Zjisti jak Nedostatek sebelásky omezuje a ničí tvůj život

Mega akce – získej bonus v hodnotě 2 850 Kč ZDARMA! (3 měsíční členství pro tvůj raketový růst)

Taky to znáš?

Máš sebekritické myšlení, které ti neustále podkopává nohy a sráží tě na zem? Brání ti v tom, žít život dle svých představ? Cítíš v těle neustálé napjetí? Máš nedostatek energie a cítíš se bezcenně?

Neustále řešíš co si o tobě lidé myslí a již nežiješ život plný svobody a hravosti. Někde to tak nějak z tvého života zmizelo. Žárlíš na svého partnera? Neustále se srovnáváš s ostatními?

Necháváš se od ostatních využívat? Závidíš ostatním lidem v jejich životě? Bojuješ se sebevědomím, sebedůvěrou nebo láskou k tělu? Cítíš se uvnitř ztraceně a nejistě? Nízká sebeláska pomalu ničí tvůj život.

Ovlivňuje všechny oblasti tvého života. Tvé vztahy nikdy nebudou naplněné, nebudeš dělat to, co tě baví, budeš žít život ostatních lidí, už nejspíše ani nevíš, kdo skutečně jsi. Hledáš pořád štěstí, protože nejsi vnitřně šťastný.

Rád by jsi se cítil pohodlně, úplně, sebevědomě a sexy? Chceš si více věřit a konečně si začít plnit své sny? Chceš mít naplněné vztahy?

Chceš se konečně zbavit svých sebekritických myšlenek, které ti nedají pokoj?

Ponižuješ se, slyšíš svůj sebekritický hlas hodně často?

Záleží ti na tom, co si o tobě ostatní lidé myslí?

Cítíš se škaredě, hlavně ráno u zrcadla?

Srovnáváš se s ostatními?

Chceš být doopravdy sám sebou?

Blokuješ se, kvůli názoru ostatních?

Pociťuješ bloky, které ti nedovolí naplno být sám sebou?

Chceš si naplno věřit a cítit se sebevědomě za každých okolností?

Jak moc ti tohle všechno brání ve tvém životě aby jsi se cítil konečně sám sebou a svobodně? 

Mega akce – získej bonus v hodnotě 2 850 Kč ZDARMA! (3 měsíční členství pro tvůj raketový růst)

Jak to se mnou bylo doopravdy

Byl jsem šikanovaný a trpěl jsem depresí

Na základní škole jsem si prošel těžkou šikanou od spolužáků a později i ze strany učitelů. Jako dítě jsem byl velký rebel a žil si ve svém vlastním světě. Postupně ve mě ostatní zabíjeli tu jedinečnost až jsem přestal být sám sebou.

Měl jsem vážné problémy ve vztazích, v rodině, ve škole. Všechno se to odráželo celkově v mém životě. Nízké sebevědomí, nevěřil jsem v sebe, nenáviděl jsem sebe i svůj život. Všechno vyvrcholilo, když jsem propadl depresím. Byl jsem na úplném dně.

Nakonec jsem po dlouhém pátrání konečně zase objevil sám sebe. Začal jsem na sobě pracovat. Nebyla to snadná cesta, ale podařilo se mi získat zpět své ztracené sebevědomí, objevil jsem sám sebe. Nejdůležitější změnou bylo přijetí sebe a svých stinných stránek. Jakmile jsem plně přijal sebe takového jaký jsem a začal se milovat – můj život se zcela změnil.

Dneska dělám to co mě baví a naplňuje, jsem šťastný a hlavně spokojený sám se sebou. Už nehledám lásku, pozornost a naplnění potřeb u druhých, protože všechno už mám v sobě. Naplnil jsme svůj život láskou. Chceš taký zažít úžasnou transformaci s nejlepšími nástroji, které pomohli mě i ostatním a skutečně fungují?

Jaké by to bylo?

Představ si…

Že se ráno probudíš s pocitem vděčnosti. Budeš se cítit že jsi hoden všeho a milován. Oblékneš se velmi vkusně a polichotíš si. Jdeš do práce, cítíš se velmi mocný a sebevědomí. Vztah k lidem máš úžasný. Jsi plně sám sebou, autentický a vůbec ti už nezáleží na tom, co si ostatní lidé myslí. Už se nenecháš ovládat ostatními lidmi. Dokážeš říkat ne a žiješ svůj život dle svých představ. Raduješ se z maličkostí. Jsi šťastný a naplněný.

Ve svém životě máš lidi, kteří ti přinášejí hodnotu, podporují tě a motivují. Děláš práci která tě baví a máš spoustu času pro koníčky, které tě absolutně baví.

Procházíš se s otevřeným srdcem a nebojíš se být zraněn. V noci jdeš spát s vědomím, že žiješ život, dle svých představ a který ti naprosto vyhovuje.

Tohle všechno, může být pokud projdeš našim intenzivním kurzem sebelásky a budeš dělat …

 

Jak toho všeho docílit?

Představuji ti náš online kurz, který je navržen tak aby jsi dosahoval změn co nejrychleji.

Není to snadné, ale my jsme ti tu cestu udělali daleko více snadnější. Pojď si tento kurz vyzkoušet na vlastní kůži a změň své omezující já na svobodné a všemohoucí já.

S námi to zvládneš daleko rychleji a snadněji! Proč zrovna náš kurz? Najdeš zde programovací a podprahové nahrávky, meditace, pracovní listy, rituály, techniky a doživotní podporu.

CO DOSTANEŠ

POZOR! K programu dostaneš i audio nahrávky, které ti urychlí tvou cestu. Najdeš zde programovací a podprahové nahrávky, které bombardují a programují tvé podvědomí, meditace, nahrané afirmace a dokonce na tebe čeká i velmi lichotivá nahrávka :)) kterou si nemůžeš nechat ujít!

 

1. Očistec

 

V mém očistci odstraníš negativní přesvědčení, které si měl celý život. Vydáš se do hlubin svého podvědomí a najdeš tam spoustu zajímavých věcí. Nalezneš a odstraníš svá traumata, křivdy, bolesti. Hluboký proces odpuštění ti pomůže uzdravit tvou minulost a dokonce  nalezneš i své pravé já. Jde o hluboké sebepoznání.

 

2. Forma

 

Je to fáze, kdy budeš nalézat sám sebe. Najdeš své hranice, naučíš se říkat ne, začneš měnit myšlení, nalezneš své silné stránky a naučíš se podporovat a naslouchat svému pravému já. Je to fáze plná příjemných překvapení. Postupně totiž nalézáš sám sebe a měníš své myšlení.

3. Tvé pravé jedinečné JÁ!

Naučíš se být sám sebou a žít takový život jaký chceš. Nebudeš řešit co si o tobě ostatní mysli. Budeš vědom svých silných stránek a následně je rozvíjet. Naučíš se následovat své srdce objevit kdo jsi a dělat co tě baví a naplňuje. Uzdravíš svůj vztah k sobě a vybuduješ pevné sebevědomí.

 

4. Tajemství charisma a působení na lidi

Odhalíš tajemství jak působit na lidi a jak vybudovat charizma. Najdeš zde silné techniky pro vytváření charizma a naučíš se působit na lidi. A mnoho dalších bonusů.

ZDE MÁŠ 8 DŮVODŮ PROČ SI ZAKOUPIT KURZ

DŮVOD #1:  Překonáš své pochybnosti a sebezničující myšlenky.

Vymažeš své negativní přesvědčení, přestaneš mít sebedestruktivní myšlení a začne se ti měnit myšlení.

Představ si, jaký by to byl život, kdyby jsi byl schopen ve velké míře mít láskyplné, sebepotvrzující myšlenky – a až přijdou negativní myšlenky, měl by jsi sílu je nechat lehce zmizet.

DŮVOD #2:  Odpoutáš se od své minulosti a vyléčíš si traumata

Jsi stále pronásledován tvou minulostí? Existují lidé nebo situace, které v tobě vyvolávají bolestivé vzpomínky nebo negativní fyzické reakce? Stále se stydíš za to, co jsi udělal?Všechny ty bolesti, traumata a myšlenky : Co by kdybych to udělal jinak…budou pryč. Přestaneš si dokola přehrávat scény, které se odehráli v minulosti a budeš žít tady a teď. Vyřešíš i své traumata a nastolíš ve svém nitru mír.

DŮVOD #3: Budeš mít zdravější vztahy

Pravděpodobně jsi slyšel již několikrát, že „Musíš nejprve sám sebe milovat, aby jsi mohl milovat druhé a být milován.“ Jestliže nemiluješ a nepřijímáš sám sebe takového jaký jsi, tak budeš navazovat a vytvářet nezdravé vztahy. Budeš doslova závislý na tom druhém člověku, budeš se cítit nemilovaný, budeš žárlit, protože máš tendenci nevědomě promítat své vlastní obavy a úsudky na ostatní. Zdravý vztah může skutečně být pouze tehdy, má-li každý zdravou sebelásku.

DŮVOD 4#:  Zvyš svou finanční i životní hojnost a kariéru 

Jak by vypadal tvůj život, kdybys jsi byl sebevědomý a neohrožený? Požádal by jsi o povýšení nebo zvýšení platu? Změnil by jsi kariéru nebo začal dokonce i podnikat? Po kurzu budeš mít pravou důvěru v sám sebe a nebude ti nic stát v cestě. A navíc nalezneš své silné stránky.. díky tomu nalezneš práci, které tě bude bavit a ty v ní budeš opravdu dobrej.

DŮVOD #5: Naučíš se umět vytvořit vděčnost a klid v duši bez ohledu na okolnosti.

Když se věci ztíží, bojuješ s udržováním pocitu vděčnosti a klidu? Budováním svalů své sebelásky budeš rozvíjet schopnost přístupu ke svému nejpravdivějšímu, nejvyššímu já a budeš vědět, že vše je v pořádku, bez ohledu na okolnosti. Sebeláska ti pomůže i se strachem.

DŮVOD #6: Postavení vlastních hranic

Již žádné využívání a zametání. Naučíš se říct ne bez pocitu viny. Změníš svou mysl a přetvoříš své okolí na daleko přívětivější a pozitivnější okolí.

DŮVOD #7: Vnitřní radost a štěstí

Sebeláska ti přinese vnitřní opravdové štěstí. Žádné vnější věci tě neudělají trvale šťastným člověkem. Štěstí musíš budovat uvnitř. Přestaneš hledat povrchní vnější štěstí – takže dost ušetříš i v peněžence, protože nebudeš mít již takovou potřebu koupit si něco, co by ti způsobilo chvilkové štěstí.

DŮVOD #8: Změníš svou realitu

Uvědomíš si, že dokážeš měnit svou realitu. Převezmeš svou moc a budeš moci měnit a budovat takovou realitu, kterou opravdu chceš! Začni žít život dle svých představ.

Pin It on Pinterest

Shares