Odborná (lékařská a vědecká) kontrola obsahu

Jsme první a zatím stále jediná Česká značka a web, která má za sebou odborný a lékařský tým z různých oborů (lékaři, psychologové, psychiatři, psychoterapeuti, neurovědci a další odborníci), kteří zajišťují lékařskou, psychologickou a vědeckou kontrolu veškerého obsahu na našem webu. Doplňují náš obsah výzkumnými citacemi, studiemi a výzkumy z lékařské, psychologické a vědecké oblasti a mnoho dalšího. Tato kontrola obsahu se týká článků, videí, obrázků, infografiky, publikovaných studií a výzkumů, nabízených služeb a produktů.

Tento tým zajišťuje nejen kontrolu na našem hlavním webu a značce cesta relaxace, ale také se starají a kontrolují obsah našich sesterských značek a webů jako je relaxhudba a také cesta za snem. Do budoucna budou součástí týmu, který založí jeden z největších českých startupu zaměřených na duševní zdraví a léčbu duševních poruch v Česku a na Slovensku. O všem vás budeme včas informovat.

Máme za sebou tým odborníků napříč všemi obory, který zajišťuje přesnost, kvalitu a důvěryhodnost našeho obsahu. Aby byl náš obsah nejdůvěryhodnějším zdrojem informací, je vědecký a lékařský zkontrolován a doplněn vědeckými a lékařskými studiemi a výzkumy, aby se ověřila klinická přesnost našeho obsahu, obrázků, infografiky, produktů a služeb. Kliničtí lékaři, psychologové, neurovědci a další odborníci ve svých oborech v lékařské a vědecké sítí přinášejí rozsáhlé zkušenosti z celého spektra lékařských i dalších specializací a také svůj pohled z klinické praxe a výzkumu.

Vzhledem k tomu, že lékaři, vědci, psychologové a další lékařští odborníci věnují část svého času tomuto webu, jsme v jedinečné pozici, abychom vám poskytli přístup k vysoce důvěryhodným, přesným, kvalitním a hlavně snadno srozumitelným informacím.

Neustálé sledování a analýza pokroku ve výzkumu v oblasti duševního i fyzického zdraví, celostní medicíny, psychologie, zdravého životního stylu a dalších oblastí poskytuje našemu publiku nejnovější informace a vhled do nových klinických postupů, informací, postupů, možností a důležitých praktických doporučení. Zdravotní péče, psychologie, neurověda a další obory se neustále vyvíjí a s tím i obsah, produkty a služby Relaxhudba se vyvíjejí odpovídajícím způsobem a poskytují našemu publiku informace a analýzy potřebné pro správné rozhodování a prevenci.

Před zveřejněním naši odborníci vyhodnotí a upraví obsah, aby zajistili, že informace jsou z lékařského, psychologického a vědeckého pohledu přesné, aktuální s aktuálním standardem (vědecké a lékařské směrnice) a jsou dobře propojený aktuálními výzkumnými citacemi, výzkumy a studiemi, které potvrzují přesnost obsahu. Naši odborníci jsou vystudovaní, certifikovaní a splňují veškeré normy.

psychosomatika-a-dusevni-priciny-nemoci

Pin It on Pinterest

Shares