Toto je kompletní a největší průvodce, který ti odhalí, jak psychosomatika funguje a pomůže ti s vyléčením všech nemocí, které existují.

Pochopíš skutečné příčiny nemocí a vzájemné propojení těla, mysli a duše.

Čeká tě vzrušující cesta plná zdraví a vitality.

Co je to psychosomatika?

Rozděluje se na dvě slova psyché – duše a soma – tělo. Psychosomatika zkoumá vazby mezi těmito dvěma složkami tělem a duší. To znamená vliv lidského myšlení, psychiky a emocí na tělo.

Psychosomatika se dívá na člověka jako na celek (tělo, mysl a duše). Propojuje tyto tři složky spolu a zkoumá jejich vazby. Také nám ukazuje jak velký vliv má naše mysl a způsob myšlení na naše tělo. A ne jen myšlení, ale také i pocity. Všechny buňky v našem těle reagují na každou emoci i myšlenku. Takto můžeme ovlivňovat své zdraví i kvalitu života.

Všechny nemoci přichází z nějakého důvodu – mají nás na něco upozornit, aby jsme něco pochopili, přijali a změnili. Nemoc je jen informace, která vzniká nejprve na energetické rovině (mysl, duše) a její poslední fázi je projev na fyzickém těle. Tato informace je zpětná vazba naší duše, která se projevuje přes fyzické tělo v podobě zdravotních obtíží, nebo-li nemoci.

Důvodem psychosomatických potíží a nemoci můžou být například – konflikty ve vztazích, potlačovaní emocí, naše vnitřní přesvědčení, podvědomé bloky a traumata, nedostatek lásky a pozornosti, pracovní problémy, stres a mnoho dalšího…

Z toho vyplývá, pokud se skutečně chceme vyléčit, nesmíme ignorovat naše volání duše, která křičí haló tady něco není v pořádku, ale je čas to pochopit, přijmout a změnit. K vyléčení nám nepomohou žádné zázračné léky ani bylinky ani jiné přírodní přípravky, pro úplné vyléčení musíme najít příčinu, pochopit jí, přijmout jí a odstranit, protože jedině tím uzdravíme svou duši a následně se zbavíme jakýchkoliv zdravotních problémů a nemoci i na fyzické rovině. Psychosomatika nám pomáhá a ukazuje směr, kde a v jaké oblasti leží příčina naší nemoci.

Propojení mysli a těla – psychosomatika v praxi

Pokud nevěříš v propojení mysli a těla a jejich vzájemné interakce, tak mám pro tebe dva experimenty, které tě přimějí se nad tímto zamyslet a změnit úhel pohledu.

Zavři si oči, pokud jsi žena, tak si představ ve své představě dokonalého může, který je nahý pěkné svalnaté tělo, velký pinďour, krasné oči, prostě dokonalý. Představ si ho co nejživěji se všemi detaily. Teď si představ jak tě začne svádět, sahat na tebe a líbat tě všude na těle a pak tě… Pravděpodobně teď můžeš vnímat fyzické projevy na těle. U každé ženy budou jiné, protože každá žena je jiná.

Pokud jsi muž tak si zavři oči a představ si před sebou dokonalou nahou ženu. Velké melouny, velký zadek, krásně oči, vlasy, rty. Opět co nejživěji se všemi detaily. Teď tato žena ve tvé představě s tebou začne flirtovat a svádět tě. Budě tě líbat a pak spolu začnete… Pravděpodobně teď budeš vnímat fyzické projevy na svém těle. U každého muže budou jiné, jelikož každý muž je jiný.

Další pokud je jedno jestli jsi muž, nebo žena. Počkej až budeš mít opravdu hlad a představ si ve své mysli obraz tvého nejoblíbenějšího jídla. Nebo jen citron jak do něj koušeš. Určitě budeš v puse vnímat jak se ti sbíhají sliny a chuť kyselosti v případě citronu.

A přesně tímto způsobem funguje i psychosomatika, protože všechny naše myšlenky, emoce, představy se zhmotňují. Každá buňka v těla a zároveň celé tělo vnímá každou změnu emocí, každou myšlenku a patřičně na ní reaguje.

Podvědomí a cesta k uzdravení

Podvědomí ovládá 95% našeho života včetně všech procesů v těle jako jsou například, dýchání, tlukot srdce, vyplavování konkrétních hormonů do těla, okysličení organismu a mnoho dalších funkcí. Vše to za nás dělá naše podvědomí. Ale co když se do našeho podvědomí dostanou programy a víry, které znesnadňují, nebo dokonce znemožňují, aby se naše tělo vyléčilo a uzdravilo?

Často to mohou být programy a víry typu: nějaká nemoc je nevyléčitelná, je to vážná a smrtelná nemoc, strach ze smrti, přesvědčení, že nějaká nemoc je dědičná a mnoho dalších negativních přesvědčení, vír a programů. Toto nastavení podvědomí může způsobit, že můžeme zkusit i ty nejlepší léky, bylinky, doktory, léčitelé, nebo změnu životního stylu a cokoliv dalšího, ale stejně nakonec nedosáhneme žádné změny, nebo jen částečného zlepšení. A proč? Protože jednoduše podvědomě nevěříme například, že se můžeme uzdravit, protože naše nemoc je těžce vyléčitelná, nebo snad dokonce nevyléčitelná a podobně.

Podvědomí je klíčem k uzdravení

Naše podvědomí ovládá naše tělo, buňky i všechny další procesy v těle. Proto klíčem k uzdravení je přeprogramování podvědomí. Možná jsi už zkusil vše a nic nefunguje, nedospěl si k žádnému, nebo minimálnímu čí krátkodobému zlepšení, ale nakonec jsi zase tam, kde jsi začal, nebo hůř. Pravděpodobně tě sabotuje tvé podvědomí a proto doporučuji naši afirmační podprahovou nahrávku níže, která přeprogramuje tvé podvědomí na cestu k uzdravení.

Důležité informace včetně návodu jak s nahrávkou pracovat i s použitými afirmacemi k této nahrávce najdeš v popisku videa na youtube (nutno se překliknou na youtube).

Pokud chceš dosáhnout nejlepších a hlavně trvalých změn a uzdravit své tělo mysl a duši, tak doporučuji náš celostní přístup, který obsahuje vše od terapii, koučinku, změna myšlení, životního stylu, vytvoření nahrávek na míru přímo pro tebe a mnoho dalších nástrojů. Součásti je i psychosomatika, epigenetika a další celostní přístupy. Náš systém celostního přístupu funguje i na „nevyléčitelné nemoci“ jako je například rakovina. Proto využij našich služeb zde CELOSTNÍ PŘÍSTUP.

Psychosomatika a skutečná příčina nemocí

Musíme pochopit jednu skutečnost, pokud chceme dosáhnout skutečného zdraví a uzdravení a to je fakt, že všichni si sami vytváříme nemoce a jedině my sami je můžeme vyléčit. Nikdo jiný to za nás neudělá. Musíme přijmout 100% zodpovědnost za svůj život. Znamená to, přijmout fakt, že jsem původcem všeho co v mém životě děje, to dobré i zlé ve všech oblastech života i zdraví. Ano opravdu každý si své nemoci způsobuje, vytváří a přitahuje sám a nemůže za to žádná vnější síla, ani žádný vnější faktor, jen my sami. Jako lidé máme plnou zodpovědnost za všechny naše činy, které učiníme ve svém životě. Stejně tak máme plnou zodpovědnost za své myšlenky a pocity, které vedou k akci a činům.

Většina z nás má tendenci svádět vinu na druhé a za své zdraví obviňovat například – zdravotní systém, doktory, sestřičky, práci, vzduch, jídlo, vodu, léky, bylinky… Člověk má kontrolu jen nad třemi faktory života, kterými si vytváří svůj život, svou realitu.

 • Mysl – (To je způsob našeho myšlení, to jak myslíme, jaké myšlenky v naší mysli dominují a kterým dáváme přednost a živíme je)
 • Emoce – (Naše pocity a to jak se cítíme, ale také jak umíme pracovat s emocemi)
 • Činy – (Naše činy, veškeré rozhodnutí, které učiníme a to co děláme)

A právě na základě těchto tří faktorů si vytváříme naší budoucnost a svůj život (realitu). Tyto tři faktory jsou základ pro léčbu nemocí a psychosomatika z nich vychází. To znamená, že si tímto ve svém životě přitahujeme, zhmotňujeme a vytváříme situace, zkoušky, problémy, prostředí a lidi které potkáváme. Stejně tak i naše zdraví a nemoci si vytváříme sami pomocí těchto tři složek, nad kterými máme 100% kontrolu a moc.

Omezený pohled na člověka a jeho zdraví

Dnešní pohled společnosti a zdravotnictví na zdraví člověka je velmi omezený a nedostačující. Dnešní zdravotní systém člověka vnímá jen jako fyzické tělo z masa a kostí, ale ve skutečnosti jsme daleko více než jen to a tomto je právě psychosomatika. V našem fyzickém těle sídlí vědomí a duše a dohromady tyto složky tvoří naše bytí. Chápat zdraví jen na základě naší fyzické složky je velmi omezený úhel pohledu. Ve skutečnosti je potřeba jít mnohem hlouběji a brát člověka jako celek se všemi jeho složkami.

Nemoci lze vyléčit jediným způsobem a to tak, že vyléčíme všechny tři složky našeho bytí. Vše ostatní vede jen k částečnému přeléčení, potlačení, nebo uspání nemoci, odstranění symptomu a projevu nemocí. Pokud se nevyléčíme na všech úrovních našeho bytí, tak se nám vždy budou nemoci vracet zpět jako zrcadlo našeho vědomí a duše. Zdraví znamená, že jsou všechny 3 složky fyzická, mentální, a duševní ve vzájemné rovnováze, pokud dochází k jakémukoliv porušení rovnováhy byť jen v jedné složce člověk se stává nemocným aniž by si to třeba vědomě uvědomoval. Tělo nemůže být zdravé, když je nemocný duch, nebo mysl! Skutečná příčina nemoci je vždy spojena s naši mysli, emocemi a je zakořeněna v naší hlavě. 

Řešení nemocí jen na fyzické úrovní je jen 1/3 problému a nikdy nevede ke skutečnému vyléčení. Léčit člověka jen na fyzické úrovní je nezodpovědné a jde o určitou formu byznysu. Farmaceutický průmysl a zdravotnictví je toho čirým důkazem. Psychosomatika je cesta k uzdravení, protože jde o propojení jednoho velkého celku a komplexního přístupu k pacientovi. 

Faktory ovlivňující naši fyzickou složku:

 • Strava – Jak se stravuješ? Jakým potravinám dáváš přednost a jak kvalitní jsou? Přejídáš se?
 • Pitný režim – Dodržuješ pitný režim? Kolik tekutin vypiješ denně? A  jaké tekutiny piješ?
 • Pohyb a sport – Kolik máš pohybu? Jak často sportuješ?
 • Kvalita vzduchu – Je rozdíl pokud žijeme na horách, nebo ve velkoměstě.
 • Spánek a odpočinek – Dopřáváš tělu dostatečnou regeneraci a odpočinek? Máš kvalitní spánek? Podívej se na studie, které ukazují, že nedostatek spánku a nekvalitní spánek ovlivňuje tělo i mysl.

Faktory ovlivňující naší mentální složku:

 • Mysl – To jak myslíme ovlivňuje kvalitu celého našeho života i kvalitu našeho zdraví. Které myšlenky dominují tvé mysli a neustále se vracejí? Jaké jsou tvé podvědomé přesvědčení a vzory myšlení a chování?
 • Emoce – Tvé pocity a to jak umíš vyjadřovat a zvládat své emoce má obrovský vliv na tvé zdraví. Ovládají emoce tebe? Nebo ty ovládáš je? Pozor na potlačování emocí…
 • Stres – ten samozřejmě ovlivňuje i fyzickou složku stejně tak i tu složku mentální. Umíš zvládat a odbourávat stres? Objev 13 způsobů jak se zbavit stresu, které ti pomohu zbavit se stresu během pár sekund.

Faktory ovlivňující duševní složku:

 • Práce vs. životní poslání (smysl života) – Děláš doopravdy práci, která tě baví, naplňuje, dělá tě šťastným a dává ti energii? Nebo v práci trpíš a děláš jí s odporem, nebo jen pro peníze?
 • Osobní růst – Stagnuješ dlouhodobě? Zvládáš životní zkoušky a překážky jako cestu pro tvůj růst a růst tvé duše?
 • Štěstí – Jsi ve skutečnosti šťastný? Žiješ naplněný a šťastný život, nebo jen trpíš a přežíváš?
psychosomatika-epigenetika-telo-mysl-a-duse

Na světe neexistují žádné nevyléčitelné nemoci

Často se setkáváme s tvrzením, že určitá nemoc je „nevyléčitelná“ většinou to bývají nemoci typu: rakovina, cukrovka, parkinson, alzheimer… Psychosomatika nám ukazuje, že vyléčit lze jakákoliv nemoc a žádné hranice neexistují, protože jediné hranice existují pouze v naší mysli a svou mysli můžeme ovlivnit celé své tělo a jeho funkce! Nevyléčitelné nemoci neexistují, existuji jne nevylečitleni klienti a naše studie a výzkum to potvrzuje. To jen lidé mají tyto omezující přesvědčení ve své hlavě. Takových přesvědčení je potřeba se jednou pro vždy zbavit jinak nás mohou dokonce i zabít. Každá nemoc je vyléčitelná, pokud k ní člověk zaujme určitý úhel pohledu a je ochotný pracovat na svém sebepoznání, přijetí, pochopení a odstranění příčin, změně životního stylu, změně myšlení…

Důležité je pracovat i se strachy, které mohou vést ke komplikacím v léčbě a následně také ke smrti. Pokud člověk trpící například rakovinou má strach ze smrti, tak tento strach může do velké míry ovlivňovat směr kterým se jeho léčba bude vyvíjet. Strach ze smrti je velmi důležitý faktor, který je nutné zpracovat hlavně při onkologických nemocech.

Studie-a-vyzkum-jiri-capovec nevylecitelne-a-smrtelne-nemoci

Výsledky naši studie a výzkumu potvrzuji, že žádné nevyléčitelné, dědičné a smrtelné nemoci neexistuji. Existuji jen nevyléčitelní klienti. V naši studii najdeš 3 důležité faktory, které způsobuji smrtelnost, dědičnost a nevyléčitelnost nemoci. Pokud jsou tyto 3 faktory odstraněny, tak se lze uzdravit z každé nemoci.

Psychosomatika – uzdravení jako cesta

Za poslední roky jsem v oblasti zdraví získal mnoho informací a zkušeností s klienty, kteří řešili různé druhy nemocí. Přes běžné nemoci jako je cukrovka, problémy s páteří a klouby až po rakovinu a deprese.

Velké uvědomění přišlo před několika lety, když jsem pochopil, že cesta ke zdraví není o tom cíli být zdravý, ale je to cesta. Jde o proces, který vyžaduje čas. Každý kdo se chce skutečně uzdravit, myslím tím na všech úrovních, tak musí projít několika fázemi.

Tyto mé zkušenosti a tato cesta, kterou provázím klienty, vede k úžasným úspěchům a uzdravení i takzvaných „nevyléčitelných nemocí“. V mé praxi je psychosomatika velmi důležitá a nezbytná. Samozřejmě používám i další metody jako epigenetiku a další metody pro komplexní přístup a proces uzdravení svých klientů. Podívej se jak epigenetika ovlivňuje tvé tělo, zdraví i celý tvůj život.

První fáze uzdravení

První fáze je o přijetí nemoci. Každá nemoc je našim nastaveným zrcadlem a musíme taky k ní tak přistupovat. Přijetí je stav, kdy si klient uvědomí, že si nemoc způsobil on sám, svým myšlením, pocity a činy. Přijímá 100% zodpovědnost za svůj stav a ví, že jedině on sám může tento stav změnit. Nic a nikdo jiný to za něj neudělá, žádný doktor, léčitel, léky, bylinky nic. Já jsem jen průvodce a provádím uzdravujícím procesem. Ukazují a otevírám dveře, které vedou k uzdravení na všech úrovních, ale klient už musí těmito dveří projít sám.

V tu chvíli kdy klient takto přijal svou nemoc, přestává proti ní bojovat a vytvářet odpor na nějaké úrovní a dochází k tomu, že získává moc a kontrolu nad svou nemoci.

Druhá fáze léčení

Druhá fáze je pochopení příčiny své nemoci. Ano toto je další nezbytný krok bez kterého se nelze vyléčit na všech úrovních. Klient musí dojít k uvědomění toho, proč nemoc vznikla a co jí způsobilo. Jde o rozklíčování zrcadla duše. Pokud nepochopí příčinu své nemoci, tak se nepoučil a nikam se nemůže posunout a zajistit růst své duše a celého svého života. To je ten důvod proč všechny metody jako je léčitelství, reiki, práce s energiemi, bylinky, léky, zdravotnictví a další nefungují. Nemoc je cesta do vlastního nitra, a jde o proces sebepoznání. Všechny tyto výše zmíněné metody, které nefungují neumožňují toto sebepoznání a nevedou klienta k sobě, což nevede k sebepoznání a pochopení nemocí a zrcadla duše. Z toho vyplývá, že změna je jen na fyzické úrovní a nedojde k uzdravení na všech úrovních. Výsledkem je možná zdravé tělo, ale stále je nemocná mysl a duše.

Jde o pochopení proč vznikla nemoc a za jakých okolností. Psychosomatika nám napomáhá určit v jaké oblasti je problém a co toto vnější zrcadlo v podobně nemocí představuje. Také jde o pochopení svých toxických myšlenek a emocí, které nemoc způsobují a podporují. Emoce jsou nejdůležitější složkou při procesu uzdravení.

Proto vedu své klienty k tomu, aby pochopili svou příčinu nemoci. Konec konců je to jejich nemoc, jejich zrcadlo a jejich cesta. Já jsem jen průvodce v celém léčebným procesu. Sám se podívej jaké mají emoce vliv na lidské tělo mozek, buňky a celé lidské tělo z pohledu vědy.

Třetí fáze uzdravení

Třetí fáze je odstranění příčiny nemoci. V této fázi dochází k odstraňování škodlivých a negativních přesvědčení a vír, které člověku brání ve vyléčení. Mezi tyto škodlivé až smrtelné přesvědčení patří například, že konkretní nemoc je nevyléčitelná. Pokud tomuto klient podvědomě věří, tak je předurčen ke smrti pakliže to nezmění.

Pracuje se zde se strachem ze smrti, který také může člověku předurčit cestu směrem na hřbitov. Pokud někdo trpí vážnou nemocí, tak je důležité zpracovat strach ze smrti. Nakonec dojde k přijetí smrti a strach zmizí a cesta k uzdravení je čistá.

Samozřejmě jde i o odstranění škodlivých vzorců chování a myšlení, které jsou spojené z nemocemi. Dále se pracuje i s traumaty, bloky v podvědomí, potlačenými emocemi a na odpuštění a podobně. Take se uzdravují vztahy na vnitřní úrovní jako je vztah k sobě a k rodičům a k dalším lidem. Samozřejmě každý člověk je individuální a je také k němu taky tak přistupovat.

Protože je psychosomatika i o fyzickém těle, tak nesmíme zapomenout na odstranění vlivu, které poškozují fyzické tělo, jako je špatná strava, nedostatek pohybu a pitného režimu, kvalitního spánku, stresu a mnoho dalšího. Vědecká studie ukazuje jak stres může poškozovat zdraví a vést ke zmenšení mozku a ke zhoršení paměti. Další vědecká studie ukazuje jak může stres poškozovat zdraví a ovlivňovat to, jakým směrem se bude léčba ubírat.

Čtvrtá fáze léčení

Čtvrtá fáze je změna životního stylu. Tato fáze je stejně důležitá jako všechny tři předchozí fáze a přesto je tak opomíjena. Pokud člověk zvládne úspěšně všechny předchozí tři fáze a na tuto fázi se vykašle, tak může dojit k opětovnému propuknutí nemoci a dokonce i v horší, těžší podobě. Psychosomatika je o propojení a vzájemné rovnováze těla, mysli  duše. Proto musíme zvolit životní styl, který podporuje tuto harmonii a rovnováhu.

K vytvoření zdravého života a udržení rovnováhy mezi těmito třemi složkami tělo, mysl a duše je potřeba přizpůsobit životní styl. Například změna návyku a nahradit škodlivé návyky jako kouření, alkohol, drogy, přejídání a podobné návyky pozitivními jako mohou být meditace, procházky, sport, zdravá strava a další.

Dále do změny životního stylu patří také emoční inteligence a schopnost ovládat svou mysl. Ano i toto je součást, kterou psychosomatika zahrnuje. Je potřeba naučit se pracovat správně s emocemi a zvládat je namísto potlačování. Změna životního stylu také s sebou nese nové způsoby chování a myšlení, které budou podporovat vnitřní klid, duševní zdraví a rovnováhu. Důležité je naučit se naslouchat svému tělu, aby se mu dostalo potřebných živin, pohybu a lásky. Důležitá je i sebeláska to jak se k sobě a ke svému tělu chováme a staráme se o něj. Musíme se milovat a přijímat takový, jací jsme.

Můžeme zvládnout předchozí tři fáze, ale pokud budeme žít stejně jako tomu bylo před propuknutí nemoci, tak se nám nemoc velice pravděpodobně vrátí a přijde ještě v mnohem těžší formě.

Podívej se jaka je duchovní příčina nadváhy z pohledu psychosomatiky a jak zhubnout velmi efektivní metodou. Najdeš zde návod kro za krokem pro hubnutí a změnu životní stylu a mnoho bonusu ZDARMA.

Propojení psychosomatiky a čaker

Čakry jsou další velmi důležitým faktorem v psychosomatice. Psychosomatika jak jsme si už řekli je o propojení těla, mysli a duše a čekry jsou náš vnitřní energeticky system, který se dotýká našeho zdraví možná více než si myslíš. 

Podívej se na našeho největšího a kompletního průvodce pro čakry, kde najdeš vše krok za krokem jako například jak s nimi pracovat, jak je aktivovat, s kterými nemocemi jsou konkretní čakry spojené a mnohem více.

Každá část těla, stejně jako každá nemoc, nebo zdravotní problém je spojen s konkretní čakrou. To nám může pomoci objevit hlubší příčiny a také na co se můžeme zaměřit, aby jsme se vyléčili na všech úrovních a dosáhli jsme trvalých změn. 

Já ve své terapeutické praxi také propojuji čakry a další systémy člověka, jako jsou meridiány a další pro komplexní pohled na zdraví člověka. 

13 Komentářů
 1. Pavla

  No to je fakt dokonalé vysvětleno. Tohle pochopí snad už každý. Konečně pořádné čtení a pořádný web v Česku. Děkuji sem se budu ráda vracet.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Děkuji Pavlo. To jsme rádi, že se sem budete vracet 🙂 Děkujeme 🙂

   Odpovědět
 2. Magda

  Už se těším na ty videa o příčinách všech nemoci. Myslím ty duchovní příčiny.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   To je super a bude se na co těšit 🙂 Nezapomeňte dát odběr našemu youtube kanálu a zvoneček, aby jste a každé video dostála upozornění 🙂

   Odpovědět
   • Hana

    Dobrý den jde se k Vám objednat na psychosomatiku ?děkuji Štedronska⁹

    Odpovědět
    • Cesta Relaxace

     Ahoj Hano, ano určitě není problém se domluvit. neřešíme jen psychosomatiku, ale zaměřujeme se na celostní přistup, který obsahuje psychosomatiku a mnoho dalšího. Kontaktujte nás emailem, nebo přes kontaktní formulář a domluvíme se na podrobnostech Přejeme hezký den 🙂

     Odpovědět
  • Cooper

   Pokud se mi zhmotnil celoživotní strach a úzkosti vlivem velkých traumatu v životě již od narození, jako somatoformní porucha – třes tela, lze to také odstranit? Dekuji

   Odpovědět
   • Cesta Relaxace

    Ahoj, ano lze a není to ani tak složité. Na toto téma máme článek o úzkosti, kde je více info zde: https://cestarelaxace.cz/uzkost/ Pokud budete chtít to řešit, tak doporučuji náš online kurz harmonie života, nebo koučink. Rádo se stalo a přejeme hezký den 🙂

    Odpovědět
 3. Karla

  Skvely clanek dekuji mockrat. O psychosomatiku se zajimam uz dlouho a fascinuje me propojeni lidske mysli a jeji vliv na nase telo. Budu se tesit na dalsi cteni.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Není za co Karlo 🙂 Ano tato vazba mysli a těla je úžasná.

   Odpovědět
  • Martin charvat

   Dobry den preji,krasne napsáno vše začíná u sebe,mít se rad za všech okolnosti,bez podmínek …..u mě začíná den kouknuti do zrcadla a říct si mám se rad,miluji Té Martine a každý den poslouchám Vaše meditace a sklidnujici hudbu,je mi velice dobre ,den je hezčí a člověk přitahuje lidi který potřebuje potkat ,aby předal něco pěkného ze sebe….díky za každé meditacni rano s hudbou je mi velice dobre s pozdravem Martin Charvat

   Odpovědět
 4. psychosomatika

  Jsem též psychoterapeut a potvrzuji, že veškeré nemoci jsou z psychosomatiky. Kdy člověk nepracuje vůbec na sobě psychicky a ani fyzicky. Tak se dostane do nemoci. Počínaje strachem, stresem, ničemností…Celá řada lidí ani neví, co znamená práce na sobě a vůbec se neznají !!! Znají hlavně berličky alkohol, drogy, cigarety , sex……

  Odpovědět
 5. Martin charvat

  Dobry den preji,krasne napsáno vše začíná u sebe,mít se rad za všech okolnosti,bez podmínek …..u mě začíná den kouknuti do zrcadla a říct si mám se rad,miluji Té Martine a každý den poslouchám Vaše meditace a sklidnujici hudbu,je mi velice dobre ,den je hezčí a člověk přitahuje lidi který potřebuje potkat ,aby předal něco pěkného ze sebe….díky za každé meditacni rano s hudbou je mi velice dobre s pozdravem Martin Charvat

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares