Pokud si říkáš, nebo si myslíš o sobě jsem ošklivá, jsem hnusná, jsem tlustá, škaredá a mnoho dalších těchto nehezkých věcí, tak tím v sobě zabíjíš ženu a svou ženskou energii a jedinečnost. Ale neboj se máme pro tebe řešení, které ti pomůže se těchto myšlenek a pocitů zbavit a změní ti život.

Cítíš se škaredě? Bolestivou pravdou je, že jen pouhá 3% žen se cítí krásných. Jak tedy být krásnější, přitažlivější a žádostivější ženou? To zjistíš právě nyní a máme pro tebe úžasnou příležitost krok za krokem, jak tento problém změnit a stát se silnou sebevědomou ženou.

Jsem ošklivá a hnusná – co to pro mě znamená?

Pokud se takhle budeš vnímat i nadále. Bude to mít negativní vliv na tvůj život. Když se cítíš škaredá – vysíláš to podvědomě do tvého okolí. Lidi to z tebe vycítí a reagují na tvé podněty. Uvidí tě ne-sebevědomou, netřpytivou ženou. Budeš pro ně jen taková šedá myš. Vyzařuje to z tebe a ty se i tak budeš typický nevědomě chovat. Srandou je, že to nevypovídá vůbec o tom, že by jsi byla ve skutečnosti škaredá. Ale vypovídá to pouze to, že to ty se tak vnímáš. Protože se tak vnímáš, takhle tě vnímají i ostatní lidé.

Určitě ten příklad, který teď uvedu, jsi určitě již zažila. Koukni se na ženu, která je dle dnešním norem krásy neodpovídající. Má nějaké kila navíc, řídké krátké vlasy, nenalíčená, žádná prsa. Ale je veselá, lidi jí milují a muži jsou z ní na větvi. Své kila umí hezky nosit, miluje se a je velmi sebevědomá.

Představ si, že je před tebou velmi krásný muž. Strašně se ti líbí a jsi tak nějak do něj poblouzněná. Řekneš mu, že je moc krásný a on se na tebe překvapeně koukne a řekne: Cože ? Já ? Se na mě podívej, jsem pěkně hnusný! Žádná žena mě nechce, protože jsem škaredý. A ty mu řekneš: Ne, moc se mi líbíš a nejenom mě. Jsi opravdu krásný!
V tom případě si nasaď brýle! Tohle ti vůbec nevěřím! Copak to nevidíš…tady ty jizvy….nejsem vůbec vtipný, nemám svaly.

Jak na tebe působí tento člověk teď? Nezačal tě spíše odpuzovat? A proč tě začal odpuzovat? Ano, protože s i nenechal složit kompliment a myslí si o sobě tyto věci.
Tady vidíš, jak to působí na ostatní lidi, pokud se budeš utvrzovat v tom, že jsi škaredá.

Pravdou je, že jsme všichni krásní…každý svým způsobem.

Jsem ošklivá = problém nízkého sebevědomí

Tohoto pocitu se nezbavíš ze dne na den. Tento problém souvisí totiž s nízkým sebevědomím. Pokud nezačneš pracovat na svém sebevědomí, těžko se něco změní.

Nikdo ti to sebevědomí do vínku nepřidá, pokud si ho nevybuduješ sama. Je velice důležité tento problém řešit a vyřešit, protože ti to ovlivní celý tvůj život ve všem oblastech.

Víš, že se můžeš cítit krásně, dokonale i bez make-upu a zasahování do těla? Ano přesně tak pravé sebevědomí, přitažlivost a umění působit na lidí vychází ze tvého nitra. Jde o to, jak vnímáš samu sebe. Nejhezčí make-upem ženy je její úsměv, proto by jsi se měla usmívat čím častěji tím lépe.

Muži mají rádi sebevědomé ženy. Sebevědomá žena je pro může jako magnet. Ne opravdu to není vzhled, který přitahuje muže na ženách, ale je to to ono sebevědomí, jde o to, co ta žena ze sebe vyzařuje. Sebevědomá žena je magnetem, který přitahuje k sobě doslova vše, může, příležitosti, peníze, práci a mnoho dalšího.

Je na čase se přestat ponižovat a říkat o sobě jsem hnusná, škaredá, nemožná, nula, tlustá, jsem ošklivá, špatná a všechny ty další nehezké věci. Jsi připravená začít se milovat a vážit si sama sebe? Pokud ano tak nezapomeň číst dál.

Jsem ošklivá a hnusná – Sebeláska je klíčem ke změně

Ano přesně tak, už si možná slyšela, že sebeláska je to nejdůležitější pro náš život. Jde o vztah k sobě samé. Musíš se naučit milovat samu sebe taková jaká jsi. A samozřejmě se i přijmout taková jaká jsi a to i se svými všemi negativními stránkami, které jsou tvojí součástí. Musíš se do sebe zamilovat. Pokud se nemiluješ, nevážíš si sebe, ani se nepřijímáš, pak si tě nebude nikdo vážit, přijímat a milovat.

Tvoje vztahy jsou jen odrazem tvého vztahu k sobě samé. Proto musíš první udělat změnu u sebe ve svém nitru. Skutečná změna je změna směrem zevnitř ven, nikoliv naopak. Můžeš změnit svůj vzhled, image, styl oblékání a cokoliv dalšího, ale nikdy nedosáhneš trvalé a skutečné změny. Tato vnější změna, bude vždy trvat jen chvíli a nakonec vyjde na světlo tvé nízké sebevědomí a budeš si o sobě i nadále myslit jsem ošklivá, jsem hnusná…

Máš jedinečnou možnost změnit svůj život. Jsi připravená žít život, kde si vážíš sama sebe? Život, kde přijmeš své skutečné právě já a budeš se bezpodmínečně milovat? Chceš se osvobodit od negativní minulosti a změnit úhel pohledu na sebe? Chceš se zbavit negativních přesvědčení o sobě, svém vzhledu i o tom jaká jsi a nahradit je novými pozitivními? Pokud ANO, tak je náš online kurz vhodný přímo pro tebe. Jsi bohyně, ale možná to ještě nevidíš a tento kurz ti pomůže stát se bohyní a opravdovou sebevědomou ženou krok za krokem. Řekni ano svému novému životu!

sebelaska-kurz

Neztotožňuj se s myšlenkami jsem ošklivá jsem hnusná

Pokud se budeš ztotožňovat s myšlenkami typu jsem ošklivá, jsem hnusná a dalšími toxickými myšlenkami, tak tvůj život se bude ubírat tímto směrem a doopravdy hnusná a ošklivá budeš, jak pro sebe, tak i pro okolí.

Uvědom si, že každá myšlenka i emoce nemá sílu tvořit pokud ji nezačneš živit svou pozorností. Nikdy se neztotožňuj s těmito myšlenkami a pocity. Přijmi tuto myšlenku a za žádnou cenu proti ní nebojuj, protože tím jí budeš živit. Sleduj ji tak dlouho než odejde k tomuto můžeš používat například meditace, které ti pomohou naučit se ovládnout tyto myšlenky a dostat je pod kontrolu.

Podívej se z jiné strany

Představ si, že jsi našla svého vysněného muže. Je moc krásný, líbí se ti. Ráno ale vstane, vezme si na sebe make-up. Vypadá jako klaun. Vtipné je – že se cítí ještě více sebevědoměji díky make-upu. Když mu dáš pusu, jeho make-up budeš mít na rtech. Když se na něj koukneš zblízka, uvidíš všelijaké nánosy make-upu a stínů. Jak by se ti to líbilo? Obočí, které na něj miluješ si začne domalovávat stíny na obočí. To samozřejmě jde vidět. Nakonec se koukne na instagram a za pár hodin ti oznámí – Lásko, jdu si vyplnit rty. (Samozřejmě, že jeho rty máš velice ráda)
Jak by se ti to líbilo?

Muži milují ženy bez líčidel. Líbí se jim žena, která je svá, hravá, bez make-upu a je prostě sama sebou. Make-up berou jako masku. Maska, která je pro většinu velice nechutná mají problém vyčíst, kdo opravdu za tou maskou je. Většina žen si myslí jsem hnusná, jsem ošklivá, protože nemám make-up, nejsem upravena… Ale ve skutečnosti to nemá s krásou nic společného sundej tu masku a přijmi se taková jaká jsi!

Přestala ses starat o svou pravost a jedinečnost

Většinou z reklam a běžných rád slyšíš: Vypadáš unaveně? Vezmi si rozjasňovač. Máš akné? Zakryj je tunu make-upu nebo si kup krém, který tě toho zbaví. Máš křehké a rozdvojené konečky? Kup si na ně kondicionér, který tě ihned zbaví problému… uvědomuješ si vůbec, co to znamená? Co nás to naučili? Naučili nás nevnímat to, že pokud ráno můj vzhled vypadá unaveně, mám akné a oteklé oči znamená to, že není se mnou zdravotně něco v pořádku. A ne, nedoženeme to vitamíny ani léky. Musíš změnit ve svém životě většinou životní styl, jídelníček atd. Pokud máš akné, musíš jít do hloubky problému a jít vnitřní cestou.

Nepotřebuješ přípravky, chirurgii… potřebuješ sebevědomí

Jak by se ti líbilo, kdyby jsi vcházela s naprostým sebevědomím a sebedůvěrou. Muže by jsi přitahovala jako magnet a byla by jsi velmi atraktivní. Nesrovnávala by ses s nikým, cítila se svobodně, milovala by ses, bylo by ti jedno, co si ostatní lidé o tobě myslí. Tohle může být skutečností.

Jak to vnímá kosmetický průmysl? jsem ošklivá = byznys

Lidé sledují módní trendy, sociální sítě, kde se jim ukazuje, jak vypadají ostatní ženy, touží pak mít silnější rty, malý pás, velká pevná prsa, velký zadek, perfektní pleť bez vrásek a akné, dlouhé a velmi husté vlasy, perfektní ploché bříško nebo svalnaté břicho, štíhlé paže a perfektní nehty.

Je to sranda, protože tohle všechno je jen byznys. Pro kosmetický průmysl je v dnešní době obživou nízké sebevědomí žen a touha být někým jiným.
Takže jsi pro ně jen hloupou ovcí, která na jejich hru přistoupila. Až se uvidíš krásnou, pochopíš jak je nechutný si dávat na sebe tzv. druhou tvář.

Změň své návyky a změníš tím celý svůj život

Možná si to ani neuvědomuješ, ale z tvých myšlenek, pocitů a toho, jak se k sobě chováš sis vytvořila za ty roky návyk. Máš to v sobě hluboko zakořeněné všechny ty programy jsem ošklivá, jsem hnusná, jsem tlustá, škaredá a další. Děláš to automaticky a ani to možná nevnímáš. Děje se to totiž na podvědomé úrovni.

Musíš se zbavit těchto návyků a nahradit je novými návyky, které budou podporovat tvou cestu k silné a sebevědomé ženě (bohyní). Vytvoř si nové myšlenkové vzorce a a začni se chovat jinak, vytvoř si o sobě nové přesvědčení věř v sebe s svou jedinečnost a tvůj život už nikdy nebude stejný jako do teď. Pokud toho chceš docílit, tak nás online kurz cesta sebelásky ti s tím pomůže, přeprogramuje tvou mysl správným způsobem na sebelásku, sebeúctu a sebevědomí.

Rozhodně stojí za zmínku vděčnost, která pomáhá zvyšovat sebevědomí a obecně spokojenost v životě, ale spokojenost se sebou samotnou. Vytvoř si návyk z vděčnosti a svůj život už nepoznáš!

TIP 1: Přestaň používat sociální média

Je velice zajímavé, že chce každý vyniknout, ale

přitom chtějí vypadat stejně jako každý.

Ukazují nám spoustu iluze, které si dnes již uvědomujeme. Všechny ty fotky v sociálních médiích jsou jen pozitivní, úpravné a nemají z realitu nic společného. Sociální média jsou navíc spojená s vyšší úrovní osamělosti, závisti, úzkosti, narcismu, deprese, a snížením sociálních dovedností. Odtud se často berou, nebo to v nás podporují ty myšlenky jsem ošklivá, jsem hnusná…

Příběhy, které se sdílí a zobrazují na sociálních médií, jsou všechna pozitivní a slavnostní. Poté to vypadá, že si snad všichni žijí ve skvělých vztazích, užívají si luxusní dovolenou a žijí svůj vysněný život. To, co je sdíleno mezi našimi sociálními sítěmi, však vysílá pouze pozitivní stránky našeho života a jednu velkou lež.

Samozřejmě zde i nacházíme spoustu lží – některé fotky lidé fotí i 8 h, aby docílili úžasné fotky, půjčují si drahé auta, mají sjednané hotely kvůli reklamě a malují, retušují… co nejdál od přirozenosti.

Na sociálních médiích lidé zveřejňují jenom své dokonalé foto okamžiky a úspěchy, které porovnáváme s našimi poskvrněnými, nedokonalými každodenními životy.

Všimni si, že lidi dávají na sociální média úplně stejné fotky, které vidí na sociálních médiích. Všichni chtějí vypadat tak nějak stejně a mít to samé. Jak by takový svět vypadal, kdyby všichni lidi vypadali stejně a všichni chtěli úplně to samé?

Proč si necháváš diktovat od sociálních médií a celebrit, jak máš vypadat, co si máš kupovat, jak má vypadat tvůj život a tvá strava? Poslouchej raději sebe samu uvnitř a získej pravé sebevědomí a tím i originalitu.

TIP 2: Jsi exkluzivní

Co dělá značku exkluzivní a drahou? Přeci to, že není určená pro všechny. Při nákupu těchto značek víš, že ty šaty, které sis právě koupila nebude nosit dalších milion dívek.
A to je důvod, proč je to žádoucí.

Ty jsi exkluzivní a jedinečná. Nemůžeš kopírovat ostatní dívky, musíš být prostě svá. Když je něco kopií, už to není ono. Pokud budeš mít svůj styl se svým pravým autentickým já…budeš jedinečná a exkluzivní. Žena, která je exkluzivní – dělá věci po svém a vybírá si to, co se líbí jí. Nekouká na to, co je právě in. To ona si své in vytváří. Neporovnává se s ostatními, ona tvoří. Vytváří si svůj vlastní styl a soustředí se pouze na sebe. Buď sama sebou!

TIP 3: Přestaň se porovnávat s ostatními

Každý jsme odlišní a každý jsme v něčem jedineční a krásní. Jak se tedy můžeš porovnávat s ostatními, když jsou úplně jiní než ty? Velkou chybou je snaha zvýšit tvou důvěru tím, že se měříš proti ostatním.
Vždycky existuje někdo bohatší, atraktivnější a úspěšnější, než jsme my.

Když se hodnotíme na základě vnějších úspěchů, vnímání a soutěžemi s jinými lidmi tak se nám velmi snižuje naše sebevědomí. Ty ale vidíš jen úspěch z jeho povrchu. Nevidíš, že ten člověk měl na své cestě spoustu neúspěchů, nedůvěry ostatních, že opravdu na tom úspěchu pracoval. Tohle většina lidí nevidí. Takové porovnávání je prostě opravdu zcestné. Porovnáváš jablka s hruškami. Každý máme jiné schopnosti, jiné přednosti a nedostatky, jinou krásu.

Máš před sebou volbu, můžeš pokračovat ve svém starém životě s myšlenkami jsem ošklivá, jsem hnusná a dalšími toxickými myšlenkami a tvůj život půjde rozhodně z kopce. Nebo říct ANO svému novému životu a koupit si náš online kurz cesta sebelásky a stát se bohyní silnou a sebevědomou ženou. Tak co jsi připravena žít, nebo chceš přežívat?

jsem-oskliva

Tento článek prošel odbornou lékařskou a psychologickou kontrolou obsahu naším týmem specialistů. Zde si můžeš si přečíst více o procesu, jak probíhá odborná kontrola obsahu.

Lenka Heczková

Lenka Heczková

Terapeutka a koučka

Lenka Heczková je terapeutka a koučka se specializací na psychologii, vztahy a sexualitu, Ženskou energii, neurovědy, meditace a práce s podvědomím. Zaměřuje se na vztahové poradenství a psychologií, individuální i párové terapie, témata zvládání stresu, emoční inteligence, práce s myšlením. Dále se soustředí se na práci s podvědomím, pozitivní psychologií, používá techniky imaginace, meditace, dechové techniky, a poznatky z neurovědy.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares