Každodenní růst

  • Buď lepší
  • Buď sám sebou
  • Vytvářej si život podle svých vlastních pravidel

Koučovací videa, podcasty, webináře

Jak pracovat se vztekem, hněvem, agresí a zlostí

Hloubkový webinář, kde se podíváme na to, jak pracovat s tímto nekontrolovatelným vztekem. Zjistíš, jak tyto emoce vznikají, jaké jsou jejich příčiny a jak s nimi pracovat. Rozkryjeme si hlubší vrstvy těchto emocí, abys odhalil, co se pod nimi skrývá, a jak to uchopit a pracovat s tím krok po kroku.

jak-pristupovat-k-negativnim-emocim

Jak přistupovat k negativním emocím

Naučíš se, jak zacházet s negativními emocemi a pocity tak, aby ti sloužily. Rozkryjeme si nejčastější chyby a ukážeme, jak to změnit, aby se negativní emoce a pocity staly tvým kompasem ke změně a růstu. Už nikdy tě negativní emoce a pocity nebudou stresovat, způsobovat úzkost a další nepříjemnosti.

Proč a jak budovat konstruktivní a kritické myšlení

Pozitivní myšlení nefunguje, protože tě odvádí od všech těch reálných problémů a výzev, které vyžadují řešení. Místo toho ti ukážu, proč a jak rozvíjet konstruktivní a kritické myšlení, které ti umožní realisticky hodnotit situace, identifikovat potenciální překážky a aktivně hledat efektivní řešení.

Nástroje

Nástroje a meditace

Pro odpuštění sám sobě

Odpuštění sám sobě je životně důležitým úkolem. Může podpořit, aby jsme se cítili ve svém těle v bezpečí.

Pracovní listy pro stravování

Nalezneš zde pracovní listy ke stažení pro stravování. Provedou tě každým jídlem, aby ses uvolnil a navnímal se na jídlo, které právě jíš. I tato malá změna dokáže odstartovat velké životní změny.

Meditace odemknutí blahobytu – PŘIPRAVUJE SE

Tato meditační nahrávka se zaměřuje na otevření se hojnosti. Často jsme sami uvnitř sebe uvězněni a mentálně se bráníme blahobytu života. Uvolni tyto blokády a dovol si konečně více od života.

Příběh o chybách

Tento příběh je o prokrastinaci, chybách a nedokonalosti. Co se můžeš stát, když uděláš chybu? Tento příběh ti to prozradí.

PŘIPRAVUJE SE

 

PŘIPRAVUJE SE

 

Náš model

Náš model

Zasaď semínko

Každá velká změna začíná jediným rozhodnutím. Rozhodnutím zasadit semínko změny.

Tvoje cesta s námi začíná tím, že si dovolíš snít o lepším já a lepším životě. Je to krok směrem k objevení tvých skrytých možností a k neomezenému potenciálu, který v tobě dřímá.

Pěstuj, zalévej a hnoj

Každé semínko potřebuje péči, aby vyrostlo silné a zdravé. S naším členstvím získáš neustálou podporu a bohaté zdroje k pěstování tvého vnitřního růstu.

Příběhy před spaním, koučovací videa, podcasty a afirmační nahrávky, jsou tvou vodou.

Ebooky, pracovní listy, plánovače,tapety do telefonu jsou tvým hnojivem. Pře-nastavení mysli (neustálá konfrontace s informacemi, které ti mění perspektivu) je slunečním světlem, které je živí a posiluje.

Nechej vyrůst tvou zahradu

Jak tvůj růst pokračuje, tvoje semínko se začíná stávat silným stromem, pevně zakořeněným a připraveným čelit bouřím.

Stejně tak tvoje cesta u nás posiluje tvoje já, tvoje rozhodnutí a schopnost čelit životním výzvám. Tvoje transformace zde není dočasná, je to začátek neustálého růstu a učení.

Užívej si

Po zasazení semínka, pečlivém pěstování, zalévání a hnojení přichází čas sklízet plody tvoji práce. V této fázi si již užíváš radost a spokojenost, které přináší transformace.

Jakmile začneš používat nástroje a zdroje, které jsme pro tebe připravili, uvidíš pozitivní změny ve svém životě. Každý den se stává svědectvím tvoji odvahy a odhodlání růst.

Tvoje cesta je také inspirace pro ostatní. Sbírej plody a sdílej své příběhy úspěchu s naším podporujícím prostředím. Tvoje zkušenosti jsou pro ostatní důležité, protože mohou osvětlit cestu pro ostatní, kteří teprve začínají.

Koučovací videa, webináře

Naše koučovací videa a webináře jsou jako maják světla, který ti ukazuje cestu při hledání rovnováhy, klidu a osobního růstu.

Každé video je krokem na cestě objevování, každý webinář je oknem do nového poznání, které otevře vaše srdce a mysl nekonečným možnostem.

Podcasty a příběhy před spaním

Příběhy nejen na večer, které tě poučí a obohatí.

Podcasty (připravujeme) ve kterých sdílíme inspirativní lekce nejen z našeho života.

Meditace a nahrávky

Naše meditace nejsou jen meditací. Je to spíše průvodce do tvé mysli s určitým cílem.

Když zavřeš oči a ponoříš se do našich meditačních nahrávek, představíš si, jak odhazuješ staré zábrany a otevíráš se novým možnostem. 

Pracovní listy a ebooky

Náš obsah je tvým zahradníkem – každý pracovní list a ebook ti dává nástroje, které potřebuješ k pěstování bohaté a rozmanité zahrady tvé mysli.

Jsou to plány, díky kterým můžeš krok za krokem kultivovat své sny a cíle, aby se staly vášnivými květy tvého zítřka.

Upozornění:

Relaxační nahrávky nejsou určeny pro použití když řídíš auto nebo obsluhuješ stroje. Relaxační nahrávky slouží jen pro použití v prostoru, kde není potřeba nic hlídat jsme v bezpečí a sami.

Získej zpětnou vazbu

Jako člen máš možnost nám napsat do zpráv. Bude ti něco nejasné? Zeptej se nás přímo do zpráv a my ti odpovíme, jak budeme moci.

Staň se členem ještě DNES!

Rádi tě přivítáme v naší komunitě.  Vytvoř si svou relaxační bezpečnou zónu, ve které pomalu rozšiřuješ svou komfortní zónu.

Stát se členem

Pin It on Pinterest

Shares