Nyní máš jedinečnou a unikátní příležitost jak získat ve svém životě peníze a jak zbohatnout za pomoci afirmace. Motivace ti pomůže na tvé cestě k bohatství a prosperitě.

Tato afirmační nahrávka je absolutně nejlepší na celém internetu. Motivační hudba v tobě vyvolá příjemné a pozitivní pocity a emoce (vibrace) A ty se spojí s afirmaci a vytvoří neskutečnou sílu přitažlivosti. Nakonec ti vesmír poskytne hojnost peníze a prosperitu.

Doporučujeme tuto afirmační nahrávku poslouchat dvakrát denně pro maximální a trvalý efekt. Ráno na začátku dne, aby jsi navýšil své vibrace a podvědomí se cely den zabývalo vibraci peněz a prosperity. Večer před spaním, proto aby se tvé podvědomí zabývalo tímto celou noc. Postupně přeprogramuješ své podvědomí a vytvoříš ve svém životě neskutečnou přitažlivost.

Všechny afirmace zopakuj a je jedno jestli v duchu, nebo nahlas. Důkladně je prociť emocemi spoj každou afirmaci s tvým pozitivním pocitem. Poslouchej tuto úžasnou a fenomenální afirmační nahrávku pro peníze

 

Jedinečná příležitost jak zbohatnout

Pokud chceš zažit fenomenální život plný hojnosti a splněných snů, tak máme pro tebe exkluzivní nabídku. Získej 10 audio nahrávek, kde najdeš meditace, programování mysli, afirmační a podprahové nahrávky plus bonus motivaci. Navíc získáš mnoho úžasných bonusu jako přistup do členské sekce a to zcela zdarma, kde najdeš mnoho videi, které tě budou neustále vzdělávat v oblastí peněz a prosperity. Získáš jedinečné členství v naši facebookové premium skupině plus překvapení. Zjistí jaké je tvé životní poslání a smysl života. Začni dělat co tě baví a vydělávej si tím.

Milionová mysl tě zbaví všech negativních podvědomých přesvědčení, které ti brání v dosažení finanční svobody. Tvoje myšlení a způsob chování se změní jednou pro vždy a začneš přitahovat do svého života peníze a příležitosti.

Toto všechno a ještě mnohem více obsahuje náš online kurz milionová mysl, kterou můžeš získat ještě pořad za akční cenu.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This