předprodej online kurzu

Předprodej online kurzu harmonie života za akční cenu
Online kurz zaměřený na duševní a psychické poruchy pomocí celostního přístupu (tělo, mysl a duše). Inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxi.

Na co je online kurz harmonie života zaměřený?

Léčba duševních a psychických poruch

Online kurz harmonie života je primárně zaměřený na léčbu duševních poruch jako (deprese, úzkosti, panické ataky, různé fobie, ADHD, OCD, bipolární poruchu, poruchy osobnosti a další duševní a psychické poruchy). Mimo to pomáhá zlepšit kvalitu života a to ve všech oblastech jako fyzické zdraví, kvalita vztahů, práce, finance, štěstí a spokojenost v životě, ale také osobní život.

strach

Ovládnutí mysli

V online kurzu se věnujeme v několika lekcích tématu ovládnutí mysli. Budeme s tebou sdílet krok za krokem techniky, metody, nástroje a principy, které jsme zjednodušili, aby je zvládl opravdu každý. Ovládnutí mysli zahrnuje:

  • Práci se strachem
  • Práci se stresem
  • Jak zvládat negativní myšlenky
  • Jak pracovat s emocemi a naučit se je řídit
  • Jak zpracovat v sobě potlačené emoce
  • Práci s pozornosti a tvorbou reality

 

strach

Stimulace mozku

Toto je důležitá součást online kurzu, kde se zaměřujeme na principy, metody a techniky, které vedou k stimulaci mozku. V praxi to znamená, že se naučíš, jak si během pár minut změnit svou biochemii v těle a poměr hormonů (hormonální rovnováhu) a tím zlepšit svou náladu a své duševní zdraví. Toto ti pomůže zvýšit produkci hormonů jako jsou endorfiny, serotonin, dopamin, oxytocin a další, které jsou zodpovědné za tvoji duševní pohodu. Na druhé straně, jak snížit stresové hormony zodpovědné za duševní poruchy jako jsou kortizol, adrenalin, noradrenalin a další. Tímto dosáhneš vnitřní harmonie a tyto metody ti pomohou k bezpečnému a snadnějšímu vysazování antidepresiv.

strach

Uzdravení minulosti (traumat)

Naučíš se, jak uzdravit minulost a traumata, které v nás opakovaně vyvolávají vnitřní bolest a způsobují problémy na fyzické i duševní rovině. Pokročilé, ale zároveň jednoduché metody, včetně vedených meditací, které tě provedou krok za krokem na cestě k vnitřní transformaci a uzdravení.

Dokud neuzdravíš své zranění z minulosti, tak budeš krvácet a prožívat vnitřní bolest a utrpení. Minulost je klíčem pro lepší budoucnost. Strom také potřebuje zdravé kořeny, aby mohl být krásný, silný a zdravý, Stejně tak i my musíme mít zdravé základy, na kterým můžeme stavět zdravý život plný radosti, štěstí a hojnosti.

strach

Přeprogramování podvědomí a změna limbického otisku

V online kurzu dostaneš vedené meditace na odstranění a přeprogramování podvědomí a programů, které poškozují tvůj život a tvé zdraví. Dále v kurzu máš nástroje, metody a techniky, jak toho dosáhnout a samozřejmě naše jedinečné podprahové nahrávky a programování mysli, které ti pomohou rychle a jednoduše dosáhnout výsledků.

Podvědomí ovládá 95% našeho života. Pokud máme v podvědomí uložené programy a víry, které pracují proti nám, tak budou prodlužovat, komplikovat a znemožňovat proces uzdravení. S námi zvládneš přeprogramovat své podvědomí a změnit limbický otisk a tím urychlit, zjednodušit a maximalizovat výsledky, které budou rozhodně trvale.

strach

Kompletní změna životního stylu

Životní styl je důležitou součástí tohoto online kurzu. Rozebíráme jednotlivé části životního stylu a to velice do hloubky (strava, pitný režim, spánek a jeho kvalita, stres, pohyb a sport, otužování, dýchání a dechové cvičení, pobyt a propojení s přírodou, slunce a jeho vliv, relaxace a mnoho dalšího…) Dále se zaměřujeme na návyky, které přispívají kvalitnímu životnímu stylu od meditací až po dýchací metody, relaxaci a další návyky a metody pro zlepšení kvalitu života i zdraví.

Změna životního stylu je zaměřena na podporu a prevenci zdraví, podporu k léčení a uzdravení duševních i fyzických poruch, nemocí a zdravotních problémů a také zlepšení kvality života.

strach

Nalezení smyslu života a životního poslání (cíle)

Život bez hlubšího smyslu a životní cesty (poslání) je prázdný život. Cíle dávají našemu životu smysl, vedou nás k růstu a získávání zkušeností, které nás posouvají na naší cestě a vedou nás k sebepoznání.

Dozvíš se, jak ukončit etapu života zvanou stagnace, začneš skutečně žít a směřovat ke svému ideálnímu životu. Zaměříme se na nástroje, které tě přivedou se zamyslet nad tvým životem a objevíš způsoby, jak si určit životní cíle a cestu v životě, která bude rezonovat s tvým srdcem. Ukážeme si také funkční strategie, pomocí kterých dosáhneš svých snů a cílů. Nalezení tvé vnitřní cesty a hlubšího smyslu ti pomůže překonat strachy z budoucnosti a nejistoty z toho, co bude a překonat deprese a získat zpět svou vnitřní motivaci a chuť žít.

strach

Návyky a rituály pro vnitřní změnu

Jak nahradit staré, nefunkční návyky, které poškozují kvalitu tvého života včetně fyzického i duševního zdraví návyky novými, které přispívají k zlepšení kvality života i celkového zdraví. Jde o návyky, které zlepšují životní styl, podporují produkci hormonů jako je dopamin, serotonin, endorfiny a další, které podporují naši náladu a duševní pohodu.

Součástí změny návyků jsou i metody, jak přeprogramovat podvědomí a programovací a podprahové nahrávky a meditace, které tuto změnu ještě urychlí a zjednoduší. Navíc rituály, které podpoří tvůj nový život a novou cestu k trvalému uzdravení.

strach

Zvyšování osobních vibrací

Zvyšování osobních vibrací je důležitou součástí pro naše zdraví a cestu k uzdravení. Nezáleží, jestli jde o duševní, nebo fyzickou rovinu, pokud zvýšíme své vibrace, tak dochází k posílení imunitního systému, snížení stresu, zlepšení schopností regenerace a uzdravení těla, jsme odolnější vůči stresu, negativním emocím a myšlenkám. Jednoduše se cítíme lépe a naše tělo na toto reaguje a mění se i biochemie (hormonální rovnováha) našeho těla, což podporuje duševní pohodu a náladu.

Čekají na tebe metody, které ti pomohou během pár minut změnit tvůj emoční stav a náladu. Staneš se tvůrcem svého vlastního života, všechny strachy a limity se před tebou rozplynou. Čeká tě cesta k uzdravení a hlavně se staneš nejlepší verzi sebe samého.

strach

Sebeláska a sebepoznání

Objevení a rozvoj vnitřního potenciálu je důležitou součástí našeho růstu a cesty k realizace sebe samého. Pokud k tomu dojde, tak začíná žít naplněný život plný radosti a štěstí. To vede k dlouhodobému zlepšení naší duševní pohody a cestě k uzdravení.

Sebepoznání znamená také objevit své silné stránky a ty rozvíjet, ale také identifikovat své slabiny a nedostatky, které je nutné přijmout. Pokud se zabýváme sebepoznáním, může dojít k pochopení příčin, které vedly ke vzniku tvých problémů a také identifikování tvých vnitřních limitů a strachu, které ti brání se uzdravit a posunout v životě dále. Toto ti umožní s tím dále pracovat a zbavit se těchto tvých limitů a osvobodit svůj život.

Pomůžeme ti objevit kdo jsi, kým chceš být a kam chceš v životě směřovat a realizovat toto tvé nové já spolu s tvým novým životem.

strach

Mužsko-ženská energie

Zaměříme se také na základy mužské a ženské energie, které mají výrazný vliv na naši hormonální rovnováhu a psychiku. Pokud nejsme v kontaktu se svojí přirozenou energií a žijeme v protipólu, tak nám to vysává energii, způsobuje psychické i fyzické zdravotní problémy a také můžeme dojít až k vnitřnímu vyhoření.

Propojení s přirozeností a naší podstatou je důležitou součástí pro spokojenost a štěstí v životě, kvalitu vztahu a také duševního i fyzického zdraví. Čeká na tebe mnoho uvědomění a možností, jak se začít propojovat se svojí přirozeností a pěstovat v sobě vnitřní sílu své vnitřní bohyně a vnitřního bojovníka.

strach

Manifestace (splnění) snů a cílů

Online kurz ti pomůže stanovit cíle a směr v životě (životní poslání a smysl života), ale také ti pomůže stanovit konkrétní strategie, které vedou k jejich splnění. Představíme ti velmi efektivní a pokročilé manifestační techniky, metody, nástroje a principy, které ti pomohou dosáhnout rychlých výsledků.

Budeme s tebou sdílet principy a nástroje, které pomohli nám na naší cestě a mnoha našim klientů vybudovat úspěšně se rozvíjející podnikání, dosáhnout svých snů a cílů.

Úspěch čeká právě na tebe, protože jsi odsouzen k úspěchů a nyní nastal čas vzít si to, co ti patří. Jsi připraven žít svůj život naplno a užívat si svého nového vysněného života, který si vždycky chtěl? Pokud ano tak jsi zde správně.

strach

Tvorba reality – problémy a překážky – okolí a prostředí

Řekněme si a vysvětlíme principy, jak si tvoříme svou vlastní realitu a svůj život. Uvědomění, techniky a nástroje, které ti pomohou stát se vědomým tvůrcem své vlastní reality. Zaměříme se na zodpovědnost, jak zvládat problémy a překážky a brát je jako příležitost pro svůj růst a dosažení svých snů a cílů.

Zaměříme se také na prostředí a okolí ve kterém žiješ a to jakým způsobem tě ovlivňuje a jak ho změnit, aby podporovalo tvojí duševní pohodu a cestu k uzdravení, štěstí a radosti. Jak změnit svou realitu a dostat se na ty drahý života, kde tě okolnosti, situace a události, lidé a prostředí podporuje na tvé cestě za tvým snem.

strach

Očista

Provedeme tě hlubší analýzou tvého života, aby jsi našel ty části, které ti brání na cestě v uzdravení a dosažení tvých snů a cílů. Očista znamená také očistit svůj život od toho, co už nerezonuje s tvou novou cestou a udělat tímto prostor pro nové situace, lidí, zkušeností a věci, které tě budou posouvat na tvé cestě vpřed.

Očista těla, mysli a duše znamená zbavit se všech limitů, které tě stahují dolů. To zahrnuje vzorce chování a myšlení, podvědomé programy a víry, návyky, lidí, okolí a prostředí, závislosti, životní styl a další faktory, které poškozují tvé zdraví a tvůj život. Čeká na tebe změna, která zlepší kvalit tvého života nejen v oblasti duševního zdraví, ale i toho fyzického a obecně celého tvého života včetně vztahů, práce, financí, štěstí i osobního života.

Kdo je Jiří Čapovec?

Jiří Čapovec je lektorem online kurzu harmonie života a zároveň je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

Je plně přesvědčený, že každý můžete dělat, mít a být cokoliv chcete. Proto vytvořil tento online kurz harmonie života inspirovaný a plný zkušeností z jeho celostní terapeutické a koučovací praxe z oblastí duševního zdraví, aby ti pomohl žít naplněný, šťastný život a dosáhnout tvých snů a cílů v životě. Dále také pomáhá lidem objevit jejich potenciál a uzdravit život na všech úrovních těla, mysli a duše. Jeho životní cesta se stala jeho vášní, je to něco, co ho naplňuje, inspiruje a dělá šťastným. Člověk by měl svým životem motivovat a inspirovat druhé a to je přesně to, co dělá.

Stejně jako trénujeme své tělo a fyzickou zdatnost, je důležité trénovat i svou mysl pro optimální duševní pohodu – Jiří Čapovec

To, jak myslíš a jak se cítíš, ovlivňuje každý den a každou minutu tvého života a proto je nezbytné, aby jsi se naučil ovládnout svou mysl. Pokud chceš změnit svůj život, tak nejprve musíš změnit to, jak myslíš a jak se cítíš. Ovládnutí své mysli je klíčová dovednost pro lepší život ve všech oblastech. Bez ohledu na tvou minulost, tvou cestu jsem zde, abych tě podporoval, navedl tě na správnou cestu a inspiroval k velkým úspěchům, uzdravení, zlepšení kvality života, zlepšení duševního i fyzického zdraví, lepší kvality vztahů, finanční svobody a šťastnějšímu životu.

kouc-jiri-capovec

Reference z oblastí duševního zdraví

Před nějakou dobou jsem náhodou narazila na web Cesta Relaxace, který mě oslovil nejen kvůli krásnému zpracování, ale především, díky úžasným článkům. V tu dobu jsem řešila spoustu důležitých rozhodnutí a kvůli tlaku, který na mě byl, se na mě projevilo OCD (obsedantně-kompulzivní porucha), kterými trpím od malička. Právě z toho důvodu jsem se rozhodla zakoupit terapii a koučink, které vedl pan Jiří Čapovec, který na mě hned udělal skvělý první dojem. Bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, o čem jsme se spolu bavili a skvěle mi vysvětlil jak mysl funguje. Pracovali jsme na zvládání myšlenek a poslouchaní pocitů, což pro mě byla asi nejnáročnější část celé terapie, ale díky citlivému přístupu pana Čapovce, jsme se dopracovali k výsledkům. Pro mě skvělé bylo i to, že sezení byla online, díky čemuž byla i časově flexibilní. 

Natálie Šikolová

Na Jirku jsem se obrátila s periodickými depresemi, se kterými se léčím jíž více jak 17 let, prakticky od dětství. Nechci ale brát celý život léky, proto jsem začala koučink a terapii. Je vidět, že Jirka opravu rozumí své práci. Prošel se mnou mnoho metod, které mi pomáhají nejen v léčbě s depresí, ale i mít více energie v běžném životě. Jelikož meditace se mi zatím moc nedaří, Jirka mi ukázal mnoho dalších možností od držení těla, po kostku ledu a mnoho dalšího. Pochopila jsem, že bez každodenní  práci na sobě to nepůjde, Jirka hraje roli Terapeuta,  ukáže nám cestu jak a na cestě nás podpoří, ale to zda budeme jeho metody aplikovat, a budeme na sobě chtít makat, už je na nás, bez toho se ale nikdy nevyléčíme. Naučila jsem se jak pracovat se svým strachem a úzkostmi, jak zpracovávat traumata a křivdy z minulosti, jak se správně stravovat, a věřím, že se toho ještě spoustu naučím.
Simona Dubnová

A zase to přišlo! Totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná jsem skončila v nemocnici. Poté následovala i finanční krize a já potřetí stála před otázkou: Jak dál? Bylo mi jasné, že musím začít u sebe, ale v tu chvíli jsem vůbec nevěděla, jak na to a hlavně jsem neměla sílu. Jako na zavolanou jsem objevila stránky Cesta relaxace a objednala si osobní koučink a terapii. Bylo až neskutečné, kam jsem se v terapii dostala a jak moc mě situace v dětství ovlivnily v současném životě. Nepříjemné zážitky, vzpomínky a traumata jsme s Jirkou začali postupně řešit pomocí různých technik a já se dostávala do stále většího klidu, zlepšily se i mé zdravotní problémy a některé věci se začaly řešit v podstatě beze mne. Samozřejmě, že to nebylo ze dne na den, ale postupně se učím pracovat se svou myslí a staré návyky měním za nové – pozitivní. Cítím se teď veselejší, šťastnější a hlavně zdravější.

Jirko, děkuji moc za super restart.

Blanka Filikarová

Jirka je opravdu profesionál ve svém oboru a to s velkým přesahem do mnoha dalších odvětví. Ukázal mi více než jeden způsob, jak vyřešit moje problémy. Vždy mě poslouchá a poukazuje na věci, které si ani neuvědomuji, že se ději v mém vlastním životě. Vždy mě kontroluje, aby se ujistil, že mám zdroje, které potřebuji. Mám pocit, že jsem touto metodou koučinku s terapii dosáhla většího pokroku, než jsem udělala kdy dříve. Výborně se s ním komunikuje a dokáže vše velice jednoduše a hravě vysvětlit. Absolvovala jsem zatím jen několik sezení a je přede mnou ještě spousta práce, ale už teď se díky jeho schopnostem cítím silnější a dokážu se vyrovnat se stresem, svými pocity i negativními myšlenkami.

Tereza Jelínková

Už po prvním sezení jsme s Jiřím identifikovali kořeny mých problémů. Nejvíc se mi na spolupráci s ním líbí to, že na rozdíl od jiných terapeutů mě vyzývá, abych začala u sebe (změnila samu sebe) a naučila se používat nástroje v běžném životě, které mi pomohou zlepšit kvalitu života. Po každém sezení mám úžasné nástroje, které fungují 100% a pomáhají mi na mé cestě k vyřešení mých problémů. Pracujeme na technikách, které mi pomáhají řešit problémy se stresem, úzkostí i depresemi, což je něco, co jsem u minulých terapeutů nezažila. Nemůžu se dočkat dalšího společného sezení a těch změn, které na mě čekají. Musím ocenit jeho neuvěřitelnou znalost v oblasti mentálního a duševního zdraví. Dozvěděla jsem se informace a možnosti, které mi nikdo nikdy neřekl, ale především jak bezpečné pracovat na vysazení silných antidepresiv.

Veronika Kolářová

Po několika marných zkušenostech s terapeuty mohu jen říci, že bych si přála, abych našla Jiřího Čapovce dříve! Během 10 let jsem viděla několik terapeutů, psychologů a psychiatrů, kteří se zabývali problémy týkajících se úzkosti, deprese a stresu. S neustále neuspokojivými výsledky jsem byla nesmírně skeptická ohledně návštěvy jiného terapeuta. V zásadě jsem byla naprosto pesimistická ohledně možnosti být zase šťastná. Nakonec se můj skepticismus ukázal jako neopodstatněný. Jiří mi opravdu pomohl objasnit a formulovat původ hluboce zakořeněných vzorců negativního a sebepoškozujícího myšlení, které se ukázalo jako zásadní, protože mu umožnili se mnou spolupracovat na vývoji praktických strategií pro jejich vyřešení. Tento proces vedl k tomu, že jsem se v práci cítila mnohem lépe, vybudovala jsem si sebevědomí, abych se úspěšně ucházela o novou práci (což by bylo nepředstavitelné, než jsem zahájila koučink a terapii) a učinila důležité kroky ve svém vztahu se svým partnerem. Dnes se cítím lépe, opět prožívám radost a mám vnitřní motivaci, získala jsem zpět své sebevědomí a hlavně konečně mám svou vysněnou práci. Koneckonců i ve vztahu s partnerem jsem udělala také velký pokrok.

Nikol Kučerová

Terapiu a koucink som sa rozhodla vyskusat, pretoze som mala pocit, ze nemam kontrolu nad mnohymi aspektami mojho zivota. Pomohlo mi to lokalizovat problem, naucila som sa techniky, ktore mi pomozu spracovat a zbavit sa nechcenych zatazi a vytvorit zivot, aky si zelam.Jiri bol velmi napomocny, vyborne sa s nim spolupracuje, je profesionalny a zaroven ludsky. Je citelne,ze mu na jeho klientoch zalezi, chce im pomoct a vie ako im svoje vedomosti podat zrozumitelnou cestou.
Urcite odporucam, nemate co stratit, ale mozete vela ziskat.
Ivica Gazdowitch

Na začátku bych chtěl říct z jakým problémem jsem se obrátil na Jirku. Měl jsem dlouhodobý stres, který se začal projevovat špatným spaním, větší únavou a zhoršení nálad, které u mě nikdy nebyli. Vždy jsem byl pozitivní člověk a najednou se vše obrátilo. Zhruba deset dní jsem prodělal deprese z kterých se vyklubaly nesmyslné myšlenky na který jsem emočně začal reagovat a začali se objevovat čím dál častěji a ve mně se vytvářeli negativní scénáře, se kterýma jsem se začal ztotožňovat. Ihned jsem kontaktoval nějaký odborníky, ale jejich metody a rady nefungovali a ani nedávali smysl. Proto jsem začal hledat na internetu lepší pomoc od takových problémů. Narazil jsem na stránku cesta za snem a okamžitě jsem zareagoval na velmi pozitivní články a hned jsem se ozval o pomoc. Okamžitě se mi dostavilo pár užitečných rad a začal konečně progres. Byl jsem velmi příjemně překvapený na to jaký má Jirka přehled o tom se mi stalo. Z čeho se stalo. Proč se to děje. Po první lekci koučinku jsem se okamžitě zaměřil na svoji cestu za snem a hned jsem začal cítit zlepšení ve všech směrech. Věděl jsem, že tohle nebude hned a proto jsem vytrvalý. Další hodina koučinku mi přinesla další rozvoj. Během pár dní jsem začal mít opět chuť do života. A co lepší? Ještě mnohem více než předtím, protože už vím jak na sobe pracovat a jak se zlepšovat. Vím, že díky tomu, že jsem se obrátil na správného člověka se z toho brzy dostanu na 100% a budu lepší než dřív o 200%

Tomáš Drahorád

V čem je online kurz harmonie života jiný

Celostní přístup

Online kurz harmonie života je zaměřený na celostní přístup k duševnímu zdraví. Celostní přistup znamená řešení duševních a psychických poruch na úrovní těla, mysli a duše, aby došlo k trvalým výsledkům a skutečnému uzdravení. Zaměřujeme se také na všechny oblasti života, které i vzdáleně souvisí s duševním zdravím, aby změna byla komplexní a trvala.

Inspirovaný praxi

Kurz je inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxi Jiřího Čapovce, kterému pod rukama prošlo stovky klientu, kteří řešili problémy v oblasti duševních a psychických poruch. Sám Jiří Čapovec si prošel depresi, ze které se dostal sám bez pomoci léku, doktoru a odborníku. Na základě své praxe došel k závěrům a výsledkům, které ještě zvyšuji efektivitu a rychlost k dosažení cíle, kterým je uzdravení.

Inovace

Naše online kurzy neustále inovujeme a vylepšujeme, aby informace, techniky a nástroje byli aktuální, co nejjednodušší a zároveň nejefektivnější. Do kurzu vždy časem přidáváme další video-obsah, nahrávky, materiály ke stažení a snažíme se, aby byl kurz co nejvíce přehledný a intuitivní při používaní. Plus možnost psaní online poznámek přímo do kurzu.

Celoživotní přístup

Přistup k online kurzu harmonie života je celoživotní. To znamená, že se můžeš k video obsahu, materiálům ke stažení a vytisknuti i nahrávkám neustále vracet a používat je po zbytek svého života. Techniky, nástroje, metody ti budou sloužit po zbytek života a pomohou ti i v dalších oblastech života.

Bonusy

Součásti online kurzu získáváš i celou řadu bonusu. Získáš bronzové roční členství v naši komunitě vědomých tvůrců zcela ZDARMA. Dále materiály ke stažení, které si můžeš vytisknout a umožní ti mnoho dalších možnosti a výsledků. Dále získáš výraznou slevu na nakup dalších vybraných online kurzu a variant pro další práci na sobě a mnoho dalšího.

Spolupráce a propojenost

Online kurz je propojený s komunitou, kde získáš přistup do tajné skupiny s dalšími účastníky kurzu harmonie života, kteří možná řeší stejné, nebo podobné problémy jako ty. Můžete spolu sdílet své dojmy, navzájem se inspirovat a motivovat, spolupracovat a radit si, navzájem si pomáhat a mnoho dalšího.

Pro koho není online kurz určený

Online kurz harmonie života není určený pro lidí, kteří čekají, že pro změnu nemusí nic udělat a změna přijde sama od sebe. Bez tvé aktivní účasti a práci na sobě ke změně nedojde, ale to koneckonců nikdy a nikde. Před tebou stojí jistá změna, kterou za tebe nemůže udělat nikdo jiný než ty sám. Tento kurz ti jen ukáže cestu (ty správné dveře), ale jít po této cestě už musíš ty sám. Také tento online kurz není určen lidem, kteří čekají změny hned. Ano uzdravení a trvalých výsledků dosáhneš, ale za předpokladu, že na sobě budeš pracovat konzistentně a vytrvale. Možná se budeš muset vzdát své práce, vztahů, nebo jiných „jistot“, které poškozují tvůj život a tvé zdraví, protože ti brání v uzdravení a způsobují tvé nemoci. To není také pro každého. Pokud toto chápeš tak tě vítám a blahopřeji ti k úspěchu, protože tento online kurz ti změní život.

POZOR! Online kurz harmonie života není ještě zcela dokončen, proto máš možnost jej získat za výrazně nižší cenu. I když kurz není ještě zcela dokončen, tak jej lze už nyní používat. Většina video-obsahu už je hotová a online kurz je plně funkční. Jakmile bude kurz dokončen (velmi brzy), tak se jeho cena dostane na konečnou hodnotu.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This