Pokud jsi tady, znamená to, že hledáš něco více, něco hlubšího, co by mohlo navždy změnit tvůj pohled na sexualitu a intimní vztahy a hlavně prožít něco, co nelze popsat slovy, něco co musíš prostě prožít. A my ti to nabídneme. Jak? Čti dál a zjisti, co tě čeká, pokud se vydáš cestou vědomého života a pomalého sexu. Nejde jen o pomalý sex, ale hlubší principy, které mají dopad nejen na tvůj intimní život a vztahy, ale dopad na celý tvůj život a nyní máš možnost to změnit.

Zaměříme se na to, jak dosáhnout skutečné intimity a hlubokého spojení až do stavu extáze, což vám umožní prohloubit vztah a objevit nové roviny blízkosti. Neboj se, článek není jen o pomalém sexu, ale o mnohem důležitějších principech, které za tím stojí, ale také těch, které tomu předcházejí a mají ten nejdůležitější vliv na tvé vztahy. Pokud chceš svůj vztah posunout, zlepšit, zachránit, změnit nebo v budoucnu budovat zdravý, pevný, harmonický vztah plný důvěry, je tento obsah pro tebe to pravé.

Zároveň tím zlepšíš svou duševní a psychickou pohodu a celkovou kvalitu svého života, takže to pojďme společně změnit.

Co se dozvíš v článku na téma pomalý sex?

Co tě čeká? Odpovědi na otázky, které by sis možná ani nepoložil, a které tě nenechají chladným. Prozkoumáme koncept pomalého sexu a poodhalíme, co všechno za ním stojí. Nasměřujeme tě, jak dosáhnout nepředstavitelné intimity a hlubokého spojení s partnerem až do stavu extáze.

Ale nezastavíme se jen u fyzického spojení. Probereme, jaké dopady má tvůj přístup k sexualitě na tvé duševní a emocionální pohodu. Proč stoupá počet sexuálních dysfunkcí u mladých mužů a žen a jaké to má důsledky na kvalitu tvých vztahů? Co je příčinou neschopnosti dosáhnout orgasmu u žen a poruch erekce u mužů? A co může za tuto degradaci společenského pohledu na sex a vztahy?

Zároveň se zaměříme a nasměřujeme tě na konkrétní kroky a rady, jak dosáhnout skutečně hluboké intimity a spojení, které transformuje nejen tvé vztahy, ale celkově i kvalitu tvého života. Pojď s námi na cestu k objevování nových dimenzí tvého života a vztahů. Přihlas se a získej exkluzivní přístup ZDARMA k tomuto a mnoha dalším článkům, které ti přinesou nové perspektivy a praktické návody na život v plné harmonii a spokojenosti.

 • Odhalíme ti 17 výhod pomalého sexu.
 • Odpověď na otázku – máme skutečně možnost vědomé volby a svobodného rozhodnutí?
 • Jaký dopad má rychlý a tvrdý sex i rychlovky na tebe, tvého partnera či partnerku a váš vztah.
 • Co způsobuje prudký nárůst poruch erekce a předčasné ejakulace u mužů pod 40, či dokonce pod 30 let?
 • Co způsobuje vaginální suchost a neschopnost u žen dosáhnout orgasmu?
 • Proč nedokážeš dosáhnout hluboké intimity a spojení ve vztahu?
 • Jak klasický sex a jeho pojetí degraduje tuto společnost, tebe i tvé vztahy.
 • Co a kdo za tím vším stojí? A co tyto problémy způsobuje.
 • Co způsobuje závislost na sexu, pornu a dalších…
 • Jak dosáhnout skutečné hluboké intimity, spojení, extáze, důvěry a celkového zlepšení vztahu.
 • Jak určité faktory ovlivňují tvé vnímání, tvůj mozek, hormony a negativně tě ovlivňují a ničí nejen tvé duševní zdraví a tvůj intimní život.
 • Proč možná právě ty žiješ povrchním způsobem a nejsi šťastný a spokojený ve svém vztahu i životě.
 • A mnoho dalšího…

Chceš odemknout tento článek a ponořit se do hloubky tématu? Vyplň níže uvedený formulář a přímo do tvého e-mailu ti zašleme odkaz na tento kompletní článek. Získáš také exkluzivní přístup k budoucím prémiovým článkům a obsahu, který pro tebe budeme pravidelně připravovat. Příběhy, osobní zkušenosti a praktické rady sdílíme výhradně prostřednictvím e-mailu. Tak neváhej, přihlas se a získej klíč k transformaci svého života.

Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Shares