2v1 – online kurz cesta sebelásky a harmonie zivota

Blíží se konec roku a začátek toho nového a ty máš před sebou jedinečnou možnost využít akční nabídky, která ti doslova změní život. Můžeš získat naše dva největší online kurzy za akční cenu a začít tak Nový rok, který bude tím nejlepším ve tvém životě.

Oba online kurzy jsou zaměřené na zlepšení všech oblastí života od zdraví přes vztahy, štěstí až po peníze a kariéru. Pomohu ti v životě růst a dosahovat efektivně tvých snů a cílů.

Čeká na tebe více než 400 videí, více než 50 audionahrávek, včetně vedených meditací, řízených vizualizací, programování mysli, hypnoterapeutických nahrávek, podprahových nahrávek a sugescí a mnoho dalšího. Dále materiály ke stažení a mnoho dalšího bonusového materiálu.

Přístupy ke kurzům i nahrávkám získáš navždy, to znamená, že budeš mít doživotní přístup ke všem častém obsahu online kurzu.

POZOR nabídka platí jen do konce roku (půl noci 31.12.2021) a navíc po novém roce budeme naše online kurzy zdražovat.

harmonie-zivota

Harmonie života

Online kurz zaměřený na duševní a psychické poruchy a to pomocí celostního přístupu (tělo, mysl a duše). Inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxi. Postupy, metody a techniky v tomto online kurzu jsou předmětem studií a výzkumů, které prokazují výsledky a nové postupy z celostního (komplexního) přístupu. Online kurz prošel odbornou lékařskou a psychologickou kontrolou naším týmem odborníků, aby informace, techniky, postupy a metody byly aktuální, přesné a hlavně funkční. Vše máme bezpečně odzkoušeno a výsledky jsou fenomenální.

Jako u všech našich online kurzech i zde na tebe čekají naše speciální nahrávky, programování myslí, podprahové nahrávky, vedené meditace a relaxace, řízené vizualizace a materiály ke stažení, které zajistí vše potřebné pro tvé uzdravení.

sebelaska-cesta-k-sobe

Sebeláska cesta k sobě

Intenzivní online kurz cesta sebelásky ovlivní všechny oblasti tvého života – vztahy, zdraví, láska, peníze, štěstí, kariéra, koníčky… velmi pozitivním způsobem. Jsi na to připraven?

Vše začíná u sebelásky – ať už jsou to vztahy, kariéra, peníze, zdraví… Tímto kurzem změníš myšlení, najdeš sám sebe i své ztracené sebevědomí a vybuduješ svou vnitřní hodnotu (své impérium). Najdi a rozvíjej své silné stránky a začni dělat to, co tě doopravdy baví. Nalezni své vnitřní štěstí.

V tomto intenzivním kurzu vyléčíš své traumata, svůj vztah k sobě i svou minulost. Samozřejmostí nechybí naše oblíbené nahrávky, které ti intenzivně dopomohou ke změně myšlení a přesvědčení o sobě. Otevři své srdce a začni žít naplno. Buduj své vnitřní štěstí.

Pin It on Pinterest

Shares