MILIONOVÁ MYSL PREMIUM

UPOZORNĚNÍ

Zvukové nahrávky programování myslí a binaurální podprahová nahrávka, kde si vyskytuje více hlasových stop přes sebe mohou způsobovat u lidi s epilepsii epileptické záchvaty. Poslech těchto nahrávek je na vlastní nebezpečí. Pokud chceš zkusit i přesto tyto nahrávky poslouchat, tak doporučujeme mít po ruce dozor kvalifikovaného člověka a zkusit poslech jen velmi krátkého úseku. 

Je zakázáno dále sdílet, nebo šířit video obsah, nebo zvukové nahrávky pro třetí osoby. Porušení autorských prav pod pokutou 100 000 Kč podle obchodních podmínek.

V případě problému s připojením do členské sekce nás kontaktujte na info@cestazasnem.com, nebo pro rychlejší komunikaci použijte facebookou V.I.P. skupinu: milionová mysl.

Součásti online programu milionová mysl je V.I.P. skupina na facebooku: milionová mysl. Jde o tajnou skupinu, proto nám prosím napište svůj email, který je propojen s vaším facebookovym profilem a k emailu doložte Jméno a Příjmení, aby jsme mohli ověřit, že jste součásti tohoto online programu milionová mysl. Psát můžete zde: https://www.facebook.com/chransvujsen/ v horní části vpravo je tlačítko poslat zprávu.

 

 

Videa

Myšlenková mapa

V tomto videu se dozvíš jaké nahrávky, meditace a techniky používat a kdy. Jaké techniky používat jak často a kdy jsou nejlepší.

Co jsou to peníze?

Co jsou to ve skutečnosti peníze? Jaka je jejich podstata?

Negativní přesvědčení o penězích

Negativní přesvědčení, které jsme si vytvořili, nebo přijali nám v životě podkopává nohy a brání v dosažení finanční hojnosti a prosperity. Proto je to první a nejdůležitější krok, kterým je potřeba začít a přeprogramovat své podvědomí. Nahradit staré přesvědčení novými, které nám umožní dosažení finanční hojnosti a spění naších snů a cílů.

Pozornost a vděčnost v oblasti prosperity

Pozornost je v našem životě velmi důležitá, protože většina se zaměřuje na to co nemají, nechtějí a podobně. To ti ale nezajisti hojnost a prosperitu, proto je potřeba se zaměřit na to co ve skutečnosti chceme do svého života přitáhnout, nebo v něm vytvořit.

Peníze nejsou tvým cílem

Peníze nejsou tvým cílem v tomto videu ti vysvětlím co a proč je tvým cílem a proč je daleko lepší a efektivnější zaměřit se na cíl než na samotné peníze.

jak funguje energie peněz a jak s ní pracovat

Jak skutečně funguje energie peněz a jak s ní pracovat? O tom bude toto video, kde se dozvíš to nejceněnější o energii prosperity jak ji využívat a natáhnout si ji hojně do svého života.

Nástěnka snů a cílů (vizion board)

Nástěnka snů a cílů ti pomůže se soustředit na tvé sny a cíle a jejich dosaženi, proto si ji doporučuji vytvořit a dodržet určitá pravidla, tak aby byla co nejefektivnější pro tvé dosažení cílů.

neutrácej a investuj

Neutrácej a investuj, protože tohle je nejzákladnější pravidlo pro dosažení bohatství. Vytvářej si pasivní příjmy.

Vzdělávaní a investice do sebe

Vzdělaní a investice do sebe je to nejlepší co můžeš udělat pro svou budoucnost a svůj život. Více najdeš ve videu.

afirmace

Afirmace jsou základní a nejjednodušší technikou pro přeprogramování podvědomé mysli na peníze a hojnost. U afirmaci je potřeba splnit určité pravidla, aby mohli efektivně fungovat více najdeš ve videu.

Technika budoucí reality – Deník

Tato technika ti pomůže přitáhnout přesně takovou budoucnost jakou ji chceš mít. Praktický se sladíš s vibraci své vysněné budoucnosti a dostaneš ji do přítomnosti do své reality.

Moc a síla vizualizace

Síla mocné vizualizace ti pomůže rychle dosáhnout tvých snů a cílů v životě. Vizualizace je skvěli nástroj jak naprogramovat tvou podvědomou mysl na bohatství a prosperitu.

Životní cíle

Proč mít v životě cíle a v jakých oblastech života? Jak takové cíle najít, aby byli v souladu s naším srdcem? Všechno a ještě více se dozvíš v tomto videu.

Životní poslání a smysl života

Jaky je tvůj smysl života a jak najít své životní poslání? Tohle všechno se dozvíš v tomto videu a ještě mnohem více.

Pin It on Pinterest