Inspirujeme a motivujeme lidi, aby se

odvážili jít naproti svým snům.

 

Pomůžeme ti naplno využít tvůj

potenciál, protože svět potřebuje

dary, které máš jen ty!

Jiri-Capovec-Lenka-Heczkova

Pár slov o nás

Jsme pár který se aktivně věnuje a žije osobním rozvojem už od malička. Naše cesty se spojily a díky tomu právě TY můžeš číst tyto řádky.

Společně si užíváme naši transformační cestu a je úžasné jak se náš život rychle mění. Nastal čas se o naše poznatky, nástroje a techniky podělit s ostatními lidmi, protože naše práce nás baví a naplňuje. Věříme, že tímto způsobem pomůžeme mnoha lidem na cestě žít šťastný a spokojený život plný zdraví, lásky, harmonických vztahů úspěchu, finanční svobody a mnoho dalšího.

 

 Jiří Čapovec a Lenka Heczková

Co děláme? Jaký je naše vize?

Chceme, aby se svět stal lepším místem pro nás všechny. Věříme v potenciál každého člověka na planetě. Každý má v sobě úžasné a nekonečné dary, které mohou obohatit celou společnost ve které žijeme a vytvořit lepší svět. Svět kde budou dominovat hodnoty jako je láska, harmonie, spokojenost, štěstí a mír.

Chceme lidem ukázat a inspirovat je, že je možné se osvobodit od otrockého systému, ve kterém žijeme. Osvobodit se od iluze, která se nás snaží manipulovat, lhát, předstírat a zotročovat. Každý člověk se člověk se může osvobodit a žit plnohodnotný, naplněny a spokojený život plný lásky a štěstí. Ukazujeme lidem, že je možné všechny iluze a hranice je možné zbourat. Neexistuji žádné nevyléčitelné ani smrtelné nemoci, neexistuje žádný problém, který nelze vyřešit. Každá nemoc lze vyléčit a uzdravit se stejně jako každý problém, nebo situace má řešení a existuje cesta, která vede k úspěšnému řešení. My jsme zde proto aby jsme ti pomohli tuto cestu, která vede k řešení najít.

Představ si svět, kde by všichni dělali to co je baví a naplňuje. Svět kde jsou všichni 100% sami sebou a autentičtí. Svět kde lidé spolupracuji a tvoří. Svět kde se respektuje a chrání matka země, příroda a zvířata. Svět kde jsme si všichni skutečně rovni. Není to nádherná představa? A ten klíč k tomuto světu má každý z nás. Stačí jej jen správně používat. Proto jsme zde my, aby jsme ti pomohli tento klíč správně používat.

Naši vizi je inspirovat a motivovat ke změně, svobodě, spolupráci, tvoření a vlastní autentičností. V budoucnu chceme pomáhat zalesňovat planetu a pomáhat zvířatům. Pokud by jsi měl zájem se s námi na tomto podílet a pomáhat, neváhej a kontaktuj nás a můžeš se přidat. Každý má klíč ke změně ve svých rukou. Každý může změnit svět skrze změnu u sebe samého. My tě jen provede změnou tvého života a tím změníš celý svět.

Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

 Jsem přesvědčený, že každý můžete dělat, mít a být cokoliv chcete. Já jsem zde proto, abych ti pomohl žít naplněný a šťastný život a dosáhnout svých snů. Jsem celostní terapeut, kouč a mentor, který pomáhá lidem objevit jejich potenciál a uzdravit život na všech úrovních těla, mysli a duše. Moje životní cesta se stala moji vášní, je to něco co mě naplňuje a dělá šťastným. Člověk by měl svým životem motivovat a inspirovat druhé a to je přesně to co já dělám a co miluji.

Lenka Heczková

Lenka Heczková

Koučka a terapeutka

Spousta lidí vůbec netuší jak moc je okolní dění a jejich podvědomí ovlivňuje. Spousta lidí čeká až se někdo nebo něco změní… vůbec si přitom ale neuvědomují, že jediný kdo se musí změnit jsou zrovna oni sami. Jsem zde proto, abych lidem pomohla nalézt sebe, rozvinout své schopnosti tak, aby mohli využívat svůj plný potenciál.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This