Získej podporu, pozitivní okolí a nástroje pro růst

 ZDARMA

Taky žiješ v okolí které…

Hází své problémy, starosti a negativní energii na TEBE

Až příliš často od svých kamarádů, přátel, rodiny a známých slyšíš co je špatně, neustále si stěžují a vylévají si na tebe své problémy. Vyhazují své splašky na tebe a ty je nasáváš jako houba a to se podepisuje na tvém životě.

Tě vystavuje posměškům a ponižování

Když se svěříš se svými sny a cíly, pravděpodobně se dočkáš horlivého smíchu. A když se budeš snažit a pracovat na sobě, budou tě schválně shazovat, protože tě nechtějí vidět nahoře. Připomínáš jim, že oni se svých snů dávno vzdali.

Krade tvoji energii a to tě vysiluje

Tahají tě do své negativní energie, která omezuje tvůj vědomý způsob života. Čím více se bráníš a snažíš se být pozitivní, tím více energie musíš vynaložit. Nakonec si jen unavený a nemáš žádnou energii na své sny a cíle.

Negativně ovlivňuje a poškozují tvůj život

Ovlivňuje to tvé rozhodnutí i to kým jsi, nebo jakou cestou se v životě vydáš. Všechna ta negativita tě stahuje dolů, vyčerpává tě a poškozuje tvůj život. Nakonec zjistíš, že ani nežiješ svůj život, ale někoho jiného.

Existuje závist srovnávání, ego a soupeření

Objevují se zde soupeření a srovnávání. Kdo má na účtě více? Jaké kdo má auto, postavu, oblečení, kariéru? Jaký kdo má byt či dům? Partnery? Dopadá to i tak, že je jeden druhému závidí a tak se snaží tomu druhému škodit. Snaží se přebrat kariéru, partnera, ponižovat nebo poškozovat jejich pověst.

Tě stahuje dolů, návyky, alkohol drogy, prokrastinace, párty

Pokud se zaměříš na své sny a jiný způsob života, budou tě přátelé lákat na různá krátkodobá potěšení, které budou mít pro tvůj růst rapidní dopad. Nedočkáš se od nich žádné motivace.

Poškozuje tvé myšlení, chování, hodnoty i to, jak se cítíš

Negativní prostředí ovlivňují tvé myšlení, chování, návyky, vnitřní hodnoty i to jak se cítíš je určeno v jakém prostředí a okolí žiješ. Čím se zabývá tvá mysl, to vytváří tvou realitu.

Nakonec ŘÍKAJÍ ŽE život je nespravedlivý, těžký a naprd

Začneš si taky říkat jak je život těžký a nespravedlivý. Výsledkem je, že se dostaneš na dráhy života, které odráží tento stav mysli a život se pro tebe stává opravdu těžkým a nespravedlivým.

Nemůžeš se bavit s negativními lidmi a očekávat pozitivní život.

Víš že se k tobě dostává více než 86% negativita? Denodenně jí získáváš z:

Televize

Internet

Sociální média

Rodina a známí

Média

Práce

„Podle výzkumu sociálního psychologa Dr. Davida McClellanda z Harvardu (lidé, se kterými trávíš nejvíce času) určují až 95 procent tvého úspěchu nebo neúspěchu v životě.

To, čím se zabývá tvá mysl vytváří tvou realitu. Každý den jsme neustále vystavování různým informacím a bohužel z více než 86% jsou tyto informace negativní. Všechna ta negativní energie plyne z médií, internetu, reality, televize, sociálních sítí, přátel a rodiny.

Lidé se kterými trávíš nejvíce času určují kdo jsi. Určují, které konverzace, myšlenky a pocity dominují tvé pozornosti. Ovlivňují to, jakým postojům, chováním a myšlením jsi pravidelně vystavovaný. Nakonec začneš přemýšlet, myslet a chovat se stejně jako tito lidé.

Tvé (NEGATIVNÍ) okolí a lidé se kterými trávíš nejvíce času je to, co tě nejvíce omezuje a brzdí.

 

Ale co když existuje komunita, kde se všichni navzájem obohacují, podporují se, rostou a pomáhají si v dosažení svých cílů a tvoří lepší svět skrze světlo a lásku? 

Ano přesně toto je naše komunita ke které se můžeš přidat i TY.

 

Buď rychle rostoucí se změnou

Jak by se tvůj život změnil, kdyby jsi měl kolem sebe lidi a prostředí, kteří tě inspirují, motivují a podporují? Jak by vypadal tvůj život, kdyby jsi měl kolem sebe lidi, kteří už mají to, co chceš ty a ukážou ti jak to získat krok za krokem? 

Pokud do svého okolí přivítáš takovou pozitivitu a jiné myšlení, tak se začne měnit tvé myšlení. Už nebudeš žít stejným životem. Pokud má tvé okolí úplně jiné myšlení než ty, změní tě to. Přirozeně tě to změní.

Představ si že neumíš anglický jazyk. Odstěhuješ se do anglicky mluvící se země. Co se stane? Přirozeně se jazyk naučíš a nebudeš se muset mučit nad učebnicí. Bude to daleko jednodušší a snažší.

    Vítám tě ve světě kde se každý podporuje, pomáhá a aktivně pomáhá přírodě i lidem. Ve světě, kde se tvé podvědomí a myšlení mění raketovou rychlostí. Kde si rozumíš s každým, protože jedou na stejné vlně jako ty. Naprosto jim rozumíš a oni zase tobě. Ve světě plné pozitivity. Kde i na tobě hodně záleží, protože jsi velmi důležitá součást celého lidstva, který má obrovský vliv na naší planetu. Zanechej po sobě ve světě stopu. Vytvořili jsme komunitu, která je určena pro takové lidi, jako jsi ty.

 

Co na tebe čeká?

Pomáhání pro matku země

Na naší planetě jsme závislý. Pokud jsi na stejné vlně jako my, určitě ti pobyt v přírodě hodně pomáhá. Cítíš se v ní svobodně, bezstarostně a možná cítíš i její tajuplné a magické léčení. Budeme sázet stromy, uklízet přírodu, kolektivně meditovat pro naší krásnou matku Země.

 

POZITIVITA A MYSL

Pokud budeš s lidmi na stejné vlně jako ty… tvůj život se naprosto změní. Moc dobře to víme… Když jsme se my dva potkali a spojili své síly, rostli jsme neskutečně rychle. Co se stane když nebudeme dva…ale stovky, nebo tisíce lidí kteří chtějí to samé? Nech se ovlivnit lidmi a automaticky se tvůj život převrátí.

OFFLINE AKCE

Budou se uskutečňovat výlety, meditace a jiné společné aktivity které budou mít přínos jak pro tebe tak i pro naší planetu Zemi.

Výzvy

Čekají na tebe výzvy které tě inspirují, motivují a zároveň i odměňují. Za svou aktivitu online a v offline světě získáváš body, odznaky a můžeš vyhrát i cenné výhry. Ale co hlavně vyhraješ, je ten obrovský posun vpřed.

Žádní trolové a soudy

Dnes už sociální sítě patří různým trollům a odsuzováním druhých. Já osobně nechodím na sociální sítě, protože jsou negativní. Proč nevytvořit komunitu, která bude úplně jiná? Lidé se dnes bojí vyjádřit na sociálních sítích, protože budou pravděpodobně pod palbou odsuzování a posměšků. Tak to bohužel dnes na sociálních sítích chodí. Tohle ti ale v naší komunitě nehrozí. Naše komunita je plná respektu a podpory.

Náhled do komunity

Kolik úsilí, energie, nervů a peněz tě bude ještě stát tvé negativní okolí? Je na čase to změnit a s námi to hravě zvládneš.

 

Exkluzivní nástroje nejvyššího členství

online-kurzy

    Programování mysli

Přidali jsme ještě něco daleko mocnějšího a většího, aby tě tvé prostředí co nejvíce pozitivně ovlivňovalo, tak jsme pro tebe připravili speciální nahrávky. Tyto nahrávky ti pomáhají k přeprogramování tvých negativních přesvědčení, které poškozují tvůj život. Pomocí našich nahrávek si vytvoříš nové pozitivní víry, přesvědčení i návyky, které vedou k požadovaným výsledkům. 

Pravidelně přidáváme tyto programovací nahrávky, aby jsi dokázal ovlivnit všechny oblasti tvého života (zdraví a životní styl, práce a kariéra, vztahy a sebeláska, sebevědomí a osobní růst, peníze a finance, štěstí). Součástí této online audio knihovny jsou různé druhy vedených meditací, programování mysli, afirmační podprahové nahrávky, ale také relaxační a meditační hudby, sugestivní nahrávky a hypnoterapeutické nahrávky a mnoho dalšího.

online-kurzy

Vzdělávací a koučovací videa

Videa, techniky, inspirace, terapeutické metody, práce s podvědomím, emocemi, nástroje pro růst a změnu života to vše a ještě mnohem více získáš v našem členství. Tyto videa jsou zaměřené na všechny oblasti života, vztahy a sebeláska, peníze a finanční gramotnost, vzdělávaní, práce a kariéra, zdraví a životní styl, štěstí osobní rozvoj a další. Najdeš zde i obsah, který nesdílím ani se svými klienty a není součástí žádných online kurzů a zcela exkluzivní nástroje pro tvůj růst.

Do budoucna by jsme rádi pořádali i pravidelné živé vysílání. A samozřejmě i živé akce.

SEZNAM FUNKCÍ V NAŠÍ KOMUNITĚ

Osobní profil

Přidej své fotky, momentky, tvé myšlenky společně mezi nás na svůj osobní profil.

i

Blog

Vytvoř si svůj osobní blog, kde můžeš inspirovat druhé. Poděl se o své zkušenosti a cenné rady s ostatními.

Neomezená audio knihovna

Ve vyšším členství na tebe čekají audio nahrávky. Afirmace, podprahové nahrávky, programování mysli, binaurální rytmy, meditace. To všechno a ještě více čeká již na tebe.

w

Diskuzní fórum

Diskutuj na téma, které tě zajímá. Poraď lidem, inspiruj je nebo naopak, nech si od nich pomoci. Sdílej své cenné zkušenosti a nech se obohatit zkušenostmi druhých.                                  

v

Soukromé vzkazy

Posílej si soukromé vzkazy se členy komunity a potkej zajímavé lidi.                                      

Koučovaci videa

Koučovací videa, které tě budou ovlivňovat a povzbuzovat ke tvé změně života.

Seznamka

Je jedno zda hledáš přátelé nebo vztah. V naší komunitě můžeš najít ty samé smýšlející lidi jako ty. 

zemekoule

Živé akce

Potkej se s členy skupiny i v reálném světě. Budeme chodit sázet stromy, pomáhat přírodě, dělat různé zábavné aktivity, meditovat a pořádat společné výlety.

Pozitivní Zeď

V naší komunitě najdeš zkrátka spoustu pozitivity. Je to tvoje místo, kde se můžeš odreagovat, dobře pobavit a ještě si přirozeně změnit život.

w

Skupiny

Najdi si téma které tě zajímá a diskutuj o tom společně s ostatníma.

Členské ceny

Jako člen komunity získáš navíc slevu na naše produkty. Nakupuj za členské ceny které se opravdu vyplatí.

Online kurzy

V našem členství se budeš i vzdělávat. Nalezni nové techniky a strategie pro tvůj osobní růst.

Výzvy

Výzvy ti dají přirozeně motivaci a chuť něco dělat a navíc získáváš členské body. Ve výzvách budeš pomáhat sám sobě zlepšit svůj život, ostatním i celé planetě.                                                                    

Soutěže

Zasoutěži si o hodnotné ceny. Pobav se, nasbírej zkušenosti, vyzkoušej něco nového a ještě u toho něco vyhraješ.

A mnoho dalšího

Je určitě spoustu věcí které nás ještě napadne obohatit tuto komunitu. 🙂

Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

Jsem přesvědčený, že každý můžete být, mít a dělat cokoliv chce. Já jsem zde proto, abych ti pomohl žít naplněný a šťastný život a dosáhnout tvých snů. Jsem terapeut, kouč a mentor, který pomáhá lidem objevit jejich potenciál a uzdravit život ve všech oblastech a na všech úrovních těla, mysli a duše. Moje životní cesta se stala moji vášní, je to něco co mě naplňuje a dělá šťastným. Člověk by měl svým životem motivovat a inspirovat druhé a to je přesně to co já dělám a co miluji.

Již aktivně 3 roky natáčím vzdělávací a koučovací videa a 6 let koučuji lidi ve všech oblastech života. Všechno je spolu vzájemně propojené, včetně tvého okolí. Proto chci vytvořit prostředí, které je zdravé, pozitivní a povede tě k raketovému růstu.

Lenka Heczková

Lenka Heczková

Průvodce sebepoznání a umělec

 Chceme lidem ještě více pomoci a proto jsme vytvořily tuto komunitu, která bude nejen pomáhat sobě, ale i ostatním

 Spousta lidí vůbec netuší jak moc je okolní dění a jejich podvědomí ovlivňuje. Spousta lidí čeká až se někdo nebo něco změní…vůbec si přitom ale neuvědomují, že jediný kdo se musí změnit jsou zrovna oni sami. Jsem zde proto, abych lidem pomohla nalézt sebe, rozvinout své schopnosti tak, aby mohli využívat svůj plný potenciál.

Mým snem bylo vytvořit komunitu, která pomáhá sobě, lidem přírodě,  a zkrátka celé planetě. Něco takového tady prostě v ČR chybí. Máš stejný sen? Přidej se k nám 🙂

Připoj se do našeho světa

Pin It on Pinterest

Shares