Nejčastější problém dnešních vztahů je právě to, že partner si mě neváží, nevšímá a nevěnuje se mi. V tomto příspěvku najdeš řešení, jak to změnit krok za krokem.

Sám jsem si tímto prošel, ale nakonec jsem to vyřešil a dneska žijí v harmonickém vztahu. Chci s tebou a tebou sdílet svůj příběh i to, co mě pomohlo na mé cestě k řešení této situace.

Také mám velmi bohaté zkušenosti s tímto problémem jako mentor, kouč a terapeut, protože toto téma řeší každý třetí klient. Proto přesně vím, co funguje a jak to jednoduše vyřešit.

Je čas říct stop toxickým vztahům a vytvořit harmonický vztah s tvým ideálním partnerem.

Partner si mě neváží nevěnuje a nevšímá si mě

Pokud máš problém a partner si tě neváží, nevšímá, nebo se ti nevěnuje, tak je potřeba se podívat do minulosti. Partner nám jen ukazuje, co nemáme v sobě zpracované a vytahuje naše vnitřní zranění na povrch. Přítel si mě neváží, nevšímá a nevěnuje se mi je ten absolutně nejčastější problém, který řeší hlavně ženy v dnešních vztazích. Samozřejmě se týká a řeší ho i muži, ale ne tolik jako ženy. Důvod proč tomu tak je najdeš ve videu, ale teď si pojďme říct to nejdůležitější.

Vždy když řeším tuto situaci s klienty, tak objevíme, že se jím v dětství nedostávalo tolik lásky, pozornosti kolik bylo potřeba. Často rodiče neměli na ně čas, nebo si s němí tolik nehráli, nebo se museli stejně jako já ve svém dětství dělit o pozornost s dalšími sourozenci. To vedlo k tomu, že jím chyběla láska, pozornost, pocit bezpečí a přijetí vlastních rodičů. Výsledkem často bývá nízké sebevědomí, pocit nepřijetí, pocit nemilovanosti a mnoho dalšího.

V dospělosti to pak vede k tomu, že si přitahujeme partnery, kteří si nás neváží, nevšímají a nevěnují se nám. Hledáme ztracenou lásku, pozornost a pocit naplnění, který jsme v dětství nedosáhli u svých partnerů. A nepomůže ani jít a najít si jiného partnera, protože si vždy k sobě přitáhneš partnera, který s tebou rezonuje. Jednoduše to bude stejný, nebo podobný partner, který ti bude neustále ukazovat stejnou realitu, aby jsi ji vyřešil. Budeš zažívat neustále stejnou situaci partner si mě neváží, nevšímá a nevěnuje se mi. Problém je v tom, že nám to nikdo nemůže dát, pokud to sami nedáme sobě a nenaplníme své srdce láskou. Další velmi důležité uvědomění najdeš ve videu níže.

partner si mě neváží nevšímá a nevěnuje se mi řešení

Ve videu níže s tebou budu sdílet svůj příběh a mé uvědomění, které mi pomohlo tuto situaci vyřešit. Dnes žiji v harmonickém vztahu se svojí partnerkou Lenkou. Máme společné cíle, myšlení, zájmy i životní vize a je to něco úžasného. Al dříve tomu tak nebylo a oba jsme potkávali stejné partnery, kteří si nás nevážili, nevěnovali se nám a podobně. O to, co nám na naší cestě pomohlo dosáhnout těchto výsledků s tebou budeme sdílet v našem online kurzu cesta sebelásky a to krok za krokem.

Vztahy a minulost

Ve vztahu se nám ukazuje naše nezpracovaná minulost. Pokud si uvědomíš, že tvůj partner je zároveň tvůj duchovní učitel, tak můžeš vyrůst a stát se nejlepší verzi sebe samého. Ve vztahu se vždy vynoří na povrch naše minulost, emoce, traumata, negativní postoje a programy v podvědomí vůči lásce, vztahům, opačnému pohlaví, sobě a mnoho dalšího.

Dokonce i vědecké výzkumy ukazují, jak velký je to problém, když dítě strádá a chybí mu láska a rodičovská podpora. Může to vést k horší kvalitě vztah, duševním i psychickým problémům, obecně horší zdravotní stránce, snížení celkové štěstí v životě a podobně. Starý způsob paradigmatu výchovy a rodičovství už nefunguje.

Právě díky vztahům a zrcadlení můžeme rozpoznat své škodlivé a negativní postoje a programy chování a myšlení z minulosti. Mohou to být přejaté programy a postoje od našich rodičů, nebo bývalých partnerů. Program partner si mě nevšímá, nebo partner si mě neváží, nebo partner se mi nevěnuje je jen odrazem naší minulosti. Je to odraz našich bývalých vztahů a hlavně našeho dětství a vliv rodičů. Podívej se na 7 chyb, které dělají rodiče a tím brání dítěti v růstu.

Vztahy vytahují naši nezpracovanou minulost, ale i emoce napovrch. Partner nám pomáhá vytahovat naše vnitřní zranění, aby jsem si ho mohli uvědomit a následně zpracovat. Partneři ve vztahu jsou si navzájem duchovními učiteli a pomáhají jeden druhému s osobním růstem a vnitřní transformací.

Vztahy nás učí odpuštění, protože právě díky odpuštění se zbavíme té vnitřní zátěže, která nám brání v prožívání štěstí, lásky a radost plnými doušky. Odpuštění, je velmi důležitý proces, který uzdravuje naše vztahy, ale i celý náš život na všech úrovních a ve všech oblastech života.

Partner si me neváží a nevšímá vs. sebeláska

Problém partner si mě neváží a nevšímá je také problém sebelásky. Je to způsobeno, že jsme vnitřně prázdní a hledáme někoho, kdo naplní naše srdce láskou. Hledáme někoho, kdo naplní naše potřeby a bude se nám věnovat, ale to marně, protože vnitřně jsme prázdní.

Jediný, kdo může zaplnit vnitřní prázdnotu láskou, sebepřijetím, naplnit své hodnoty jsme my sami. Můžeš dávat lásku druhým, ale pokud jsi vnitřně prázdný a nemáš co dávat, tak je to k ničemu. Tohle ti už nikdo neřekne, každý říká dávej lásku, aby jsi mohl i přijímat. Ale, tak to nefunguje. Prvně musíš dávat lásku sobě a následně začneš přetékat a přirozeně dávat i lásku dál svému okolí. A teprve až pak začneš dostávat i zpět. Partner si tě nevšímá a všímat nebude, dokud neuzdravíš svou minulost a nenaplníš ten svůj pohár (srdce) láskou a sebepřijetím. Tím uzdravíš svůj vztah k sobě a už nebudeš zažívat situace partner se mi nevěnuje.

Sebeláska je řešení, jak budovat silný a zdravý vztah k sobě. Je čas uzdravit svou minulost, odpustit a stát se nejlepší verzi sebe samého. S Lenkou se nám to povedlo. každý změnil sám sebe a tím se změnil celý náš vztah a všechny jeho aspekty.

Nabízíme ti příležitost, jak změnit svůj život skrze sebelásku. Uzdravíš svou minulost, zvýšíš své sebevědomí, řekneš dost toxickým vztahům a začneš si k sobě přitahovat úplně jiné partnery, kteří uvidí tvojí vnitřní hodnotu. V našem online kurzu s tebou budeme sdílet své zkušenosti z naší cesty, najdeš tam i meditace a další nahrávky, které přeprogramují tvé podvědomí na sebelásku a sebepřijetí. Objevíš sám sebe – kdo skutečně jsi, kým chceš být a kam chceš směřovat. A mnoho dalších bonusů a příležitosti. Začni ještě dnes.

6 Komentářů
 1. Petra

  Já vyrůstala od 4 let bez otce, protože od nás odešel. A celý život mě partneři opouštějí. Ráda bych to už vyřešila a tento článek mě zaujal a ukázal cestu. Jen nevím zda bude lepší váš kurz sebelásky, nebo konzultace. Co myslíte, že by bylo lepší? Děkuji.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Ahoj Petro, děkuji za důvěru a určitě záleží na tom co vám vyhovuje. V kurzu máte nahrávky, které vám pomohou přeprogramovat podvědomí a také si můžete zvolit své tempo a neustále se vracet k videím a celému obsahu online kurzu. Při terapii a koučinku máme možnost pracovat individuálně a vše upravit na míru jak terapii, tak i koučink. Rádo s stálo 🙂

   Odpovědět
  • Sebelaska

   Ahoj, ja cely zivot mam partnery, kteri me nechavaji casto osamocenou, opíjejí mě rohlíkem a mam problem s duverou. Citim, ze me treba chteji podvest.

   Odpovědět
   • Cesta Relaxace

    Ahoj, toto je normální a celkem běžně se s tímto u žen setkávám ve své praxi. V tomto případě je třeba uzdravit svůj vztah k sobě a hlavně minulost. Tím myslím vztah s rodiči a to hlavně s otcem a vyřešit vztahy se svými bývalými partnery. Pokud to nebude vyřešeno, tak budete pořad znova a znova potkávat stejné partnery. S tímto vám pomůže náš online kurz cesta sebelásky zde: https://cestarelaxace.cz/cesta-sebelasky/

    Odpovědět
 2. Zaneta Dirdova

  Patner Stratil zaujem o mně spíme odelene nevěnuje sa mi ignoruje mne neji moje jídlo prostě nebere mne za nic chová se sprosté vismiva se mi uraza věnuje se víc kamarádem a svojej rodině inac má rád len svoje dítě ale já jak kebi sem pro něho nebila ničem

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares