Zeptal jsem se několika mých klientů a klientech, čeho nejvíce lituji? Odpovědi byli různé, ale přece jenom v něčem podobné.

Vždyť právě oni jsou tím nejdůležitějším článkem v řetězci našeho podnikání.

Zajímalo nás, co můžeme jako poskytovatele služeb změnit a dělat jinak pro ty, kteří za námi přicházejí pro pomoc, chtějí rady nebo vyřešit a zbavit se svých problémů.

Proto jsme se jich jednoduše zeptali. Odpovědi nás překvapily, poučily a někdy i rozesmály.

Ale přesto všechno, nás to přimělo něco změnit. Najit jiný a nový způsob, jak můžeme svůj kvalitní obsah a nástroje dostat i k těm, kteří to opravdu potřebují.

Čeho litují nejvíce?

Vybral jsem 7 nejdůležitějších myšlenek svých klientů, kterých jsem se ptal, čeho litují nejvíce v kontextu řešení svých problémů nebo uzdravení.

Myslím, že těchto 7 bodů má v sobě hodně inspirace a motivace, kterou mnozí z vás potřebují slyšet, aby mohli překonat počáteční strach, komfortní zónu, jistotu a pohodlnost, která vás rozhodně zabíjí, ničí a poškozuje váš život.

Kdy bude lepší čas než teď? Přestaň se pořád vymlouvat a začni jednat. Jinak mrháš svým životem, skrytým potenciálem a tvůj život ti utíká před očima.

Je čas to změnit. Je čas jednat. Je čas číst dále.

Tady máš 7 důvodů, proč nejsi tam, kde by jsi chtěl být. Tohle tě překvapí i šokuje.

Chceš odemknout tento článek a ponořit se do hloubky tématu? Vyplň níže uvedený formulář a přímo do tvého e-mailu ti zašleme odkaz na tento kompletní článek. Získáš také exkluzivní přístup k budoucím prémiovým článkům a obsahu, který pro tebe budeme pravidelně připravovat. Příběhy, osobní zkušenosti a praktické rady sdílíme výhradně prostřednictvím e-mailu. Tak neváhej, přihlas se a získej klíč k transformaci svého života.

Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares