Pokud si říkáš, že tvůj život nestojí za nic, nebo, že jsi k ničemu, tak jsi na správném místě. V tomto článku ti pomůžu krok za krokem zbavit se pocitu a myšlenek, které ti říkají jsem k ničemu.

Pomohu ti nasměřovat tě na cestu ke šťastnému životu. Zasloužíš si žit život, který za to stojí, zasloužíš si být šťastný a spokojeny, proto zůstaň u tohoto článku až do konce.

Identifikuj pocit nebo myšlenku jsem k ničemu

Pokus se identifikovat zdroj pocitu, nebo myšlenky. Pokud nevíš co tento pocit v tobě vyvolává, nebo co způsobuje tyto myšlenky, tak jak se toho chceš zbavit? Je to tvůj vztah, nebo kvalita tvých vztahu obecně díky kterým se cítíš k ničemu? Cítíš se k ničemu kvůli určité situaci, nad kterou nemáš kontrolu? Cítíš se k ničemu, protože máš pocit, že dostatečně nepřispíváš společnosti? Cítíš se k ničemu, protože neděláš práci, která tě baví a naplňuje? Nebo nemáš dostatek peněz? Chybí ti štěstí? Nebo snad láska? Co způsobuje ten vnitřní pocit a myšlenky, které ti říkají jsem k ničemu? Identifikace příčiny pocitu a myšlenky je prvním krokem ke změně života.

 

 • Jedním ze způsobů, jak prozkoumat své pocity, je meditace, ale k tomuto se dostaneme v další části tohoto článku.
 • Můžeš také zkusit probrat své problémy s důvěryhodným přítelem. Někdy ti pomůže pohled jiného člověka, aby jsi zjistil proč se tak cítíš, nebo co to způsobuje.
 • Nebo si vezmi papír a tužku a začni psát, piš vše co tě napadne, co ti vadí na tvé životě, na sobě atd. Napiš všechno každý detail a pak si udělej analýzu.

Neztotožňuj se s pocitem a myšlenkami jsem k ničemu

Mnoho lidí děla velkou chybu a to sice, že se ztotožňuji se svými myšlenkami a emocemi, které jdou pro nim. Pokud se budeš ztotožňovat s pocitem, nebo myšlenkou jsem k ničemu, tak opravdu k ničemu budeš. Protože se stáváš tím na co myslíš a svými pocity přitahuješ k sobě lidí, situace a další vnější faktory. Pokud přijde k tobě myšlenka jsem k ničemu, tak je to v pořádku každý máme občas takové, nebo podobně myšlenky i já. Ale uvědom si, že je to pouze myšlenka. Neznamená to, že jsi k ničemu.

Nezapomeň emoce a myšlenky nemají žádnou moc ani kontrolu nad tvým životem, pokud jim nebudeš věnovat pozornost a živit je. Ano vím není to úplně jednoduché , ale lze toho docílit. Níže najdeš možnost jak toho docílit například přes meditace, nebo ti s tím pomůže náš online kurz, kde najdeš mnoha dalších bonusu.

Praktikuj vděčnost 

Vděčnost ted pro tebe bude to nejdůležitější, protože ti pomůže změnit pohled na sebe, svůj život i svět.  Zaměř se na to, co je ve tvém životě pozitivní. Zaměřením na to, co je ve tvém životě dobré, můžeš překonat pocit zbytečnosti, nebo beznaděje. Zaměř se na všechno pozitivní ve svém životě na to co už máš, na lidí, věci, zkušenosti a další aspekty, protože takto v sobě vybuduješ novy pohled na svět i na sebe a svůj život. Vděčnost je jeden z nejvýznamnějších aspektu, který pomáhá ke štěstí a jak být šťastný.

Jedním ze způsobů, jak se zaměřit na to, co se ve vašem životě děje je vést deník vděčnosti. Každý den si zapiš alespoň tři věcí, za které jsi ve svém životě vděčný. Někteří lidé používají sociální média jako Facebook se stejným účinkem. V praxi to znamená, že zveřejňují alespoň tři věci, nebo osoby, zkušenosti a aspekty, za které jsou vděční za každý den jako aktualizace stavu. Používání sociálních médií ti může pomoci motivovat se k tomuto projektu, protože pravděpodobně dostaneš pozitivní zpětnou vazbu od přátel.

Meditace 

Meditace je skvělý způsob jak identifikovat tvé toxické myšlenky, které ti říkají a podporuji tvůj stav a pocit jsem k ničemu. Pomoci meditace můžeš lépe pochopit a rozklíčovat svou mysl a své vzorce myšlení. Pokud pochopíš jak tvé mysl pracuje, odkud se berou tyto toxické myšlenky a s čím jsou spojený, tak bude pro tebe daleko jednodušší ovládnout tyto myšlenky a s tím i celou svou mysl. Pokud dostaneš myšlenky pod kontrolu, tak automatický ovládneš i své emoce, protože emoce jsou výsledkem tvých myšlenek. Nezapomeň tvé myšlenky živi tvé pocity, proto je klíčové zbavit se těchto myšlenek.

Pomoci meditaci můžeš zklidnit svou mysl a získat nad ni naprostou kontrolu. Nezapomeň ji zařadit do svého každodenního života.

Sebeláska a sebevědomí vs. jsem k ničemu

Nejčastějším důvodem u lidí s těmito pocity a myšlenkami, které člověku říkají jsem k ničemu je pravě problém se sebeláskou a sebevědomím. Je to pravě sebeláska, která tě naučí si vážít sám sebe, ale také milovat a přijímat se takový jaky jsi. Obzvláště pokud trpíš pocity jsem k ničemu a sám, tak je důležité budovat svůj vnitřní vztah k sobě a pracovat na sebelásce. Nezapomeň, že všechny vztahy a jejich kvalita se odráží na tom jaký máš vztah k sobě samému. Pokud nezměníš vztah ak sobě, tak se nikdy nezlepši kvalita všech tvých vztahu.

Další problém často bývá v nízkém sebevědomí a problém s vírou v sebe. Nízké sebevědomí se odráží ve všech oblastech tvého života jako je například práce, peníze, vztahy, zdraví,a tvé štěstí a spokojenost v životě.

Pokud už toho máš dost a chceš konečně změnit svůj život, tak máme pro tebe řešení. Vytvořili jsme online kurz, který ti pomůže zvýšit sebevědomí a tvou sebelásku. Nejen, že se naučíš správně a jednoduše pracovat se svou mysli a ovládat své emoce a myšlenky, protože pokud chceš změnit svůj život, tak musíš ovládnout prvně svou mysl. Ale také budeš postupně uzdravovat vztah k sobě a tím se zlepši celková kvalita tvých vztahu. Začneš si vážit sám sebe a hlavně vyřešíš svou negativní minulost a všechno co je s ní spojeno. Na závěr úžasné transformační nahrávky, které si budeš jen pouštět a přeprogramují tvé podvědomí způsobem, který povede k tomu, že se začneš milovat, vážit si sám sebe a přijímat se takový jaky jsi. Plus mnoho bonusu zdarma. Tak co řekneš svému novému životu ANO? Nebo budeš nadále žit svým starým životem?

Vytvoř si svůj nový život ještě dnes!

Změna čeká na tebe jsi připraven?

Návyky jsou klíčem ke změně

Ano pokud chceš změnit svůj život, tak musíš v každém případě změnit své návyky. Musíš nahradit návyky, které poškozuji tvůj život novými návyky, které budou podporovat vytváření tvého nového života. 

Můj život se změnil po té co jsem změnil své návyky. Jde o nejúčinnější způsob jak změnit svůj život a to ve všech životních oblastech. Nezapomeň shlédnout video níže, kde najdeš návyky, které mi pomohli změnit život, ale i mnoha mýma klientům a zaručeně pomohou změnit i tvůj život.

Jsi přípraven na nový život?

Věřím, že už máš dost svého starého života a klikl jsi na tento článek, aby jsi učinil změnu. Svůj nový život máš naprosto ve svým rukou. Už tě dělí jen jeden krok od nového života. Kup si náš online kurz a začni žit naplno a uvidíš že tvůj život už nikdy nebude stejný. V kurzu najdeš mnoho technik, nástroje, nahrávek, meditaci, hypnoterapeutických nahrávek, inspiraci, zcela ti změní tvé návyky a začneš si vážit sám sebe i svého života. Budeš milovat sebe i svůj život. Celý kurz je vytvoř krok za krokem. Koupíš si svůj nový život? Bude to ta nejlepší investice do sebe, kterou uděláš, protože se ti mnohonásobně vrátí.

Vytvoř si svůj nový život ještě dnes!

Tvůj nový život čeká na tebe. Jsi připraven?

2 Komentářů
 1. Pavel

  Děkuji za povzbuzení zkusím se tím řídit.

  Odpovědět
  • Cesta Relaxace

   Není za co Pavle určitě ti to jen prospěje a zlepši tvůj život 🙂

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares