KDO JSME

Pár slov o nás

 

 Jsme pár který se věnuje osobnímu rozvoji už od malička. Naše cesty se spojily a díky tomu právě TY můžeš číst tyto řádky.

Společně si užíváme naši transformační cestu a je úžasné jak se náš život rychle mění. Nastal čas se o naše poznatky, nástroje a techniky podělit s ostatními lidmi, protože naše práce nás baví a naplňuje.Věříme, že tímto způsobem pomůžeme mnoha lidem na cestě žít šťastný a spokojený život plný zdraví, lásky, harmonických vztahů úspěchu, finanční svobody a mnoha dalšího.

Lenka Heczková

Průvodkyně

Pomůžu ti využít tvůj potenciál na 100%

Ahoj, Jsem Lenka! Tvoje průvodkyně na cestě za tvým snem. Vytvářím programy, které mění životy.

Můj příběh

Chtěla jsem mít vždycky super úspěšný život. Ale stále mi nešla udělat zásadní změna v mém životě. Změnila jsem všechny vnější věci, třeba jsem změnila bydlení ale stále jsem nebyla na té cestě, kde jsem chtěla být.

Jak tak ubíhal můj život, ve kterém jsem nebyla spokojená…začala jsem padat ke dnu.

Bylo mi hůř a hůř. Ale už jsem věděla, kam mě život chce dovést. O osobní rozvoj jsem se zajímala už od malička. Jenže jsem pořád něco hledala a sbírala informace, než něco uskutečňovala. Začala jsem tedy KONEČNĚ konat. Donutil mě k tomu tehdy můj stav.

Když jsem meditovala, bylo mi chvíli fajn. Ale pak jsem byla zase tam, kde jsem začala. Začala jsem si afirmovat, začala jsem tvořit. A tohle mi nejvíce pomohlo. No…jak se to řekne…

Díky afirmaci jsem si zablokovala úplně své emoce. Nemohla jsem vůbec prožívat své emoce. Ale v té chvíli mi to nejspíše i pomohlo. Byla jsem už opravdu v koncích.
Mezitím jsem si uvědomovala jsem si, že můj starý život je prostě v koncích.   Musela jsem skoncovat se vším co v mém životě nefungovalo.

Je to strašná úleva, když se odpoutáte od věcí, které stejně už nefungují a vůbec fungovat nebudou. Vím jak moc je těžké změnit svůj život. Chtěla jsem najít nějakou techniku, která bude jednoduchá pro všechny aby mohli rychle změnit svůj život. Trvalo to celkem dlouho…ale našla jsem techniky, JAK MĚNIT LIDEM ŽIVOTY RYCHLE A EFEKTIVNĚ
Díky tomu byl vytvořen systém programování mysli pro lidi kteří našli odvahu na to, aby změnili svůj život. Vím co v osobním rozvoji platí, aby jsme se doopravdy změnili a tyto informace předávám v mých programech.

 

ODEMKNI SVOU MILIONOVOU MYSL

Máš jedinečnou šanci stát se magnetem na peníze a žit život plny hojnosti prosperity. Tak co jsi připraven změnit svůj život?

Pin It on Pinterest

Shares
Share This