Transformace vědomí je začátek jednoho konce a přichází začátek nového věku (paradigmatu jednoty). Tento proces má a bude mít čím dál větší vliv na člověka, na nás všechny i celou naši společnost.

Dozvíš se, co to vůbec je, proč je zde transformace vědomí a jaký bude mít na tebe vliv a vůbec na celou společnost.

Přichází velké změny, které nás všechny zasáhnou a to ve všech oblastech života a na všech úrovních bytí – tělo, mysl a duše.

Co je to transformace vědomí?

Je to proces, kdy se absolutně mění celá struktura vesmíru. Jde o jakýsi posun lidstva z jednoho starého paradigmatu duality do nového paradigmatu jednoty. Tento proces je zde proto, aby nás donutil na sobě pracovat a zvedat své vibrační pole. Jde vlastně o transformaci našich vzorců chování a myšlení, způsob jakým funguje lidský mozek a naše vědomí, naše přesvědčení, mění se také naše DNA a prakticky všechno od základu se mění.

Jaký je smysl této transformace vědomí?

Účelem této transformace je posun a vývoj celé naší společnosti. Starý systém, ve kterém žijeme se už dost rapidně od prostředků rozpadá a hroutí. Jde jen o iluzi, která je nám neustále předhazovaná jako určitá forma reality, kterou znáš pod názvem MATRIX. Proto je zde tato transformace, aby nás nutila se neustále posouvat a vyvíjet se, proto je potřeba na sobě pracovat a navyšovat své vibrace.

Přichází velké změny v kolektivním vědomí, které jsou opravdu značné a doslova se podílí na rozpadu celého paradigmatu duality. Každý člověk, který na sobě pracuje a zvedá své vibrace pomáhá tomuto vzestupu směrem do jednoty.

Kolektivní vědomí

Kolektivní vědomí si lze představit jako jedno velké úložiště, do kterého se ukládá vědomí všech bytostí na planetě, které zde žijí i v minulosti žili. To znamená, pokud jeden člověk na sobě začne pracovat, navyšovat své vibrace a měnit své myšlenkové vzorce a přesvědčení, tak tímto může a taký ovlivní všechny bytosti na planetě skrze kolektivní vědomí. Protože tím se i byť o malý kousek změní celé kolektivní vědomí a to se promítne na vědomí všech bytostí.

Proto zde platí, pokud chceš změnit svět změň sám sebe, protože změnou sebe samého změníš celý svět skrze kolektivní vědomí. Už nestačí být probuzený, jak tomu bylo dříve, ale je potřeba na sobě pracovat.

Práci na sobě se rozumí zvedat své vibrace, odpustit všem, kteří nám ublížili, naučit se milovat sebe a začít lásku rozdávat směrem ven, být vděčný za všechno, co máme a prožíváme tady a teď, opustit všechny iluze a přesvědčení starého paradigmatu duality a matrixu, vzdělávat se a být přínosem i pro druhé a celou společnost a hlavně přestat proti sobě bojovat a sjednotit se a spolupracovat.

Doporučuji ti zhlédnou toto video transformace vědomí příznaky, nebo si pusť video zde:

Dualita vs. jednota

Tento svět a tato doba, ve které žijeme momentálně se nachází na na samotném okraji svého konce. Zatím se pořád ještě pořád z větší části řídíme paradigmatem duality. Jak dlouho ještě tento systém duality (iluze matrixu) bude fungovat záleží na nás všech jaký způsobem se k tomu postavíme, budeme na sobě pracovat a podobně.

Dualita je paradigma ve, kterém existují vždy dvě mince. Je to paradigma, kde jsme nucení soudit situace, lidi a vše, co se dostane do naší pozornosti. V dualitě existuje dobro a zlo, černá a bílá, tma a světlo a podobně, ale pokud se zamyslíme nad skutečností, že všichni a všechno celý vesmír vychází z jednoty, tudíž všechno a všichni jsme spojeni a součástí jednoho velkého celku.

Proto je zde transformace vědomí, aby nám ukázala směr a cestě po, které se máme vydat a táhnout za jeden provaz. Je nutné se osvobodit od iluze jménem matrix. Musíme změnit svoje postoje, vzorce chování a myšlení a vzdát se starých přesvědčení duality. Naším společným cílem je směřovat k jednotě.

Jednota je opakem duality, zde už neexistuje žádná druhá strana mince. V jednotě existuje jen jedna univerzální energie, která je součástí celého vesmíru i nás samotných. Můžeme jí říkat bůh, vesmír, universum, nebo jakkoliv jinak. I samotná dualita vychází pořád z jednoty to znamená, že zlo i dobro je součástí této sjednocené univerzální energie vesmíru.

Cíl transformace vědomí a jejích příznaků

Jaká jsme už říkala ve videu cílem této transformace je donutit nás na sobě začít pracovat, měnit naše vědomí a zvedat naše vibrace. Proto poslední roky je tolik problémů ve světě, rozvodů a problémů ve vztazích, tolika nemocí, rakovin, úmrtí a podobně. Všechno je absolutně zrychlené a ještě to bude dále zrychlovat, aby se všechny tyto potlačené emoce a vnitřně nastavené a ukotvené programy a přesvědčení v našem podvědomí a kolektivním vědomí vyplouvali na světlo světa a zrcadlili se v naší realitě. To je naše chvíle, kdy je potřeba přestat s tím vším bojovat a přijmout vše, jak je, odpustit, pochopit, zpracovat, vyřešit a posunout se dál.

Změny v oblasti osobního růstu, vztahů a zdraví vlivem transformace

Musím říct a některé lidi bych měl i varovat, že změny, které brzy přijdou budou mít doslova nedozírné následky pro mnoho lidí na této planetě.

Chystají se velké změny a zrychlení transformace vědomí a celého posunu na novou vibrační úroveň a to ve všech oblastech života a na všech úrovních našeho bytí.

Pokud chceš vědět jaké změny to sebou přinese tak se koukni na video transformace vědomí příznaky (zdraví, vztahy a osobní růst), nebo si ho pusť níže.

Závěr

Na závěr se tě chci zeptat taky to pociťuješ ty změny? A v jaké životní oblasti nejvíce? A jestli by jsi chtěl pokračování videa příznaky transformace v oblastí, práce, peněz, štěstí a dalších oblastí života? Napiš mi do komentářů níže odpověď a svůj názor na transformaci vědomí.

transformace-vedomi-kurz
6 Komentářů
 1. Vašek

  Díky za článek. Na jaře loňského roku jsem pocítil obrovský příval vesmírných energii, které mi úplně změnily náhled na svět, pocítil jsem jednotu a propojenost všeho na základní úrovni existence. Bohužel to moje tehdejší materiálně orientovaná psychika nezvládla zpracovat a spustila se mi z toho psychická nemoc-psychóza, se kterou stále bojuji… Nicméně můj pohled na svět se od té doby kompletně změnil, už vím, chápu i prozivam jak funguje zákon přitažlivosti, že podstata reality není materiální ale hluboce duchovní a že vsechno je propojeno a součástí vesmírné Jednoty. Rád bych věřil tomu, že kolektivní duchovní transformace ve znamení vstupu do Věku Vodnáře nastane dřív, než si lidstvo svou chamtivosti a duchovní lhostejností přivodí klimatickou katastrofu.

  Odpovědět
  • Relax

   Není za co jsme rád, že se článek líbí 🙂 Ano i takto může propuknout nemoc, ale pokud na sobě budete neustále pracovat tak nemoc nemá šance. Přejí vám mnoho úspěchu ať se vám ji podaří vyléčit 🙂 Já mám svoji teorii a tou je, že katastrofa přijde a my si za to budeme moct sami. Lide už to projeli na plné čáře. Neumí se chovat k přírodě ani k sobě samému. Nebylo dosaženo velkých změn v čas, takže vše půjde tou tvrdší cestou a mnoho lidi umře, ale nakonec se vše obrati ke světlu, lásce a jednotě. 🙂

   Odpovědět
 2. Eliška

  Cítím tyto změny už asi dva roky nebo déle i zrychlení tohoto tr. stavu a samozřejmě nejen kolem sebe ale hlavně na sobě . Země přišla do posledního znamení zvěrokruhu , končí tento svět nebo se jen něco změní ? Je to boj mezi dobrem a zlem , kdo zvítězí ? To bude náš osud . Prosím lidé vyšlete lásku , šiřte lásku , vyzařujte dobro naše matka zem potřebuje naši pomoc !! Už nezvládá ten nápor zla a špatností , to jak ji ničíme a tím i sebe !!!!

  Odpovědět
  • Relax

   Ano přesně tak jak píšete láska a sjednocení je cesta, kterou je potřeba se vydat. A nastolit nové paradigma jednoty. Ale bohužel vidím a cítím to tak, že prví se musí očistiti energii, planeta i naše společnost a to bude zahrnovat katastrofy, umírání a podobně, ale následně bude vše jak má být láska a jednota zvítězí 🙂

   Odpovědět
 3. Jindřich Vito

  Tu změnu cítim už dlouho hlavně čas nevím jak ostatní ale já vim že čas běží mnohem rychleji než na hodinách a v kaledářích.

  Odpovědět
  • Relax

   Ano to je jeden z příznaku a i my to pozorujeme čas skutečně ubíhá rychleji.

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares