Transformace vědomí je začátek jednoho konce a přichází začátek nového věku (paradigmatu jednoty). Tento proces má a bude mít čím dál větší vliv na člověka na nás všechny a celou společnost.

Dozvíš co to je a proč je zde a jaky bude mít na tebe vliv a vůbec na celou společnost.

Přichází velké změny, které nás všechny zasáhnou a to ve všech oblastech života a a všech úrovních bytí.

vedomi-tvurci

Co je to transformace vědomí?

Je to proces, kdy se absolutně mění celá struktura vesmíru. Jde o jakýsi posun lidstva z jednoho starého paradigmatu duality do nového paradigmatu jednoty.Tento proces je zde proto, aby nás donutil na sobě pracovat a zvedat své vibrační pole. Jde vlastně o transformaci našich vzorců chovaní a myšlení, způsob jakým funguje lidsky mozek a naše vědomí, naše přesvědčení, mění se také naše DNA a prakticky všechno od základu se mění.

Jaky je smysl teto transformace vědomí?

Účelem teto transformace je posun a vývoj cele naší společnosti. Starý system ve kterém žijeme se už dost rapidně od prostředku rozpadá a hroutí. Jde jen o iluzi, která je nám neustále předhazovaná jako určitá forma reality, kterou znáš pod názvem MATRIX. Proto je zde tato transformace, aby nás nutila se neustále posouvat a vyvíjet se, proto je potřeba na sobě pracovat a navyšovat své vibrace.

Přichází velké změny v kolektivním vědomí, které jsou opravdu značné a doslova se podílí na rozpadu celého paradigmatu duality. Každý člověk, který na sobě pracuje a zvedá své vibrace pomáhá tomuto vzestupu směrem do jednoty.

Kolektivní vědomí

Kolektivní vědomí si lze představit jako  jedno velké úložiště do kterého se ukládá vědomí všech bytosti na planetě, které zde žiji i v minulosti žili.  To znamená pokud jeden člověk na sobě začne pracovat navyšovat své vibrace a měnit své myšlenkové vzorce a přesvědčení, tak tímto může a taký ovlivní všechny bytosti na planetě skrze kolektivní vědomí. Protože tím se i byť o malý kousek změní celé kolektivní vědomí a to se promítne na vědomí všech bytosti.

Proto zde platí pokud chceš změnit svět změn sám sebe, protože změnou sebe samého změníš celý svět skrze kolektivní vědomí. Už nestačí být probuzeny, jak tomu bylo dříve, ale je potřeba na sobě pracovat.

Práci na sobě se rozumí zvedat své vibrace, odpustit všem, kteří nám ublížili, naučit se milovat sebe a začít lásku rozdávat směrem ven, být vděčny za všechno co máme a prožíváme tady a teď, opustit všechny iluze a přesvědčení starého paradigmatu duality a matrixu, vzdělávat se a být přínosem i pro druhé a celou společnost a hlavně přestat proti sobě bojovat a sjednotit se a spolupracovat.

Doporučuji ti zhlédnou toto video transformace vědomí příznaky, nebo si pusť video zde:

Dualita vs jednota

Tento svět a tato doba ve které žijeme momentálně se nachází na na samotném okraji svého konce. Zatím se pořad ještě pořad z větší části řídíme paradigmatem duality. Jak dlouho ještě tento system duality (iluze matrixu) bude fungovat záleží na nás všech jaký způsobem se k tomu postavíme, budeme na sobě pracovat a podobně.

Dualita je paradigma ve, kterém existuji vždy dvě mince. Je to paradigma, kde jsme nucení soudit situace, lidi a vše co se dostane do naši pozornosti. V dualitě existuje dobro a zlo, černa a bíla, tma a světlo a podobně, ale pokud se zamyslíme nad skutečnosti ze všichni a všechno cely vesmír vychází z jednoty, tudíž všechno a všichni jsme spojeni a součásti jednoho velkého celku.

Proto je zde transformace vědomí, aby nám ukázala směr a cestě po, které se máme vydat a táhnout za jeden provaz. Je nutné se osvobodit od iluze jménem matrix. Musíme změnit svoje postoje, vzorce chovaní a myšlení a vzdát se starých přesvědčení duality. Naším společným cílem je směřovat k jednotě.

Jednota je opakem duality, zde už neexistuje žádná druha strana mince. V jednotě existuje jen jedna univerzální energie, která je součásti celého vesmíru i nás samotných. Můžeme ji říkat bůh, vesmír, universum, nebo jakkoliv jinak. I samotná dualita vychází pořad z jednoty to znamená, že zlo i dobro je součásti teto sjednocené univerzální energie vesmíru.

Cíl transformace vědomí a jejích příznaku

Jaka jsme už říkala ve videu cílem teto transformace je donutit nás na sobě začít pracovat, měnit naše vědomí a zvedat naše vibrace. Proto poslední roky je tolik problému ve světě, rozvodu a problému ve vztazích, tolika nemoci, rakovin, úmrtí a podobně. Všechno je absolutně zrychlené a ještě to bude dále zrychlovat, aby se všechny tyto potlačené emoce a vnitřně nastavené a ukotvené programy a přesvědčení v našem podvědomí a kolektivním vědomí vyplouvali na světlo světa a zrcadlili se v naši realitě. To je naše chvíle, kdy je potřeba přestat s tím vším bojovat a přijmout vše jak je, odpustit, pochopit, zpracovat, vyřešit a posunout se dál.

Změny v oblasti osobního růstu, vztahu a zdraví vlivem transformace

Musím říct a některé lidi bych měl i varovat, že změny, které brzy přijdou budou mít doslova nedozírné následky pro mnoho lidi na teto planetě.

Chystají se velké změny a zrychlení transformace vědomí a celého posunu na novou vibrační úroveň a to ve všech oblastech života a na všech úrovních našeho bytí.

Pokud chceš vědět jaké změny to sebou přinese tak se koukni na video transformace vědomí příznaky (zdraví, vztahy a osobní růst), nebo si ho pusť níže.

Závěr

Na závěr se tě chci zeptat taky to pociťuješ ty změny? A v jaké životní oblasti nejvíce? A jestli by jsi chtěl pokračovaní videa příznaky transformace v oblastí, práce, peněz, štěstí a dalších oblasti života? Napiš mi do komentářů níže odpověď a svůj názor na transformaci vědomí.

6 Komentářů
 1. Vašek

  Díky za článek. Na jaře loňského roku jsem pocítil obrovský příval vesmírných energii, které mi úplně změnily náhled na svět, pocítil jsem jednotu a propojenost všeho na základní úrovni existence. Bohužel to moje tehdejší materiálně orientovaná psychika nezvládla zpracovat a spustila se mi z toho psychická nemoc-psychóza, se kterou stále bojuji… Nicméně můj pohled na svět se od té doby kompletně změnil, už vím, chápu i prozivam jak funguje zákon přitažlivosti, že podstata reality není materiální ale hluboce duchovní a že vsechno je propojeno a součástí vesmírné Jednoty. Rád bych věřil tomu, že kolektivní duchovní transformace ve znamení vstupu do Věku Vodnáře nastane dřív, než si lidstvo svou chamtivosti a duchovní lhostejností přivodí klimatickou katastrofu.

  Odpovědět
  • Relax

   Není za co jsme rád, že se článek líbí 🙂 Ano i takto může propuknout nemoc, ale pokud na sobě budete neustále pracovat tak nemoc nemá šance. Přejí vám mnoho úspěchu ať se vám ji podaří vyléčit 🙂 Já mám svoji teorii a tou je, že katastrofa přijde a my si za to budeme moct sami. Lide už to projeli na plné čáře. Neumí se chovat k přírodě ani k sobě samému. Nebylo dosaženo velkých změn v čas, takže vše půjde tou tvrdší cestou a mnoho lidi umře, ale nakonec se vše obrati ke světlu, lásce a jednotě. 🙂

   Odpovědět
 2. Eliška

  Cítím tyto změny už asi dva roky nebo déle i zrychlení tohoto tr. stavu a samozřejmě nejen kolem sebe ale hlavně na sobě . Země přišla do posledního znamení zvěrokruhu , končí tento svět nebo se jen něco změní ? Je to boj mezi dobrem a zlem , kdo zvítězí ? To bude náš osud . Prosím lidé vyšlete lásku , šiřte lásku , vyzařujte dobro naše matka zem potřebuje naši pomoc !! Už nezvládá ten nápor zla a špatností , to jak ji ničíme a tím i sebe !!!!

  Odpovědět
  • Relax

   Ano přesně tak jak píšete láska a sjednocení je cesta, kterou je potřeba se vydat. A nastolit nové paradigma jednoty. Ale bohužel vidím a cítím to tak, že prví se musí očistiti energii, planeta i naše společnost a to bude zahrnovat katastrofy, umírání a podobně, ale následně bude vše jak má být láska a jednota zvítězí 🙂

   Odpovědět
 3. Jindřich Vito

  Tu změnu cítim už dlouho hlavně čas nevím jak ostatní ale já vim že čas běží mnohem rychleji než na hodinách a v kaledářích.

  Odpovědět
  • Relax

   Ano to je jeden z příznaku a i my to pozorujeme čas skutečně ubíhá rychleji.

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares
Share This