal zpět jednoduchý podnět a úvahu, jakým směrem se ubírat, abych nezůstal v mrtvém bodě a také abych mohl předejít slepým uličkám. Přístup, postoj, empatie, dialog i podněty mi plně vyhovují. Konzultace ke kurzu mě navedla na správnou cestu a celostní přístup zajišťuje skutečné výsledky, které jsou patrné už po jednom týdnu. Jirka vytvořil naprosto skvělý online kurz, který mi vyhovuje po všech stránkách a konečně řeší vše do hloubky a to funkčními metodami.{
5
Rakus-Pavel
Pavel Rakus
Jirka mi opravdu pomohl zbavit se ADHD a dalších psychických problémů. Musím říct, že celostní přístup, který praktikuje a založil u nás v Česku je naprostý fenomén. Prošel jsem už mnoha psychology, psychiatry, psychoterapeuty a dalšími odborníky, ale nikdo mi neukázal hloubku mého problému, natož mi ukázat cestu, jak se jich zbavit. Jirka mi ukázal, že s celostním přístupem lze vyřešit vše. Kombinace online kurzu a koučinku mi poskytla správný směr a hlavně výsledky. Odvádí skvělou práci a jako zakladatel celostního přístupu v Česku inovuje možnosti léčby v oblasti duševního zdraví, což je naprosto úžasné a věřím, že časem bude čím dál více psychologů a psychiatrů využívat jeho postupů, které skutečně fungují.{
5
Martin
Martin Heicht

V čem je online kurz harmonie života jiný

Celostní online kurz harmonie života neustále aktualizujeme a vylepšujeme o nové poznatky, aby informace, techniky, postupy a metody byly aktuální, přesné a hlavně funkční.

Celostní přístup

Online kurz harmonie života je zaměřený na celostní přístup k duševnímu zdraví. Celostní přístup znamená řešení duševních a psychických poruch na úrovni těla, mysli a duše, aby došlo k trvalým výsledkům a skutečnému uzdravení. Zaměřujeme se také na všechny oblasti života, které i vzdáleně souvisí s duševním zdravím, aby změna byla komplexní a trvalá.

Inspirovaný praxí

Kurz je inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxi Jiřího Čapovce, kterému pod rukama prošlo stovky klientů, kteří řešili problémy v oblasti duševních a psychických poruch. Sám Jiří Čapovec si prošel depresí, ze které se dostal sám bez pomocí léků, doktorů a odborníků. Na základě své praxe došel k závěrům a výsledkům, které ještě zvyšují efektivitu a rychlost k dosažení cíle, kterým je uzdravení.

Inovace

Naše online kurzy neustále inovujeme a vylepšujeme, aby informace, techniky a nástroje byli aktuální, co nejjednodušší a zároveň nejefektivnější. Do kurzu vždy časem přidáváme další video-obsah, nahrávky, materiály ke stažení a snažíme se, aby byl kurz co nejvíce přehledný a intuitivní při používání. Plus možnost psaní online poznámek přímo do kurzu.

Celoživotní přístup

Přistup k online kurzu harmonie života je celoživotní. To znamená, že se můžeš k video obsahu, materiálům ke stažení a vytisknutí i nahrávkám neustále vracet a používat je po zbytek svého života. Techniky, nástroje, metody ti budou sloužit po zbytek života a pomohou ti i v dalších oblastech života.

Bonusy

Součástí online kurzu získáváš i celou řadu bonusů. Získáš bronzové roční členství v naši komunitě vědomých tvůrců zcela ZDARMA. Dále materiály ke stažení, které si můžeš vytisknout a umožní ti mnoho dalších možností a výsledků. Dále získáš výraznou slevu na nákup dalších vybraných online kurzů a variant pro další práci na sobě a mnoho dalšího.

Spolupráce a propojenost

Online kurz je propojený s komunitou, kde získáš přistup do tajné skupiny s dalšími účastníky kurzu harmonie života, kteří možná řeší stejné, nebo podobné problémy jako ty. Můžete spolu sdílet své dojmy, navzájem se inspirovat a motivovat, spolupracovat a radit si, navzájem si pomáhat a mnoho dalšího.

Pro koho není online kurz určený

Online kurz harmonie života není určený pro lidi, kteří čekají, že pro změnu nemusí nic udělat a změna příjde sama od sebe. Bez tvé aktivní účasti a práci na sobě ke změně nedojde, ale to koneckonců nikdy a nikde. Před tebou stojí jistá změna, kterou za tebe nemůže udělat nikdo jiný než ty sám. Tento kurz ti jen ukáže cestu (ty správné dveře), ale jít po této cestě už musíš ty sám. Také tento online kurz není určen lidem, kteří čekají změny hned. Ano uzdravení a trvalých výsledků dosáhneš, ale za předpokladu, že na sobě budeš pracovat konzistentně a vytrvale. Možná se budeš muset vzdát své práce, vztahů, nebo jiných „jistot“, které poškozují tvůj život a tvé zdraví, protože ti brání v uzdravení a způsobují tvé nemoci. To není také pro každého. Pokud toto chápeš tak tě vítám a blahopřeji ti k úspěchu, protože tento online kurz ti změní život.

Důkaz místo slibů – recenze našich klientů

Tyto recenze jsou ověřené na základě faktury, e-mailu, telefonního čísla nebo přímého kontaktu s osobou přes videohovor.

Ráda se podělím o zpětnou vazbu ohledně psychologické pomoci, kterou jsem získala při svém boji s panickou poruchou a úzkostí. Spolupráce s panem Jiřím Čapovcem byla pro mě opravdovým zlomem. Díky jeho odbornosti, empatii a porozumění jsem se postupně naučila identifikovat a řídit své úzkostné reakce. Při našich sezeních jsem se vždy cítila v bezpečí a podporována ve svých emocionálních prožitcích. Jirka mi poskytl cenné nástroje a strategie, které mi pomohly zmírnit intenzitu panických ataků a postupně je překonat. Díky jeho odbornému vedení jsem zažila pozitivní změnu ve svém životě a získala důvěru v sebe i ve svou schopnost zvládat úzkostné situace. Jsem mu za jeho podporu a pomoc nesmírně vděčná a vřele ho doporučuji každému, kdo bojuje s panickou poruchou a úzkostí.{
5
Milena
Milena Vítková
Spolupráce s Jirkou byla důležitým krokem k dosažení lepšího duševního zdraví a celkové pohody v mém životě. Od malička jsem trpěla úzkostí a v posledních dvou letech se k tomu všemu ještě přidala obsedantně-kompulzivní porucha. Díky spolupráci s Jirkou jsem pochopila, odkud pocházejí mé problémy, jak je vyřešit a hlavně jsem si odnesla nejen praktické nástroje k řešení svých psychických problémů, ale také větší sebevědomí a schopnost se s obtížemi vypořádat. Uvědomila jsem si, že práce na sobě není jednorázová záležitost a může trvat nějakou dobu. Komplexní přístup mi naprosto vyhovuje, protože jsem pochopila, že úzkost i OCD nejsou problémem pouze hlavy a psychiky, ale také těla a fyziologie. Jirka umí krásně všechno vysvětlit, takže člověk dokáže to složité propojení velice snadno pochopit. Musím říct, že úzkost už z mého života naprosto zmizela a OCD je mnohem mírnější, ale stále mě čeká hodně práce. Jsem moc vděčná Jirkovi za pomoc a čas, který mi věnoval navíc, i když nemusel.{
5
Tereza Jirásková
Od malička jsem trpěl OCD, ale nedokázal jsem najít správnou pomoc. Poté, co jsem se rozhodl vyzkoušet online kurz Harmonie života zaměřený na OCD, začal jsem se pomalu uzdravovat. Díky online podpoře Jirky, jeho konzultacím a individuálnímu přístupu kurzu, jsem změnil svůj životní styl i stravování a naučil se nové techniky, které mi pomohly překonat mé nejhorší symptomy. Nakonec jsem se dokázal zbavit OCD a začal žít svůj život naplno a bez omezení. Moc děkuji za online kurzy, oba jsou naprosto unikátně zpracované. A také moc děkuji za individuální přístup v konzultacích, které mi pomohly a ukázaly směr, jakým se vydat.{
5
Daniel Holub
Jirka, je profesionál a lepší školení s tak kvalitním obsahem jsem ještě nejen neabsolvovala, ale ani jinde neviděla. Už vím, jaký je rozdíl mezi průměrným „psychologem, psychiatrem, psychoterapeutem, terapeutem“ a profesionálem. Jirka a jeho celostní přístup nemá obdoby. Troufám si říci, že jde o revoluci v oblasti duševního zdraví. Děkuji za vše Jirko. Je toho mnoho, o čem bych mohla mluvit, proto mohu říct jen jedno – jděte do toho, protože ta změna stojí za to. Kdo neriskuje, nikdy nic nezíská, ale u Jirky nic neztratíte, můžete jen získat. Ta investice opravdu stojí za to.{
5
Katerina-Hlavacova
Kateřina Hlaváčová
Od té doby, co jsem vyhořel ve svém podnikání, to šlo se mnou z kopce. Únava, problémy se spánkem, úzkosti a deprese, kterými jsem trpěl několik let. Měl jsem pocit, že se nikdy nedostanu z této temné noční můry, ve které jsem byl více než 3 roky. Snažil jsem se bojovat s depresí sám, ale čím déle trvala, tím více jsem se cítil bezmocný. Nakonec jsem se rozhodl vyhledat odbornou pomoc a začal spolupracovat s Jirkou a kurzem harmonie života. Postupně jsem začal chápat, proč se cítím tak špatně, co mi v životě chybí a co způsobilo mé problémy. S Jirkou jsem pracoval na nalezení způsobů, jak se s těmito pocity vyrovnat. Bylo to poměrně náročné, naučit se neutíkat před svými pocity, přijmout je a pracovat s nimi. Nejvíce mě překvapilo na kurzu, jak dobře jsou zpracované různé příčiny a propojené do velice dobře fungujícího modelu. Kromě emoční práce jsem také začal cvičit, chodit na procházky, změnil své stravovací návyky, životní styl, zbavil se stresu a celkově se více starat o sebe. Se změnou stravy a životního stylu jsem se začal cítit naprosto skvělé. Už konečně chápu, jaký má střevní mikrobiom a propustné střevo vliv na naše zdraví. Úspěšně se mi podařilo úzkost i deprese překonat. Začal jsem si více vážit svého zdraví, duševní pohody i života. Jsem šťastný a zároveň velmi vděčný Jirkovi za tuto podporu, informace i správné vedení a celý online kurz. Konečně zase můžu znovu žít plnohodnotný život. Děkuji.{
5
Tomas-Busek
Tomáš Bušek

Kvůli depresi je těžké věřit a hlavně najít naději, že se život může obrátit. Ale pravdou je, že mnoho lidí si díky vám prošlo depresemi a znovu si užívají života. Já jsem toho živím důkazem. Moje kamarádka mi poradila vaše služby, protože díky vám změnila svůj život a plně se uzdravila. To mě samotnou inspirovalo a začala jsem dělat pro tu změnu maximum. Musela jsem přestat myslet na poražení deprese a začít o tom přemýšlet jako o cestě. Deprese byla velice poučná zkušenost. Musela jsem se o sobě opravdu hodně naučit a mnohé změnit, abych se dostala na místo, kde se cítím svobodná a šťastná. I když je kurz harmonie života dlouhý, obsahuje všechny důležité atributy, které vedou k hloubkové změně. A výsledky jsou opravdu trvalé, jak je u kurzu uvedeno. Poměrně velkého zlepšení jsem dosáhla už po 2 až 3 týdnech práce na sobě. Následně jsem bezpečně vysadila antidepresiva (bez vedlejších příznaků) a začala si všímat, že si konečně začínám život užívat. Děkuji za všechno a mohu maximálně doporučit.

{
5
Ludmila-KAopecka
Ludmila Kopecká
Online program harmonie života mi hodně prospěl. Děje se to víceméně z pohodlí domova, takže není důvod se bát. Opravdu jsem se bála jít s někým mluvit o svých problémech (sociální fobie), ale tímto způsobem jsem to mohla udělat přímo z domova. Navíc jsem mohla na programu pracovat kdykoli během dne, což bylo opravdu užitečné, protože mám čas až v noci. Online program byl komplexní a velmi dobře propracovaný. Opravdu mi to pomohlo posunout se v mém životě kupředu a nyní se cítím mnohem pozitivněji ohledně své budoucnosti. Dostala jsem skvělou pracovní příležitost a hlavně se už nyní dokážu seznamovat a komunikovat s muži a to zcela beze strachu. Ještě je tam trochu studu, ale na sebevědomí se pracuje neustále. Mám za sebou neuvěřitelný pokrok a další na mě ještě čeká.{
5
pavla-kopackova
Pavla Kopáčková
Sociální fobie se stala neviditelnou hrozbou pro kvalitu mého života. Vždy jsem byl velmi plachý, úzkostlivý a nejistý člověk, a v důsledku toho jsem promeškal mnoho příležitostí. Sociální fobie byla ochromující a způsobovala v mém životě všechny druhy zmatku. Navzdory tomu, že jsem věděl, že mám vážný problém, svolil jsem ke konvenční léčbě (léky a psycholog), která se ukázala být velice neúčinná. Celostní online kurz harmonie života byl úžasný a nesmírně mi pomohl. Program mi pomohl získat zpět velkou část svého života krok za krokem. Nesmírně mi zlepšil kvalitu mého života. Budu pokračovat v procvičování dovedností, které jsem se zde naučil až budu více kompletní verzi sám sebe. Jsem za tento program nesmírně vděčný a doporučil bych ho každému, kdo v těchto oblastech trpí.{
5
jakub-kovarik
Jakub Kovařík
Harmonie života je skvělý program, který zahrnuje mnoho různých aspektů řešení sociální úzkosti. Nejlepší jsou nahrávky na přeprogramování podvědomí, které pomáhají vytvářet nové a zdravé vzory myšlení, pocity a nakonec se mění i mé reakce a chování v sociálních situacích velmi pozitivním způsobem. Mít vše tak dobře strukturované bylo opravdu užitečné a vedlo to k dosažení smysluplných výsledků s tímto programem. Přestože stále trpím některými aspekty sociální úzkosti, tento program mi skutečně pomohl překonat spoustu negativních myšlenek a hlavně strachy, které jsem měl. Nebojím se jít ven a mluvit s lidmi. Rozhodně se méně zajímám o to, co si o mě ostatní lidé myslí. Uvědomil jsem si, že život je krátký a každý okamžik, kdy si ho neužívám, je promarněný.{
5
adam-bartos
Adam Bartoš
Dlouhou dobu jsem trpěla úzkostnými stavy, ale jakmile se k tomu všemu přidala ještě deprese, byla jsem nucena vyhledat pomoc. O Jirkovi a jeho práci jsem věděla, ale přesto jsem se rozhodla navštívit psychologa (důvodem byly finanční prostředky). Následovala návštěva psychiatra, kde jsem dostala antidepresiva, které jsem postupně vystřídala (zoloft, neurol, lexaurin). Navštěvovala jsem rovněž psychoterapeuta a přesto se zdálo, že stojím na místě. Chvilková úleva byla, ale nakonec se vše vrátilo zpět do starých kolejí. Po několika dlouhých měsících jsem to vzdala a pochopila jsem, že musím do sebe investovat, pokud se chci uzdravit. Online kurz mi naprosto vyhovuje a Jirkův přístup v konzultaci taktéž. Jsem naprosto spokojená, už po prvním měsíci se mé problémy zlepšily o 50 % a každým dalším měsícem jsem se postupně posouvala ke svému cíli. Lituji jen jedné věci, že jsem si nekoupila online kurz harmonie života hned, ale zvolila jsem si cestu, abych ušetřila, což se nakonec ukázalo, že mě stálo o mnoho více finančních prostředků. Nešlo jen o peníze, ale hlavně o ztracený čas a rovněž o problémy, které se za těch několik měsíců nakupily. Deprese jsem se zbavila úplně a úzkostné stavy mám jen občas a to s velice minimální intenzitou, ale ještě mám na sobě dost práce a věřím, že se plně uzdravím. Dokážu zase opět žít naplno a za to jsem moc Jirkovi vděčná. Online kurz mohu jedině doporučit, je to velice užitečná investice nejen do vlastního zdraví, protože jsem zlepšila celý svůj život. Děkuji moc.{
5
marie-nemeckova
Marie Němečková
Život s úzkostí je obtížný a vyčerpávající, protože může zatížit celý život. Na vrcholu mého záchvatu úzkosti jsem musela udělat několik změn, včetně trávit méně času s přáteli, odložit studium a vzít méně povinností v práci. To se však negativně projevilo na mých financích. Ale naopak, udělala jsem také několik pozitivních změn, jako je pravidelné praktikování meditace, zdravé stravování, cvičení atd., které byly hnací silou mého uzdravení. Tajemství mého úspěchu při překonávání mé úzkosti je ve vytrvalosti a systematickém úsilí v online kurzu. Jakmile jsem tyto změny zavedla, držela jsem se jich a pilně je dodržovala, začal se měnit můj život. Online kurz harmonie života je naprosto geniální, protože obsahuje informace, které jsem nikdy a nikde neslyšela ani nenašla. Tolik AHA momentu jsem ještě nikdy nezažila. Celostní přístup mi ukázal hloubku mých problémů a zároveň jsem našla strategii a cestu, jak se jich zbavit. Vše dopadlo velice dobře a řekla bych, že až nad míru dobře. Kurz naprosto naplnil mé očekávání, protože dnes mohu říci, že mě netrápí záchvaty paniky a moje úzkost už není v mém životě problémem. Po úvodní konzultaci s Jirkou jsem hned viděla světlo na konci tunelu a cítila jsem se naprosto úžasně. Tento pocit s kurzem jen rostl a dnes jsem úplně jiná osoba. Kurz mohu jen a jen doporučit. Nejen, že mi pomohl k duševnímu zdraví, ale změnil mi celkově pohled na můj život.{
5
lenka-jiraskova
Lenka Jirásková
Když je práce posláním, jde to vidět na přístupu, který byl mimochodem skvělý. Pan Jiří je velmi empatický a snaží se pochopit i zaujatý pohled na věc, ale současně dokáže poskytnout náhled na problém úplně z jiné perspektivy. To si toho člověk najednou tolik uvědomí. Ovšem, nebylo to na jedno sezení, ale jeho konzultace i online kurz mi opravdu pomohl. Mohu jen doporučit. Děkuji! Byla jsem s konzultací velmi spokojena, jen mohla být o chvilku delší, abych vše mohla probrat ve větším klidu. Ale co jsem chtěla vědět, na to jsem určitý názor dostala. Dělala jsem si během rozhovoru poznámky.{
5
Jana-Kravecova
Jana Kravěcová
Po dobré zkušenosti před několika roky jsem opět vyhledala pomoc pana Jiřího Čapovce. Poskytl mi velmi cenný nezaujatý pohled na aktuální životní situaci, podporu, pochopení a pomohl mi uspořádat si myšlenky a emoce, najít strategii a nabrat síly pro další cestu životem. Velmi si cením jeho profesionálního a současně i lidského přístupu. Musím říct, že po těch pár letech, kdy jsem se k němu vrátila, jde vidět, že ušel velký kus cesty. Práce ho baví a naplňuje. To jde mimo jiné poznat i s jeho přístupu, který mi naprosto vyrazil dech, kdy například se mnou strávil o necelé dvě hodiny déle na telefonu, aby mi skutečně pomohl. Věnoval mi svůj osobní čas a nechtěl žádné peníze toho si moc vážím. Nakonec jsem si od něj zakoupila i online kurz harmonie života a změny vidím už po pár týdnech. Kurz je přímo úžasný a sedí mi ve všem a hlavně řeší mé problémy do hloubky. Děkuji moc za vše.{
5
Veronika-konecna
Veronika Konečná
Jirka mi opravdu pomohl zbavit se ADHD a dalších psychických problémů. Musím říct, že celostní přístup, který praktikuje a založil u nás v Česku je naprostý fenomén. Prošel jsem už mnoha psychology, psychiatry, psychoterapeuty a dalšími odborníky, ale nikdo mi neukázal hloubku mého problému, natož mi ukázat cestu, jak se jich zbavit. Jirka mi ukázal, že s celostním přístupem lze vyřešit vše. Kombinace online kurzu a koučinku mi poskytla správný směr a hlavně výsledky. Odvádí skvělou práci a jako zakladatel celostního přístupu v Česku inovuje možnosti léčby v oblasti duševního zdraví, což je naprosto úžasné a věřím, že časem bude čím dál více psychologů a psychiatrů využívat jeho postupů, které skutečně fungují.{
5
Martin
Martin Heicht
Popsal jsem, co mě tíží a v jaké jsem situaci a vždy jsem dostal zpět jednoduchý podnět a úvahu, jakým směrem se ubírat, abych nezůstal v mrtvém bodě a také abych mohl předejít slepým uličkám. Přístup, postoj, empatie, dialog i podněty mi plně vyhovují. Konzultace ke kurzu mě navedla na správnou cestu a celostní přístup zajišťuje skutečné výsledky, které jsou patrné už po jednom týdnu. Jirka vytvořil naprosto skvělý online kurz, který mi vyhovuje po všech stránkách a konečně řeší vše do hloubky a to funkčními metodami.{
5
Rakus-Pavel
Pavel Rakus
Dlouhé léta jsem trpěl úzkostnými stavy i stavy paniky a nakonec do toho přišla deprese. Nemohl jsem pracovat, začal mi krachovat vztah a dostal jsem se absolutní dno. Léčba léky sama o sobě nefunguje a způsobuje vedlejší příznaky a další problémy. Psychoterapie nikam nevede a psycholog mi nepomůže. Nakonec jsem objevil úžasné stránky a celostní online kurz harmonie života, který mě konečně pomohl. Je to velmi dobře zpracovaný a kvalitní obsah a vlastně celý kurz, který člověka vede krok po kroku a vše najednou do sebe začne zapadat. Výsledky stojí jednoznačně za to. Nemám co vytknout a chci moc poděkovat.{
5
pavel-travnicek
Pavel Trávníček
Už po prvním sezení jsme s Jiřím identifikovali kořeny mých problémů. Nejvíc se mi na spolupráci s ním líbí to, že na rozdíl od jiných terapeutů mě vyzývá, abych začala u sebe (změnila samu sebe) a naučila se používat nástroje v běžném životě, které mi pomohou zlepšit kvalitu života. Po každém sezení mám úžasné nástroje, které fungují 100% a pomáhají mi na mé cestě k vyřešení mých problémů. Pracujeme na technikách, které mi pomáhají řešit problémy se stresem, úzkostí i depresemi, což je něco, co jsem u minulých terapeutů nezažila. Nemůžu se dočkat dalšího společného sezení a těch změn, které na mě čekají. Musím ocenit jeho neuvěřitelnou znalost v oblasti mentálního a duševního zdraví. Dozvěděla jsem se informace a možnosti, které mi nikdo nikdy neřekl, ale především jak bezpečné pracovat na vysazení silných antidepresiv.{
5
Veronika Kolářová
Jirka je opravdu profesionál ve svém oboru a to s velkým přesahem do mnoha dalších odvětví. Ukázal mi více než jeden způsob, jak vyřešit moje problémy. Vždy mě poslouchá a poukazuje na věci, které si ani neuvědomují, že se dějí v mém vlastním životě. Vždy mě kontroluje, aby se ujistil, že mám zdroje, které potřebují. Mám pocit, že jsem touto metodou koučinku s terapií dosáhla většího pokroku, než jsem udělala kdy dříve. Výborně se s ním komunikuje a dokáže vše velice jednoduše a hravě vysvětlit. Absolvovala jsem zatím jen několik sezení a je přede mnou ještě spousta práce, ale už teď se díky jeho schopnostem cítím silnější a dokážu se vyrovnat se stresem, svými pocity i negativními myšlenkami.{
5
Tereza Jelínková
Na začátku bych chtěl říct z jakým problémem jsem se obrátil na Jirku. Měl jsem dlouhodobý stres, který se začal projevovat špatným spaním, větší únavou a zhoršení nálad, což se mi nikdy dřív nestalo. Vždy jsem byl pozitivní člověk a najednou se vše obrátilo. Zhruba deset dní jsem prodělal deprese, z kterých se vyklubaly nesmyslné myšlenky, na který jsem emočně začal reagovat a začalo se to objevovat čím dál častěji a ve mně se vytvářely negativní scénáře, se kterýma jsem se začal ztotožňovat. Ihned jsem kontaktoval nějaký odborníky, ale jejich metody a rady nefungovaly a ani nedávaly smysl. Proto jsem začal hledat na internetu lepší pomoc od takových problémů. Narazil jsem na stránku cesta relaxace a okamžitě jsem zareagoval na velmi pozitivní články a hned jsem se ozval o pomoc. Okamžitě se mi dostavilo pár užitečných rad a začal konečně progres. Byl jsem velmi příjemně překvapený na to, jaký má Jirka přehled o tom, co se mi stalo. Z čeho se to stalo. Proč se to děje. Po první lekci koučinku jsem se okamžitě zaměřil na svoji cestu za snem a hned jsem začal cítit zlepšení ve všech směrech. Věděl jsem, že tohle nebude hned a proto jsem byl vytrvalý. Další hodina koučinku mi přinesla další rozvoj. Během pár dní jsem začal mít opět chuť do života. A co lepší? Ještě mnohem více než předtím, protože už vím, jak na sobě pracovat a jak se zlepšovat. Vím, že díky tomu, že jsem se obrátil na správného člověka se z toho 100% brzy dostanu a budu mít lepší život než dřív o minimálně 200%.{
5
Tomáš Drahorád
A zase to přišlo! Totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná jsem skončila v nemocnici. Poté následovala i finanční krize a já potřetí stála před otázkou: Jak dál? Bylo mi jasné, že musím začít u sebe, ale v tu chvíli jsem vůbec nevěděla, jak na to a hlavně jsem neměla sílu. Jako na zavolanou jsem objevila stránky Cesta relaxace a objednala si osobní koučink a terapii. Bylo až neskutečné, kam jsem se v terapii dostala a jak moc mě situace v dětství ovlivnily v současném životě. Nepříjemné zážitky, vzpomínky a traumata jsme s Jirkou začali postupně řešit pomocí různých technik a já se dostávala do stále většího klidu, zlepšily se i mé zdravotní problémy a některé věci se začaly řešit v podstatě beze mne. Samozřejmě, že to nebylo ze dne na den, ale postupně se učím pracovat se svou myslí a staré návyky měním za nové – pozitivní. Cítím se teď veselejší, šťastnější a hlavně zdravější. Jirko, děkuji moc za super restart.{
5
Blanka-filikarova
Blanka Filikarová
Na Jirku jsem se obrátila s periodickými depresemi, se kterými se léčím jíž více jak 17 let, prakticky od dětství. Nechci ale brát celý život léky, proto jsem začala koučink a terapii. Je vidět, že Jirka opravu rozumí své práci. Prošel se mnou mnoho metod, které mi pomáhají nejen v léčbě s depresí, ale i mít více energie v běžném životě. Jelikož meditace se mi zatím moc nedaří, Jirka mi ukázal mnoho dalších možností od držení těla, po kostku ledu a mnoho dalšího. Pochopila jsem, že bez každodenní práci na sobě to nepůjde, Jirka hraje roli Terapeuta, ukáže nám cestu jak a na cestě nás podpoří, ale to zda budeme jeho metody aplikovat, a budeme na sobě chtít makat, už je na nás, bez toho se ale nikdy nevyléčíme. Naučila jsem se jak pracovat se svým strachem a úzkostmi, jak zpracovávat traumata a křivdy z minulosti, jak se správně stravovat, a věřím, že se toho ještě spoustu naučím.{
5
Simona Dubnová
Po několika marných zkušenostech s terapeuty mohu jen říci, že bych si přála, abych našla Jiřího Čapovce dříve! Během 10 let jsem viděla několik terapeutů, psychologů a psychiatrů, kteří se zabývali problémy týkajících se úzkosti, deprese a stresu. S neustále neuspokojivými výsledky jsem byla nesmírně skeptická ohledně návštěvy jiného terapeuta. V zásadě jsem byla naprosto pesimistická ohledně možnosti být zase šťastná. Nakonec se můj skepticismus ukázal jako neopodstatněný. Jiří mi opravdu pomohl objasnit a formulovat původ hluboce zakořeněných vzorců negativního a sebepoškozujícího myšlení, které se ukázalo jako zásadní, protože mu umožnili se mnou spolupracovat na vývoji praktických strategií pro jejich vyřešení. Tento proces vedl k tomu, že jsem se v práci cítila mnohem lépe, vybudovala jsem si sebevědomí, abych se úspěšně ucházela o novou práci (což by bylo nepředstavitelné, než jsem zahájila koučink a terapii) a učinila důležité kroky ve svém vztahu se svým partnerem. Dnes se cítím lépe, opět prožívám radost a mám vnitřní motivaci, získala jsem zpět své sebevědomí a hlavně konečně mám svou vysněnou práci. Koneckonců i ve vztahu s partnerem jsem udělala také velký pokrok.{
5
Nikol Kučerová
Před nějakou dobou jsem náhodou narazila na web Cesta Relaxace, který mě oslovil nejen kvůli krásnému zpracování, ale především, díky úžasným článkům. V tu dobu jsem řešila spoustu důležitých rozhodnutí a kvůli tlaku, který na mě byl, se na mě projevilo OCD (obsedantně-kompulzivní porucha), kterými trpím od maličká. Právě z toho důvodu jsem se rozhodla zakoupit terapii a koučink, které vedl pan Jiří Čapovec, který na mě hned udělal skvělý první dojem. Bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, o čem jsme se spolu bavili a skvěle mi vysvětlil jak mysl funguje. Pracovali jsme na zvládání myšlenek a poslouchání pocitů, což pro mě byla asi nejnáročnější část celé terapie, ale díky citlivému přístupu pana Čapovce, jsme se dopracovali k výsledkům. Pro mě skvělé bylo i to, že sezení byla online, díky čemuž byla i časově flexibilní.{
5
Natálie Šikolová
Léta jsem trpěl častými záchvaty paniky a úzkostnými stavy. Šel jsem k několika terapeutům, kteří mi ve skutečnosti nedali nástroje pro zvládání mých stavů, nebo mě nevedli způsobem, který by byl správný pro mě a mé potřeby. Moje mamka mě přesvědčila, abych vyzkoušel místního psychologa, který mi nakonec velmi pomohl. Můj psycholog mě seznámil s Jirkou i jeho prací a to ovlivnilo můj život na tak hlubokých úrovních, jak to jen je možné. Moje úzkostné stavy a záchvaty paniky se neustále zlepšují, zvládám své nálady a emoce mnohem efektivněji a naučil jsem se zjednodušovat si život místo toho, abych vše tak komplikoval. Vaše nahrávky jsou absolutně to nejlepší, co mě za dlouhou dobu potkalo.{
5
David-Konecny
David Konečný

Pin It on Pinterest

Shares