V tomto článku se dozvíš co je to zákon přitažlivosti, ale taky jak jej efektivně využit ve svém životě. Zjistíš nejčastější důvody proč pravě tobě tento mocný zákon nefunguje a jak to napravit.

Dozvíš se tajemství, které ti pomůže manifestovat do tvého života cokoliv chceš a je jedno jestli jde o peníze, lásku, zdraví, hojnost, ideálního partnera, štěstí, práci, nebo cokoliv dalšího.

V tomto článku najdeš i náš příběh jak jsme si manifestovali pomoci zákonu přitažlivosti 200 000 Kč a to jen za par měsícu.

Co je to zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti je nejsilnějším a nejmocnějším zákonem ve vesmíru. Stejně jako gravitace, tak i tento zákon pracuje neustále a je vždy v pohybu. Pracuje ve tvém životě právě v tuto chvíli, kdy čteš tento článek. Vždy jsi ve stavu tvoření a to každou sekundu tvého života. Vytváříš si svou realitu v každém okamžiku každý den a neustále. Svou budoucnost si vytváříš každou myšlenkou ať už vědomě, nebo podvědomě. Nemůžeš tento proces nikdy zastavit a vzít si „pauzu“ a rozhodnout se, že teď nebudeš vytvořit, protože tvorbu své reality nelze nikdy zastavit.

Jednoduše řečeno, zákon přitažlivosti je schopnost přitáhnout si do svého života to, na co se zaměřujeme. Ať už to děláme vědomě, nebo nevědomě, každou sekundu naší existence jednáme jako lidské magnety, které vysílají naše myšlenky a emoce a ty přitahují více toho, co jsme vyslali. Jinak řečeno zákon přitažlivosti je přitažlivá a magnetická síla vesmíru, která přitahuje podobné energie k sobě.

Princip fungování

Fungování zákona přitažlivosti spočívá v tom, že si vytváříme vlastní realitu. Nejen, že přitahujeme věci, které chceme, ale také přitahujeme věci, které nechceme. Přitahujeme si lidi do svého života, různé situace, zkušenosti prostě vše co v životě máme, nebo nemáme jsme si vytvořili my sami prostřednictvím našich myšlenek a pocitů.

Jak funguje zákon přitažlivosti

Zde platí jednoduché pravidlo dostáváme to na co se zaměřujeme. Kam směřuje naše pozornost na co se zaměřujeme, tak to do svého života přitahujeme a to nakonec dostaneme. Vše funguje na bází vibraci každý člověk neustále do vesmíru vysila vibrace o určitých frekvencích, které přitahuji lidí, situace, zkušenosti a vše ostatní. Stejné a podobné se k sobě přitahuje.

Máme kontrolu jen nad třemi aspekty života a pomoci těchto tři aspektu života si vytváříme svou vlastní realitu (budoucnost).

 

 • Své myšlenky – to jak myslíme a jaké myšlenky setrvávají v naši mysli ovlivňuje kvalitu našeho života ve všech oblastech. To jaké myšlenky podporujeme a věnujeme jim pozornost je důležité pro vytváření naši reality.
 • Své emoce – pocity to jak se cítíme je velmi důležité, protože emoce jsou palivem pro zákon přitažlivosti a manifestaci našich myšlenek. Naše emoce to jak se cítíme určuje na jaké vibrační frekvenci se nacházíme a jaké vibrace vysíláme takové se nám vracejí.
 • Naše činy – to jak se rozhodujeme a co děláme je klíčové pro dosažení našich cílů a snů. Myšlenky a pocity jsou základem pro naše činy, protože velice ovlivňuji to jak se rozhodujeme a co uděláme.

 

Využití zákonu přitažlivosti v praxi

Zákon přitažlivosti nerozlišuje jestli něco chceme, nebo nechceme. Dostáváme to, na co se zaměřujeme.

Pokud se budeme ve svém životě zaměřovat na to co nechceme, tak to budeme do svého života přitahovat. Proto se musíme zaměřit na to co chceme a ne na to co nechceme.

Pokud zaměříme svou pozornost na to co chceme, tak vše ostatní odpadne a začneme si přitahovat jen to co skutečně chceme manifestovat do svého života.

Ze své zkušenosti vím, že mnoho lidí se zaměřuje neustále na to co nechtějí a pak se diví jaký mají život. Typickým příkladem jsou lidé, kteří pořad mluví, řeší a říkají jak nechtějí být nemocní a nakonec onemocní, protože jejich pozornost je zaměřena na nemoci.

A následně tam směřuje jejich energie, pozornost, myšlenky a nakonec se nemoc prostě musí zhmotnit. Pokud nechceš být nemocný zaměř svou pozornost na zdraví a stejně to platí u peněz a všeho ostatního. Nezaměřuj se na nedostatek, ale na hojnost a finanční prosperitu.

 

Vděčnost

Nejlepší metoda jak změnit svou pozornost z nedostatku na dostatek, z toho co nechceme a nemáme na to co chceme a máme je vděčnost. Pomocí techniky vděčnosti můžeme změnit a doslova otočit o 180 stupňů svůj život a začít si vážit věci, které máme a vidět to pozitivní ve svém životě a následně si toho budeme přitahovat ještě více, protože stejné a podobné se k sobě přitahuje.

Jak aktivovat zákon přitažlivosti

Existuje mnoho způsobů, metod a technik jak vědomě aktivovat tento zákon a manifestovat do svého života to co skutečně chceme.

Například výše zmiňovaná vděčnost. V tomto článku se podíváme na ty nejdůležitější.

Doporučuji shlédnout video níže jak aktivovat tento zákon a manifestovat do svého života to co chceš. Najdeš tam hodnotné a užitečné rady, tipy a triky jak na to.

 

Meditace

Meditace je jeden z mnoha způsobů jak do svého života přitáhnout to, co skutečně chceme. Pomocí meditace můžeme vyladit své vibrace a frekvence srdce na hodnotu, která rezonuje s tím co chceme manifestovat do své reality. Doporučuji meditovat každý den a vytvořit si z meditace návyk v ideálním případě každodenní rituál.

Nejlépe ranní, nebo ještě lépe i večerní rituál a soustředit se na to co skutečně chceš manifestovat a udržet si tyto vibrace poté celý den. Využij našeho průvodce pro meditace a nauč se meditovat krok za krokem.

Pomocí meditace můžeme doslova vyčistit svou mysl od negativních myšlenek a pocitů, které nás brzdí v dosažení našich snů a cílů.

Pro tyto účely jsme vytvořili manifestační meditaci pro dosažení cílů a snů tato meditace je spojena s programováním mysli. Pomůže ti odstranit podvědomé bloky a přesvědčení, které tě brzdí na cestě za tvými sny. Je to opravdu úžasná meditace která je velmi silná. 

Vizualizace

Další a velice efektivní a řekl bych jeden z nejlepších způsobů jak aktivovat a využít efektivně zákon přitažlivosti je vizualizace.

Pomocí vizualizace můžeš velice rychle dosáhnout výsledků a zhmotnit si své sny a cíle ve svém životě.

Vše co musíš dělat je představovat si ve své mysli obraz toho co chceš. Představ si jak už žiješ ten svůj vysněný život, jak už bydlíš v tom vysněném domě, jak už jsi zdravý a bez nejmenší nemoci a nebo si představ život s tím ideálním partnerem.

Vše si představ do nejmenších detailů. Zapoj do této představy všechny své smysly a prociťuj pozitivní emoce.

Nejdůležitější je propojit tyto pozitivní emoce s obrazem, protože nezapomeň emoce = vibrace = palivo pro zákon přitažlivosti. Jinak to nebude fungovat.

Jak by jsi se cítil, kdyby si už měl to co skutečně chceš? A teď tyto emoce vlož do své vizualizace a dělej to každý den ideálně těsně před spaním. Můžeš vizualizovat i několikrát denně. Čím více tím lépe. Staň se vibrací.

 

Nastěnka snů a vizí

Doporučuji ti vytvořit nástěnku vizí a snů. Na ní si dej všechny tvé sny a cíle, kterých chceš ve svém životě dosáhnout.

Každé ráno a každý večer jdi k této nástěnce snů a představuj si jak už to vše máš a žiješ tento nový a úžasný život. Zapoj všechny smysly a prociť emoce jak nejvíce to jen jde. Dělej to tak dlouho dokud nedosáhneš svých snů a cílů.

Afirmace

Nejjednodušší technikou pro aktivaci zákona přitažlivosti jsou afirmace. Afirmace je velice jednoduchá, rychlá a účinná technika jak přeprogramovat své podvědomí a nastavit svou vědomou, ale i podvědomou mysl na to co v životě chceš dosáhnout.

Afirmace je v podstatě krátká potvrzovací věta,a kterou opakuješ tak dlouho dokud ho tvé podvědomí nepřijme za své a projeví se ve tvé realitě. Pokud víš jak správně používat afirmace, tak tvůj život se začne postupně měnit.

Tvá stará realita se bude postupně rozpadat s tím jak se budou měnit tvé myšlenkové vzorce a způsob myšlení. Tvůj mozek se začne doslova přetvářet a pomocí nových přesvědčení získáš nový způsob myšlení a chování, nové návyky a to způsobí obrovskou změnu tvého života. Nakonec dosáhneš svých snů a cílů.

Tajemství manifestace

Pokud chceš něco do svého života přitáhnout, tak se musíš chovat a jednat, tak jako by jsi to už měl. Na toto pravidlo mnoho lidí zapomíná, nebo to ani nevědí.

Pokud se budeš chovat jako by jsi toho už dosáhl, nebo vlastnil tu konkrétní věc, nebo byl s konkrétním člověkem, tak se sladíš s konkrétní vibrací toho, čeho chceš dosáhnout.

V podstatě oblbneš svůj mozek, který nedokáže rozeznat jestli jde o realitu, nebo iluzi a tím se zrychlí celý proces manifestace.

Nejčastější chyby proč zákon přitažlivosti nefunguje

Mnoho lidí se na mě obrací s tím, že jim nefunguje zákon přitažlivosti. Často se ptají co dělají špatně, nebo kde je problém. Většinu těchto lidí spojuje několik podstatných a důležitých věcí, které jim brání, aby projevili do svého života to co ve skutečnosti chtějí.

Pokud ani tobě nefunguje tento zákon na 100% tak se podívej na toto video níže. V tomto videu najdeš tři nejdůležitější důvody proč právě tobě nefunguje tento zákon a manifestace tvých snů a cílů.

 

Vědecké studie a důkazy potvrzuji zákon přitažlivosti

 •  Experimenty s vodou

Nejznámější experiment, který dokazuje sílu myšlení, provedl Japonský vědec Dr. Masaru Emoto. Po přenesení vibrace a emoci lásky, míru, nebo nenávistí a strachu se promítly na krystaly zmrzlé vody. Některé byly úmyslně vysloveny nahlas, zatímco jindy byly přeneseny pouhými myšlenkami.

Výsledky byly pozoruhodné, protože každý krystal vypadal zcela odlišně. Myšlenky a vibrace naděje, míru, lásky, radosti, vděčnosti a podobně vyústily v krásné, symetrické krystaly, zatímco myšlenky a vibrace strachu, nenávisti, hněvu, smutku a podobně vyústily v nesouvislé a rozbité krystaly. Jeho pokusy prokázaly, že naše myšlenky mohou fyzicky změnit svět kolem nás.

 

 • Meditační experiment pro snížení kriminality

Skupina 4000 lidí dobrovolně meditovala za mír a lásku, aby snížila množství zločinů v oblasti s vysokým zločinem ve Washingtonu, DC. Tým vědců a výzkumníků přistoupil k projektu bez předsudků a testoval každý faktor, který si lze představit.

Výsledky byly jasné a fascinující: během celého měsíce meditace poklesla kriminalita o 25%, toto definitivně a vědecky dokazuje, že pozitivní myšlenky skupiny lidí mohou ovlivnit a změnit chování jednotlivců.

 •  Omládnutí

V roce 1979 byla provedena studie na 70-80 let starých mužích, aby se zjistil rozdíl mezi vzpomínkou na mládí a skutečným prožíváním mládí.

Jedna skupina mluvila a vzpomínala na své mladší dny, kdy byli mladí, zatím co druhá skupina vlastně předstírala, že je mladá, obklopovala se vším co dělali za svého mládí, hudbou a aktivitami svého mládí.

Na konci experimentu, ti, kteří si představovali, že jsou fyzicky mladší, vykazují známky omládnutí. Krevní tlak byl snížen, artritida byla snížena a zlepšena a dokonce i zrak,a nebo sluch se v této kontrolní skupině výrazně zlepšily. U některých mužů byly vidět i výrazné změny ve vzhledu, protože vypadali mladší.

Jednoduše si představovali a hlavně se chovali jako, že jsou mladší a fyzické stárnutí bylo skutečně zastaveno až obráceno v proces omlazení. Jejich myšlenky a chování projevili v realitě opravdu pozoruhodným způsobem.

Manifestace finanční prosperity

Pokud chceš do svého života přitáhnout peníze a finanční prosperitu, nebo se stát finančně nezávislým člověkem a vydělávat tím co tě skutečně baví a naplňuje, tak je tato příležitost přímo pro tebe. 

Chceš finanční svobodu a prosperitu?

Chceš získat finanční svobodu, prosperitu a vydělávat tím co tě bude bavit a naplňovat? Chceš získat mysl bohatého a úspěšného člověka? Zbavit se všech negativních programu a strachu ohledně peněz?

oNáš příběh manifestace peněz

Je to asi dva roky zpátky od data vydáni tohoto článku, kdy se tento příběh stál. Praktický šlo o manifestaci konkretní částky a propojení dvou záměru do jednoho cíle. Tím, že jsme oba já i Lenka měli stejný záměr a neustále na něm pracovali a dělali pro něj maximum, tak se výsledky dostavili velice rychle a to jen za pár měsíců.

Tenkrát jsme si určili konkretní cíl a tím byla částka 200 000 Kč. Oba jsme si vizualizovali jak vlastníme tuto částku a jaka vypadá náš život s touto konkretní částkou. Taky jsme se podle toho chovali a plně věřili, že peníze jsou na cestě. Používali jsme i afirmace a hlavně programování mysli, které můžeš získat i ty milionová mysl je zde i pro tebe. Neustále jsme se vzdělávali a měnili způsob myšlení, zbavila se všech omezujících přesvědčení ohledně peněz, bohatství, prosperity a hojnosti. Každý večer jsme si psali minimálně tři věci za které jsme vděční.

 

Výsledky byly ohromující

Nakonec jsme ne náhodou narazili na zahraničního youtubera, který natáčel videa na téma kryptoměny. Jasně, že o bitcoinu jsme už oba kdysi slyšeli, ale nějak jsme tomu nevěnovali pozornost. Dokonce jsme si ani nemysleli, že by něco takového jako bitcoin a podobně mohl mít někdy v budoucnu nějakou hodnotu. Tenkrát bylo naše myšlení hodně zaostale a nějaké investice a investování do čehokoliv bylo pro oba tabu.

Toto video nám otevřelo oči ukázalo neskutečnou možnost jak investovat peníze a získat obrovský profit, kvůli vysoké volatilitě kryptoměn. Zhlédli jsme pár videi, nastudovali si téma kryptoměny, bitcoin a blockchain a nakonec se rozhodli využit tuto úžasnou příležitost a investovat několikrát peníze do různých kryptoměn. Psal se tenkrát rok 2017 bylo to někdy na podzim. To znamená, že to bylo těsně před tím co kryptoměny tenkrát zažili raketový růst a dosáhli ATH, které mimo jiné ještě do dnes nepřekonali.

Za pár měsíců jsme vydělali skutečně cca 200 000 Kč. Takže zákon přitažlivosti skutečně funguje a je to vše o nás, protože to my si vytváříme vlastní realitu.

Určitou část peněz jsme si vybrali a většinu nechali a investovali do dalších kryptoměn a jiných projektu. I když dneska už to není takový balík, ale kryptoměny jsou přece jen investice z dlouhodobého hlediska. Takže v budoucnu nám to přinese daleko více ovoce.

 

Poučení a životní zkušenost

Z tohoto plyne jedno velmi důležité poučení. Pokud se ti naskytne taková úžasná příležitost, ale ty nemáš určitý způsob myšlení, tak ji stejně nevyužiješ, nebo využiješ, ale selžeš. Pokud chceš být bohaty, zdraví, úspěšný, nebo cokoliv dalšího, tak vždy k tomu potřebuješ určitý způsob myšlení. Pokud jde o peníze, tak nezapomeň na náš online kurz milionová mysl, který ti pomůže dosáhnout finanční svobody a změnit mysl na mysl milionáře a využit každé takové příležitosti v životě.

 

Závěr

Napiš nám dolu do komentářů i ty své zkušenosti se zákonem přitažlivosti, nebo rovnou napiš svůj příběh. Pomůžeš tak i ostatní inspirovat k akci a dodat jím inspiraci.

financni-zivot
4 Komentářů
 1. Iveta

  Precetla jsem si tento clanek a mohu potvrdit , ze je to realne. , nic mene jsem toto prozila sama, jeden cas v jeden moment jsem mela dojem , ze jsem stale na jednom bode a nemohu se dostat vyse? jak zdravotne tak i financne. V urcitych ranich hodinach jsem mela navstevu a zazala jsem povidat jak jednoho dne se vse obrati a vyslovila jsem veci o kterych jsem v tom okamziku vedela jako bych je uz mnela, a prala si vsechny tyto veci , ktere jsem chtela od srdce a takovym zpusobem , ze jsem mela i radost. Pomyslela jsem si jak by to bylo krasne a take jak by konecne bych uspela. Ostatni , kteri sedeli umne na navsteve se mi smali a rikali ze jsem vedma? hihihi. Ale ja nepovolila a rekla ja si to preji a verim , ze se tak stane. A zaverem chci rici , ze tak stalo a do posledniho meho prani. V tu dobu jsem nevedela proc? kde je ten podnet k tomu jak se veci preji a nasledne uskutecni a pravdou je ze se tak stalo. Proto naprosto souhlasim s timto clankem a verte , ze prani lze uskutecnit v real. S pozdravem vsem.

  Odpovědět
  • Relax

   Super moc vám gratuluji a přeji hodně úspěchu i nadále v životě a mnoho splněných snů. A děkuji za váš příběh 🙂

   Odpovědět
 2. Nikola

  Skvělý článek se super vysvětlením.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Děkujeme za zpětnou vazbu 🙂

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares