V tomto příspěvku objevíš, jak získat zpátky ex partnera a také se dozvíš tajemství, které ti nikdo neřekne.

Pokud se trápíš po rozchodu, nebo myslíš na svého ex partnera a chceš ho získat zpět, tak tento článek je přímo pro tebe, proto nezapomeň číst dále.

Najdeš zde i návod, jak se vypořádat s rozchodem krok za krokem a velmi užitečné tipy a rady.

jak získat zpátky ex

Možná se ptáš, jak získat zpět ex partnera, nebo alespoň, jak se vyrovnat s rozchodem. Mám pro tebe dobrou zprávu, protože nejde o to, jak získat zpátky ex partnera, ale jde o hlubší pochopení situace. Pokud využiješ rozchod pro svůj růst a rozvoj, tak získáš mnohem více než si myslíš.

Možná se naučíš, jak pracovat a zvládat své emoce, nebo pochopíš fakt že, vztah, kterého jsi byl součástí do teď, nebyl úplně podle tvých představ a chceš ve skutečnosti úplně něco jiného. Možná nemáš zpracované dětství a přejaté programy myšlení a chování od tvých rodičů ti brání v prožívání harmonických vztahů.

Možná ti rozchod má jen ukázat skutečnost, že nechceš a nedokážeš být sám. Možná se právě bojíš samoty. Nebo máš problém ve vztahu k sobě, protože všechny tvé vztahy se odvíjí od toho, jaký máš vztah k sobě to znamená se sebou samým. Pak je důležitá právě sebeláska a naučit se milovat sám sebe, ale také přijmout sám sebe takového jaký jsi.

Pokud se přestaneš zaměřovat, jak získat zpět ex partnera, tak objevíš skvělou možnost, jak využít rozchod ve svůj prospěch poučit se z něj, vyrůst, stát se lepší verzí sebe samého a najít si konečně toho pravého a ideálního partnera. Zjisti, jak manifestovat do svého života ideálního partnera. POZOR všechny důležité informace a uvědomění nalezneš ve videu níže. Proto si toto video nezapomeň pustit.

Jak získat zpět ex návod (krok za krokem)

Ve videu níže nalezneš návod krok za krokem a také tajemství, které ti pomůže zvládnout rozchod a najdeš zde několik aspektů, na které je potřeba se zaměřit a pak už vůbec nebudeš potřebovat, aby se k tobě tvůj ex partner vracel.

Tím, že lpíš na tom, aby jsi získal svého ex partnera zpět, tak nedovoluješ sobě, aby se ve tvém životě objevil nový ještě lepší partner pro život. Ale samozřejmě je zde několik velmi důležitých aspektů, které je potřeba dodržet a pochopit. Všechny tyto aspekty nalezneš ve videu níže.

Zjistíš, co ti vůbec rozchod s partnerem měl říct a kam tě má posunout, namísto toho zaměřovat se, jak získat zpátky ex partnera. Vztahy jsou velmi důležité pro náš osobní růst. Díky svým partnerům můžeme pochopit to, co nemáme u sebe zpracované. Například to mohou být škodlivé a negativní vzorce chování a myšlení, podvědomé přesvědčení, nebo vnitřní zranění z minulosti od svých rodičů, nebo bývalých partnerů, které nám brání v prožívání harmonických vztahů, nebo nalezení toho pravého a ideálního partnera.

Vztahy jako zrcadlo nás samotných

Skrze vztahy se můžeme stát lepší verzí sami sebe. Partner je náš duchovní učitel, protože nám jen ukazuje, co nemáme v sobě zpracované. Právě vztahy nás učí velmi důležitým životním lekcím a zkušenostem skrze zrcadlení jako je soucit, odpuštění, naučit se pracovat s emocemi, nebo mužskou a ženskou energií a mnoho dalšího.

Dokonce existuje vědecká studie, která ukazuje jaký může mít rozchod vliv na naše emoce. To může vést k negativní reakci a vzniku úzkosti, nebo deprese. Mnohokrát jsem se setkal, že u klienta propukla deprese vlivem toho, že chce získat zpět svého ex partnera. Nyní je to i vědecky dokázáno.

Přitahujeme si k sobě podvědomě partnery, kteří rezonují s naší vibrací a proto jsou pro nás těmi nejlepšími učiteli. Místo toho, aby si se ptal, jak získat zpátky ex partnera, tak se zeptej, co tě tvůj bývalý partner měl naučit, nebo co jsi měl pochopit, aby jsi se mohl posunout dále a stát se nejlepší verzí sebe samého.

Stojíš na rozcestí nevíš, jak dál? Hroutí se tvůj vztah? Nebo zažíváš neustále stejné problémy a potkáváš ty stejné partnery? Nebo máš problém s minulostí? Nízké sebevědomí a problém se sebeláskou? Tak máme pro tebe řešení, které vyřeší všechny tyto problémy a mnoho dalších. Neváhej využít této příležitosti.

Tento článek prošel odbornou lékařskou a psychologickou kontrolou obsahu naším týmem specialistů. Zde si můžeš si přečíst více o procesu, jak probíhá odborná kontrola obsahu.

2 Komentářů
 1. Lucka Vlčková

  Děkuji za video bylo pro mě velice přínosné.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Není za co Lucko jsem rád, že se video líbilo 🙂

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Shares