Kdo jsme?

Inspirujeme a motivujeme lidí, aby se

odvážili jít naproti svým snům.

Pomůžeme ti naplno využít tvůj

potenciál, protože svět potřebuje dary,

které máš jen ty!

Pár slov o nás

Jsme pár který se aktivně věnuje a žije osobním rozvojem už od malička. Naše cesty se spojily a díky tomu právě TY můžeš číst tyto řádky.

Společně si užíváme naši transformační cestu a je úžasné jak se náš život rychle mění. Nastal čas se o naše poznatky, nástroje a techniky podělit s ostatními lidmi, protože naše práce nás baví a naplňuje. Věříme, že tímto způsobem pomůžeme mnoha lidem na cestě žít šťastný a spokojený život plný zdraví, lásky, harmonických vztahů úspěchu, finanční svobody a mnoho dalšího.

 

 Jiří Čapovec a Lenka Heczková

Co děláme? Jaký je naše vize?

Chceme, aby se svět stal lepším místem pro nás všechny. Věříme v potenciál každého člověka na planetě. Každý má v sobě úžasné a nekonečné dary, které mohou obohatit celou společnost ve které žijeme a vytvořit lepší svět. Svět kde budou dominovat hodnoty jako je láska, harmonie, spokojenost, štěstí a mír.

Chceme lidem ukázat a inspirovat je, že je možné se osvobodit od otrockého systému, ve kterém žijeme. Osvobodit se od iluze, která se nás snaží manipulovat, lhát, předstírat a zotročovat. Každý člověk se člověk se může osvobodit a žit plnohodnotný, naplněny a spokojený život plný lásky a štěstí. Ukazujeme lidem, že je možné všechny iluze a hranice je možné zbourat. Neexistuji žádné nevyléčitelné ani smrtelné nemoci, neexistuje žádný problém, který nelze vyřešit. Každá nemoc lze vyléčit a uzdravit se stejně jako každý problém, nebo situace má řešení a existuje cesta, která vede k úspěšnému řešení. My jsme zde proto aby jsme ti pomohli tuto cestu, která vede k řešení najít.

Představ si svět, kde by všichni dělali to co je baví a naplňuje. Svět kde jsou všichni 100% sami sebou a autentičtí. Svět kde lidé spolupracuji a tvoří. Svět kde se respektuje a chrání matka země, příroda a zvířata. Svět kde jsme si všichni skutečně rovni. Není to nádherná představa? A ten klíč k tomuto světu má každý z nás. Stačí jej jen správně používat. Proto jsme zde my, aby jsme ti pomohli tento klíč správně používat.

Naši vizi je inspirovat a motivovat ke změně, svobodě, spolupráci, tvoření a vlastní autentičností. V budoucnu chceme pomáhat zalesňovat planetu a pomáhat zvířatům. Pokud by jsi měl zájem se s námi na tomto podílet a pomáhat, neváhej a kontaktuj nás a můžeš se přidat. Každý má klíč ke změně ve svých rukou. Každý může změnit svět skrze změnu u sebe samého. My tě jen provede změnou tvého života a tím změníš celý svět.

 

 

Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Kouč terapeut a mentor

 

Jiří Čapovec je mužská energie celého projetu cesta relaxace. Zajišťuje pohyb vpřed a

Je kouč, terapeut a mentor v oblasti osobního rozvoje a rozvoje lidského potenciálu.

 

Lenka Heczková

Lenka Heczková

Meditační průvodce

 

Lenka Heczková je ženská energie celého projektu cesta relaxace. Pomáhám zajišťovat chod webu. Do našich projektů přináším kreativitu, vize, péči, upravuji web, videa, grafiku, fotky. Soustředím se převážně na vizuální stránku, prostředí a péči. 

Chtěla jsem mít vždycky super úspěšný život. Ale stále mi nešla udělat zásadní změna v mém životě. Změnila jsem všechny vnější věci, třeba jsem změnila bydlení ale stále jsem nebyla na té cestě, kde jsem chtěla být.

Jak tak ubíhal můj život, ve kterém jsem nebyla spokojená…začala jsem padat ke dnu.

Bylo mi hůř a hůř. Ale už jsem věděla, kam mě život chce dovést. O osobní rozvoj jsem se zajímala už od malička. Jenže jsem pořád něco hledala a sbírala informace, než něco uskutečňovala. Začala jsem tedy KONEČNĚ konat. Donutil mě k tomu tehdy můj stav.

Když jsem meditovala, bylo mi chvíli fajn. Ale pak jsem byla zase tam, kde jsem začala. Začala jsem si afirmovat, začala jsem tvořit. A tohle mi nejvíce pomohlo. No…jak se to řekne…

Díky afirmaci jsem si zablokovala úplně své emoce. Nemohla jsem vůbec prožívat své emoce. Ale v té chvíli mi to nejspíše i pomohlo. Byla jsem už opravdu v koncích.
Mezitím jsem si uvědomovala jsem si, že můj starý život je prostě v koncích.   Musela jsem skoncovat se vším co v mém životě nefungovalo.

Je to strašná úleva, když se odpoutáte od věcí, které stejně už nefungují a vůbec fungovat nebudou. Vím jak moc je těžké změnit svůj život. Chtěla jsem najít nějakou techniku, která bude jednoduchá pro všechny aby mohli rychle změnit svůj život. Trvalo to celkem dlouho…ale našla jsem techniky, JAK MĚNIT LIDEM ŽIVOTY RYCHLE A EFEKTIVNĚ
Díky tomu byl vytvořen systém programování mysli pro lidi kteří našli odvahu na to, aby změnili svůj život. Vím co v osobním rozvoji platí, aby jsme se doopravdy změnili a tyto informace předávám v mých programech.

ODEMKNI SVOU MILIONOVOU MYSL

Máš jedinečnou šanci stát se magnetem na peníze a žit život plny hojnosti prosperity. Tak co jsi připraven změnit svůj život?

Pin It on Pinterest

Shares
Share This